ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk II - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Zatoka Puck 20 51 17 0 3 62 - 17
2. Celtic Reda 20 40 12 4 4 60 - 24
3. Eko-Prod Szemud 20 40 12 4 4 58 - 26
4. Bałtyk II Gdynia 20 38 12 2 6 75 - 36
5. KP Gdynia 20 38 12 2 6 65 - 39
6. Karlikowo Sopot 20 28 8 4 8 46 - 38
7. Dragon Bojano 20 24 7 3 10 48 - 58
8. KKS Koleczkowo 20 23 7 2 11 36 - 53
9. UKS Klukowo 20 19 6 1 13 23 - 65
10. Kamionka Sopot 20 14 4 2 14 32 - 77
11. GKS IV Żukowo 20 3 1 0 19 11 - 83
Ostatni komentarz dodał Wanciak UKS Klukowo! 03.08.2010, 12:41:56
* GKS IV Żukowo wycofał się po rundzie jesiennej.



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (63) 
2. Zatoka Puck 4 - 0 KKS Koleczkowo 29 sierpnia 2009 - 17:00
3. Dragon Bojano 1 - 1 UKS Klukowo 30 sierpnia 2009 - 11:00
4. GKS IV Żukowo 4 - 0 Kamionka Sopot 30 sierpnia 2009 - 17:00
5. Karlikowo Sopot 1 - 2 Eko-Prod Szemud 30 sierpnia 2009 - 11:00
6. Bałtyk II Gdynia 4 - 4 KP Gdynia 3 września 2009 - 19:00
Pauza: Celtic Reda,
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (28) 
8. Eko-Prod Szemud 4 - 1 Bałtyk II Gdynia 6 września 2009 - 16:30
9. Kamionka Sopot 6 - 3 Karlikowo Sopot 5 września 2009 - 14:00
10. UKS Klukowo 1 - 0 GKS IV Żukowo 6 września 2009 - 11:00
11. KKS Koleczkowo 0 - 3 Dragon Bojano 5 września 2009 - 16:00
12. Celtic Reda 3 - 2 Zatoka Puck 5 września 2009 - 17:00
Pauza: KP Gdynia,
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (36) 
14. Dragon Bojano 1 - 4 Celtic Reda 13 września 2009 - 11:00
15. GKS IV Żukowo 1 - 6 KKS Koleczkowo 13 września 2009 - 11:00
16. Karlikowo Sopot 6 - 0 UKS Klukowo 13 września 2009 - 15:00
17. Bałtyk II Gdynia 12 - 1 Kamionka Sopot 13 września 2009 - 17:00
18. KP Gdynia 1 - 2 Eko-Prod Szemud 12 września 2009 - 16:00
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (33) 
20. Kamionka Sopot 0 - 4 KP Gdynia 19 września 2009 - 13:00
21. UKS Klukowo 3 - 2 Bałtyk II Gdynia 20 września 2009 - 11:00
22. KKS Koleczkowo 2 - 0 Karlikowo Sopot 19 września 2009 - 16:00
23. Celtic Reda 6 - 1 GKS IV Żukowo 19 września 2009 - 15:00
24. Zatoka Puck 6 - 2 Dragon Bojano 19 września 2009 - 15:00
Pauza: Eko-Prod Szemud,
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (59) 
26. GKS IV Żukowo 0 - 3 Zatoka Puck 27 września 2009 - 16:30
27. Karlikowo Sopot 1 - 3 Celtic Reda 27 września 2009 - 11:00
28. Bałtyk II Gdynia 4 - 3 KKS Koleczkowo 27 września 2009 - 17:00
29. KP Gdynia 3 - 0 UKS Klukowo 26 września 2009 - 16:00
30. Eko-Prod Szemud 2 - 0 Kamionka Sopot 26 września 2009 - 15:00
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (39) 
32. UKS Klukowo 1 - 3 Eko-Prod Szemud 4 października 2009 - 11:00
33. KKS Koleczkowo 1 - 3 KP Gdynia 3 października 2009 - 16:00
34. Celtic Reda 1 - 1 Bałtyk II Gdynia 3 października 2009 - 15:30
35. Zatoka Puck 2 - 0 Karlikowo Sopot 4 października 2009 - 13:00
36. Dragon Bojano 7 - 1 GKS IV Żukowo 4 października 2009 - 11:00
Pauza: Kamionka Sopot,
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (37) 
38. Karlikowo Sopot 2 - 2 Dragon Bojano 11 października 2009 - 11:00
39. Bałtyk II Gdynia 2 - 4 Zatoka Puck 10 października 2009 - 17:00
40. KP Gdynia 2 - 5 Celtic Reda 10 października 2009 - 15:00
41. Eko-Prod Szemud 2 - 1 KKS Koleczkowo 10 października 2009 - 14:00
42. Kamionka Sopot 1 - 3 UKS Klukowo 11 października 2009 - 14:00
Pauza: GKS IV Żukowo,
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (62) 
44. KKS Koleczkowo 6 - 3 Kamionka Sopot 17 października 2009 - 16:00
45. Celtic Reda 1 - 0 Eko-Prod Szemud 17 października 2009 - 14:00
46. Zatoka Puck 3 - 0 KP Gdynia 17 października 2009 - 14:00
47. Dragon Bojano 0 - 6 Bałtyk II Gdynia 21 października 2009 - 19:00
48. GKS IV Żukowo 0 - 5 Karlikowo Sopot 18 października 2009 - 11:00
Pauza: UKS Klukowo,
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (37) 
50. Bałtyk II Gdynia 8 - 2 GKS IV Żukowo 25 października 2009 - 17:00
51. KP Gdynia 10 - 0 Dragon Bojano 24 października 2009 - 14:00
52. Eko-Prod Szemud 4 - 1 Zatoka Puck 24 października 2009 - 14:00
53. Kamionka Sopot 3 - 3 Celtic Reda 24 października 2009 - 12:00
54. UKS Klukowo 2 - 1 KKS Koleczkowo 25 października 2009 - 11:00
Pauza: Karlikowo Sopot,
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (29) 
56. Celtic Reda 3 - 1 UKS Klukowo 7 listopada 2009 - 14:00
57. Zatoka Puck 2 - 1 Kamionka Sopot 7 listopada 2009 - 13:30
58. Dragon Bojano 2 - 2 Eko-Prod Szemud 8 listopada 2009 - 11:00
59. GKS IV Żukowo 0 - 7 KP Gdynia 8 listopada 2009 - 11:00
60. Karlikowo Sopot 3 - 8 Bałtyk II Gdynia 8 listopada 2009 - 11:00
Pauza: KKS Koleczkowo,
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (24) 
62. KP Gdynia 3 - 0 Karlikowo Sopot 11 listopada 2009 - 13:00
63. Eko-Prod Szemud 10 - 2 GKS IV Żukowo 14 listopada 2009 - 14:00
64. Kamionka Sopot 0 - 6 Dragon Bojano 15 listopada 2009 - 13:30
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:6
65. UKS Klukowo 0 - 2 Zatoka Puck 14 listopada 2009 - 14:00
66. KKS Koleczkowo 0 - 0 Celtic Reda 14 listopada 2009 - 14:00
Pauza: Bałtyk II Gdynia,
Kolejka 12 - 10/11. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (74) 
68. KKS Koleczkowo 0 - 6 Zatoka Puck 24 kwietnia 2010 - 16:00
69. UKS Klukowo 3 - 2 Dragon Bojano 28 kwietnia 2010 - 17:00
70. Kamionka Sopot 3 - 0 GKS IV Żukowo
71. Eko-Prod Szemud 2 - 2 Karlikowo Sopot 28 kwietnia 2010 - 17:00
72. KP Gdynia 0 - 7 Bałtyk II Gdynia 29 kwietnia 2010 - 19:00
Pauza: Celtic Reda,
Kolejka 13 - 26/27. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (61) 
74. Bałtyk II Gdynia 3 - 1 Eko-Prod Szemud 26 czerwca 2010 - 11:00
75. Karlikowo Sopot 0 - 0 Kamionka Sopot 18 maja 2010 - 18:00
76. GKS IV Żukowo 0 - 3 UKS Klukowo
77. Dragon Bojano 10 - 1 KKS Koleczkowo 26 czerwca 2010 - 17:00
78. Zatoka Puck 3 - 1 Celtic Reda 26 czerwca 2010 - 14:00
Pauza: KP Gdynia,
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (19) 
80. Celtic Reda 0 - 3 Dragon Bojano 24 kwietnia 2010 - 17:00
81. KKS Koleczkowo 3 - 0 GKS IV Żukowo
82. UKS Klukowo 2 - 4 Karlikowo Sopot 25 kwietnia 2010 - 11:00
83. Kamionka Sopot 3 - 2 Bałtyk II Gdynia 25 kwietnia 2010 - 14:00
84. Eko-Prod Szemud 1 - 1 KP Gdynia 25 kwietnia 2010 - 11:00
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 15 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (10) 
86. KP Gdynia 4 - 2 Kamionka Sopot 1 maja 2010 - 19:00
87. Bałtyk II Gdynia 3 - 0 UKS Klukowo 2 maja 2010 - 15:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:0
88. Karlikowo Sopot 1 - 1 KKS Koleczkowo 2 maja 2010 - 11:00
89. GKS IV Żukowo 0 - 3 Celtic Reda
90. Dragon Bojano 1 - 3 Zatoka Puck 1 maja 2010 - 14:00
Pauza: Eko-Prod Szemud,
Kolejka 16 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (26) 
92. Zatoka Puck 3 - 0 GKS IV Żukowo
93. Celtic Reda 0 - 1 Karlikowo Sopot 8 maja 2010 - 17:00
94. KKS Koleczkowo 0 - 2 Bałtyk II Gdynia 8 maja 2010 - 16:00
95. UKS Klukowo 1 - 4 KP Gdynia 9 maja 2010 - 11:00
96. Kamionka Sopot 1 - 2 Eko-Prod Szemud
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 17 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (22) 
98. Eko-Prod Szemud 8 - 0 UKS Klukowo 16 maja 2010 - 11:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 8:2
99. KP Gdynia 8 - 1 KKS Koleczkowo 15 maja 2010 - 19:00
100. Bałtyk II Gdynia 0 - 2 Celtic Reda 16 maja 2010 - 17:00
101. Karlikowo Sopot 1 - 0 Zatoka Puck 16 maja 2010 - 15:00
102. GKS IV Żukowo 0 - 3 Dragon Bojano
Pauza: Kamionka Sopot,
Kolejka 18 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (13) 
104. Dragon Bojano 0 - 3 Karlikowo Sopot 22 maja 2010 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:3
105. Zatoka Puck 4 - 0 Bałtyk II Gdynia 22 maja 2010 - 12:00
106. Celtic Reda 1 - 3 KP Gdynia 22 maja 2010 - 17:00
107. KKS Koleczkowo 5 - 2 Eko-Prod Szemud 22 maja 2010 - 16:00
108. UKS Klukowo 0 - 5 Kamionka Sopot 23 maja 2010 - 11:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:5
Pauza: GKS IV Żukowo,
Kolejka 19 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (36) 
110. Kamionka Sopot 0 - 3 KKS Koleczkowo 29 maja 2010 - 11:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1
111. Eko-Prod Szemud 2 - 2 Celtic Reda 30 maja 2010 - 11:00
112. KP Gdynia 0 - 2 Zatoka Puck 29 maja 2010 - 19:00
113. Bałtyk II Gdynia 4 - 0 Dragon Bojano 30 maja 2010 - 17:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:3
114. Karlikowo Sopot 3 - 0 GKS IV Żukowo
Pauza: UKS Klukowo,
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (26) 
116. GKS IV Żukowo 0 - 3 Bałtyk II Gdynia
117. Dragon Bojano 0 - 3 KP Gdynia 5 czerwca 2010 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:3
118. Zatoka Puck 1 - 0 Eko-Prod Szemud 5 czerwca 2010 - 12:00
119. Celtic Reda 9 - 0 Kamionka Sopot 5 czerwca 2010 - 17:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 9:1
120. KKS Koleczkowo 2 - 0 UKS Klukowo 5 czerwca 2010 - 16:00
Pauza: Karlikowo Sopot,
Kolejka 21 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (25) 
122. UKS Klukowo 0 - 11 Celtic Reda 13 czerwca 2010 - 11:00
123. Kamionka Sopot 0 - 7 Zatoka Puck 12 czerwca 2010 - 11:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:7
124. Eko-Prod Szemud 6 - 0 Dragon Bojano 13 czerwca 2010 - 11:00
125. KP Gdynia 3 - 0 GKS IV Żukowo
126. Bałtyk II Gdynia 3 - 1 Karlikowo Sopot 13 czerwca 2010 - 11:00
Pauza: KKS Koleczkowo,
Kolejka 22 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (46) 
128. Karlikowo Sopot 9 - 2 KP Gdynia 20 czerwca 2010 - 11:00
129. GKS IV Żukowo 0 - 3 Eko-Prod Szemud
130. Dragon Bojano 5 - 3 Kamionka Sopot 19 czerwca 2010 - 17:00
131. Zatoka Puck 4 - 2 UKS Klukowo 19 czerwca 2010 - 14:00
132. Celtic Reda 2 - 0 KKS Koleczkowo 19 czerwca 2010 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE