ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

Sparingi

Wyślij informację o sparingu
DZISIEJSZE SPARINGI
21. lutego 2019:
KP Gdynia - Zaspa Gdańsk (20:30)

POPRZEDNIE SPARINGI
20. lutego 2019 (środa):
Pomezania Malbork - Wierzyca Pelplin (1)
Portowiec Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna (1)
Gedania Gdańsk - Potok Pszczółki
19. lutego 2019 (wtorek):
Cartusia Kartuzy - Amator Kiełpino (1)
Czarni Pruszcz Gdański - Potok Pszczółki
MKS Władysławowo - Nadmorska Liga Szóstek
17. lutego 2019 (niedziela):
Gryf II Słupsk 3-2 Błękitni Główczyce (1)
Pogoń Lębork 4-1 Karol Milarex Pęplino
Bytovia II Bytów - Słupia Sulęczyno (1)
Chrobry Charbrowo - Wikęd Luzino
MKS Debrzno 4-5 GLKS Wysoka
Błękitni Główczyce - Rowokół Smołdzino
Oldboje Starogard Gdański - LZS Bytonia
16. lutego 2019 (sobota):
Radunia Stężyca 1-1 KP Starogard Gdański (1)
Meteor Pinczyn 1-2 Wda Lipusz (2)
Grom Nowy Staw 3-3 Wisła Nowe (1)
Jeziorak Iława 3-0 Pomezania Malbork (1)
Wietcisa Skarszewy 2-3 Gedania Gdańsk (1)
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-0 Wietcisa Skarszewy (1)
Gryf Słupsk 5-2 Leśnik Manowo (1)
Bałtyk Gdynia 1-0 GKS Przodkowo
Jantar Ustka - Start Miastko
Powiśle Dzierzgoń - Unia Susz
GKS Kowale 8-3 Czarni Przemysław
Gryf Słupsk - Lipniczanka Lipnica
Gwiazda Karsin - Grom Osie
Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo
Cartusia Kartuzy 0-0 GKS Kolbudy
Pogoń Lębork 3-0 MKS Władysławowo
Amigo Przyjaźń 1-9 Amator Kiełpino (1)
Wisła Tczew 6-2 Sławek Borzechowo
Potok Pszczółki - Gwiazda Karsin
Olimpia Sztum 4-4 Jurand Lasowice
Kamionka Sopot - Osiczanka Osice
Piast Człuchów 1-3 Borowiak Czersk
Ruch Gościszewo - Powiśle Stary Targ
Delta Miłoradz - Sopocka Akademia Piłkarska
Start Kulice - GKS Bobowo
Kaszubia Kościerzyna 5-0 Wierzyca Pelplin
Olimpia Grudziądz (juniorzy) - Wisła Korzeniewo
13. lutego 2019 (środa):
Pogoń Lębork 3-1 Błękitni Główczyce
Bytovia Bytów 1-2 FK Armawir
10. lutego 2019 (niedziela):
Polonia Gdańsk 0-11 GKS Przodkowo (1)
Lechia Gdańsk 1-3 Olimpia Grudziądz
Potok Pszczółki 3-2 Powiśle II Dzierzgoń (2)
KS Chwaszczyno 7-1 Amator Kiełpino (1)
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4-4 Osiczanka Osice
Błękitni Główczyce 2-5 Anioły Garczegorze
Meteor Pinczyn 6-1 GTS Goszyn
Nogat Malbork 2-7 Olimpia Sztum
NASTĘPNE SPARINGI
23. lutego 2019 (sobota):
Lechia Gdańsk - Chojniczanka Chojnice
Bałtyk Gdynia - Olimpia Grudziądz
Zawisza Bydgoszcz - Wisła Tczew (Bydgoszcz)
Radunia Stężyca - Gryf Wejherowo
Bałtyk II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna
Wieża Postomino - Start Miastko (Darłowo)
Pogoń Lębork - Lipniczanka Lipnica
Arka II Gdynia - Sopocka Akademia Piłkarska
Grom Nowy Staw - Sokół Zblewo
Powiśle Dzierzgoń - GKS Wikielec
Lech Rypin - Gedania Gdańsk (Rypin)
Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino
Potok Pszczółki - Ogniwo Sopot
Lechia II Gdańsk - KP Starogard Gdański (Sopot)
GKS Kowale - Sztorm Mosty
Portowiec Gdańsk - Osiczanka Osice (Gdańsk)
Orkan Rumia MKS - Wikęd Luzino (Rumia)
Ruch Gościszewo - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Chojniczanka II Chojnice - Gwiazda Karsin (Chojnice)
MKS Władysławowo - Zenit Łęczyce
KS Damnica - Karol Milarex Pęplino
Stal Grudziądz - Wisła Korzeniewo (Grudziądz)
Delta Miłoradz - Czarni Przemysław
Start Kulice - WKS Lignowy Szlacheckie
Czarni Piece - LZS Bytonia
GKS Przodkowo - Wierzyca Pelplin (12:00 Gdańsk Politechnika)
Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze (12:00 Słupsk)
Wietcisa Skarszewy - Orzeł Subkowy (13:00 Tczew)
Czarni Pruszcz Gdański - Olimpia Sztum (15:00 )
Orzeł Gołubie - Amator Kiełpino (17:00 Stężyca)
24. lutego 2019 (niedziela):
Wkra Żuromin - Gedania Gdańsk (Rypin)
Meteor Pinczyn - Orzeł Trąbki Wielkie
Błękitni Główczyce - GTS Czarna Dąbrówka
Karol Milarex Pęplino - KS Damnica (10:30 Ustka)
Bytovia II Bytów - Wda Lipusz (11:00 Bytów)
Chrobry Charbrowo - Leśnik Cewice (11:00 Lębork)
MKS Debrzno - Sparta Złotów (12:00 Wałcz)
Wda Czarna Woda - Borowiak Czersk (14:00 Czarna Woda)
26. lutego 2019 (wtorek):
Cartusia Kartuzy - Gryf Goręczyno (Kartuzy)
GKS Sierakowice - Amator Kiełpino (19:00 )
27. lutego 2019 (środa):
Potok Pszczółki - GTS Goszyn
Concordia Elbląg - Żuławy Nowy Dwór Gdański (18:00 Elbląg)
2. marca 2019 (sobota):
Garbarnia Kępice - Start Miastko
Wieża Postomino - Lipniczanka Lipnica
KP Starogard Gdański - Pomezania Malbork (Starogard)
MKS Debrzno - Gwiazda Karsin (Chojnice)
Cartusia Kartuzy - Arka Gdynia (CLJ)
Potok Pszczółki - Styna Godziszewo
Orzeł Subkowy - Osiczanka Osice (Tczew)
Radunia Stężyca - Wikęd Luzino
Ruch Gościszewo - Spójnia Sadlinki
Wietcisa Skarszewy - Sokół Ełganowo
Ogniwo Sopot - MKS Władysławowo
Echo Biesowice - Karol Milarex Pęplino
Osa Ząbrowo - Wisła Korzeniewo (Iława)
Delta Miłoradz - Relax Ryjewo
Start Kulice - Korona Rywałd
Huragan Nowe Polaszki - LZS Bytonia
Olimpia Sztum - Czarni Przemysław (13:00 )
Wietcisa Skarszewy - Sławek Borzechowo (13:00 Tczew)
Czarni Pruszcz Gdański - Meteor Pinczyn (15:00 )
Sporting Leźno - Amator Kiełpino (17:00 Żukowo)
Wisła Tczew - Polonia Gdańsk (18:00 Tczew)
Jantar Pawłowo - Borowiak Czersk (18:30 Chojnice)
3. marca 2019 (niedziela):
Chrobry Charbrowo - Słupia Charnowo
Darpol Barzowice - Błękitni Główczyce (Darłowo)
Karol Milarex Pęplino - Echo Biesowice (10:30 Ustka)
Pomorzanin Gdynia - Amator Kiełpino (18:00 Gdańsk Nowy Port)
6. marca 2019 (środa):
Amator Kiełpino - Ceramik Łubiana (19:00 )
9. marca 2019 (sobota):
Start Miastko - Barton Barcino (Miastko)
Urania Udorpie - Lipniczanka Lipnica
Pomezania Malbork - Barkas Tolkmicko (Malbork)
Cartusia Kartuzy - Bałtyk Gdynia (juniorzy)
Potok Pszczółki - Orzeł Trąbki Wielkie
GKS Kowale - Sporting Leźno
Olimpia Sztum - Polonia Markusy
Ruch Gościszewo - Błękitni Stare Pole
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Wietcisa Skarszewy
Sztorm Mosty - Gwiazda Karsin (Gdańsk)
GOSRiT II Luzino - MKS Władysławowo
Sparta Sycewice - Karol Milarex Pęplino
Spójnia Sadlinki - Wisła Korzeniewo
Delta Miłoradz - Nogat Malbork
Start Kulice - Orzeł Borkowo
Korona Rywałd - LZS Bytonia
Czarni Pruszcz Gdański - GTS Rotmanka (15:00 )
Wisła Tczew - Meteor Pinczyn (18:00 Tczew)
10. marca 2019 (niedziela):
Sława Sławno - Błękitni Główczyce (Sławno)
Chrobry Charbrowo - Polonez Bobrowniki (14:00 Charbrowo)
Rawys Raciąż - Borowiak Czersk (14:00 Tuchola)
Tarnovia Tarnówka - MKS Debrzno (14:30 )
13. marca 2019 (środa):
Keramzyt Szprudowo - Wisła Korzeniewo
Amator Kiełpino - FC Gowidlino (19:00 )
16. marca 2019 (sobota):
Wietcisa Skarszewy - Wierzyca Stara Kiszewa
Start Warlubie - Wisła Korzeniewo
LZS Bytonia - Wda Czarna Woda
24. marca 2019 (niedziela):
Płomień Jeżyczki - Victoria Słupsk (Jeżyczki)

Poprzednie sparingi
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE