POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

Sparingi

Wyślij informację o sparingu



DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE SPARINGI
11. sierpnia 2018 (sobota):
Pomezania Malbork - Delta Miłoradz (3)
Sopocka Akademia Piłkarska 4-0 Orzeł Trąbki Wielkie (1)
Sporting Leźno 3-2 Amator Kiełpino (1)
10. sierpnia 2018 (piątek):
Rodło Kwidzyn 2-4 Keramzyt Szprudowo (2)
9. sierpnia 2018 (czwartek):
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-3 Czarni Przemysław (2)
8. sierpnia 2018 (środa):
Wisła Steblewo 4-4 Inter Krzywe Koło
5. sierpnia 2018 (niedziela):
Potok Pszczółki 0-1 Keramzyt Szprudowo (1)
Błękitni Główczyce - Zenit Redkowice
MKS Debrzno - Gwiazda Karsin
Ogniwo Sopot - Kamionka Sopot
LKS Kęsowo - Orkan Huta
Karol Pęplino - KS Damnica
4. sierpnia 2018 (sobota):
KP Starogard Gdański 0-3 Radunia Stężyca (3)
Amigo Przyjaźń 1-2 Amator Kiełpino (4)
Bałtyk Gdynia - Huragan Morąg
Sopocka Akademia Piłkarska - Bałtyk Gdynia (juniorzy)
Czarni Przemysław - Orzeł Straszyn
3. sierpnia 2018 (piątek):
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Celtic Reda
Powiśle Pawlice-Rakowiec 3-2 Powiśle II Pawlice-Rakowiec
1. sierpnia 2018 (środa):
Cartusia Kartuzy 3-4 Amator Kiełpino (1)
Pomezania Malbork - Jeziorak Iława
Ogniwo Sopot 3-3 Dragon Bojano (1)
29. lipca 2018 (niedziela):
Kaszubia Kościerzyna 4-1 Lechia Gdańsk (juniorzy) (3)
Czarni Przemysław 4-1 GKS Trąbki Wielkie (2)
Błękitni Główczyce 2-6 GTS Czarna Dąbrówka
Kaszubia Starzyno 5-2 Celtic Reda
Kolejarz Chojnice 2-11 Borowiak Czersk
Lipniczanka Lipnica - Jantar Pawłowo
Karol Pęplino - Echo Biesowice
28. lipca 2018 (sobota):
Lechia II Gdańsk 1-4 Radunia Stężyca (1)
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-4 Gedania Gdańsk (1)
Sporting Leźno 0-2 GKS Przodkowo (2)
Grom Nowy Staw 0-1 Wierzyca Pelplin (1)
Pomezania Malbork 2-0 Rodło Kwidzyn (1)
Keramzyt Szprudowo 1-4 Wietcisa Skarszewy (1)
GKS Kowale 3-4 Wda Lipusz (1)
Sokół Zblewo 1-1 Czarni Pruszcz Gdański (1)
Pogoń Lębork 2-3 MKS Władysławowo (1)
Gryf Słupsk 1-2 Bałtyk Koszalin
Potok Pszczółki - Orzeł Trąbki Wielkie (1)
Sopocka Akademia Piłkarska - Polonia Gdańsk
KS Chwaszczyno 2-1 Amator Kiełpino (1)
Pogoń Lębork 0-3 Chrobry Charbrowo
KP Starogard Gdański 5-0 Jaguar Gdańsk
Wisła Tczew 2-2 Gedania Gdańsk
GKS Gardeja 2-6 Powiśle Pawlice-Rakowiec (1)
27. lipca 2018 (piątek):
Wikęd Luzino 0-6 Bałtyk Gdynia
26. lipca 2018 (czwartek):
GKS II Kolbudy 1-6 Potok Pszczółki
25. lipca 2018 (środa):
Lechia II Gdańsk 1-0 Wierzyca Pelplin (1)
Gedania Gdańsk 2-1 Jeziorak Iława (1)
NASTĘPNE SPARINGI

Poprzednie sparingi
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE