Karlikowo Sopot 9 - 2 KP Gdynia 20 czerwca 2010 - 11:00
Dragon Bojano 5 - 3 Kamionka Sopot 19 czerwca 2010 - 17:00
Zatoka Puck 4 - 2 UKS Klukowo 19 czerwca 2010 - 14:00
Celtic Reda 2 - 0 KKS Koleczkowo 19 czerwca 2010 - 17:00

TPS13   05.03.2010, 14:43:33
Po tej kolejce następuje radość z awansu Celticu do A-klasy
Vivat Celtic :idea:
 Karlikowo   05.03.2010, 15:58:24
Wy juz sobie dodawaliści 3pkt przed meczem z Kamionką nie bądz taki pewny bo po tej kolejce może byc dla was wielki smutek
 TPS13   12.03.2010, 00:30:01
Zobaczymy wszystko zweryfikuje boisko my chcemy wrócić do A-Klasy i to jest nasz pierwszorzędny cel. Wierzę że nam się uda :)
 TPS13   12.03.2010, 00:31:20
Aaa i tak dla sprostowania nikt z naszej drużyny nie dodawał sobie przed meczem z Kamionką 3pkt szanujemy każdego rywala. :)
 Boksinho   15.06.2010, 11:11:01
No miala byc radosc Celticu ale beda musieli sie bardzo postarac bo pewnie Eko nie odpusci drugiego miejsca a poza tym Reda gra ostatni mecz z zatoka.. bedzie ciekawie ; ))
 TPS13   15.06.2010, 20:14:49
Oj będzie będzie jestem przekonany że uda nam się awansować jesteśmy w 1000 % skoncentrowani na ostatnich dwóch meczach. Wierzę w awans !!! Do boju TPS !!!
 sam21   15.06.2010, 21:29:02

a ja swoje K A R L I K O W O jazda jazda jazda :D
a tak miedzy nami to nagle w tej rundzie zaczęliście wszystko wygrywać hmm chłopaki pewnie z ulicy graja co nie którzy ? ? xD ale i tak was lubię :):):):):)
Powodzenia tam
 creative1077   16.06.2010, 18:28:58
Mam nadzieję że ZATOKA nie odpuści meczu z Redą i zachowają się fair w stosunku do reszty zespołów!!
 Boksinho   16.06.2010, 19:52:50
Zapewniam Cie ze nie odpusci.. a szczegolnie mecz z Reda..
Kazdy chce udowodnic ze nie przez przypadek jestesmy liderem

Zatoka :love:
 Barti   17.06.2010, 16:10:02
ZATOKA zagra o zwycięstwo chociażby dlatego żeby zrewanżować się Celticowi za porażkę poniesioną w rundzie jesiennej. :love: ZATOKA PUCK :love:
 sam21   17.06.2010, 18:12:18
Powodzenia Zatoka :love:
 Barti   17.06.2010, 18:37:24
Dzięki sam21. pozdrowionka 8) :D
 chdsz   17.06.2010, 18:42:54
na którym sopockim boisku odbędzie się mecz Karlikowo - KPG?
 Karlikowo   17.06.2010, 19:46:45
Niestety na Bitwy pod Płowcami ze wzgledu na jakis turniej na Marca ktory sie ma odbyc w sobote i niedziele
 RIKI=TIKI   17.06.2010, 20:49:45
CREATIVE1077 WIDZE ZE SIE BOISZ TEGO ZE CELTIC MOZE AWANSOWAC PEWNO JESTES Z SZEMUDA NO NIC WALKA POKAZE POWODZONKA
 luk77asz15   18.06.2010, 00:34:17
Jestem ciekaw czy EKO będzie próbowało zmotywować Zatoke, a Celtic jakieś podchody
 Wanciak UKS Klukowo!   18.06.2010, 10:51:24
Barti mógł bys podać adred Waszego boiska ? Nie dostaliśmy zawiadomienia, a nie bylismy tam jeszcze nigdy i nie bardzo orientujemy ;-)
 Boksinho   18.06.2010, 18:39:22
Musicie kierowac sie na ul. Lipowa.. jedziecie nia prosto a potem odbijacie w prawo na Osrodek Delfin.
(W sumie jak wjedziecie do Pucka od strony Gdynia to smigacie caly czas prosto.. a prawie ze na koncu miasta bedzie stadion..) ; ) mam nadzieje ze bedziecie wiedziec o co chodzi.. takze do zobaczenia jutro.
Powodzenia wszystkim. ; )
 Wanciak UKS Klukowo!   18.06.2010, 19:10:17
wolałbym konkretny adres, żeby wpisać np w nawigacje;p
 luk77asz15   18.06.2010, 19:53:32
lipowa 3
 creative1077   18.06.2010, 21:05:41
RIKI=TIKI, dla mnie może awansować Celtic, ale nie chciałbym żeby to bylo w jakis nieuczciwy sposób. Ale skoro Barti i Boksinho pisza ze nie odpuszczą to chyba moge byc spokojny...
 sam21   18.06.2010, 22:06:10
Karlikowo jazda jazda biała gwiazda xD
och powodzenia jeszcze raz :D
 Barti   19.06.2010, 05:55:04
To będzie ciekawa końcówka ligi. :) Powodzenia :roll:
 RIKI=TIKI   19.06.2010, 06:11:47
SAM21 KARLIKOWO NIE WYGRA TEGO MECZU ICH PASSA SIE JUZ BYC MOZE ZASKOCZA NAS I POTWIERDZA SWA FORME W TEJ RUNDZIE POWODZONKO
 RIKI=TIKI   19.06.2010, 06:13:46
SORKI WCIELO MI SKACZYLA ALE KAZDY BY SKUAŁ HEH:)
 Palacz   19.06.2010, 13:34:25
Trzymam Kciuki za Kralikowo. Nie ma sensu aby Trójmiasto miało kolejną drużynę w wyższych ligach niż Klasa B . Lechia ma ze 3,4 teamy no i gdynia też 3 chyba. To im wystarczy. Niech sie pokażą inni ;)
 Wanciak UKS Klukowo!   19.06.2010, 16:03:36
Zatoka - Klukowo 4:2.
Dobrze,że chociaz powalczyli..
3 i 4 bramka dla Zatoki z karnych, z tego co dostałem w esach.
 Rage_hoy   19.06.2010, 20:15:40
Potwierdzam wynik Zatoka - Klukowo 4:2 (1:0)

Fakt , 3 i 4 brama dla zatoki po karnym ^^

Więcej info na pewno by barti xD

luk77asz15   19.06.2010, 20:34:46
najsłabszy mecz Zatoki. Dawno nie widziałem aby tak słabo zagrali i aby być tak mało zdyscyplinowanym zespołem. Jak dla mnie chyba już nie myśleli co nie którzy o grze jak awans już mieli w kieszeni. Do przerwy 5 zmarnowanych setek i kończy się 1:0 dla Zatoki. Po przerwie chyba głowy w chmurach i od razu stracona bramka co robili obrońcy tego nie wiem. Druga bramka dla Klukowa i kolejny błąd tym razem rezerwowego bramkarza.
 Barti   20.06.2010, 09:09:51
Tak jak napisał luk77asz15 był to słaby mecz w wykonaniu ZATOKI.Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga ZATOKI(Klukowo długimi okresami nie mogło wyjść z własnej połowy)ale poza kolejnymi zmarnowanymi setkami nic z tego nie wynikało.Jedyną bramke w tej części dla ekipy z Pucka zdobył w 43min Łukasz Zacharow.Druga część meczu zaczyna się od bramki dla Klukowo(jeśli na na środku pola karnego zostaje dwóch zawodników rywala a jeden z nich ma czas na oddanie strzału i dobitkę to chyba jest coś nie tak).Dopiero wtedy do ataku ruszają gospodarze i dwie bramki zdobywa Marek Rambiert(z wolnego i z karnego).W dalszej części ZATOKA marnuje kilka kolejnych okazji(min. dwie poprzeczki),kilka razy znakomicie broni bramkarz gości(jeśli dobrze pamiętam to na jesieni z ZATOKĄ zagrał w polu ,chyba z 14-stką).Kilka minut przed końcem goście zdobywają drugą bramkę a ZATOKA w ostatniej minucie po drugim karnym wykonywanym przez Marka Rambierta ustala wynik meczu na 4:2.Jeśli za tydzień ZATOKA nie zagra lepiej to o korzystny wynik w meczu z Celtikiem będzie bardzo ciężko.
 Barti   20.06.2010, 10:09:47
Skład ZATOKI:Kosiróg-Holeksa,Oss,Bigot(Królikowski),Podlaszewski-Styn,Zacharow(Felkner),Nikrandt-Rambiert,Ciesielski.
 Barti   20.06.2010, 10:11:40
Zgubiłem ze składu Arka Głowienkę.Sorry.
 Maaciass   20.06.2010, 13:13:44
Karlikowo vs Kp Gdynia - 9:2
 Barti   20.06.2010, 15:57:18
Brawo dla Karlikowa :roll: .KP trochę rozczarowało.Zna ktoś wynik Bojana z Kamionką?
 mckwak   20.06.2010, 16:23:54
W KP stał ktoś na bramce? Czy mieli lotnego bramkarza?
 gracz Torpedo   20.06.2010, 16:59:28
KP przyjechało nawet z trzema bramkarzami (oczywiście bronił tylko 1). Karlikowo zagrało dziś bardzo dobre zawody. Większość przeprowadzanych akcji kończyła się bramkami.
 mckwak   20.06.2010, 17:43:39
mogli zapytać i postawić trzech :D byłoby tylko 3:2 dla Karlikowa
 kopaczBklasa   20.06.2010, 18:03:16
Bojano : Kamionka 5:3 do przerwy 3:1
 wojmie1   20.06.2010, 20:18:20
Najprawdopodobniej Królem strzelców zostanie Marek Rambiert . Jak do tej pory 25 bramek.
 Ronaldinho9   20.06.2010, 21:29:16
Z tego co się orientuje to awansują wszystkie zespoły z pierwszych miejsc + 7 drużyn z drugiego miejsca z najlepszym bilansem rozegranych meczy. ( 6 grup okręg Gdańsk + 3 grupy z okręgu malborskiego) Więc w przypadku waszej grupy wcale nie jest tak ciekawie. Chyba że się mylę??
 gracz Torpedo   20.06.2010, 21:47:23
Nie mylisz się.
 numer07   21.06.2010, 00:32:21
z moich obliczeń wynika :
III Fosfory Wiślinka 60/23 2,60 (1 mecz do rozegrania)
I Błyskawica Reda Rekowo 58/23 2,52 (1 mecz do rozegrania)
V Huragan Nowe Polaszki 43/18 2,38 (koniec)
IX LKS Waplewo 56/24 2,33 (koniec)
VII EPT Grabiny Zameczek 59/26 2,26 (koniec)
VIII Świt Radostowo 57/26 2,19 (koniec)
VI Tęcza Brusy 50/23 2,17 (1 mecz do rozegrania)
II Celtic Reda 40/19 2,10 (1 mecz do rozegrania)
IV Atlas II Goręczyno 42/20 2,10 (koniec)

Czyli na stan obecny drużyna z naszej grupy nie ma co liczyć na awans. Jedynie w ostatniej kolejce Celtic lub Szemud muszą wygrać swój ostatni mecz ( współczynnik 2,15) i liczyć na to że Tęcza Brusy przegra lub zremisuje swój mecz (2,08 w razie przegranej, remisu 2,12 a zwycięstwa 2,20)

sam21   21.06.2010, 09:47:06
Karlikowo Karlikowo Karlikowo -nice
 bombeer1   21.06.2010, 11:19:09
raczej nie ma co liczyc na przegrana w ostatnim meczu Teczy Brusy .Z tego co wiem to maja " sztame" ze Szlachta wiec pewnie gdy mecz pojdzie nie po ich mysli to koledzy ze szlachty im pomogą :) tak wiec Tęcza na 99 % ma juz awans
 Boksinho   21.06.2010, 11:28:57
No tez mi sie tak wydaje ze Tecza tego nie przegra.. Ale jeszcze zobaczymy.. Najwazniejsze ze Zatoka awansowala :D