Kamionka Sopot 0 - 4 KP Gdynia 19 września 2009 - 13:00
UKS Klukowo 3 - 2 Bałtyk II Gdynia 20 września 2009 - 11:00
KKS Koleczkowo 2 - 0 Karlikowo Sopot 19 września 2009 - 16:00
Celtic Reda 6 - 1 GKS IV Żukowo 19 września 2009 - 15:00
Zatoka Puck 6 - 2 Dragon Bojano 19 września 2009 - 15:00
Pauza: Eko-Prod Szemud,

TPS13   16.09.2009, 13:13:13
Kamionka Sopot-KP Gdynia chłopaki z Gdyni w końcu muszą wygrać jako jeden z faworytów ligi będzie 0-4
UKS Klukowo-Bałtyk II Gdynia rezerwy Bałtyku pewnie zwyciężą 1-6
KKS Koleczkowo-Karlikowo Sopot dla mnie mecz kolejki stawiam że gospodarze wykorzystają atut własnego boiska po walce 2-0
Celtic Reda-GKS IV Żukowo nie wyobrażam sobie byśmy stracili punkty u siebie więc stawiam 4-1
Zatoka Puck-Dragon Bojano pucczanie powinni łatwo poradzić sobie z gadatliwą drużyną z Bojana 3-0
Powodzenia wszystkim!!! :)
 Wanciak UKS Klukowo!   16.09.2009, 21:48:41
a co tu kogos zabolały typy przeciwko jego druzynie i pokasował wszystkie posty ?
 markas   16.09.2009, 22:42:36
TPS13 pisz lepiej same wyniki a nie ze oceniasz druzye z Bojana ze jest gadatliwa bo to ze pod was sedzia gwizdal to bylo niby wszystko ok
 partagas   17.09.2009, 00:37:01
bez przesady sędzia dobrze gwizdał... gdyby Bojano wykorzystało karnego na 1:0 to kto wie jak meczy mógłby się potoczyć, w tym bym szukał bardziej przyczyn porażki.
 TPS13   17.09.2009, 08:04:47
markas proszę Cię sędzia gwizdał dobrze karne były dla obu drużyn naprawdę trzeba było udowodnić to na boisku a nie gadać i wyzywać sędziego pozdrawiam ;DDD
 markas   17.09.2009, 16:01:09
TPS13 karne byly ale tylko dla nas słuszny a ten wasz karny to z kapelusza i ta seria waszych niby ciagle slusznych rzutów wolnych tuz zza pola karnego... nie mowie ze nie bylo faulow ale nie zawsze Dragon jakos nie mial takiego szczescia u sedziego jak wy...

KP 2 mecz i 1 pkt chłopaki weźcie sie w garść

Bałtyk wielka nie wiadoma jak zawsze . nie wiadomo jakim składem wystąpią. chłopaki sie denerwują czy trener powola czy nie tym razem..?:P

Reda mocna u Siebie każdy tak pisze wiec wysoka wygraną typuje

hit kolejki zatoka - bojano (chłopak z bojana dostał czerwień i wyleciał z boiska oby trener go na lewo nie wpuścił-sprawdzać karty po meczu!! xD)

powodzenia na Boisku chłopaki:*
 TPS13   18.09.2009, 08:06:13
markas ok mecz był kupiony hehehe zadowolony ;ppp
 AG_AG   18.09.2009, 12:50:38
i po co sie napinacie sami wiecie ze ten wasz karny to z kapelusza, wygraliscie i koniec tematu.
 typer_19   18.09.2009, 20:32:04
czemu posty usuwaja??? pojeba*o kogos? :push:
 suzuki   18.09.2009, 22:42:26
Poszukuje klubu do prowadzenia. Trener bez duzych osiagniec, trenowałem jako najwyzej okręgówkę. Osoby zainteresowane prosze o kontakt na maila wojownik.27.26@o2.pl.
 TPS13   19.09.2009, 10:02:53
Hmmm z kapelusza hehe no jak kto uważa ale karny był też i dla Bojana kij tam wynik się liczy.. Pozdrawiam ;))
 AG_AG   19.09.2009, 10:34:58
no karny dla nas był i to ewidenty i nie mow ze nie.. bez odbioru pozdro dla normalnych.
 TPS13   19.09.2009, 11:02:55
Dla nas też był ewidentny rzut karny... heh
 AnnaGalecka   19.09.2009, 12:32:37
panowie będziecie sie kłócić o karny który był zeszłej kolejce? panowie skargi do sędziego a nie na forum.. typujcie .. bawmy się w bukmacherów/ki

torpedo bez typowania szkoda:(
 TPS13   19.09.2009, 12:43:45
Popieram AnnaGalecka pozdrawiam ;)))
 Fujar   19.09.2009, 15:58:10
TPS13 brawo za wytypowanie poprawnego wyniku meczu Kamionka - Kp.
 TPS13   19.09.2009, 17:27:01
TPS Celtic Reda-GKS IV Żukowo 6:2 ogólnie żenujące widowisko gdyby Żukowo przyjechało pełną kadrą a nie tylko 10 zawodnikami to mielibyśmy tarapaty nasza gra tragedia za to chłopaki z Żukowa szacunek że mimo iż było ich tylko 10 przyjechali i podjęli walkę prawdziwa drużyna. Powodzenia chłopaki ;)))
 TPS13   19.09.2009, 17:27:39
Fujar dzięki ;))
 typer_19   19.09.2009, 17:54:18
KKS Koleczkowo 2-0 Karlikowo.
Na poczatku spotkania przewazalo karlikowo , po 20 minutach opadli z sił i przewage mała mieli zawodnicy Kks-u. Pod koniec puscily nerwy i doszlo do malej przepychanki w ktorej 2 zawodnikow wylecialo z boiska (po jednym z kazdej druzyny) w ostatniej minucie KKS dobil rywala strzelajac 2 bramke a 2 minuty wczesniej zdazył dostac kolejna czerwona kartke zawodnik Karlikowa.
 markas   19.09.2009, 18:56:38
zatoka - Bojano 6:2 do przerwy 0:0
 chlorek_potasu_Tps   19.09.2009, 19:10:59
6-2 dla Celticu:D :idea:
 AG_AG   19.09.2009, 19:12:06
pierwsza połowa zdecydowanie dla bojana , zatoka nic nie mogła zrobić wiele sytuacji niewykorzystanych przez bojano , w drugiej polowie dostaje czerwona kartke bramkarz i na bramke wchodzi zawodnik z pola wtedy przestajemy grać i dostajemy kilka bramek..
 AnnaGalecka   19.09.2009, 19:14:12
jednak zatoka walczy o każdy pkt teraz..
Szemud pauza wiec liderem jest zespól z Redy.hmm ciekawie się robi..
2 drużyny bez przegranej .. Bałtyk gubi aż 5 pkt ..
tabela zaczyna się układać ..

w środę puchar polski tak?
 TPS13   19.09.2009, 19:17:23
Tak zgadza się w środę Puchar Polski...
 Zatoka13   19.09.2009, 21:47:25
Zatoka Bojano 6:2 mecz w pierszej polowie byl wyrownany niekiedy przewaga Bojana . jednak liczy sie wynik końcowy . Bramkarz dostał czerwień wiec wniosek jeden sprawdzic karty w nastepnym meczu ...
 SPK!!!   19.09.2009, 23:40:15
Kamionka - KP Gdynia 0:4
goście mieli przewagę. Szybkie dwie bramki ustawiły mecz. W II połowie SPK zabrakło szczęścia przy wykończeniu akcji.
Sędzie przyjechał w 15 minucie meczu.
Po prostu ręce opadają...
Mecz fair play bez chamstwa i złośliwości.
 mierzej77   20.09.2009, 10:15:51
Zatoka 6:2 (0:0) LZS Bojano, mecz na śerdnim poziomie, w 1 połowie bojano mogło prowadzić nawet 2 bramkami ale bardzo słaba skuteczność napastników, po przerwie Zatoka szybko strzeliła bramkę co dala im wiatr w żagiel i po kolejnej dynamicznej przeprowadzonej akcji bramkarz Bojana fauluje w polu karnym sędzia dyktuję rzut karny i daje czerwony kartonik, przypomnę żę (taka sama sytułacja była z celtikiem za co bramkarz Redy dostaje tylko żółty kartonik) na bramkę wchodzi zawodnik z pola i wtedy zaczyna się festiwal strzelecki Zatoki. Pod koniec spotkania przy stanie 6:0 Bojnao znowu dochodzi do głosu i strzela dwie bramki. Podsumowując drużynie Bojana znów zabrakło szczęścia i skuteczności - taki jest futbol
 juri800   20.09.2009, 12:58:55
uks klukowo 3 - 2 bałtyk gdynia
 piotr30   20.09.2009, 13:06:31
no to niespodzianka UKS Klukowo - Bałtyk II Gdynia 3:2 (2:2) :D
 KibicSpk   20.09.2009, 17:54:05
Brawo, Klukowo...:)

a z Kp dobry mecz byl, lecz brak wykonczenia po stronie Kamionki ,, ale coz ekipa dopiero sie tworzy , wiec powoli powoli.. Kp w porządku ekipa , Dzieki za mecz - powodzenia.
 meras1987r   20.09.2009, 23:17:33
Witam. Jestem tu nowy j szukam nowych dobrych zawodnikow bo mam zamiar zalozyc druzyne w nowym sezonie. Byłem teraz obserwować mecz Zatoki z Bojanem. Do przerwy zdecydowanie lepsza gra Bojana. pewne podania dryblingi ale niestety nie strzaly. Było praktycznie 0 starzłow groznych druzyny na bramke zatoki. Bramkarz z Zatoki mial bardzo malo pracy bo pilki lecialy albo nad poprzeczka wysoko albo obok bramki były tez strzaly jeselli mozna to tak nazwac ktore ledwo dolatywały do bramki Zatoki. Z dobrej strony pokazała sie lewa strona Bojana ktora czesto dochodzial do pola karnego bez skutku... Bardzo dobrze taz pokazal sie bramkarz z Bojana wiedzial co ma robic bewnie lapał pilki wybijał ,interwencje pewne nawet daleko przed polem karnym. Bardzo dobrze ustawial zawodnikow tez bramkarz Bojana ktory tracił wrecz glos od krzyczenia i motywacji zawodnikow na calym boisku , byl ciągle słyszany. Niestety mimo ze to własnie goście prowadzili gre wiecej pracy moim zdanie mial bramkarz Z Bojana. do przerwy 0:0 ****************** po przerwie zapowiadała sie emocjonujaca gra. Niestety po ok 2-3 min dla druzyny z bojana cos zaczęło sie dziac. Obrona napastnicy, srodek boiska sie gubił. Masa niecelnych podań. Piłka ani przez chwile nie była w polu karnym Zatoki wrecz przeciwnie w polu karnym Bojana. Bramkarz robił to co do niego należało... w ok 55 minucie wpada pilka do siatki po mocnym udezeniu z ok 6 metrów ( bramkarz bez szans) odrodzenie zatoki upadek Bojana. Zupełnie inna druzyna gosci po przerwie. Ciągle natarcia na bramke bojana ( ostatni obronca czyli bramkarz czuwał ale wszystko wisailo w powietrzu ) Broni kilka trudnych piłek 2 a na pewno 1 sam na sam swietnie sie zachowuje reszta robi co moze ale nic nie wychodzi są nawet trudności z wymianą 3 podań. ok 60 min bramkarz Z bojana wychodzi sam na sam tuż przed liną 5 metrow instynktownie rzuca sie w lewy róg bramki z nogami oderwanymi od ziemi i skierowanymi ku prawej stronie w konsekwencji w nogi bramkarza wbiega napastnik ( pilka nie wpada do bramki) sedzia przerywa gra i pokazuje czeroną kartke dla bramkarza... ( osobiscie nie wydaje mi sie czy powinna byc czerwien ale nie ja tu jestem sędzią) Bramkarz nie protestuje z kultura i zawiedzeniem opuszcza boisko. (brawo za kulturalne zachowanie co jest rzadkością ) na bramce staje napastnik gości. rzut karny i... 2 do 0. Kolejne minuty to kolejne bramki bojano 0 gry nie to co w 1 polowie natomiast Zatoka 100% odrodzenia. Bramka jedna po drugiej wpada dla Zatoki... przy stanie 5:0 albo 6:0 Bojano wymiena kilka podać dokladnych (5-6) i zdobywa z łatwościa bramke. Piłak nie trudna do zlapana a tym bardziej do wybici ze swiatła bramki ale bramkarz Zatoki 0 reakcji. miajja minuty ok 80-85 min Bojano traci jak i odzyskuje pilke i stara sie nia grac. podłączaja sie obrńcy kilka podań ze strony zawodnikow gosci i ... wpada kolejna bramka z ok lini pola karnego bramkarz nie reaguje. . . wynik koncowy jak wiadomo 6:2 dla ZATOKI. po meczu sprawdzanie kart zawodnikow zatoki ( nie wiem co z tego wyszlo ale chyba wszystko ok skoro taki wynik) Jestem pewien ze obecnośc bramkarza ktory musial opuścić pole gry zmienila by wynik znaczacąco na +. Było to chyba jeden z pewniejszych punktoe druzyny. POZDRAWIAM I ŻYCZE POWODZENIA W KOLEJNYCH MECZACH