vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:3
Zatoka Puck 4 - 0 Bałtyk II Gdynia 22 maja 2010 - 12:00
Celtic Reda 1 - 3 KP Gdynia 22 maja 2010 - 17:00
KKS Koleczkowo 5 - 2 Eko-Prod Szemud 22 maja 2010 - 16:00
UKS Klukowo 0 - 5 Kamionka Sopot 23 maja 2010 - 11:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:5

odważne typy. ;D
Passa Karlikowa bez porażki się teraz kończy, Dragon wygra.
Puck powinien wygrać, ale Bałtyk może narobić problemu.
Stawiam remis.
Celtic po ostatnich dwóch wpadkach i zwycięstwie nad Bałtykiem musi wygrywać wszystko aby liczyć się o awans, więc myślę że będzie ogień w Redzie, stawiam na Celtów.
Szemud nie powinien mieć większych problemów, stawiam na Eko Prod.
Dwa słabsze zespoły w konfrontacji ze sobą, stawiam na remis.
 siola85   21.05.2010, 15:51:37
ZASTANAWIA MNIE JEDNO DLACZEGO EKO JAK BYŁO ZAWIESZONE MOGŁO ROZEGRAC MECZ LIGOWY LICENCJA ZOSTAŁA PRZYWRUCONA OD DNIA 19.05 2010 :s
 mckwak   21.05.2010, 17:43:21
Od każdej decyzji jest możliwość odwołania. Wyrok uprawomocnia się w Związku w ciągu 14 dni. Gdyby w tym czasie nie złożono wyjaśnień ani odwołania, EKO dostałoby walkowera 0:3 za mecz z Klukowem. Ale złożono odwołanie i jest ok. Jasne, Siola? Przywrócić pisze się przez o kreskowane. :P
 robak_AG   22.05.2010, 18:33:59
KKs koleczkowo 5-2 szemud .
 PDPKarlikowo   22.05.2010, 19:48:23
Dragon Bojano - Karlikowo Sopot 2:3(1:1)
 gosc87   22.05.2010, 22:08:08
KaPe Gdynia 3-1 ; Aby do przodu
 gosc87   22.05.2010, 22:15:43
brawo dla Koleczkowa !
 creative1077   23.05.2010, 13:28:33
Co Eko tak słabo??? Karlikowo znowu do przodu ładnie!!!
Liga coraz ciekawsza i bardziej wyrownana, walka o awans do ostatniego meczu!!!!
 SPK!!!   23.05.2010, 16:16:32
UKS Klukowo - Kamionka 0:5 :)
 Barti   23.05.2010, 21:24:59
Wchodzę na "Pomorski" i co widzę? Jakie piękne wyniki :O ile wygrana KP z Celtikiem nie jest jakąś sensacją ,to wygrana Koleczkowa i i do tego w takich rozmiarach już jest. Co się dzieje z Szemudem?Czy Eko już odpuściło walke o awans? Szkoda ,że KP straciło punkty z Bałtykiem,bo byłoby jeszcze ciekawiej. :D
 Barti   23.05.2010, 21:36:27
ZATOKA-Bałtyk 4:0 :D 8) Po dwudziestu minutach za sprawą Marka Rambierta ZATOKA prowadziła już 2do0.W dalszej częsci pierwszej połówy nic ciekawego już się nie wydarzyło i ten wynik utrzymał się do przerwy. Po zdobyciu przez Marka trzeciej bramki na początku drugiej części do głosu dochodzi Bałtyk i stwarza kilka okazji ,ale wszystko wyłapuje bramkarz ZATOKI.Około 80 minuty ZATOKA zdobywa czwartą bramkę(znowu Polo)i takim wynikiem kończy się mecz.
 Barti   23.05.2010, 23:39:04
Skład ZATOKI:R.Dettlaff-M.Holeksa,M.Joachimiak,R.Oss,G.Gębka-J.Nikrandt,B.Lesner,P.Bigot,J.Styn-M.Rambiert,B.Ciesielski.W drugie części na boisko weszli:R.Kubilus,M.Królikowski,Ł.Zacharow ,A.Głowienka.
 kibickks   24.05.2010, 19:53:30
Barti, Szemud prowadził po 20min 2-0 a do przerwy 2-1!
W drugiej połowie ekipa EKO-PRODu całkowicie sie pogubiła a KKS mimo iz grał bez kilku zawodników z pierwszego składu i w duzej mierze młodymi 17-18latkami zagrał agresywnie strzelajac 4 bramki!