Zatoka Puck 4 - 0 KKS Koleczkowo 29 sierpnia 2009 - 17:00
Dragon Bojano 1 - 1 UKS Klukowo 30 sierpnia 2009 - 11:00
GKS IV Żukowo 4 - 0 Kamionka Sopot 30 sierpnia 2009 - 17:00
Karlikowo Sopot 1 - 2 Eko-Prod Szemud 30 sierpnia 2009 - 11:00
Bałtyk II Gdynia 4 - 4 KP Gdynia 3 września 2009 - 19:00
Pauza: Celtic Reda,

ex-sprinter   09.08.2009, 22:48:15
witam... widze,ze ubyły rezerwy Jantara Sopot... czyżby po spadku pierwszej drużyny z KO ubyli stamtąd zawodnicy,ze na dwie ekipy ludzi nie starczyło?
 ex-sprinter   10.08.2009, 00:12:21
dziwi też fakt,ze w gdyni jest tak mało drużyn,gdyz tylko Arka,Bałtyk i KP... dlaczego nie powstają kluby dzielnicowe jak w Gdańsku czy Sopocie?
 gracz Torpedo   10.08.2009, 13:05:34
Bo nie ma boisk, poza tym są rozwinięte ligi amatorskie.
 Fan10   10.08.2009, 18:03:40
Witam, jak zwykle II gr najsilniejsza!!! Widze kilka druzyn w walce o czołowe lokaty. KP Gdynia, Celtic, Bałtyk, Szemud, Zatoka, Koleczkowow no i moze wisła.
Ta grupa to juz prawie A klasa :)
 gracz Torpedo   10.08.2009, 20:10:13
Grupa megasilna. Nie przypominam sobie, żeby keidykolwiek gdzieś jakaś B-klasa była tak silna. Przed sezonem czasem trudno wszystko przewidzieć, ale z tych drużyn co wymieniłeś Zatoka, KPG, Celtic i szczególnie Bałtyk II będą poza zasięgiem rywali, także Koleczkowa, Szemudu i Wisły, nic nie umniejszakąc tym drużynom, które też są silne i nie tylko one. Ale dla mnie to jednak nie ta półka.
 przemo21   10.08.2009, 20:31:10
Bardzo mocna grupa Zatoka, KP Gdynia, Celtic, Bałtyk II i Szemud będą nadawały ton tej grupie a zespoły z Koleczkowa, Bojana i Gdańska mogą sporo namieszac.
 Wanciak UKS Klukowo!   11.08.2009, 21:17:52
bez kitu grupa jest najsilniejsza od lat... mysle ze w tym roku nie bedzie juz takich skokow punktowych jak w zeszlym i poprzednich. mam nadzieje ze i nam uda sie troche zawalczyc... :) i pozabierac troche punktow :)
 Karlikowo   11.08.2009, 22:15:02
Uwierz Wańciak że tez nam się nie widzą wyjazdy do Pucka czy Redy i jesteśmy niezadowoleni ze nas przenieśli. Jedyny pozytyw to to że będziemy mieli wreszcie derby Sopotu
 chlorek_potasu_Tps   12.08.2009, 09:15:11
Celtic mistrz klasy "B"
 przemo21   13.08.2009, 21:15:15
Eko Prod Szemud- KS Chwaszczyno 2-2(2-0) w drugiej połowie Eko nie wykorzystało kilku sytuacji
Kolejka nr 1 - 29.08.2009 / 30.08.2009 sobota niedziela

To z oficjalnej strony zwiazku. Czyli ostatni weekend sierpnia.
Tydzien wczesniej rusza Puchar Polski.
 Barti   17.08.2009, 16:41:31
Witam wszystkich!!! :D To nie jest żadna nowość , ale faktycznie grupa II wydaje sie być najsilniejsza . Mam nadzieje ,że pobyt ZATOKI B- klasie potrwa tylko rok, a wszystki na starcie zyczę powodzenia. :roll:
 kwadrat   19.08.2009, 16:01:47
tylko rekowo blyskawica & korana zelistrzewo sztama na wieki :love: :idea: :blink:
 z_murawy   21.08.2009, 12:30:41
możecie wstawić tutaj aktualne linki stron klubowych swoich ekip?
UKS Klukowo - Barka Łebo 2:5 PP
Odpadamy na swoje zyczenie. Przy stanie 2:0 dla nas myslelismy ze Barka juz nic zlego nam nie zrobi, i zrobilo sie rozluźnienie, jak sie skonczylo to widac. Szkoda bo mecz juz byl nas, dalismy Barce awans w prezencie.
 domino1065   23.08.2009, 14:03:42
no nie wiem czy w prezencie...barka grala wyscie strzelali tak wygladala pierwsza polowa, do przerwy 2:1... ostra reprymenda od trenera dala szybki efekt w drugiej polowie, szybkie dwa gole i zrobilo sie 2:3... potem to juz konrolowala reszte meczu barka...a co do waszych bramek to po bledach obrony... ale to nic... dzieki wam za mecz:)
 old-frytek   24.08.2009, 17:34:33
PP Wisła II - GTS Goszyn 6:1 (2:0)
 :)   25.08.2009, 10:07:24
no to moze mala liga typerów...

Celtic - Wisła - stawiam na zwyciestwo gospodarzy 2:1
Zatoka- Koleczkowo - czym jest druzyna Zatoki młodzieżowcy?? ponownie gospodarz góra 4:2
Dragon - Klukowo - zdecydowanie mecz na remis 2:2
GKS IV - Kamionka - tutaj rowniez remis 2:2
Karlikowo - Szemud - zdecydowana przewaga gosci 0:5
Bałtyk - KP Gdynia - derby gdyni zdecydowanie dla Bałtyku 6:0
 Barti   25.08.2009, 17:17:45
ZATOKA to teraz mieszanka rutyny i młodosci. MYśle ,że to będzie dobra mieszanka :D ZATOKA PUCK
 gracz Torpedo   25.08.2009, 19:15:53
Celtic - Wisła II. Według mnie 4:1, Celtic za silny ...
Zatoka - Koleczkowo. Po laniu w Pucharze KKS wyciągnie wnioski, wystarczy, żeby przegrać też 4:1
Dragon - Klukowo, 1:2, drobna niespodzianka, która da znać, że w tym sezonie Klukowo będzie dość mocne
GKS IV - Kamionka 1:1, wyrównany, twardy mecz
Karlikowo - Szemud 1:3, zwycięstwo gościom nie przyjdzie łatwo
Bałtyk II - KP Gdynia 3:3, Bałtyk II będzie trochę lepszy, ale to KP straci zwycięstwo w ostatnich minutach.
 grzymi   26.08.2009, 23:33:40
(PP) KP Gdynia - Gryf II Wejherowo 3:1 (3:1)
 Barti   28.08.2009, 16:22:41
Zatoka 13 ??? Ktoś nowy z Pucka na forum ? FAJNIE :D
 Barti   28.08.2009, 16:28:33
W pucharze ZATOCE poszło łatwo , ale mecz ligowy może być trudniejszy.Nie znam za bardzo drużyny z Koleczkowai niewiem czy ten ich skład w pucharze był podstawowy ,albo czy sobie puchar odpuscili dlatego stawiam na wynik 3:0 dla ZATOKI.
 AG_AG   28.08.2009, 21:51:20
Bojano-Klukowo 3-1
 partagas   29.08.2009, 17:46:35
wisla nie dostala licencji i mecz w redzie nie odbyl sie z tego co wiem...
 old-frytek   29.08.2009, 18:23:55
Mecz sie nie odbył ale będzie przelozony. Na koniec rundy.
 chlorek_potasu_Tps   30.08.2009, 07:46:21
tak meczu nie było w Redzie, racja:D
 Barti   30.08.2009, 09:10:59
ZATOKA-Koleczkowo4:0.Bramki: Marek Rambiert2,Rafał Oss i Robert Kubilus. Pierwsza połowa wyrownana, na początku meczu dwie dobre sytuacje Koleczkowa.Zatoka zaczęla lepiej grac w ostatnich minutach I-wszej częsci oddając kilka strzalów. , ale do przerwy utrzymał sie wynik 0:0.W drugiej częsci cztery bramki dla ZATOKI i pewna wygrana. Skład ZATOKI: R.Dettlaff-M.Holeksa, M.Joachimiak, R.Oss,R.Kubilus- J.Nikrand,Ł.Zacharow,L.Podlaszewski,G.Gębka- M.Rambiert, P.Bartkowski. W drugiej polowie wszedł J.Styn.
 Wanciak UKS Klukowo!   30.08.2009, 13:35:08
Bojano - Klukowo 1:1
co do meczu powiem tylko ze szkoda gadac co sie dzialo bo sie zacznie napinka.

Pozdrawiam.
 Barti   30.08.2009, 14:06:23
Do Admina pomorskiego futbolu: Moze by tak ktos w końcu uzupełnił daty i godziny spotkań co?. Wynik i strzelców bramek dla ZATOKI też dawno wysłalem i nic .
 kopaczBklasa   31.08.2009, 01:13:39
Wanciak UKS Klukowo!- szkoda gadać ale chyba o was czyli o drużynie Klukowa. Jak idzie akcja to co chwile ktoś leży i trzeba przerwać grę, dobrą macie taktykę ;p
 maestro160   31.08.2009, 14:46:51
kopacz a mieliscie jakas akcje po pierwszych 15 minutach ?
nawet bramke zdobyliscie dzieki naszym dwóm obrońcom, a co do lezenia na boisku to fakt - załujemy ze wybijalismy piłki w aut kiedy lezeli od Was gracze- bo wy tego nie robiliscie w rewanzu, wiec nie gadaj tu o przerywaniu akcji.

Ogólnie powinnismy ten mecz wygrac lekko, bo setek bylo kilka, mozna nawet powiedziec 200%, ale nie wyszlo. trudno.

Bojano grało w pilke tylko pierwsze 15 minut. Potem próbowali- ale nie szło.
 ex-sprinter   01.09.2009, 14:01:58
A kto mi przedstawi co się stało z Wisłą II Gdańsk,ze odebrali im licencję? no i przede wszystkim będziecie grać czy kolejny klub upada??? ...moze reaktywacja Energi Sopot dzięki temu? ;-)
 old-frytek   01.09.2009, 17:06:58
Wisła dalej walczy i sie odwołuje, wiec nieprzekreslajcie Nas byc moze zaraz wrocimy z nowymi terminami. Walczymy dalej !
 Barti   01.09.2009, 17:13:32
Byłoby dobrze gdyby Wisła licencje dostala. Teraz jest w rundzie tylko 11 meczy a miałby ubyć jeszcze jeden zespół? Oby nie!
 piotr30   01.09.2009, 20:42:27
no to jak się w końcu zakończył mecz Zatoka - Koleczkowo bo na stronie pomorskiego związku jest wynik 2:0 a nie 4:0 jak tutaj ???
 kopaczBklasa   01.09.2009, 22:35:38
maestro160 pierwsze 15 min to biegaliscie za piłką jak dzieciaki z ktorymi trzeba sie bawic zeby sie nie nudzily. Bojano gralo swoje i wy tez ( czyli biegaliscie za piłka bez sukcesow) co prawda nie strzelilismy a to wy zdobyliscie brame z karnego a nie my. mysmy jakos na nia zapracowali a to ze od moze 70 minuty byliscie lepsi bo co chwile byliscie pod nasza bramka to o niczym nie swiadczy bo bramkarz wszystkie pilki wyłapał bez problemu pomimo takiej pogody jaka panowala. powodzenia w leżakowaniu na murawie
 maestro160   02.09.2009, 06:11:47
ahahahahaahahahhahahahaahahahahaha to moj komentarz do ciebie. Kop sie dalej w czoło. Przewazali :P heheheheh
 piter28   02.09.2009, 10:35:49
Nie przejmuj się kopaczu głąbami z Klukowa to są kolesie którzy by wszystko wygrali gdyby nie sędziowie, duży wiatr, nierówno skoszona trawa, nie ten kolor siatek który im się podoba, złamany paznokieć ich najlepszego gracza. A prawda jest taka że są średniakami B-klasowymi i od paru lat nie mogą przeskoczyć tego pułapu i wszędzie szukają przyczyny swoich niepowodzeń prócz swojej słabej gry
 maestro160   02.09.2009, 16:58:06
a no tak... ja zapomnialem ze was zdegradowali z 1 ligi za brak oswietlenia na trybunach. Zapomnialem ze Wy tez przeciez nie gracie od kilku lat na boisku B klasy, a zreszta i o dłuuugo dluzej niz my. My gramy bodajze 3 (4?) sezon, takze przemysl swoje slowa kto tu dluzej tkwi.
 Wanciak UKS Klukowo!   02.09.2009, 17:39:47
Po pierwsze... ODWALIC SIE OD KLUKOWA !
Nic nie pisalem na temat meczu i npisalem jeszcze WYRAŹNIE że nie bede nic pisał zeby nie było napinki ! Wiec od nas sie odwalic !

PO DRUGIE !!!

kto to jest maestro ! bo pytalem sie i nikt niewiem, wiec mysle ze to tylko prowokacja kogos kto nam źle życzy ! Bez odbioru.

A Ty piter pomysl zanim kogos pojedziesz.
 Wanciak UKS Klukowo!   02.09.2009, 17:46:22

jest krotka relacja, i czy widzi ktos tam napinke z naszej strony ?
 ryziek   03.09.2009, 12:35:52
moze nastepnym razem zamiast pisać, że nie będziesz nic pisał, po prostu nie pisz, może to nie wywoła "napinki" 8)
 cwirek1980   03.09.2009, 16:44:58
e cioty jedziecie na klukowo i na innych a sami lepsi nie jestescie. wesmy sie za granie i tyle przeciez po to to robimy a ze jeden jest slabszy a drugi lepszy to normalna kolej rzeczy. niech nawet 100lat gramy w bklasie a i tak bede gral dla klukowa dla przyjemnosci tak jak i wy to robicie dla swoich klubow wiec po co ta napinka tylko sie kompromitujecie. powodzenia na boisku cioty hehehe
 dabek   03.09.2009, 23:23:04
Bałtyk Gdynia II vs KP Gdynia 4:4. KP prowadziło już 3:1 by przegrywać 4:3. Sędzia nie uznał bramki dla KP i w ogóle gwizdał na słabym poziomie. TJR!!!
 gracz Torpedo   04.09.2009, 08:00:26
Coś tak czułem, że ten mecz tak będzie wyglądać . Arcyciekawa rywalizacja w tej grupie się szykuje. :D
 z_murawy   04.09.2009, 08:32:20
Bałtyk mimo wsparcia czterema zawodnikami z pierwszej drużyny oraz... arbitrem głównym nie był wcale drużyną lepszą.
Bałtyk pierwszego gola zdobył po sędziowskim prezencie. Sami gracze rezerw skwitowali podarunek śmiechem...
Bardzo ciekawe zawody popsuł najsłabszy na placu sędzia. Uroki B-klasy niestety...
 dabek   05.09.2009, 14:01:43
Zgadzam się co do sędziego, ale w drugiej połowie prowadziliśmy już 3:1 i powinniśmy to utrzymać, a my za wszelką cenę atakowaliśmy całymi siłami zapominając o obronie. Ogólnie mecz mógł się podobać, szybka i zacięta gra z obu stron. No i chyba najlepszy plac w B klasie) TJR!!!