Eko-Prod Szemud 8 - 0 UKS Klukowo 16 maja 2010 - 11:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 8:2
KP Gdynia 8 - 1 KKS Koleczkowo 15 maja 2010 - 19:00
Bałtyk II Gdynia 0 - 2 Celtic Reda 16 maja 2010 - 17:00
Karlikowo Sopot 1 - 0 Zatoka Puck 16 maja 2010 - 15:00
Pauza: Kamionka Sopot,

chin00k   12.05.2010, 18:59:25
Bałtyk II Gdynia - Celtic Reda 13.05 - 19:00
 piter28   13.05.2010, 14:56:44
Ciekawe ile znów Klukowo dostanie po cipkach i co Wanciak będzie miał za wytłumaczenie. Bo pewnie znów bedzie pisał bzdury że byli duzo lepszą ekipą a że przegrali to przypadek :P :P :P :P :P
 siola85   13.05.2010, 22:50:12
Bałtyk-Celtic 0-2 BRAWO CELTIC !!!!!!!
 domino1065   14.05.2010, 09:54:28
Eko-Prod Szemud – kara czasowego zawieszenia licencji za rażące niewykonanie obowiązków wobec organu prowadzącego rozgrywki – nieregulowanie zobowiązań finansowych. Bieg kary od 13.05.2010
 Barti   14.05.2010, 10:22:22
Czyli Szemud w ten weekend nie zagra? A co z meczem ?Walkower czy przełożony?
 domino1065   14.05.2010, 10:29:53
podejrzewam że chyba przeloza narazie a jak szemud nie ureguluje platnosci to walkower teraz i pewnie w nastepnych meczach
 Wanciak UKS Klukowo!   14.05.2010, 12:15:20
Piter maaaarny z Ciebie prowokator, marny:) nie bede z Toba ciagnal dyskusji :)

Co do wiadomosci o Szemudzie - to moglby ktos z tej ekipy potwierdzic ? Jest to napisane na stronie zwiazku, wiec pewnie szykuje Nam sie kolejny mecz w tygodniu :(
 Wanciak UKS Klukowo!   14.05.2010, 12:37:39
I juz wszystko wiemy.

Gramy normalnie - a jesli w ciagu miesiaca Szemud nie ureguluje zaleglosci wyniki zostana zmienione na walkowery.

( oczywiscie 3 walkowery = usuniecie druzyny z rozgrywek.. )
 gracz Torpedo   15.05.2010, 10:31:36
Znaczy Wanciak ja wiem tylko tyle, że jeśli komuś zawieszają licencję to do czasu jej odwieszenia wszystkie mecze są weryfikowane jako walkowery. Czy Szemudowi warunkowo odwieszono licencję?
 domino1065   15.05.2010, 13:10:35
nie odwieszono jak narazie
 Barti   15.05.2010, 13:57:04
Mecz Karlikowo Sopot-ZATOKA PUCK rozpocznie się o 18, a nie o 15 :idea:
 Barti   15.05.2010, 16:47:49
Eko-Prod Szemud-UKS Klukowo 3:0. KP Gdynia-KKS Koleczkowo 4:1. Karlikowo Sopot-ZATOKA PUCK 1:3(Karlikowo ostatnia gra dobrze,ale ZATOKA nie może sobie pozwolić na stratę punktów).
 driver   16.05.2010, 20:53:21
karlikowo-ZATOKA 1:0
 oldredaktorPDP   16.05.2010, 21:26:46
WKońcu cała góra prawie za Nami i bez porażki;-) a co do wyniku EKO, nierozumiem czemu 8:2 jak Szemud ma zawieszona licencję. Ten wynik w takim wypakdu nie może sie liczyc w tabeli.
 oldredaktorPDP   16.05.2010, 21:28:26
jest napisane ze ciąg kary od 13.05.2010 wiele druzyn miało juz zawiesozna licencje i nie mogly rozgrywać spotkan, wiec tym bardziej tu jest cos nie zrozumiałe.
 przemo21   16.05.2010, 21:33:04
jesli chodzi o licencje EKO to wszystko zostalo juz wyjasnione w piatek wiec nie liczcie na walkowery
 oldredaktorPDP   16.05.2010, 21:50:44
aha czyli wyjasnione, czyli nie bedzie odebrana licencja i wyniki te które byly tez zostają ok. To tylko zostaje oficjalna informacja z OZPN, ale ja do tabeli wtedy dodaje juz ten wynik. www.pdpkarlikowosopot.futbolowo.pl
 Barti   18.05.2010, 19:18:03
Nie jestem w szoku wesołki. 8) Piłka nożna dlatego jest piękna bo właśnie takie niespodzianki się zdarzają.Od soboty jestem bez kompa(jak ktoś nie wierzy to trudno
 Barti   18.05.2010, 19:29:29
A oto relacja. W pierwszej połowie ZATOKA miała 3 znakomite okazje ,ale nic nie wpadło.Gospodarze nie stworzyli sobie żadnej dogodnej okazji. Druga część zaczyna się od świetnej okazji gości ,ale Polo trafia w bramkarza.Póżniej przez bardzo długi okres nic ciekawego się nie działo,aż do momentu, gdy gospodarze wykonywali rzut wolny po ,którym świetna interwencja Rudolfa zapobiegła utracie bramki przez ZATOKĘ.Kilka minut póżniej w zamieszaniu podbramkowym Karlikowo zdobywa bramkę.Ostatnie minuty to ataki ZATOKI ,ale przynosły one tylko strzałw słupek z rzutu wolnego.I tak doszło do niespodzianki.