Dragon Bojano 1 - 4 Celtic Reda 13 września 2009 - 11:00
GKS IV Żukowo 1 - 6 KKS Koleczkowo 13 września 2009 - 11:00
Karlikowo Sopot 6 - 0 UKS Klukowo 13 września 2009 - 15:00
Bałtyk II Gdynia 12 - 1 Kamionka Sopot 13 września 2009 - 17:00
KP Gdynia 1 - 2 Eko-Prod Szemud 12 września 2009 - 16:00
Pauza: Zatoka Puck,

Wanciak UKS Klukowo!   07.09.2009, 13:52:12
Bojano - Celtic 2 stawiam na zwyciestwo gosci, ktorzy na równej murawie w szemudzie wyklepia ekipe z Bojana.

GKS IV Żukowo - Koleczkowo 1 Żukowo odbije sobie przegrana w Klukowie na druzynie z Koleczkowa, która narazie nie moze znaleźć formy.

Karlikowo Sopot- UKS Klukowo - z wiadomych wzgledow tego meczu ni ebede obstawial ;)

Bałtyk II Gdynia - Kamionka 1 Myśle że pewne zwyciestwo gospodarzy.

KP Gdynia - Szemud X Myśle że najwieksza zagadka 3 kolejki spotkań. Napewno zaciety mecz, i pierwsza strata punktow Szemudu. Obstawiam remis.
 gracz Torpedo   07.09.2009, 17:48:17
Dragon - Celtic stawiam 1:3
GKS IV - Koleczkowo 1:0
Karlikowo - Klukowo 2:1
wszystkie trzy mecze bardzo zacięte
Bałtyk II - Kamionka 5:1
Gdynia - Szemud 4:2, tu stawiam, że wpierw KP strzeli kilka bramek, w drugiej połowie dwie straci i w nerwówce wywiezie zwycięstwo.
 AG_AG   07.09.2009, 21:45:34
Bojano-Celtic 2-0
 W.D.B   08.09.2009, 08:47:21
Co kolejke wszyscy typuja ze bojano przegra itd. Piszecie ze Celtic poklepie, a mnie sie wydaje ze ekipa z redy sie poklepie ale po czolach chyba :D mecz nie bedzie latwy ale dragon ogra Celtic. 2:0
 AnnaGalecka   08.09.2009, 10:22:50
Dragon - Celtic 1-2 chodź celtic rzadko wygrywa na wyjazdach
GKS IV - Koleczkowo 2-0 GKS dobrze graja u Siebie jak zdobywać pkt to na własnym boisku
Karlikowo - Klukowo 0-0 bądź 1-1 remis tu będzie 2 słabe drużyny
Bałtyk II - Kamionka 6-0 wysoki wynik
Gdynia - Szemud tu będzie dobra walka Szemud będzie walczył zobaczymy co pokaże nam KP (2-2)
 ryziek   09.09.2009, 09:04:26
Wisła Gdańsk ogłosiła wczoraj na stronie wycofanie się ze struktur PZPN. Ciekawe o co poszło... :huh:
 AnnaGalecka   09.09.2009, 12:28:51
pozdrowienia dla gracza Torpedo
 gracz Torpedo   09.09.2009, 14:24:11
Dziękuję, wzajemnie.
 przemo21   09.09.2009, 19:29:52
Widzę że nikt nie stawia na Szemud.
Dragon-Celtic X2 Jeśli Bojano wytrzyma kondycyjnie może byc ciekawie.
GKS IV- Koleczkowo X
Karlikowo- Klukowo 1Karlikowo u siebie bardzo grożne
Bałtyk II- Kamionka 1 pewne 3 punkty
Gdynia- Szemud Bardzo trudny mecz na pewno powalczymy
 suzuki   12.09.2009, 08:50:25
Podobno nowa ekipa dochodzi takie info otrzymałem w zwiazku (wczoraj). Sportika czy jakos tak, nowy zespoł tylko nie na 100% wiadomo czy bedzie w tej grupie czy w mojej III. Mysle ze dobrze bo ta pauza to nikomu nie potrzebna, a swierze zespoły zawsze sie przydadzą.
 karas_eko   12.09.2009, 18:43:58
KP-EKO PROD 1:2
 partagas   12.09.2009, 18:58:30
hmm to eko-prod musi byc mocne;)
 przemo21   12.09.2009, 20:20:20
Gdynia-Szemud 1-2(1-0) pierwsza połowa wyrównana, sędzia nie gwizdnął ewidentnego karnego dla Szemuda. druga połowa to przewaga eko i dwie bramki. Ostatnie 10 minut to szturmowe ataki KP, ale Szemud dobrze sie bronił i wywiózł cenne 3 punkty. Najsłabszy na boisku sędzia na szczęście mylił się w obie strony.
 sezonowiec   13.09.2009, 11:32:26
Tez dostałem juz info ze Szemud zagra na poczatek z nowa ekipą, czyli dojdzie do Nas ta Sportika. DObrze wkoncu bedzie wiecej zespolów bo to jest za mala liga. Wspolczuje nowej ekipie ze tak odrazu na Nas trafia, ale cóz Szemud w tym roku A klasa, i litosci niema.:)
 kibickks   13.09.2009, 13:35:37
GKS IV Żukowo - KKS Koleczkowo 1-6 (0-2)!!! Sedzia tragedia:/ mogło byc o wiele wyzej! Mysle ze zawodnicy z Żukowa nie zaprzecza!? ogólnie sedziował zle w dwie strony:(
Powodzenia dla Żukowa!
 Celtic91   13.09.2009, 13:52:05
Dragon 1:4 Celtic :)
 dabek   13.09.2009, 14:38:20
KP - Szemud. W pierwszej połowie KP powinno strzelić ze 3 bramki ale zabrakło szczęścia. Szemud w pierwszej powinien mieć karnego ale sędzia... W drugiej połowie słaby Szemud strzelił dwa gole jeszcze bardziej słabemu KP i to chyba tyle jeżeli chodzi o ten mecz... TJR!!! Gratulacje dla Szemudu i powodzenia.
 mierzej77   13.09.2009, 15:06:28
LZS Bojano 1:4 Celtic Reda W I połowie przy stanie 0:0 bojano miało karnego, którego nie zamieniło na bramkę. Po przerwie do głosu doszedł Celitc i strzelił 1 bramkę z kontry i 2 po błedzie obrońcy, po 10-15 min ataków gości do głosu znowu doszli gospodarze i strzeli bramkę na 1:2. Po strzelonym golu bojano ruszyło i uwierzyło że można jeszcze coś strzelić - niestety po kolejnej akcji gości sędzia gwizdną bardzo kontrowersyjnego karnego dla Celticu którego zamieniło na bramkę. Gospodarze nie mogli się pogodzić z decyzją sedziego i zaczeli dyskutować z sędzią, który ukarał jednego z zawodników za obraze jego czerwonym kartonikiem - podono powiedział "jebany drukarzu". Mecz zakonczył się 1:4 dla Celticu Reda. Gratulację dla nich. Jedynie szkoda że zawody na przyzwoitym poziomie zepsuł sędzia. Po takich meczach jak ten zawodnikom odechciewa się grać i uczestniczyć w takich zawodach i wogóle definitywnie z kończyć z piłką nożną

Karlikowo   13.09.2009, 17:38:49
PDP Karlikowo - UKS Klukowo: 6-0
 artew   13.09.2009, 17:46:28
widzę że sędziowie promują spadkowiczów, w grupie 1 w meczu korona : błyskawica sędza też był za byłą drużyną z A-klasy.nie piszę głupot kto był na mecz to wie o czym piszę.pozdro dla normalnych
 Turek_BG   13.09.2009, 19:23:16
Bałtyk II Gdynia 12:1 Kamionka Sopot
 mariosks   14.09.2009, 17:37:21
W jakim składzie grał Bałtyk i kto strzelał?????
 KibicSpk   14.09.2009, 22:48:35
Nie potrafią strzelac goli w II lidze , No to jakoś muszą sie podbudowac w B klasie , heh .. :)
ale powodzenia.
 dabek   15.09.2009, 11:03:58
DO KibicSPK, kolego po pierwsze to Bałtyk jest bardzo skuteczny w II lidze, po drugie jak grasz z piłkarzami z II ligi to przynajmniej masz porównanie na jakim poziomie jesteś Ty i cała drużyna, a po trzecie... ARKA GDYNIA.
 SPK!!!   15.09.2009, 11:20:40
Do dabek.
Te po trzecie to nie masz się czym chwalić :D
 Wanciak UKS Klukowo!   15.09.2009, 11:52:29
Gratuluje ekipie Karlikowa pierwszego zwyciestwa.

Krótko na
 maestro160   15.09.2009, 12:30:12
z ta arka to Ty wiesz gdzie mozesz sobie isc :D nie rob sobie wstydu :D i wynos sie z tego foum :D

co do Bałtyku, robi tak setki druzyn w Polsce, a i dłuuugo praktykował to w naszej grupie chociazby Jantar który czesto grał 1 druzyna, czy tez w zeszłym sezonie Gryf
 KibicSpk   15.09.2009, 14:42:49
Do dabek>
Po 1 Nie jestem Twoim kolega :)
Po 2 - Lechia gdańsk ;]
a po 3 Racja oczywiscie dobrze graja sa lepsi i wstyd by byl gdyby przegrali hehe
Ale czy tak dobrze idzie im w II to bym sie kłócił =Ale chcociaz sie teraz podbudowali :D -Na zdrowie im-
 Coralgol   15.09.2009, 18:45:26
kibicSpk - Tak, Bałtykowi idzie dobrze w 2 lidze.
Niczym się nie muszą podbudowywac. Z kadry 1 zespołu grał tylko Hartman ( i strzelił 5 goli ) oraz rezerwowy bramkarz Grubba ( w pierwszej połowie stał w bramce a w drugiej grał w ataku i strzelił dwa gole ! ). Poza tym grali same młode chłopaki.