6. Sławek Borzechowo 24 34 10 4 10 54 - 47
9. Santana Wielki Klincz 24 28 7 7 10 40 - 46
12. Huragan Nowe Polaszki 24 23 6 5 13 36 - 51
13. Słupia Sulęczyno 24 16 3 7 14 37 - 85
14. Pomorzanka Skórcz 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Ittam_PL 24.05.2010, 15:11:11

* Pomorzanka Skórcz wycofała się po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

fusball   02.11.2008, 13:27:11
S?awek- Victoria 4:2, piekne prze?amanie S?awka no i zaskakuj?ce bo sk?ad rezerwowy, mi?e zaskoczenie pod koniec rundy, pozdro równie? dla kibiców z Kalisk, oprócz kilku brzydkich s?ów pod adresem s?dziego by?o nie?le. Brawo:)
 tylko_futbol_stg   02.11.2008, 13:38:58
Borzechowo - Kaliska 4:2

có? to by? za mecz.

s?dziowanie to parodia westernu. g?ówny gwizda? wszystko a nawet jeszcze wi?cej. dawa? kartki nie wiadomo za co.

troch? wi?cej spodziewa?em si? po grze zawodników z Kalisk, którzy grali z rezerwami Borzechowa (gra? nawet trener, który wyró?nia? si? waleczno?ci?)

po 20 minutach by?o 2:0 dla miejscowych. kontaktowy gol pad?a z rzutu karnego. do przerwy 2:1. czerwie? otrzyma? kapitan go?ci.
druga po?owa to kopanina z obydwu stron. w oczy rzuca?o si? rozegranie sta?ych fragmentów gry go?ci. zero przygotowania - byle do przodu. moim zdaniem wynik sprawiedliwy

co do kibiców: to tym razem dopisali. na pochwa?? zas?uguj? kibice go?ci którzy pokazali kulturalny doping. dzi?kuj?

mpolom   02.11.2008, 16:23:20
specjal a co to za uk?on zwyczajnie byli lepsi i tyle.
 mpolom   02.11.2008, 16:23:46
 mpolom   02.11.2008, 16:25:56
A jak tam w Paw?owie ?
 specjalmocny   02.11.2008, 16:37:52
ten uklon to za to ze ograli faworyta rezerwami.
 gal-anonim   02.11.2008, 16:38:00
mecz w borzechowie nie nale?a? do ciekawych, wi?cej kopaniny ani?eli przemy?lanej gry, s?awek obj?? prowadzenie po g?upim zachowaniu naszego kapitana, który b?d?c faulowany otrzyma? rzut wolny , ale to mu nie wystarczy?o i postanowi? k?óci? si? z s?dzi? w efekcie otrzyma? pierwsz? ?ó?t? kartk?, a go?cie wolny, który po do?rodkowaniu zamienili na gol. Przy drugiej bramce zaspa? jeden z naszych obro?ców, nast?pnie karny i bramka na 2:1. Gdy wydawa?o si?, ?e takim wynikiem zako?czy si? pierwsza po?owa, kaliska przeprowadzi?y najpi?kniejsz? akcj? meczu, klepka z pierwszej pi?ki na lewym skrzydle, zagranie na wolne pole dobiega nasz pomocnik podaje wzd?u? bramki ( ca?y czas s?dzia boczny Niemczyk z Pinczyna trzyma chor?giewk? na dole, do podania jakim? cudem mi?dzy obro?cami dochodzi nasz zawodnik, pi?ka powoli szybuje obok bramkarza i wpada w siatce. W tym momencie( po zorientowaniu si? ,?e pad?a bramka) Niemczyk podnosi spalonego (w przerwie t?umaczy? si?, ?e na spalonym by? podaj?cy a nie strzelaj?cy, a chor?giewk? podniós? po czasie z prostego powodu "nie zd??y?em wcze?niej) po tej akcji nasz kapitan drugi raz pokaza?, ?e nale?y do nerwowych, powiedzia? na g?os co my?li o per panie Niemczyku i otrzyma? druga ?ó?t?, a w efekcie czerwon? kartk?. Drug? po?ow? gralismy w 10, 3 bramka pad?a po b??dzie naszego stopera, który próbowa? zrobi? pu?apk? w najgorszym momencie. Czwarta bramka to totalna ?a?o??, kto by? na meczu to wie o co chodzi- nasz bramkarz postanowi? pobawi? si? w kotka i myszk?, niestety po chwili okaza?o si?, ?e myszk? w tej zabawie jest on. Druga bramka dla nas pad?a pod koniec meczu po zamieszaniu w 16 gospodarzy. Reasumuj?c wygrana dla s?awka oczywi?cie zas?u?ona i nikt tego nie mo?e kwestionowa?, kaliska równie? gra?y w okrojonym sk?adzie, a na mecz ze zblewem przyst?pi? bez dwóch ?rodkowych pomocnik (pauza za kartki). Wiemy, ?e nie mamy ekipy na awans i wcale nie chcemy awansowa?, ale takie przegrane bol? bardzo, zw?aszcza, ?e gdyby nie super interwencja pana niemczyka mecz móg?by si? potoczy? zupe?nie inaczej w drugiej ods?onie. Jeszcze raz gratuluj? ch?opakom z Borzechowa i ?ycz? powodzenia w dalszych meczach. Sobie za? ?ycz? tego, a?eby do ko?ca sezonu pan niemczyk nie by? oddelegowany na ani jeden mecz Victorii pozro dla pozosta?ych ekip, piszcie wyniki
 finek   02.11.2008, 17:04:44
Jantar -Czarni 1-2:) mecz móg? sie podoba?,cho? Czarni mieli przewag?:)
 borzechowiak   02.11.2008, 17:26:10
Mecz tego dnia mia? dla nas szczególne znaczenie, w dzie? zaduszny mecz by? dedykowany ?w. pami?ci S?awkowi. A co do meczu, mi sie wydaje ?e mecz nale?a? do bardzo ciekawych.Pozdro dla reszty ekip i ?ycz? powodzenia.
 danielsago   02.11.2008, 17:46:13
Gwiazda Karsin - Agra Ostrowite 1-2 (0-2). Bramka dla Gwiazdy Dawid Talapka
 Prezes28   02.11.2008, 17:59:30
przewage :D :D :D :D
 mickiewicz   02.11.2008, 18:08:21
jantar -czarni mecz wyrownany do przerwy 2do 0 sedzia ni uznal bramki sergieja prawidlowo strzelonej w 2 polowie nic ciekawego karny dla jantara brawo czarni szkoda ze grabowo nie urwalo nic z zblewem liczylem na nich
 Jontan   02.11.2008, 20:09:12
Prezes28 02.11.2008, 17:59:30
przewage :D :D :D :D nie smiej sie z tego sedzia (kolega) waszego super stopera a dobra zmiana :P :P poza tym ten jego kumpel chcia? nas wypier.......za przeproszeniem tylko szuka? gdzie tu karnego gwizdnac czy cos ale mu sie to nie uda?o i z g?owa nadu? schodzi? z boiska!!!
 mistrzuniotom   02.11.2008, 20:13:13
Marcin mecz by? wyrównany i tu masz racj? w 100%.Ale to co wyprawia? g?ówny w drugiej po?owie to sam chyba powiesz , ?e to ma?e nieporozumienie :unsure:
 olafik   02.11.2008, 20:15:59
Grabowo rozegra?o dobry mecz troch? im szcz??cia zabrak?o .Sokó? s?abo zagra? ale ich bramkarz dosy? trzyma te ty?y ma najmniej wpuszczonych. Zblewo ?eby awansowa musi si? wzmocni co najmniej 4 zawodnikami. Za tydzie? derby Soko?a z Wiktori? mo?e by? dobry mecz :D :D :D
 MadSpeed   02.11.2008, 20:41:52
Co za niedziela! Na boiskach rz?dzi?y dru?yny z gminy Zblewo :D Oby tak dalej. A za tydzie? wielkie derby Kociewia (oczywi?cie A klasy) B?dzie si? dzia?o:) Pozdro dla wszystkich!!!
 Prezes28   02.11.2008, 22:57:08
MUSZE POWIEDZIEC TYLKO TYLE ZE GWIZDA? WSZYSTKO BO MIA? OBSERWATORA

POPE?NI? B??D BO BRAMKA ZDOBYTA PRZEZ SIERGIEJA BY?A CHYBA PRAWID?OWO ZDOBYTA ?ADNY MECZ I TYL ZYCZE WAM AWANSU

POSTARAMY SI? WAM POMUC ZABIERAJ?C PUNKTY KONKURENCJI POZDROWIENIA
 mistrzuniotom   03.11.2008, 08:06:25
Dajcie ju? wszyscy na luz z tym awansem :@ Wej?? na si?? do V ligi po co? ?eby dostawa? smary od ka?dego jak np. Sm?towo. Zreszt? Agra te? to kiedy? przerabia?a.Oprócz tego nasze zaplecze i boisko :$
 bart19   03.11.2008, 10:15:16
Huragan wreszcie skuteczny:)
 Zybi   03.11.2008, 13:50:54
Obejrza?em wczorajszy mecz B??kitnych ze S?upi?. W pierwszej po?owie to klas? dla siebie byli B??kitni. Pod ka?dym wzg??dem przewy?szali S?upi?. Zdobyli pi?? bramek. W drugiej po?owie S?upia to zupe?nie inna dru?yna. Kilkakrotnie zagrozi?a swoimi atakami bramkarzowi z Sobowidza. B??kitni nie potrafili wpa?? w swój rytm z pierwszej po?owy. Zmuszani byli do najwy?szej czujno?ci aby nie straci? bramki. Dopiero po zmianie zawodników w B??kitnych akceje zacz??y sie zaz?bia? co uwi??czone zosta?o dwiema bramkami. S?upia nadal nie odpuszcza?a lecz bramki nie zdoby?a. Pomimo utraty siedmu bramek nale?? sie brawa dla S?upii za walk? do samego ko?ca. Nie odpuszczali ale walczyli o ka?d? pi?k?. Wcale si? nie dziwi?, ?e ostatnie ich wygrane to by?o tylko dzie?o przypadku.Naprawd? potrafi? dobrze zagra?.
 mickiewicz   03.11.2008, 18:39:11
prezesie28 byliscie rownozedna druzyna z czarnymi dlatego w tej lidze przy dobrym nastawieniu mozecie wygrac z kazdym
 Marcinho SE7EN   04.11.2008, 10:00:11
JANTAR PAW?OWO - CZARNI OSTROWITE 1:2 (0:2)
bramki: 71 min. Dariusz Blank (karny) - 27 min. ?ukasz Nartowski, 38 min. Maciej Sikorski

Derby Powiatu Chojnickiego by?y bardzo zaci?tym spotkaniem. Mecz by? pe?en walki o ka?dy metr boiska, ale grano fair play. W pierwszej po?owie dominowali Czarni, w 20 minucie Sergiej Jeroszewicz zdoby? prawid?ow? bramk? po strzale g?ow?, jednak s?dzia z wiadomych tylko dla siebie powodów odgwizda? faul. Nawet zawodnicy gospodarzy wyra?ali zdziwienie. Co si? odwlecze to nie uciecze, kilka minut pó?niej po kolejnym do?rodkowaniu Marka Wilka 17-letni ?ukasz Nartowski pi?knym strza?em g?ow? da? Czarnym prowadzenie. Gospodarze mieli jedn? doskona?? szans?, ale zawodnik Jantara z odleg?o?ci 7 metrów przestrzeli? nad bramk?. Tu? przed przerw? po rozegraniu autu Marcin Synoradzki lekko zagra? w pole karne, dwóch zawodników Jantara przepu?ci?o pi?k?, a na to tylko czeka? Maciej Sikorski. "Sikorka" uderzy? p?asko z pierwszej pi?ki i Czarni ju? si? cieszyli z dwubramkowego prowadzenia. Takim wynikiem zako?czy?a si? pierwsza po?owa.
W drugiej ods?onie spotkania Czarni mogli szybko podwy?szy? wynik, ale najpierw Marcin Synoradzki z bliska strzeli? nad poprzeczk?, a par? minut pó?niej Arek Nartowski w sytuacji sam na sam strzeli? w bramkarza. W 70 minucie starcie bark w bark Jeroszewicza i zawodnika gospodarzy s?dzia zakwalifikowa? jako faul i podyktowa? rzut karny. Do?wiadczony pi?karza Jantara Dariusz Blank ze spokojem skierowa? pi?k? do siatki i zacz??a si? "nerwówka". Ale defensywa doskonale kierowana przez bia?orusina Jeroszewicza nie da?a pogra? rywalom i mecz zako?czy? si? zwyci?stwem "Czarnej Gwiazdy".
Podsumowuj?c by?o to bardzo wyrównane spotkanie, ale Czarni stworzyli znacznie wi?cej sytuacji pod bramk? rywali i zas?u?enie wygrali ten mecz. Szkoda, i? s?dzia chcia? by? g?ównym aktorem tego widowiska i kilkana?cie razy "zab?ysn??" swoimi dziwnymi decyzjami.