ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Czarni Ostrowite 24 54 17 3 4 71 - 28
2. Błękitni Sobowidz 24 47 15 2 7 69 - 31
3. Victoria Kaliska 24 46 14 4 6 62 - 32
4. Sokół Zblewo 24 41 12 5 7 52 - 38
5. KS Grabowo 24 38 11 5 8 41 - 41
6. Sławek Borzechowo 24 34 10 4 10 54 - 47
7. Agra Ostrowite 24 31 8 7 9 47 - 44
8. Jantar Pawłowo 24 29 8 5 11 44 - 54
9. Santana Wielki Klincz 24 28 7 7 10 40 - 46
10. Sokół Ełganowo 24 26 7 5 12 39 - 56
11. Gwiazda Karsin 24 24 7 3 14 36 - 75
12. Huragan Nowe Polaszki 24 23 6 5 13 36 - 51
13. Słupia Sulęczyno 24 16 3 7 14 37 - 85
14. Pomorzanka Skórcz 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Ittam_PL 24.05.2010, 15:11:11
* Pomorzanka Skórcz wycofała się po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.



Kolejka 1 - 16/17. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (115) 
1. Sokół Zblewo 1 - 0 Sławek Borzechowo 16 sierpnia 2008 - 17:00
2. Jantar Pawłowo 2 - 2 Victoria Kaliska 16 sierpnia 2008 - 16:00
3. Pomorzanka Skórcz - KS Grabowo 17 sierpnia 2008 - 16:00
anulowany,na boisku 0:3 vo,brak dokumentów to?samo?ci zawodników gospodarzy
4. Sokół Ełganowo 2 - 2 Czarni Ostrowite 16 sierpnia 2008 - 17:00
5. Błękitni Sobowidz 4 - 2 Huragan Nowe Polaszki 16 sierpnia 2008 - 16:00
6. Gwiazda Karsin 2 - 0 Santana Wielki Klincz 16 sierpnia 2008 - 15:00
7. Agra Ostrowite 5 - 1 Słupia Sulęczyno 16 sierpnia 2008 - 16:00
Kolejka 2 - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (94) 
8. Sławek Borzechowo 7 - 3 Słupia Sulęczyno 23 sierpnia 2008 - 17:00
9. Santana Wielki Klincz 1 - 1 Agra Ostrowite 24 sierpnia 2008 - 14:00
10. Huragan Nowe Polaszki 5 - 0 Gwiazda Karsin 23 sierpnia 2008 - 17:00
11. Czarni Ostrowite 3 - 3 Błękitni Sobowidz 23 sierpnia 2008 - 17:00
12. KS Grabowo 3 - 2 Sokół Ełganowo 24 sierpnia 2008 - 14:00
13. Victoria Kaliska - Pomorzanka Skórcz 24 sierpnia 2008 - 11:00
anulowany,na boisku 4:2
14. Sokół Zblewo 4 - 1 Jantar Pawłowo 23 sierpnia 2008 - 17:00
Kolejka 3 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (35) 
15. Jantar Pawłowo 2 - 1 Sławek Borzechowo 30 sierpnia 2008 - 16:00
16. Pomorzanka Skórcz - Sokół Zblewo 31 sierpnia 2008 - 16:00
anulowany,na boisku 1:4
17. Sokół Ełganowo 0 - 2 Victoria Kaliska 30 sierpnia 2008 - 17:00
18. Błękitni Sobowidz 6 - 0 KS Grabowo 30 sierpnia 2008 - 16:00
19. Gwiazda Karsin 0 - 2 Czarni Ostrowite 30 sierpnia 2008 - 15:00
20. Agra Ostrowite 1 - 1 Huragan Nowe Polaszki 30 sierpnia 2008 - 16:00
21. Słupia Sulęczyno 3 - 3 Santana Wielki Klincz 31 sierpnia 2008 - 14:00
Kolejka 4 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (61) 
22. Sławek Borzechowo 2 - 1 Santana Wielki Klincz 6 września 2008 - 17:00
23. Huragan Nowe Polaszki 4 - 0 Słupia Sulęczyno 6 września 2008 - 17:00
24. Czarni Ostrowite 3 - 0 Agra Ostrowite 6 września 2008 - 17:00
25. KS Grabowo 3 - 0 Gwiazda Karsin 7 września 2008 - 14:00
26. Victoria Kaliska 3 - 1 Błękitni Sobowidz 6 września 2008 - 17:00
27. Sokół Zblewo 1 - 1 Sokół Ełganowo 6 września 2008 - 16:00
28. Jantar Pawłowo - Pomorzanka Skórcz 6 września 2008 - 16:00
anulowany,na boisku 6:1
Kolejka 5 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (59) 
29. Pomorzanka Skórcz - Sławek Borzechowo 14 września 2008 - 16:00
anulowany,na boisku 0:3
30. Sokół Ełganowo 0 - 5 Jantar Pawłowo 13 września 2008 - 17:00
31. Błękitni Sobowidz 1 - 0 Sokół Zblewo 13 września 2008 - 16:00
32. Gwiazda Karsin 1 - 1 Victoria Kaliska 13 września 2008 - 14:00
33. Agra Ostrowite 3 - 0 KS Grabowo 13 września 2008 - 16:00
vo,brak dokumentów to?samo?ci drużyny gości,na boisku 2:1
34. Słupia Sulęczyno 2 - 2 Czarni Ostrowite 14 września 2008 - 14:00
35. Santana Wielki Klincz 0 - 2 Huragan Nowe Polaszki 14 września 2008 - 14:00
Kolejka 6 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (24) 
36. Sławek Borzechowo 3 - 2 Huragan Nowe Polaszki 20 września 2008 - 17:00
37. Czarni Ostrowite 7 - 0 Santana Wielki Klincz 20 września 2008 - 16:30
38. KS Grabowo 1 - 1 Słupia Sulęczyno 21 września 2008 - 14:00
39. Victoria Kaliska 8 - 0 Agra Ostrowite 20 września 2008 - 17:00
40. Sokół Zblewo 3 - 1 Gwiazda Karsin 20 września 2008 - 16:00
41. Jantar Pawłowo 0 - 3 Błękitni Sobowidz 20 września 2008 - 15:00
42. Pomorzanka Skórcz - Sokół Ełganowo 21 września 2008 - 16:00
anulowany,na boisku 4:3
Kolejka 7 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (32) 
43. Sokół Ełganowo 0 - 0 Sławek Borzechowo 28 września 2008 - 15:00
44. Błękitni Sobowidz - Pomorzanka Skórcz 27 września 2008 - 16:00
anulowany,na boisku 3:0
45. Gwiazda Karsin 3 - 2 Jantar Pawłowo 27 września 2008 - 14:00
46. Agra Ostrowite 2 - 2 Sokół Zblewo 27 września 2008 - 16:00
47. Słupia Sulęczyno 0 - 3 Victoria Kaliska 28 września 2008 - 14:00
48. Santana Wielki Klincz 0 - 0 KS Grabowo 28 września 2008 - 14:00
49. Huragan Nowe Polaszki 0 - 1 Czarni Ostrowite 27 września 2008 - 16:00
Kolejka 8 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (25) 
50. Sławek Borzechowo 1 - 2 Czarni Ostrowite 4 października 2008 - 16:00
51. KS Grabowo 3 - 2 Huragan Nowe Polaszki 5 października 2008 - 14:00
52. Victoria Kaliska 4 - 0 Santana Wielki Klincz 4 października 2008 - 16:00
53. Sokół Zblewo 7 - 0 Słupia Sulęczyno 4 października 2008 - 15:00
54. Jantar Pawłowo 2 - 1 Agra Ostrowite 4 października 2008 - 14:00
55. Pomorzanka Skórcz - Gwiazda Karsin 5 października 2008 - 14:00
anulowany,na boisku 1:4
56. Sokół Ełganowo 1 - 2 Błękitni Sobowidz 5 października 2008 - 16:00
Kolejka 9 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (15) 
57. Błękitni Sobowidz 6 - 0 Sławek Borzechowo 11 października 2008 - 15:30
58. Gwiazda Karsin 6 - 1 Sokół Ełganowo 11 października 2008 - 14:00
59. Agra Ostrowite - Pomorzanka Skórcz 11 października 2008 - 15:30
anulowany,na boisku 6:1
60. Słupia Sulęczyno 3 - 1 Jantar Pawłowo 12 października 2008 - 14:00
61. Santana Wielki Klincz 1 - 1 Sokół Zblewo 12 października 2008 - 14:00
62. Huragan Nowe Polaszki 2 - 4 Victoria Kaliska 11 października 2008 - 15:00
63. Czarni Ostrowite 3 - 0 KS Grabowo 11 października 2008 - 16:00
Kolejka 10 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (36) 
64. Sławek Borzechowo 1 - 2 KS Grabowo 18 października 2008 - 16:00
65. Victoria Kaliska 1 - 2 Czarni Ostrowite 19 października 2008 - 11:00
66. Sokół Zblewo 3 - 0 Huragan Nowe Polaszki 18 października 2008 - 15:00
67. Jantar Pawłowo 2 - 2 Santana Wielki Klincz 18 października 2008 - 14:00
68. Pomorzanka Skórcz - Słupia Sulęczyno 19 października 2008 - 14:00
anulowany,na boisku 1:4
69. Sokół Ełganowo 2 - 2 Agra Ostrowite 19 października 2008 - 15:00
70. Błękitni Sobowidz 8 - 1 Gwiazda Karsin 18 października 2008 - 15:30
Kolejka 11 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (55) 
71. Gwiazda Karsin 4 - 1 Sławek Borzechowo 25 października 2008 - 14:00
72. Agra Ostrowite 1 - 0 Błękitni Sobowidz 25 października 2008 - 15:00
73. Słupia Sulęczyno 1 - 5 Sokół Ełganowo 26 października 2008 - 14:00
74. Santana Wielki Klincz - Pomorzanka Skórcz 26 października 2008 - 14:00
anulowany,na boisku 10:0
75. Huragan Nowe Polaszki 1 - 3 Jantar Pawłowo 25 października 2008 - 15:00
76. Czarni Ostrowite 0 - 1 Sokół Zblewo 25 października 2008 - 14:30
77. KS Grabowo 0 - 0 Victoria Kaliska 26 października 2008 - 14:00
Kolejka 12 - 2. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (39) 
78. Sławek Borzechowo 4 - 2 Victoria Kaliska 2 listopada 2008 - 11:00
79. Sokół Zblewo 2 - 0 KS Grabowo 2 listopada 2008 - 14:00
80. Jantar Pawłowo 1 - 2 Czarni Ostrowite 2 listopada 2008 - 14:30
81. Pomorzanka Skórcz - Huragan Nowe Polaszki 2 listopada 2008 - 14:00
anulowany,na boisku 0:6
82. Sokół Ełganowo 2 - 0 Santana Wielki Klincz 2 listopada 2008 - 14:00
83. Błękitni Sobowidz 7 - 0 Słupia Sulęczyno 2 listopada 2008 - 14:00
84. Gwiazda Karsin 3 - 0 Agra Ostrowite 2 listopada 2008 - 14:00
vo,brak dokumentów to?samo?ci zawodników drużyny gości,na boisku 1:2
Kolejka 13 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (93) 
85. Agra Ostrowite 1 - 2 Sławek Borzechowo 9 listopada 2008 - 14:00
86. Słupia Sulęczyno 2 - 3 Gwiazda Karsin 9 listopada 2008 - 13:00
87. Santana Wielki Klincz 2 - 3 Błękitni Sobowidz 11 listopada 2008 - 11:00
88. Huragan Nowe Polaszki 2 - 2 Sokół Ełganowo 8 listopada 2008 - 14:00
89. Czarni Ostrowite - Pomorzanka Skórcz 9 listopada 2008 - 13:30
anulowany,na boisku 3:0 vo,niestawienie się na zawody
90. KS Grabowo 3 - 1 Jantar Pawłowo 9 listopada 2008 - 14:00
91. Victoria Kaliska 1 - 0 Sokół Zblewo 11 listopada 2008 - 11:00
Kolejka 14 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (127) 
92. Sławek Borzechowo 6 - 1 Sokół Zblewo 21 marca 2009 - 15:30
93. Victoria Kaliska 4 - 2 Jantar Pawłowo 22 marca 2009 - 11:00
95. Czarni Ostrowite 5 - 0 Sokół Ełganowo 21 marca 2009 - 15:00
96. Huragan Nowe Polaszki 2 - 1 Błękitni Sobowidz 22 marca 2009 - 14:00
97. Santana Wielki Klincz 6 - 2 Gwiazda Karsin 22 marca 2009 - 13:00
98. Słupia Sulęczyno 2 - 2 Agra Ostrowite 21 marca 2009 - 16:00
Pauza: KS Grabowo,
Kolejka 15 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (59) 
99. Słupia Sulęczyno 1 - 1 Sławek Borzechowo 29 kwietnia 2009 - 17:00
100. Agra Ostrowite 0 - 2 Santana Wielki Klincz 29 marca 2009 - 16:00
101. Gwiazda Karsin 0 - 2 Huragan Nowe Polaszki 29 kwietnia 2009 - 18:00
102. Błękitni Sobowidz 1 - 0 Czarni Ostrowite 29 kwietnia 2009 - 16:00
103. Sokół Ełganowo 3 - 2 KS Grabowo 29 marca 2009 - 15:00
105. Jantar Pawłowo 3 - 3 Sokół Zblewo 29 kwietnia 2009 - 17:30
Pauza: Victoria Kaliska,
Kolejka 16 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (68) 
106. Sławek Borzechowo 5 - 1 Jantar Pawłowo 4 kwietnia 2009 - 16:00
108. Victoria Kaliska 0 - 3 Sokół Ełganowo 4 kwietnia 2009 - 17:00
vo, brak dokumentu to?samo?ci, na boisku 4-2
109. KS Grabowo 2 - 1 Błękitni Sobowidz 5 kwietnia 2009 - 14:00
110. Czarni Ostrowite 4 - 0 Gwiazda Karsin 4 kwietnia 2009 - 16:00
111. Huragan Nowe Polaszki 0 - 0 Agra Ostrowite 4 kwietnia 2009 - 15:00
112. Santana Wielki Klincz 3 - 0 Słupia Sulęczyno 5 kwietnia 2009 - 15:00
Pauza: Sokół Zblewo,
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (62) 
113. Santana Wielki Klincz 1 - 1 Sławek Borzechowo 19 kwietnia 2009 - 14:30
114. Słupia Sulęczyno 1 - 1 Huragan Nowe Polaszki 18 kwietnia 2009 - 17:00
115. Agra Ostrowite 1 - 2 Czarni Ostrowite 19 kwietnia 2009 - 16:00
116. Gwiazda Karsin 1 - 1 KS Grabowo 18 kwietnia 2009 - 14:00
117. Błękitni Sobowidz 0 - 1 Victoria Kaliska 18 kwietnia 2009 - 15:30
118. Sokół Ełganowo 1 - 4 Sokół Zblewo 19 kwietnia 2009 - 15:00
Pauza: Jantar Pawłowo,
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (68) 
121. Jantar Pawłowo 2 - 1 Sokół Ełganowo 26 kwietnia 2009 - 11:30
122. Sokół Zblewo 1 - 2 Błękitni Sobowidz 25 kwietnia 2009 - 16:00
123. Victoria Kaliska 1 - 1 Gwiazda Karsin 25 kwietnia 2009 - 17:00
124. KS Grabowo 1 - 2 Agra Ostrowite 26 kwietnia 2009 - 14:00
125. Czarni Ostrowite 6 - 5 Słupia Sulęczyno 25 kwietnia 2009 - 16:00
126. Huragan Nowe Polaszki 0 - 3 Santana Wielki Klincz 25 kwietnia 2009 - 16:00
Pauza: Sławek Borzechowo,
Kolejka 19 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (66) 
127. Huragan Nowe Polaszki 1 - 1 Sławek Borzechowo 2 maja 2009 - 16:00
128. Santana Wielki Klincz 0 - 5 Czarni Ostrowite 3 maja 2009 - 12:00
129. Słupia Sulęczyno 0 - 1 KS Grabowo 2 maja 2009 - 17:00
130. Agra Ostrowite 4 - 2 Victoria Kaliska 3 maja 2009 - 16:00
131. Gwiazda Karsin 4 - 1 Sokół Zblewo 2 maja 2009 - 15:00
132. Błękitni Sobowidz 1 - 2 Jantar Pawłowo 3 czerwca 2009 - 18:00
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 20 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (96) 
134. Sławek Borzechowo 0 - 3 Sokół Ełganowo 9 maja 2009 - 17:00
136. Jantar Pawłowo 4 - 0 Gwiazda Karsin 9 maja 2009 - 17:00
137. Sokół Zblewo 0 - 2 Agra Ostrowite 9 maja 2009 - 17:00
138. Victoria Kaliska 8 - 1 Słupia Sulęczyno 9 maja 2009 - 17:00
139. KS Grabowo 2 - 1 Santana Wielki Klincz 10 maja 2009 - 14:00
140. Czarni Ostrowite 3 - 1 Huragan Nowe Polaszki 9 maja 2009 - 16:30
Pauza: Błękitni Sobowidz,
Kolejka 21 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (56) 
141. Czarni Ostrowite 2 - 3 Sławek Borzechowo 16 maja 2009 - 16:30
142. Huragan Nowe Polaszki 1 - 6 KS Grabowo 16 maja 2009 - 16:00
143. Santana Wielki Klincz 1 - 3 Victoria Kaliska 17 maja 2009 - 13:00
144. Słupia Sulęczyno 0 - 3 Sokół Zblewo 16 maja 2009 - 17:00
145. Agra Ostrowite 0 - 1 Jantar Pawłowo 17 maja 2009 - 16:00
147. Błękitni Sobowidz 3 - 1 Sokół Ełganowo 16 maja 2009 - 16:00
Pauza: Gwiazda Karsin,
Kolejka 22 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (65) 
148. Sławek Borzechowo 1 - 3 Błękitni Sobowidz 23 maja 2009 - 17:00
149. Sokół Ełganowo 2 - 0 Gwiazda Karsin 23 maja 2009 - 17:00
151. Jantar Pawłowo 2 - 2 Słupia Sulęczyno 23 maja 2009 - 17:00
152. Sokół Zblewo 2 - 2 Santana Wielki Klincz 23 maja 2009 - 17:00
153. Victoria Kaliska 4 - 0 Huragan Nowe Polaszki 23 maja 2009 - 17:00
154. KS Grabowo 4 - 2 Czarni Ostrowite 24 maja 2009 - 14:00
Pauza: Agra Ostrowite,
Kolejka 23 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (108) 
155. KS Grabowo 4 - 2 Sławek Borzechowo 31 maja 2009 - 14:00
156. Czarni Ostrowite 2 - 1 Victoria Kaliska 30 maja 2009 - 16:30
157. Huragan Nowe Polaszki 0 - 3 Sokół Zblewo 30 maja 2009 - 16:00
158. Santana Wielki Klincz 3 - 1 Jantar Pawłowo 31 maja 2009 - 12:00
160. Agra Ostrowite 5 - 2 Sokół Ełganowo 31 maja 2009 - 16:00
161. Gwiazda Karsin 1 - 5 Błękitni Sobowidz 30 maja 2009 - 16:00
Pauza: Słupia Sulęczyno,
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (56) 
162. Sławek Borzechowo 6 - 0 Gwiazda Karsin 6 czerwca 2009 - 17:00
163. Błękitni Sobowidz 2 - 2 Agra Ostrowite 6 czerwca 2009 - 16:00
164. Sokół Ełganowo 1 - 2 Słupia Sulęczyno
166. Jantar Pawłowo 2 - 3 Huragan Nowe Polaszki 6 czerwca 2009 - 15:00
167. Sokół Zblewo 1 - 6 Czarni Ostrowite 6 czerwca 2009 - 17:00
168. Victoria Kaliska 2 - 0 KS Grabowo 6 czerwca 2009 - 17:00
Pauza: Santana Wielki Klincz,
Kolejka 25 - 13. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (25) 
169. Victoria Kaliska 2 - 1 Sławek Borzechowo 13 czerwca 2009 - 18:00
170. KS Grabowo 1 - 3 Sokół Zblewo 13 czerwca 2009 - 18:00
171. Czarni Ostrowite 5 - 0 Jantar Pawłowo 13 czerwca 2009 - 18:00
173. Santana Wielki Klincz 5 - 1 Sokół Ełganowo 13 czerwca 2009 - 18:00
174. Słupia Sulęczyno 2 - 6 Błękitni Sobowidz 13 czerwca 2009 - 18:00
175. Agra Ostrowite 10 - 0 Gwiazda Karsin 13 czerwca 2009 - 18:00
Pauza: Huragan Nowe Polaszki,
Kolejka 26 - 20. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (147) 
176. Sławek Borzechowo 5 - 2 Agra Ostrowite 20 czerwca 2009 - 15:00
177. Gwiazda Karsin 3 - 5 Słupia Sulęczyno 20 czerwca 2009 - 15:00
178. Błękitni Sobowidz 0 - 3 Santana Wielki Klincz 20 czerwca 2009 - 15:00
179. Sokół Ełganowo 3 - 2 Huragan Nowe Polaszki 20 czerwca 2009 - 15:00
181. Jantar Pawłowo 2 - 2 KS Grabowo 20 czerwca 2009 - 15:00
182. Sokół Zblewo 5 - 3 Victoria Kaliska 20 czerwca 2009 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE