6. Sławek Borzechowo 24 34 10 4 10 54 - 47
9. Santana Wielki Klincz 24 28 7 7 10 40 - 46
12. Huragan Nowe Polaszki 24 23 6 5 13 36 - 51
13. Słupia Sulęczyno 24 16 3 7 14 37 - 85
14. Pomorzanka Skórcz 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Ittam_PL 24.05.2010, 15:11:11

* Pomorzanka Skórcz wycofała się po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

mickiewicz   18.01.2009, 13:21:52
mecz na szczycie blekitni czarni licze na czarnych ala realnie stawiam na minimalne zwyciestwo blekitn
 Waldas20   02.03.2009, 21:34:50
Czarni nie maj? szans na b??kitnej arenie!!
 mickiewicz   04.03.2009, 16:46:33
blekitna arena zrobi sie czarna
 maly84   08.03.2009, 20:54:20
?miech :D :D :D
 KPSTAROGARD   23.03.2009, 19:41:24
Czy Kaliska by?yby zainteresowane sparingiem z KPSTAROGARD w Niedziele ???
 abudabik   24.03.2009, 18:14:39
Pami?ta?!Sprawdza? prezesa Agra Ostrowite , ?eby znowu nie kr?cili!!! :$
 mickiewicz   24.03.2009, 20:55:30
mecz na szczycie w seri a ja stawiam 1;2 dla czarnych bedzie mecz walki duzo bramek nie bedzie
 Waldas20   24.03.2009, 22:21:05
A ja stawiam 4-1 dla B??kitnych.
 Waldas20   24.03.2009, 22:23:22
B??kitni po przegranym meczu w Polaszkach napewno b?d? chcieli pokona? czarnych i napewno im si? to uda na w?asnej b??kitnej arenie.
 Jontan   24.03.2009, 22:46:43
Waldas20
jestes az taki pewny to nie jest przypadek ze Czarni maja najlepsza obrone w lidze poniewaz straconych maja 11 bramek przez 14 meczy i odrazu maja stracic 4 bramki z B??kitnymi,pamietasz mecz w Ostrowitem jak Czarni byli strona przewazaj?ca.....Takze mozecie wygrac ale napewno nie tak duzo......

Pozdro dla kibiców Victori Kaliska
 Waldas20   24.03.2009, 23:03:17
Jonatan Nie jeden ju? lider wyje?dza? z B??kitnej areny ze strata 3,4 a nawet 5 bramek,nawet w pucharze polski zespoly z okregowki przegrywali u nas taka iloscia bramek takze jestem spokojny o sobotni wynik z czarnymi.
 kintek3   24.03.2009, 23:11:40
Do abudabik:Jaki? problem do prezesa Agry Ostrowite?mo?emy go rozwi?za?..sko?cz ju? z tymi twoimi przekr?tami z?amasie..bo tak jak mówi?em to ty jeste? jeden wielki przekr?t...i przekr?tem jest to,?e w ogóle sie urodzi?e?...a Agra zawsze gra czysto...je?li nie umiesz przegrywa? to twój problem,a nie obwiniaj prezesa Agry!!!!

do jonatan :
Czarni najlepsza obrone???? heh najlepszy tam jest PALEC jego taktyka to pik i do przodu :P :P :P :P :P dobra to maja pomoc ale o obronie podyskutowa?bym...
 abudabik   24.03.2009, 23:24:09
Do kintek.Do prezesa nie mam nis.Nawet nie znam cz?owieka.Tylko po co sprawdzali?cie nam karty jesieni?.Nie umiecie przegrywa?.......... :P
 czarnamamba   25.03.2009, 00:36:44
do abudabik. Poszukaj kolego nowego hobby, zmie? zainteresowania, bo ta obsesja zaje?dzi twój malutki mó?d?ek i nie doczekasz ko?ca rundy wiosennej. Biedny, zraniony ch?opczyk.
 tylko_futbol_stg   25.03.2009, 09:32:28
Jontan
jeszcze kolejk? temu to Zblewo mia?o najmniej straconych bramek wi?c nie ma si? czym chwali?. wystarczy jeden wypadek przy pracy i zonk:) mam nadziej? ?e Zblewo poka?e klas? w tej kolejce

ch?opaki sko?czcie ten temat z Agr? to staje si? nuuuudne.
 mistrzuniotom   25.03.2009, 12:14:19
To jaki? ma?o zorientowany ch?opaczek wypisuje chyba z nudy.Sam nawet do ko?ca nie wie o jakie Ostrowite mu chodzi.Ale jak sprawia mu to przyjemno?? niech sobie pisze.Fakt jest taki , ?e z tymi kartami to jest wielka lipa. 16 zyla trzeba by?o zap?aci? w okr?gu 3/4 kart podejrzewam , ?e ka?dy klub jeszcze nie ma.A nawet je?eli ma to i tak trzeba mie? przy sobie jaki? dowód to?samo?ci.A co do meczu B??kitni - Czarni to tylko futbol stg ma racj?.Jest jeszcze mnóstwo kolejek do ko?ca i nie jest powiedziane ?e to jest najwa?niejszy mecz.Jeszcze wszystko mo?e si? zdarzy?.
 dobcio   25.03.2009, 13:06:06
do Jontan: "to nie jest przypadek ze Czarni maja najlepsza obrone w lidze poniewaz straconych maja 11 bramek przez 14 meczy i odrazu maja stracic 4 bramki z B??kitnymi"

a moze spojrzysz jak by?o przed pierwsza kolejka rundy wiosennej, kto mia? straconych najmniej bramek i ze S?awkiem stracili 6, wszystko jest mozliwe, boisko i dyspozycja w danym dniu pokarze jaki to bedzie mecz, oby fair, pozdr
 kintek3   25.03.2009, 14:32:38
do abudabik:je?li nie pami?tasz, to ci przypominam,?e prawo do sprawdzania kart ma ka?da dru?yna...ale zawodnicy Agry,nie wypisuj? takich g?upot,?eby jakiej? dru?ynie sprawdza? karty..i naprawd? pomy?l nad zmian? hobby..
nie wiem..
mo?e warcaby b?d? dla ciebie odpowiednim sportem,bo pi?ka no?na napewno nie jest dla ciebie..
 Papier99Czarni   25.03.2009, 16:12:02
dlaczego komentarze z typami sa usuwane|??
 emanuel   25.03.2009, 17:03:59
do papiera99
dlaczego usuwane sa typy???? to wie tylko MATKA BOSKA hehe
 Rados?aw   25.03.2009, 17:54:37
Sa usuwane dlatego iz jest liga typerow i tam sie typuje mecze a nie w komentarzach.
 Tubo   26.03.2009, 20:40:01
Wydzia? Gier i Ewidencji Pomorskiego Zwi?zku Pi?ki No?nej informuje, ?e z powodu z?ych warunków atmosferycznych odwo?uje si? zawody z terminu 28/29.03.2009 oprócz zawodów, gdzie gospodarz zapewni organizacj? zawodów zgodnie z przepisami PZPN.

Gospodarze, którzy s? w stanie przygotowa? boisko do gry s? zobowi?zani poinformowa? o tym Biuro Pomorskiego ZPN i dru?yny go?ci do jutra (27.03.2009) do godz. 12:00.

Lista meczów, które zostan? rozegrane w terminie 28/29.03.2009 zostanie opublikowana jutro na stronie internetowej www.pomorski-zpn.pl.

Brak deklaracji gospodarza powoduje prze?o?enie meczu na ni?ej wymieniony termin:

III i IV liga - 15.04.2009
Klasa Okr?gowa, Klasa A i B - 29.04.2009
Juniorzy - 6.05.2009
 emanuel   27.03.2009, 13:09:17
przysz?a zima ,mecz nima :P :P :P :P 8) 8)
 MKACHOJNA   27.03.2009, 16:19:05
napiszcie kto gra bo na pewno kto? zd??y przygotowa? boisko
 Jontan   27.03.2009, 16:23:32
Pomorski Zwi?zek Pi?ki No?nej informuje o zawodach, które zostaj? odwo?ane oraz które zostaj? rozegrane zgodnie z terminem 28/29.03.2009 w rozgrywkach juniorskich.

Jontan   27.03.2009, 16:24:28
Pomorski Zwi?zek Pi?ki No?nej informuje o zawodach, które zostaj? odwo?ane oraz które zostaj? rozegrane zgodnie z terminem 28/29.03.2009 od III ligi do Klasy B w??cznie.

KS M?ciszewice - GKS Linia - odwo?any

Odwo?ane zawody III i IV ligi odb?d? si? 15.04.2009, a mecze Klasy Okr?gowej, Klasy A i Klasy B 29.04.2009.
 marianoll_glks   29.03.2009, 19:35:40
sokó? 3-2 grabowo mecz wyrownany sokó? skuteczniejszy
 Rzeczoznawca   29.03.2009, 21:07:32
Jak ju? kolega wy?ej napisa? mecz E?ganowa z Grabowem zako?czy? si? zwyci?stwem tych pierwszych 3:2(1:0). Strzelanie w tym meczu rozpocz?? Sokó?. W 9 minucie akcj? lewym skrzyd?em przeprowadzi? Jaros?aw Keler, który zosta? zatrzymany dopiero w polu karnym rywali. Zatrzymany, ale nieprzepisowo. S?dzia bez wahania dyktuje rzut karny. Na linii 11 metrów pi?k? ustawia sam poszkodowany i pewnie wykonuje jedenastk?. Po zdobytej bramce Sokó? niespodziewanie oddaje inicjatyw? go?ciom, którzy kilkakrotnie zagrozili bramce strze?onej przez Daniela Radziszewskiego. Sam ogranicza si? do dwóch, trzech kontrataków, które jednak nie przynosz? ?adnych korzy?ci. W drugiej po?owie go?cie konsekwentnie d??? do wyrównania. Pierwsza taka okazja nadarza si? im w 52 minucie. Zawodnik Grabowa mija w ?rodkowej strefie boiska kolejno trzech zawodników gospodarzy, podaje do partnera, a ten zamienia podanie na bramk?. Wyrównuj?ca bramka pozwoli?a go?ciom jeszcze bardziej nabra? wiatru w ?agle. 10 minut pó?niej zawodnik Jareksu schodzi z pi?k? z prawego skrzyd?a do ?rodka, przek?ada pi?k? na lew? nog? i przy bierno?ci jednego z zawodników Soko?a oddaje strza? z odleg?o?ci 20 metrów. Pi?ka trafia w d?ugi róg bramki i Jareks obejmuje prowadzenie. Owa bramka spowodowa?a jakby przebudzenie w szykach Soko?a. Przeprowadzone zmiany o?ywi?y ofensywne poczynania gospodarzy. W 60 minucie w polu karnym nieprzepisowo powstrzymywany jest ?ukasz Meyer i s?dzia dyktuje rzut karny. Pewnym krokiem do pi?ki podchodzi ten sam pi?karz, który w ten w?a?nie sposób w 9 minucie zdoby? prowadzenie dla Soko?a, czyli Jaros?aw Keler. Jednak myli si? wprawiaj?c w os?upienie kibiców Soko?a. Sokó? jednak gra nadal. W 78 minucie doprowadza do wyrównania. Autorem bramki jest Karol Kusaj. Ostatnie 10 minut meczu to popis gry Soko?a. Stwarzaj? sobie sytuacj? za sytuacj?. Jedna z nich, dok?adnie w 84 minucie ko?czy si? bramk? dla ekipy z E?ganowa. Zdobywa j? ?ukasz Meyer, który daje dru?ynie Soko?a jak?e cenne trzy punkty.
Optymistyczne jest to, ?e Sokó? w ostatnich dziesi?ciu minutach pokaza?,i? potrafi gra? w pi?k?. Pokaza? o niebo lepszy futbol ni? przez ca?y mecz w Ostrowite i 80 minut dzisiejszego spotkania. To zwyci?stwo by?o w E?ganowie bardzo potrzebne. Podniesie ono zdecydowanie morale w szatni. Gospodarze pokazali, ?e warto gra? do samego ko?ca i dos?ownie wyszarpali zwyci?stwo dru?ynie KS Grabowo.
JaCa. 8)
 kaczak   29.03.2009, 21:50:59
?ukasz Mejer jak ju?:)
 Rzeczoznawca   29.03.2009, 22:17:27
Najmocniej przepraszam koleg? Mejera.. Mój b??d. :$
 jedynka   29.03.2009, 23:51:06
Santana bardzo ladnie kolejne 3punkty dopisane do konta oby tak dalej bylo ciezko ale sie udalo
 kszeba   31.03.2009, 08:02:28
Najwazniejszy mecz sezonu. Czarni musicie wygra?!!!!!!!!!!!!!! pozdrowienia od Olimpii Osowa.
 Futbol1899   03.04.2009, 20:36:17
Jesli ktokolwiek z Ostrowitego sadzi ze Gwiazda nie przyjedzie na mecz jest w bledzie. I jesli sadzi ze mecz bedzie latwy do wygrania-rowniez. Byc moze w gwiezdzie brakuje kliku podtawowych zawodnikow gdyz lecza kontuzje ale napewno Gwiazda latwo sie nie podda
 CRIS15   29.04.2009, 19:13:48
b?ekitni-czarni 1:0. Smieszne ze najpierw kozaczycie na naszej stronce ile to nam nie wjeb..cie, a na boisku pozniej jest inaczej. Troche pokory bo w tej grupie kazdy z kazdym moze wygrac
 sokolzblewo   29.04.2009, 19:20:39
S?upia Sul?czyno 1-1 S?awek Borzechowo po 90 minutach teraz pewnie gagadki z ostrowite sie uspokoja ;p nie bede sie przechwalac
 sokolzblewo   29.04.2009, 19:33:10
Jantar Paw?owo 3-3 Sokó? Zblewo po 90 minutach
 Prosto   29.04.2009, 20:52:25
dzikusy haha :D wibijaj? tylko i to ich fubol haha :D ?yc?e sukcesów:D a sokó? wielki kozaczek haha
 mistrzuniotom   29.04.2009, 21:01:21
Co do meczu to opisa?em to troch? ni?ej w innej kolejce.Dzi?ki kibicom z Olimpi Osowa.Zapraszamy na jaki? mecz u nas.B?dzie kie?baska itd. :) I jeszcze raz "podzi?kowania" dla kierownictwa B??kitnych za "rozs?dn?" godzin? meczu!
 sokolzblewo   29.04.2009, 21:16:46
oj czarni zal.pl;p;p heheh w 5 lidze nie widze was;p nikogo z tej ligi;p
 Jontan   29.04.2009, 21:23:36
Ja Soko? Zblewo widze w V lidze jak przyjada do Czarnych kupic mecz,tak jak to chcieli zrobic rok temu:)
 Prosto   29.04.2009, 21:33:29
haha zblewo smieszny jest??;0 internetowy kozaczek heh:p to kogo "Ty" w V lidze widzisz?;? chyba "Sokó? ?blewo" lol
 abudabik   29.04.2009, 21:34:18
Co do meczu Ostrowite to zostawi? to bez komentarza.A co do za?atwiania meczy w zesz?ym sezonie przez kierownictwo Zblewa to te? wiem ma?e co nieco.Tak?e sokolzblewo i twoi kolesie nie napinajcie si? za wiele.I nawet nie próbuj si? za wiele t?umaczy? z zesz?ego sezonu ba?ancie bo wiesz Wroc?aw.................he he
 Prosto   29.04.2009, 21:40:27
abudabik:
wywiedz sie kto by? stron? przewa?aj?c?...;)
 formex   29.04.2009, 21:42:59
Gwiazda Karsin- Huragan Nowe Polaszki 0:2(0:0)
 CRIS15   30.04.2009, 14:35:00
do mistrzuniotom. I co teraz zwalicie wine na godz rozgrywania meczu?
 CRIS15   30.04.2009, 14:55:01
Z tego co widzialem to przyjechaliscie pelnym skladem, a u nas brakowalo zawodnikow. Wystarczylo spojrzec na nasza lawke. A i jak bys chcial wiedziec to w maju mozna rozgrywac mecze od 15-17 godz. A ze mecz byl na 16 to nikt nie ustawial go na zlosc bo sami bysmy sie nie ustawiali na mine.A co do przekupiania meczy...bardzo dziwny karny w 93 dla czarnych w ostatnim meczu. Pewnie cuda sie zdarzaja :P
 sokolzblewo   30.04.2009, 15:42:03
nie wypowiadam sie co do zeszlego sezonu bo nie wiem nic o kupowaniu tzn nie slyszalem by kogos zamkneli a gadac kazdy moze;p haha wiec wiesz co na ten temat mysle;p a kogo widze w 5 lidze ? to mowilem osle ze nikogo;p
 sokolzblewo   30.04.2009, 15:43:43
po za tym sokol z takim skladem to tak srodek tabeli nic wiecej ;] wiec sie tu nie wywyzszam ;]
 mistrzuniotom   30.04.2009, 17:27:11
Po pierwsze cris ty guzik wiedzia?e? jakim sk?adem przyjechali?my.Sam wszystkim u was mówi?em , ?e mamy optymalny sk?ad.Po drugie przeczytaj troch? ni?ej co pisa?em o meczu , a po trzecie zobacz o której swoje mecze rozegra? Jantar i Gwiazda.A co do karnego w meczu z S?upi? ja bym go nie gwizdn??.Ale ty pewnie wiesz o tym karnym z opowiada?.Powodzenia w reszcie meczy! :idea:
 pi?karzyczek   01.05.2009, 11:00:24
jonatan ty we? sie ogarnij,kupowanie,a motywacja to dwie ró?ne rzeczy.meczu nikt nie kupowa? tylko jak juz próbowano zmotywowac druzyne przeciwna do urwania punktów jak juz
 abudabik   02.05.2009, 09:38:56
motywowanie !!!!!!!!!!!Jak zwa? tak zwa? fryzjer te? tylko motywowa? :$ Czyli pi?karzyczek te? co? wiesz na ten temat!
 pi?karzyczek   02.05.2009, 13:29:39
abudabik mylisz pojecia ch?opcze. fryzjer to ustawia? mecze,a motywacja to ca?kiem co innego. dlaczego wtedy nie zamkn?li abramowicza skoro obiecal najlepszym graczom chorwacji w meczu z anglia po mercedesie jezeli z nimi wygraja.a z tego co s?ysza?em to kierownik zblewa czy prezes ma?o wazne,ale jezeli tak by?o to nie próbowa? kupic sedziów,ani ustawic wyniku. tylko zmotywowac druzyne przeciewna do urwania punktów.