6. Sławek Borzechowo 24 34 10 4 10 54 - 47
9. Santana Wielki Klincz 24 28 7 7 10 40 - 46
12. Huragan Nowe Polaszki 24 23 6 5 13 36 - 51
13. Słupia Sulęczyno 24 16 3 7 14 37 - 85
14. Pomorzanka Skórcz 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Ittam_PL 24.05.2010, 15:11:11

* Pomorzanka Skórcz wycofała się po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

CZARNUCHnr8   11.05.2009, 18:50:10
TRZYMAM KCIUKI ZAsantane i elganowo. obie dryzyny pokazaly ze potrafia w pilke kopac..
 mlody21   15.05.2009, 18:32:32
Panowie z Sobowidza czy Paw?owa wyt?umaczcie dlaczego mecz mi?dzy Wami b?dzie powtórzony skoro w terminie pocz?tkowym nie stawi?a si? druzyna z Paw?owa???tak tylko z ciekawo?ci pytam i nie szukam jakich? podtekstów... Pozdrawiam i z góry dzi?ki za odpowied?!
 kintek3   16.05.2009, 18:35:16
Czarni-S?awek 2:3
Gratuluje S?awkowi:D
Nareszcie kto? ?ci?gn?? zawodników Z Ostrowitego na ziemi?..

co do meczu:
3 akcje S?awka 3 bramki ...gratulacje dla ch?opaków z Borzychowa bo nastawili si? na ten mecz bardzo...s?dzia nie mo?na powiedzie? ?e z?y lecz nie odgwizda? 3 r?k w polu karnym na korzy?? Czarnej Gwiazdy... gratulacje kompletu punktów dla S?awka:)

do Sokó? Zblewo :
cwaniaczek jeste? ale tylko w g?bie... nie napinaj si? tak rzez neta;p no ale ju? tak wolisz zawsze jakie? ale a w twarz to cichutko jak taka cio...a :)
pozdro dla wszystkich ekip:)
 sokolzblewo   16.05.2009, 19:23:26
no nie powiem ci tego w twarz z jednego powodu nie wiem gdzie mieszkasz i wogole ;] ha
 sokolzblewo   16.05.2009, 19:24:05
3 rece w polu karnym?? chyba ich nie bylozadnej nie skoro odgwizdal.... ha
 Prosto   16.05.2009, 19:27:55
ooo ;D gro?ny jeste? ....mam si? ba??? haha ;D mog? Ci se przedstawi?:)
 coach_1   16.05.2009, 19:44:12
chcecie sobie po mordzie dac??? nie mas sprawy. umówcie si? na polu i tam sie dogadujcie; piszcie o sprawach zwi?zanych z meczami a nie o waszych animozjach.
 Diache?   16.05.2009, 19:49:35
Jak to sie sta?o ze S?awek zabra? 3 punkty w Otrowitym? Mo?? ktos któtko opisa? obiektywnie mecz?
 mickiewicz   16.05.2009, 19:50:19
kintek 3 zobaczymy jak wy z pawlowem czarni jesli nie strzelaja takich akcji to nie wygraja 2 bledy sergeja 1 nie udany spalony i po meczu
 Zybi   16.05.2009, 19:52:44
Je?li Paw?owo chce posiada? dobr? opini? to lepiej aby do Sobowidza si? nie wybrali.Nie skleili na mecz z B??kitnymi zespo?u marze? mówi si? trudno ale taki numer jaki wywin?li przekracza wszelkie granice przyzwoito?ci. Najgorsze w tym w tym jest to,?e w Pom.OZPN jaki? niby to dzia?acz nie potrafi?cy czyta? regulaminu jdonosobowo podj?? decyzj?.Nie dziwi? si? dzia?aczom z Paw?owa gdy? chc? ratowa? punkty ale dziwi? si?,?e tak post?puje osoba,która ma przestrzega? w Pom.OZPN uchwalonych przepisów.Da? si? nabra? na jaki? ?wistek z pomocy drogowej i rachunek za który niby mieli za?aci? ok.600z?.Chcia?bym jednak zna? prawd? na ile ten rachunek by? wystawiony a tak naprawd? to od kiedy p?aci si? firmie transportowej za wynajem autobusu,która nie wykona?a us?ugi.Ta ca?a sprawa mam nadziej?,?e tak si? nie sko?czy.
 darek23   16.05.2009, 20:04:26
Huragan Nowe Polaszki - LKP Jareks Grabowo 1: 6 :D
 kintek3   16.05.2009, 20:06:55
mickiewicz to nie moja wina,?e Czarni nie strzelaj? z takich okazji...mo?? musz? wi?cej potrenowa?...
a..i gdyby nie karny dla Czarnych to my?le ?e mecz tre? potoczy?by si? inaczej na korzy?? S?awka..
ale wa?ne jest zwyci?stwo:D
 zywiec   16.05.2009, 20:19:32
Niby czemu jantar niema przyjechac bo jakis fragles sobie cos ubzdura?

PS jantar ma w?asnego busa o?le
 kibol123   16.05.2009, 20:22:35
jak czarni wejd? do 5 ligi to gdzie oni chc? rozgrywa? swoje mecze??? chyba nie na tym pastwisku co maja teraz ??
 kibol123   16.05.2009, 20:23:10
 wielkikibicCO   16.05.2009, 21:19:26
Hahaha Pastwisko :D :) Mamy bardzo pi?kne boisko!!!
 vbart   16.05.2009, 22:14:50
je?li chodzi o mecz S?awka i Czarnych to od pocz?tku ataki rozpocz?li gospodarze, jednak w tym meczu nasza obrona spisywa?a si? ?wietnie, i w 15 min strzelili?my na 1:0, gospodarze dalej atakowali , ale nasza obrona oraz bramkarz spisywali sie nienagannie i w 30 min nasz napastnik wyszed? sam na sam z bramkarzem czarnych i zrobi?o sie 2:0 jednak chwil? pó?niej s?dzia odgwizda? r?k? w naszym polu karnym, a gdy zorientowa? sie, ?e to nasz bramkarz, wybija? pi?k? r?k?, zmieni? zdanie i powiedzia?, ?e mia? na my?li jednak faul, o którym nie mog?o by? nawet mowy :puke: . do przerwy 2:1 5 min po przerwie czarni wyrównali i dalej atakowali, a Borzechowo stara?o sie odpowiada? kontratakami i to po jednym z nich jeden z naszych pomocników w zamieszaniu w polu karnym nie da? szans bramkarzowi czarnych i by?o 3:2 :D obraz gry nie zmieni? si?, Czarni atakowali a S?awek kontratakowa? jednak wynik nie uleg? ju? zmianie, dzi?ki ch?opakom z Ostrowite za pi?kny pojedynek, pozdrawiam
 mistrzuniotom   16.05.2009, 22:19:11
Gratulacje dla S?awka za zwyci?stwo.Kintek je?eli chodzi ci o zwalanie na s?dziego to by? s?aby w dwie strony.Dla nas karny z rekawa.Potem troch? nie panowa? nad emocjami zawodników.Prawda jest tylko taka ,?e nie powinno si? zdarza? tak , ?e na mecz przyje?d?a tylko dwóch s?dziów.A co do meczu , to je?eli nie wykorzystuje si? tylu sytuacji strzeleckich to si? niestety przegrywa.S?awek 4 strza?y i 3 gole.Ale w meczu nikt nie rozlicza za pi?kne akcje tylko za strzelone bramki. sokolzblewo zerknij w tabel? "cwaniaczku". Co? nie idzie "motywowa?" w tym sezonie innych dru?yn?
 vbart   16.05.2009, 22:36:57
nie powiem,?e czarni grali s?abo, ale nie przesadzaj, ?e oddali?my tylko 4 strza?y skoro ja sam strzela?em z 3 razy
 mistrzuniotom   16.05.2009, 22:41:06
No wiesz troch? emocje pomeczowe :D A pretensje to mozemy mie? tylko do siebie za niskuteczno?? :(
 diego   16.05.2009, 23:26:40
Hej rzeczoznawca !!
Czekamy na Twój obiektywny opis meczu w Sobowidzu.
 tylko_futbol_stg   17.05.2009, 10:00:59
sko?czy?a si? zwyci?ska passa E?ganowa. juz nie napisze o najlepszym bramkarzu w A-klasie
 zizu20   17.05.2009, 10:30:50
Ich ,,najlepszy'' bramkarz dostal po meczu czerwona kartke za niesportowe zachowanie wiec pewnie kilka meczy beda musieli bez niego zagrac
 tupac   17.05.2009, 12:14:11
Do Mistrzunotom: Masz racj? z tymi s?dziami w naszej A klasie. Piszesz ze na mecz Czarnych i S?awka przyjecha?o dwóch s?dziów. Lepszy numer by? tydzien temu jak na mecz Paw?owa z Karsinem przyjecha? tylko jeden s?dzia i to jeszcze s?abiutki. Nie wiem jak wyt?umaczyc ich absencj?. Kto? powinien si? w koncu za to zabrac. PARODIA!!!!!!!
 Waldas20   17.05.2009, 13:17:02
Jak tam santana z victoria?
 Barthez16   17.05.2009, 15:48:10
Santana-Victoria 0-2 do przerwy by?o czy to prawda?? i ile sie skonczy?o?
 kibol123   17.05.2009, 18:16:21
agra- jantar 0-1
 coach_1   17.05.2009, 18:26:13
brawo jantar
 kszeba   17.05.2009, 19:33:29
Mamy nadziej? ?e to tylko wypadek przy pracy, podrowienia dla CZARNYCH z Osowy, nie odpuszczajcie, tylko wy mozecie awansowa?. Zapraszamy na nasz mecz do Pszczó?ek.
 Rzeczoznawca   17.05.2009, 20:40:01
B??kitni Sobowidz - Sokó? E?ganowo 3:1 (2:0)
16 maja o godzinie 16 na boisku nazywanym B??kitn? Aren? odby?o si? spotkanie rywali zza miedzy - B??kitni Sobowidz vs Sokó? E?ganowo. Gór? w tym spotkaniu okaza?a si? dru?yna gospodarzy. Wykaza?a si? wi?ksz? determinacj? i ch?ci? osi?gni?cia za?o?onego celu, jakim by?o zwyci?stwo w tym meczu. Sokó? mimo wielu zapowiedzi, i? osi?gnie satysfakcjonuj?cy wynik zagra? bez przys?owiowych 'jaj'. Nie by?o wida? w nich cienia ambicji, o której to mówili przed pierwszym gwizdkiem s?dziego. Pó?niejsze pretensje do s?dziów by?y mo?e i s?uszne, bo praca s?dziów by?a w tym meczu wr?cz tragiczna, ale najwi?ksze pretensje powinni mie? do siebie.
Spotkanie toczy?o si? przy uci??liwym dla zawodników padaj?cym deszczu. W pierwszych 10 minutach dwa razy gro?nie na bramk? Lejkowskiego uderza? Jaros?aw Keler. Przy drugim strzale 'czwartoligowiec' Lejkowski poda? pi?k? wr?cz pod same nogi Kelera. Chwil? pó?niej pope?ni? jeszcze gorszy b??d. Po strzale ?ukasza Mejera, który nie uderza? wcale tak mocno Lejkowski prawie sam wbi? pi?k? do w?asnej bramki. W 16 minucie meczu po centrze z prawej strony pi?ka trafi?a na g?ow? Schuchardta, i popularny 'Goro' nie mia? problemu z umieszczeniem jej w siatce z odleg?o?ci 5 metrów. Radziszewski bez szans. 1:0 dla gospodarzy. Minut? po straconej bramce 100%-ow? okazj? zmarnowa? aktywny w pierwszej cz??ci gry Keler. Wychodzi? sam na sam Z bramkarzem B??kitnych, ale tym razem Lejkowski wyszed? z opresji obronn? r?k?. 34 minuta i bli?niacza sytuacja do tej, w której ekipa z Sobowidza obj??a prowadzenie. Tylko, ?e tym razem po strzale g?ow? pi?ka odbi?a si? najpierw od s?upka, a z bliskiej odleg?o?ci do bramki skierowa? j? Fedak. Po drugiej strzelonej bramce gospodarzy na boisku wia?o nud?. No mo?e by?a jeszcze warta wzmianki ciekawostka. Otó? w 43 minucie s?dzia podj?? bardzo kontrowersyjn? decyzj? nie przyznaj?c dru?ynie go?ci ewidentnego karnego. Ale my?l? ?e ju? wszyscy si? przyzwyczaili do poziomu s?dziowania w naszym pi?knym kraju. Wychodz?cy sam na sam Keler zosta? bezpardonowo zaatakowany przez Dajd? w polu karnym. W tej sytuacji 'Miot?a' nie zainteresowany by? w ogóle pi?k?. Jego celem by?y nogi kapitana Soko?a. Niestety w tej sytuacji gwizdek s?dziego milcza?. Do przerwy 2:0 dla gospodarzy. Jestem przekonany, ?e w przerwie w szatni go?ci pad?y ostre s?owa, bo takie pa?? musia?y, ale niestety nie przynios?y one po??danego efektu. Gra Soko?a w drugiej po?owie dalej pozostawia?a wiele do ?yczenia. Obraz gry si? nie zmieni?. W dalszym ci?gu mecz toczony w ?rodkowej strefie boiska. Kolejn? kosztown? decyzj? s?dziego by?o niepodyktowanie po raz drugi moim zdaniem ewidentnego karnego dla Soko?a. M?odszy z braci P?otków ewidentnie zagrywa? r?k? we w?asnym polu karnym. Mimo wielu pretensji pi?karzy z E?ganowa s?dzia pozostawa? nieporuszony. Ukara? nawet kilku zawodników przyjezdnych ?ó?tymi kartonikami za kwestionowanie jego decyzji. W 79 minucie cie? szansy na korzystny wynik da? go?ciom jeszcze Marek Radelski, który strza?em g?ow? zdoby? kontaktowego gola. Cztery minuty pó?niej wszelkie nadzieje Soko?a na uzyskanie co najmniej remisu rozwia? Kuchnowski, który przeprowadzi? 30-metrowy rajd z pi?k? i z odleg?o?ci 16 metrów pokona? Radziszewskiego. Do ko?ca utrzyma? si? taki w?a?nie wynik. Po gwizdku ko?cz?cym spotkanie na boisku zrobi?o si? gor?co. Dosz?o do przepychanki pomi?dzy zawodnikami, po której czerwon? kartk? ukarany zosta? Radziszewski. Oznacza to co najmniej 3 mecze pauzy dla naszego golkipera.
Bezbarwna gra Soko?a. Dru?yna zawiod?a na ca?ej linii. Widmo spadku okazuje si? coraz bli?sze. Obym si? myli?, ale po tym co zobaczy?em wczoraj na boisku w Sobowidzu straci?em wiar? na utrzymanie si? zespo?u w lidze. Jednak cech? Soko?a jest to, i? s?abiutkie wyst?py przeplata dobrymi. Miejmy wi?c nadziej?, ?e ostatnie pi?? meczy dru?yny Soko?a b?dziemy mogli zaliczy? do tej drugiej grupy. Oczywi?cie s?uszne pretensje zawodników do s?dziów, którzy w mojej opinii nie powinni prowadzi? ju? zawodów na tym poziomie, ale trzeba by?o samemu na boisku udowodni? swoj? wy?szo??. I na koniec chcia?bym skomentowa? decyzj? zwi?zku o wysy?aniu na mecze tylko dwóch arbitrów. To jest chore! Panowie ze zwi?zku chyba troch? przesadzaj?. Mam nadziej?, i? w nast?pnych kolejkach ulegnie to zmianie.
Ze sportowym pozdrowieniem:
JaCa. 8)
 Prosto   17.05.2009, 21:29:24
E?ganowo trzymam za Was kciuki i mam nadziej? ?e unikniecie spadku ...dzi?ki za opis meczu:)
rozspisa?e? si? jak ...;p ale to dobrze;p do Wyborczej wy?lemy to ;p

pozdro
 mistrzuniotom   17.05.2009, 22:40:24
kintek bez z?o?liwo?ci ale jantar dwa strza?y i jeden gol!
 Rzeczoznawca   17.05.2009, 22:52:07
Dzi?ki Prosto.. :blink: Pozdro..
 chinek87   17.05.2009, 23:48:22
dok?adnie dwa strza?y jeden gol... hehe ale taka jest pi?ka...
najbardziej sprawiedliwy to chyba by?by remis...
 Pery90   18.05.2009, 00:12:01
mistrzuniotom i chinek87 mecz byl naprawde slaby i dlatego Jantar oddal moze tylko 2 strzaly chociaz napewno bylo wiecej. ale agra w tym spotkaniu nic nie grala mieliscie jednego groznego zawodnika chyba z 10 i on zagrozil naszej bramce 2krotnie dobrze zagrywajac rzuty wolne ale poza tym padaka taka sama jaka grali zawodnicy Jantara... wazne 3 pkt znow po stronie Jantara przypomne ze z Pawlowa agra wyjechala bez pkt traca 2 bramki a zdobywajac 1

JANTAR!!
 chinek87   18.05.2009, 00:24:58
tak jak mowisz padaka z obu stron nawet sedzia g?owny mowi? ze to nasz najs?abszy mecz...pozdro
 zywiec   18.05.2009, 04:01:57
mistrzunitom sztuk? jest grac s?abo i wygrac a nie podobno dobrze i przegra? z s?awkiem :D :D ?ycz? wam awansu
 kkskociewie   18.05.2009, 10:54:01
napiszcie kto strzela? bramki dla s?awku i czarnych
 Prosto   18.05.2009, 16:33:10
dla Czarnych x2 Wilka dla S?awka nie wiem;]
 fusball   18.05.2009, 22:41:52
By? lider, teraz zapraszamy B?ekitnych :)