6. Sławek Borzechowo 24 34 10 4 10 54 - 47
9. Santana Wielki Klincz 24 28 7 7 10 40 - 46
12. Huragan Nowe Polaszki 24 23 6 5 13 36 - 51
13. Słupia Sulęczyno 24 16 3 7 14 37 - 85
14. Pomorzanka Skórcz 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Ittam_PL 24.05.2010, 15:11:11

* Pomorzanka Skórcz wycofała się po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

kintek3   01.10.2008, 11:53:03
I znowu zapowiada sie walka,tym razem Jantar-AGRA..zdecydowanie stawiam na AGRE :D
 Zybi   01.10.2008, 13:17:52
Ciekawe czy Santana WK udowodni, ?e zale?y im gra? w A klasie ? Osobi?cie stawiam na remis bo taki wynik jest w stanie uzyska?. Tylko ustawi? dobrze obron?.
 Rados?aw   01.10.2008, 14:03:57
Co jak co ale gdyby Santana zremisowala to byla by mega sensacja. Trzeba spojrzec kolego Zybi troche bardziej realnie i przede wszystkim spojrzec na tabele i faworyt w tym meczu jest tylko jeden. Zeby tylko Santana wywiozla jakas zdobyta bramke to bedzie dobrze.
 utatjareks   01.10.2008, 17:16:05
do rados?awa du?o razu ju? si? zdarza?o ?e dru?yna z ostatnich miejsc wygrywa z lepszymi. Nie ma co tu wymy?la? wszystko wiadomo b?dzie w sobote:D
 Rados?aw   01.10.2008, 21:43:48
Noe mowie wcale ze druzyny z dolnej czesci tabeli nie maja sznas na odnisienie zwyciestwa. Ale bardziej maja szanse na to grajac u siebie a nie na wyjazdach.
 gal-anonim   01.10.2008, 21:59:57
jak wiadomo mecz meczowi nie jest równy, wszystko si? mo?e zdarzy?, nie pozostaje nic innego jak czeka? na weekend i rozstrzygni?cia zapadaj?ce na boiskach, oczywi?cie g??boko wierz? w to, ?e jeste?my w stanie pokona? santan? , nie zlekcewarzymy jej, a jak b?dzie przekonamy si? w sobot? tu? przed 18:00 pozdro
 gal-anonim   01.10.2008, 22:01:28
hity kolejki wg. mnie b?d? mie? miejsce w grabowie i borzechowie, oj jestem ciekawy jak b?dzie wygl?da? tabela po 8 kolejce
 nunio7   01.10.2008, 22:03:22
ciekawe ile tak naprawde wart jest zespó? czarnych,jak? graja pi?ke?
 mistrzuniotom   02.10.2008, 07:27:23
A graj? tak , ?e potrafi? wygra? z najlepszymi jak i pogubi? punkty z zespo?ami z dolnej cz??ci tabeli.Czyli jak ka?da dru?yna w A klasie :(

Pery90   04.10.2008, 18:00:42
Jantar - Agra 2:1 bramki dla Jantara: A. Lepak 2, dla Agry: D. Mazurkiewicz (k)
 gal-anonim   04.10.2008, 18:28:05
victoria-santana 4:0 do przerwy wygrywali?my 1:0, nic nam nie sz?o i w dodatku gdzie? od 35 minuty grali?my w 10, na ca?e szcz??cie w drugiej po?owie szybko zdobyli?my bramk? na 2:0, a potem to ustawili?my si? z ty?u i wyprowadzili?my 2 udane kontry, nie licz?c ju? tych, które zmarnowali?my, ciesz? 3 punkty zdobyte, ale martwi styl gry, a raczej jego brak, podawajcie inne wyniki pozdro dla wszystkich ekip
 Marcinho SE7EN   04.10.2008, 18:31:25
S?AWEK BORZECHOWO - CZARNI OSTROWITE 1:2 (0:2)
bramki: 16 min. Artur Opic, 34 min. Marcin Synoradzki

Wyrównany mecz, ale zespó? Czarnych stworzy? du?o wi?cej sytuacji pod bramk? rywali. Pierwsz? gro?n? akcj? przeprowadzi? zespó? S?awka, po strzale z dystansu ?wietn? interwencj? popisa? si? Daniel K?pa. W 16 minucie nast?pi?a akcja Czarnych i wrzutka w pole karne. Do wybitej przez zawodnika gospodarzy pi?ki pierwszy dobieg? Artur Opic i strzeli? w d?ugi róg bramki. Nast?pne minuty przebiega?y pod znakiem walki. W 34 minucie po akcji Wojciecha Stolpa Marcin Synoradzki strza?em z pola karnego podwy?szy? na 2:0. Jeszcze przed przerw? Czarni dwukrotnie mogli strzeli? kolejne gole, ale zabrak?o skuteczno?ci w sytuacjach sam na sam.
W drugiej po?owie gospodarze rzucili si? do odrabiania strat, a Czarni nastawili si? na gr? z kontry. W 70 minucie po uderzeniu z rzutu wolnego dru?yna S?awka zdoby?a kontaktow? bramk?. 10 minut pó?niej móg? by? remis, ale pi?ka po strzale zawodnika gospodarzy trafi?a w s?upek. W samej ko?cówce Synoradzki w sytuacji sam na sam przestrzeli? nad poprzeczk? z odleg?o?ci 10 metrów i to by?a ostatnia szansa na zdobycie gola w tym spotkaniu. Czarni zas?u?enie zwyci??yli, ale po zaci?tym meczu pe?nym walki. Gospodarze postawili trudne warunki gry i niejeden zespó? tam zgubi jeszcze punkty...

danielsago   05.10.2008, 17:50:45
Pomorzanka Skórcz - Gwiazda Karsin 1-4 (0-2). Bramki dla gwiazdy: Czapiewski, Kupiec, ?osi?ski Piotr
 klekot10   05.10.2008, 18:09:54
Sokó? - B??kitni 1:2
 jazgar   05.10.2008, 22:33:02
wcale agra nie by?a s?aba oba zespo?y rozegra?y dobry mecz mo?e pocz?tek agra mia?a s?abszy ale rozpocz??a mecz w 10-tke
moim zdaniem mecz w miare na wysokim poziomie troche sprzeczek by?o ale to jak zawsze w takich meczach
pozdro i powodzenia
 kintek3   06.10.2008, 13:17:08
Zywiec skoncz juz te twoje spiewki..podniecasz sie tym tak jak bys lige mistrzow wygral