6. Sławek Borzechowo 24 34 10 4 10 54 - 47
9. Santana Wielki Klincz 24 28 7 7 10 40 - 46
12. Huragan Nowe Polaszki 24 23 6 5 13 36 - 51
13. Słupia Sulęczyno 24 16 3 7 14 37 - 85
14. Pomorzanka Skórcz 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Ittam_PL 24.05.2010, 15:11:11

* Pomorzanka Skórcz wycofała się po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

bramki: 33 min. Jakub Por?bski, 40 min. Marek Wilk, 77 min. Marcin Synoradzki

Czarni zwyci??yli po raz czwarty z rz?du i nadal si? licz? w walce o czo?owe miejsca w "Serie A". Pocz?tek meczu nale?a? do Czarnych, dwukrotnie Artur Opic mocno uderza? z naro?nika pola karnego, ale bramkarz grabowian ?wietnymi interwencjami wybija? pi?k? poza bramk?. W 10 minucie po rzucie ro?nym Sergiej Jeroszewicz trafi? po strzale g?ow? w poprzeczk?. Go?cie w odpowiedzi po strzale z dystansu trafili w s?upek bramki. W 33 minucie Kuba Por?bski zdecydowa? si? na uderzenie z 25 metrów i po mocnym strzale pi?ka wpad?a tu? obok s?upka. Nast?pne minuty gry by?y wyrównane, ale to Czarni na przerw? schodzili z dwubramkowym prowadzeniem. Pi?? minut przed przerw? s?dzia podyktowa? kontrowersyjny rzut wolny, który na bramk? zamieni? kapitan Marek Wilk. "Wo?ek" popisa? si? wspania?ym uderzeniem, a pi?ka odbi?a si? jeszcze od poprzeczki i wpad?a do bramki.
W drugiej po?owie Czarni zacz?li wyra?nie przewa?a? i raz po raz przedzierali si? pod bramk? rywali. Go?cie sporadycznie przedzierali si? pod nasz? bramk?, a jak uda?o si? im ju? odda? strza? to stoj?cy pomi?dzy s?upkami Micha? Papierkiewicz popisywa? si? skutecznymi interwencjami.
W 77 minucie wprowadzony w drugiej po?owie Marcin Synoradzki wykorzysta? zawahanie si? obro?ców, przedryblowa? trzech zawodników i p?askim strza?em obok interweniuj?cego bramkarza podwy?szy? na 3:0.
Podsumowuj?c by?o to udane spotkanie w wykonaniu Czarnych, którzy powoli si? rozp?dzaj?... Ju? za tydzie? "mecz prawdy" w Kaliskach, gdzie spotkaj? si? dwie czo?owe dru?yny naszej ligi...
 jedynka   12.10.2008, 16:36:00
Santana-Soko? 1-1 (1-1) mnostwo niewykorzystanych sytuacji po stronie Santany szkoda ale gramy walczymy dalej pozdro dla reszty ekip
 mpolom   12.10.2008, 16:39:29
Victoria,Victoria ,Victoria jak sama nazwa mówi zwyci??ymy i tym razem w przeciwie?stwie do poprzednich sezonów awansujemy pozdro dla ca?ej ekipy zespo?u oraz dla kibiców naszego zespo?u.
 Prezes28   12.10.2008, 18:04:29
sul?czyno jantar 3-1 pozostawiam to bez komenta?a
 Obserwator89   12.10.2008, 18:11:53
Agra Ostrowite - Pomorzanka Skórcz 6:1
 no.12345   12.10.2008, 19:45:12
Prezes28, np pewno znowu was oszukali :)
 Niewiadomo   12.10.2008, 20:19:45
Brawo dla Sul?czyna :D:P
 finek   12.10.2008, 21:25:03
wyniki hokejowe;p chyba sie Nam dziedziny sportu pomyli?y ..... :D :D
 Prezes28   13.10.2008, 05:41:29
Nikt nas nie oszuka? zagrali?my bardzo nieskutecznie i g?upio trzy bramki z tego spotkania to karne lekcewa?enie przeciwnika i sa skutki
 Niewiadomo   13.10.2008, 15:38:04
karny dla Paw?owa to z kapelusza!!
a zachowanie bramkarza z Paw?owa pozostawai wiele do ?yczenia!!
 Pery90   14.10.2008, 22:32:39
moim zdaniem wszystkie 3 karne w tym spotkaniu podyktowane slusznie za to 3 bramka dla suleczyna zdobyta ze spalonego