ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




III liga - grupa II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Mieszko Gniezno 16 36 11 3 2 44 - 21 1 1 0 1 0 3 - 3
2. Lech II Poznań 16 36 11 3 2 41 - 14 1 1 0 1 0 3 - 3
3. KKS Kalisz 16 35 11 2 3 34 - 14
4. Radunia Stężyca 16 33 10 3 3 30 - 17
5. Sokół Kleczew 16 32 10 2 4 26 - 20
6. Bałtyk Gdynia 16 29 9 2 5 27 - 17
7. Kotwica Kołobrzeg 16 28 8 4 4 26 - 24 1 3 1 0 0 1 - 0
8. KP Starogard Gdański 16 28 8 4 4 28 - 12 1 0 0 0 1 0 - 1
9. Polonia Środa Wielkopolska 16 25 8 1 7 22 - 22
10. Świt Skolwin (Szczecin) 16 21 5 6 5 13 - 18
11. Górnik Konin 16 20 6 2 8 21 - 22
12. Gwardia Koszalin 16 17 5 2 9 19 - 29
13. Bałtyk Koszalin 16 15 4 3 9 23 - 41
14. Jarota Jarocin 16 13 3 4 9 13 - 24 1 3 1 0 0 3 - 0
15. Pogoń II Szczecin 16 13 4 1 11 18 - 30 1 0 0 0 1 0 - 3
16. Wierzyca Pelplin 16 11 3 2 11 20 - 38
17. Wda Świecie 16 8 1 5 10 19 - 38
18. Chemik Bydgoszcz 16 7 2 1 13 15 - 38
Ostatni komentarz dodał brudsak 19.11.2018, 21:47:57



Kolejka 1 - 11/12. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (19) 
1. Wierzyca Pelplin 0 - 1 Jarota Jarocin 11 sierpnia 2018 - 17:00
2. Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 0 Górnik Konin 10 sierpnia 2018 - 18:00
3. Wda Świecie 1 - 0 Chemik Bydgoszcz 11 sierpnia 2018 - 18:00
4. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Pogoń II Szczecin 10 sierpnia 2018 - 19:46
5. Radunia Stężyca 2 - 1 Gwardia Koszalin 11 sierpnia 2018 - 17:00
6. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 11 sierpnia 2018 - 12:00
7. Bałtyk Koszalin 0 - 2 Lech II Poznań 11 sierpnia 2018 - 15:00
8. Mieszko Gniezno 1 - 1 KKS Kalisz 11 sierpnia 2018 - 17:00
9. KP Starogard Gdański 4 - 1 Sokół Kleczew 11 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
10. Jarota Jarocin 1 - 1 Sokół Kleczew 15 sierpnia 2018 - 16:00
11. KKS Kalisz 1 - 1 KP Starogard Gdański 15 sierpnia 2018 - 18:00
12. Lech II Poznań 3 - 3 Mieszko Gniezno 15 sierpnia 2018 - 17:00
13. Polonia Środa Wielkopolska 6 - 0 Bałtyk Koszalin 15 sierpnia 2018 - 16:00
14. Gwardia Koszalin 1 - 0 Bałtyk Gdynia 15 sierpnia 2018 - 18:00
15. Pogoń II Szczecin 0 - 1 Radunia Stężyca 15 sierpnia 2018 - 11:00
16. Chemik Bydgoszcz 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg 15 sierpnia 2018 - 16:00
17. Górnik Konin 2 - 2 Wda Świecie 15 sierpnia 2018 - 17:00
18. Wierzyca Pelplin 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 15 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 3 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
19. Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 1 Jarota Jarocin 19 sierpnia 2018 - 17:00
20. Wda Świecie 1 - 2 Wierzyca Pelplin 18 sierpnia 2018 - 12:00
21. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Górnik Konin 19 sierpnia 2018 - 19:00
22. Radunia Stężyca 4 - 1 Chemik Bydgoszcz 18 sierpnia 2018 - 17:00
23. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Pogoń II Szczecin 19 sierpnia 2018 - 17:00
24. Bałtyk Koszalin 2 - 2 Gwardia Koszalin 18 sierpnia 2018 - 17:00
25. Mieszko Gniezno 3 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 18 sierpnia 2018 - 17:00
26. KP Starogard Gdański 2 - 0 Lech II Poznań 19 sierpnia 2018 - 16:00
27. Sokół Kleczew 1 - 0 KKS Kalisz 18 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 4 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
28. Jarota Jarocin 0 - 1 KKS Kalisz 26 sierpnia 2018 - 16:00
29. Lech II Poznań 1 - 1 Sokół Kleczew 26 sierpnia 2018 - 12:00
30. Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 KP Starogard Gdański 25 sierpnia 2018 - 16:00
31. Gwardia Koszalin 2 - 4 Mieszko Gniezno 24 sierpnia 2018 - 17:00
32. Pogoń II Szczecin 2 - 2 Bałtyk Koszalin 26 sierpnia 2018 - 11:00
33. Chemik Bydgoszcz 1 - 3 Bałtyk Gdynia 25 sierpnia 2018 - 16:00
34. Górnik Konin 1 - 2 Radunia Stężyca 25 sierpnia 2018 - 17:00
35. Wierzyca Pelplin 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 25 sierpnia 2018 - 17:00
36. Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 2 Wda Świecie 25 sierpnia 2018 - 14:00
Kolejka 5 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
37. Wda Świecie 0 - 0 Jarota Jarocin 1 września 2018 - 17:00
38. Kotwica Kołobrzeg 4 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 31 sierpnia 2018 - 19:00
39. Radunia Stężyca 2 - 0 Wierzyca Pelplin 1 września 2018 - 17:00
40. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Górnik Konin 2 września 2018 - 15:00
41. Bałtyk Koszalin 2 - 3 Chemik Bydgoszcz 1 września 2018 - 15:00
42. Mieszko Gniezno 7 - 1 Pogoń II Szczecin 1 września 2018 - 17:00
43. KP Starogard Gdański 2 - 0 Gwardia Koszalin 1 września 2018 - 16:00
44. Sokół Kleczew 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 1 września 2018 - 17:00
45. KKS Kalisz 1 - 2 Lech II Poznań 1 września 2018 - 19:25
Kolejka 6 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
46. Jarota Jarocin 0 - 1 Lech II Poznań 9 września 2018 - 17:00
47. Polonia Środa Wielkopolska 0 - 4 KKS Kalisz 8 września 2018 - 16:00
48. Gwardia Koszalin 1 - 2 Sokół Kleczew 8 września 2018 - 16:00
49. Pogoń II Szczecin 1 - 4 KP Starogard Gdański 8 września 2018 - 11:00
50. Chemik Bydgoszcz 2 - 3 Mieszko Gniezno 8 września 2018 - 16:00
51. Górnik Konin 3 - 1 Bałtyk Koszalin 8 września 2018 - 16:00
52. Wierzyca Pelplin 1 - 3 Bałtyk Gdynia 8 września 2018 - 16:00
53. Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 1 Radunia Stężyca 7 września 2018 - 16:30
54. Wda Świecie 2 - 2 Kotwica Kołobrzeg 8 września 2018 - 17:00
Kolejka 7 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
55. Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Jarota Jarocin 15 września 2018 - 18:00
56. Radunia Stężyca 5 - 0 Wda Świecie 16 września 2018 - 15:00
57. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 15 września 2018 - 17:00
58. Bałtyk Koszalin 2 - 1 Wierzyca Pelplin 16 września 2018 - 12:00
59. Górnik Konin 2 - 1 Mieszko Gniezno 15 września 2018 - 16:30
60. KP Starogard Gdański 4 - 0 Chemik Bydgoszcz 15 września 2018 - 16:00
61. Sokół Kleczew 3 - 1 Pogoń II Szczecin 15 września 2018 - 17:00
62. KKS Kalisz 1 - 0 Gwardia Koszalin 15 września 2018 - 19:25
63. Lech II Poznań 4 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 16 września 2018 - 12:00
Kolejka 8 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
64. Jarota Jarocin 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 23 września 2018 - 16:00
65. Gwardia Koszalin 1 - 0 Lech II Poznań 22 września 2018 - 16:00
66. Pogoń II Szczecin 1 - 2 KKS Kalisz 22 września 2018 - 11:00
67. Chemik Bydgoszcz 0 - 3 Sokół Kleczew 22 września 2018 - 16:00
68. Górnik Konin 0 - 0 KP Starogard Gdański 22 września 2018 - 16:00
69. Wierzyca Pelplin 4 - 0 Mieszko Gniezno 22 września 2018 - 16:00
70. Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 0 Bałtyk Koszalin 23 września 2018 - 16:00
71. Wda Świecie 0 - 2 Bałtyk Gdynia 22 września 2018 - 16:00
72. Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Radunia Stężyca 22 września 2018 - 18:00
Kolejka 9 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Radunia Stężyca 0 - 1 Jarota Jarocin 30 września 2018 - 15:00
74. Bałtyk Gdynia 4 - 2 Kotwica Kołobrzeg 30 września 2018 - 19:00
75. Bałtyk Koszalin 3 - 2 Wda Świecie 30 września 2018 - 14:00
76. Mieszko Gniezno 3 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 29 września 2018 - 16:00
77. KP Starogard Gdański 2 - 2 Wierzyca Pelplin 30 września 2018 - 16:00
78. Sokół Kleczew 1 - 0 Górnik Konin 29 września 2018 - 16:00
79. KKS Kalisz 3 - 1 Chemik Bydgoszcz 29 września 2018 - 19:25
80. Lech II Poznań 2 - 0 Pogoń II Szczecin 29 września 2018 - 12:00
81. Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Gwardia Koszalin 30 września 2018 - 15:00
Kolejka 10 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
82. Jarota Jarocin 0 - 2 Gwardia Koszalin 6 października 2018 - 15:30
83. Pogoń II Szczecin 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 7 października 2018 - 11:00
84. Chemik Bydgoszcz 1 - 3 Lech II Poznań 6 października 2018 - 14:00
85. Górnik Konin 1 - 2 KKS Kalisz 6 października 2018 - 13:00
86. Sokół Kleczew 3 - 1 Wierzyca Pelplin 6 października 2018 - 15:00
87. Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 KP Starogard Gdański 7 października 2018 - 15:00
88. Wda Świecie 0 - 1 Mieszko Gniezno 6 października 2018 - 15:00
89. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Bałtyk Koszalin 6 października 2018 - 18:00
90. Radunia Stężyca 2 - 0 Bałtyk Gdynia 7 października 2018 - 15:00
Kolejka 11 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
91. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Jarota Jarocin 14 października 2018 - 17:00
92. Bałtyk Koszalin 2 - 5 Radunia Stężyca 13 października 2018 - 12:00
93. Mieszko Gniezno 5 - 2 Kotwica Kołobrzeg 13 października 2018 - 15:00
94. KP Starogard Gdański 2 - 1 Wda Świecie 16 października 2018 - 15:00
95. Sokół Kleczew 1 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 13 października 2018 - 14:00
96. KKS Kalisz 6 - 3 Wierzyca Pelplin 13 października 2018 - 18:00
97. Lech II Poznań 3 - 0 Górnik Konin 7 listopada 2018 - 18:00
98. Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Chemik Bydgoszcz 14 października 2018 - 15:00
99. Gwardia Koszalin 1 - 3 Pogoń II Szczecin 13 października 2018 - 15:00
Kolejka 12 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Jarota Jarocin 3 - 0 Pogoń II Szczecin 20 października 2018 - 15:00
101. Chemik Bydgoszcz 1 - 2 Gwardia Koszalin 20 października 2018 - 14:00
102. Górnik Konin 3 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 20 października 2018 - 15:00
103. Wierzyca Pelplin 1 - 4 Lech II Poznań 20 października 2018 - 15:00
104. Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 1 KKS Kalisz 20 października 2018 - 16:00
105. Wda Świecie 4 - 5 Sokół Kleczew 20 października 2018 - 14:00
106. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 KP Starogard Gdański 20 października 2018 - 18:00
107. Radunia Stężyca 0 - 0 Mieszko Gniezno 21 października 2018 - 14:00
108. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Bałtyk Koszalin 20 października 2018 - 17:00
Kolejka 13 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (7) 
109. Bałtyk Koszalin 6 - 2 Jarota Jarocin 27 października 2018 - 11:00
110. Mieszko Gniezno 4 - 1 Bałtyk Gdynia 27 października 2018 - 15:00
111. KP Starogard Gdański 0 - 1 Radunia Stężyca 27 października 2018 - 14:00
112. Sokół Kleczew 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 27 października 2018 - 14:00
113. KKS Kalisz 3 - 1 Wda Świecie 27 października 2018 - 18:00
114. Lech II Poznań 5 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 28 października 2018 - 12:00
115. Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Wierzyca Pelplin 27 października 2018 - 14:00
116. Gwardia Koszalin 0 - 4 Górnik Konin 27 października 2018 - 14:00
117. Pogoń II Szczecin 2 - 0 Chemik Bydgoszcz 28 października 2018 - 11:00
Kolejka 14 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
118. Jarota Jarocin 1 - 1 Chemik Bydgoszcz 3 listopada 2018 - 14:00
119. Górnik Konin 1 - 2 Pogoń II Szczecin 3 listopada 2018 - 13:00
120. Wierzyca Pelplin 2 - 3 Gwardia Koszalin 3 listopada 2018 - 14:00
121. Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 3 listopada 2018 - 14:00
122. Wda Świecie 0 - 5 Lech II Poznań 3 listopada 2018 - 12:00
123. Kotwica Kołobrzeg 0 - 4 KKS Kalisz 3 listopada 2018 - 17:00
124. Radunia Stężyca 3 - 0 Sokół Kleczew 4 listopada 2018 - 13:00
125. Bałtyk Gdynia 2 - 0 KP Starogard Gdański 3 listopada 2018 - 17:00
126. Bałtyk Koszalin 0 - 4 Mieszko Gniezno 4 listopada 2018 - 12:00
Kolejka 15 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
127. Mieszko Gniezno 3 - 2 Jarota Jarocin 11 listopada 2018 - 13:00
128. KP Starogard Gdański 5 - 0 Bałtyk Koszalin 11 listopada 2018 - 13:30
129. Sokół Kleczew 2 - 0 Bałtyk Gdynia 10 listopada 2018 - 12:00
130. KKS Kalisz 3 - 0 Radunia Stężyca 10 listopada 2018 - 17:00
131. Lech II Poznań 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 11 listopada 2018 - 12:00
132. Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Wda Świecie 10 listopada 2018 - 13:00
133. Gwardia Koszalin 0 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 11 listopada 2018 - 14:00
134. Pogoń II Szczecin 5 - 0 Wierzyca Pelplin 10 listopada 2018 - 11:00
135. Chemik Bydgoszcz 1 - 3 Górnik Konin 10 listopada 2018 - 12:00
Kolejka 16 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (9) 
136. Jarota Jarocin 0 - 1 Górnik Konin 17 listopada 2018 - 13:30
137. Wierzyca Pelplin 2 - 1 Chemik Bydgoszcz 17 listopada 2018 - 13:00
138. Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 0 Pogoń II Szczecin 17 listopada 2018 - 13:00
139. Wda Świecie 2 - 2 Gwardia Koszalin 17 listopada 2018 - 12:00
140. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 17 listopada 2018 - 17:00
141. Radunia Stężyca 0 - 5 Lech II Poznań 18 listopada 2018 - 13:00
142. Bałtyk Gdynia 2 - 1 KKS Kalisz 17 listopada 2018 - 17:00
143. Bałtyk Koszalin 0 - 1 Sokół Kleczew 18 listopada 2018 - 12:00
144. Mieszko Gniezno 2 - 1 KP Starogard Gdański 17 listopada 2018 - 13:30
Kolejka 17 - 24/25. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 24 listopada 2018 - 13:00
146. Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno 24 listopada 2018 - 13:00
147. KKS Kalisz - Bałtyk Koszalin 24 listopada 2018 - 17:00
148. Lech II Poznań - Bałtyk Gdynia 25 listopada 2018 - 12:00
149. Polonia Środa Wielkopolska - Radunia Stężyca 24 listopada 2018 - 12:00
150. Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 24 listopada 2018 - 12:00
151. Pogoń II Szczecin - Wda Świecie 25 listopada 2018 - 11:00
152. Chemik Bydgoszcz - Świt Skolwin (Szczecin) 24 listopada 2018 - 12:00
153. Górnik Konin - Wierzyca Pelplin 24 listopada 2018 - 13:00
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Jarota Jarocin - Wierzyca Pelplin
155. Górnik Konin - Świt Skolwin (Szczecin)
156. Chemik Bydgoszcz - Wda Świecie
157. Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg
158. Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca
159. Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia
160. Lech II Poznań - Bałtyk Koszalin
161. KKS Kalisz - Mieszko Gniezno
162. Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Sokół Kleczew - Jarota Jarocin
164. KP Starogard Gdański - KKS Kalisz
165. Mieszko Gniezno - Lech II Poznań
166. Bałtyk Koszalin - Polonia Środa Wielkopolska
167. Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin
168. Radunia Stężyca - Pogoń II Szczecin
169. Kotwica Kołobrzeg - Chemik Bydgoszcz
170. Wda Świecie - Górnik Konin
171. Świt Skolwin (Szczecin) - Wierzyca Pelplin
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. Jarota Jarocin - Świt Skolwin (Szczecin)
173. Wierzyca Pelplin - Wda Świecie
174. Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg
175. Chemik Bydgoszcz - Radunia Stężyca
176. Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia
177. Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin
178. Polonia Środa Wielkopolska - Mieszko Gniezno
179. Lech II Poznań - KP Starogard Gdański
180. KKS Kalisz - Sokół Kleczew
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. KKS Kalisz - Jarota Jarocin
182. Sokół Kleczew - Lech II Poznań
183. KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska
184. Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin
185. Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin
186. Bałtyk Gdynia - Chemik Bydgoszcz
187. Radunia Stężyca - Górnik Konin
188. Kotwica Kołobrzeg - Wierzyca Pelplin
189. Wda Świecie - Świt Skolwin (Szczecin)
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Jarota Jarocin - Wda Świecie
191. Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg
192. Wierzyca Pelplin - Radunia Stężyca
193. Górnik Konin - Bałtyk Gdynia
194. Chemik Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin
195. Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno
196. Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański
197. Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew
198. Lech II Poznań - KKS Kalisz
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Lech II Poznań - Jarota Jarocin
200. KKS Kalisz - Polonia Środa Wielkopolska
201. Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin
202. KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin
203. Mieszko Gniezno - Chemik Bydgoszcz
204. Bałtyk Koszalin - Górnik Konin
205. Bałtyk Gdynia - Wierzyca Pelplin
206. Radunia Stężyca - Świt Skolwin (Szczecin)
207. Kotwica Kołobrzeg - Wda Świecie
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg
209. Wda Świecie - Radunia Stężyca
210. Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia
211. Wierzyca Pelplin - Bałtyk Koszalin
212. Mieszko Gniezno - Górnik Konin
213. Chemik Bydgoszcz - KP Starogard Gdański
214. Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew
215. Gwardia Koszalin - KKS Kalisz
216. Polonia Środa Wielkopolska - Lech II Poznań
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin
218. Lech II Poznań - Gwardia Koszalin
219. KKS Kalisz - Pogoń II Szczecin
220. Sokół Kleczew - Chemik Bydgoszcz
221. KP Starogard Gdański - Górnik Konin
222. Mieszko Gniezno - Wierzyca Pelplin
223. Bałtyk Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin)
224. Bałtyk Gdynia - Wda Świecie
225. Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Jarota Jarocin - Radunia Stężyca
227. Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia
228. Wda Świecie - Bałtyk Koszalin
229. Świt Skolwin (Szczecin) - Mieszko Gniezno
230. Wierzyca Pelplin - KP Starogard Gdański
231. Górnik Konin - Sokół Kleczew
232. Chemik Bydgoszcz - KKS Kalisz
233. Pogoń II Szczecin - Lech II Poznań
234. Gwardia Koszalin - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Gwardia Koszalin - Jarota Jarocin
236. Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin
237. Lech II Poznań - Chemik Bydgoszcz
238. KKS Kalisz - Górnik Konin
239. Wierzyca Pelplin - Sokół Kleczew
240. KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin)
241. Mieszko Gniezno - Wda Świecie
242. Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg
243. Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia
245. Radunia Stężyca - Bałtyk Koszalin
246. Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno
247. Wda Świecie - KP Starogard Gdański
248. Świt Skolwin (Szczecin) - Sokół Kleczew
249. Wierzyca Pelplin - KKS Kalisz
250. Górnik Konin - Lech II Poznań
251. Chemik Bydgoszcz - Polonia Środa Wielkopolska
252. Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin
254. Gwardia Koszalin - Chemik Bydgoszcz
255. Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Konin
256. Lech II Poznań - Wierzyca Pelplin
257. KKS Kalisz - Świt Skolwin (Szczecin)
258. Sokół Kleczew - Wda Świecie
259. KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg
260. Mieszko Gniezno - Radunia Stężyca
261. Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin
263. Bałtyk Gdynia - Mieszko Gniezno
264. Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański
265. Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew
266. Wda Świecie - KKS Kalisz
267. Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań
268. Wierzyca Pelplin - Polonia Środa Wielkopolska
269. Górnik Konin - Gwardia Koszalin
270. Chemik Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin
Kolejka 31 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Chemik Bydgoszcz - Jarota Jarocin
272. Pogoń II Szczecin - Górnik Konin
273. Gwardia Koszalin - Wierzyca Pelplin
274. Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin)
275. Lech II Poznań - Wda Świecie
276. KKS Kalisz - Kotwica Kołobrzeg
277. Sokół Kleczew - Radunia Stężyca
278. KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia
279. Mieszko Gniezno - Bałtyk Koszalin
Kolejka 32 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. Jarota Jarocin - Mieszko Gniezno
281. Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański
282. Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew
283. Radunia Stężyca - KKS Kalisz
284. Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań
285. Wda Świecie - Polonia Środa Wielkopolska
286. Świt Skolwin (Szczecin) - Gwardia Koszalin
287. Wierzyca Pelplin - Pogoń II Szczecin
288. Górnik Konin - Chemik Bydgoszcz
Kolejka 33 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Górnik Konin - Jarota Jarocin
290. Chemik Bydgoszcz - Wierzyca Pelplin
291. Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin (Szczecin)
292. Gwardia Koszalin - Wda Świecie
293. Polonia Środa Wielkopolska - Kotwica Kołobrzeg
294. Lech II Poznań - Radunia Stężyca
295. KKS Kalisz - Bałtyk Gdynia
296. Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin
297. KP Starogard Gdański - Mieszko Gniezno
Kolejka 34 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański
299. Mieszko Gniezno - Sokół Kleczew
300. Bałtyk Koszalin - KKS Kalisz
301. Bałtyk Gdynia - Lech II Poznań
302. Radunia Stężyca - Polonia Środa Wielkopolska
303. Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin
304. Wda Świecie - Pogoń II Szczecin
305. Świt Skolwin (Szczecin) - Chemik Bydgoszcz
306. Wierzyca Pelplin - Górnik Konin




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE