ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - OLDBOJE - 9/10 LUTEGO 2019
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2012 i MŁODSI - 27.01.2019 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 02.02.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2005 i MŁODSI - 03.02.2019 (NIEDZIELA)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

III liga - grupa II - sezon 2018/2019
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
20. stycznia 2019 (niedziela):
Radunia Stężyca 8-0 Gryf Słupsk (3)
19. stycznia 2019 (sobota):
Arka II Gdynia 1-2 Wierzyca Pelplin (1)
Bałtyk Gdynia 2-3 Bytovia Bytów (1)
17. stycznia 2019 (czwartek):
KP Starogard Gdański 0-0 Concordia Elbląg
12. stycznia 2019 (sobota):
Bałtyk Gdynia 2-1 Kaszubia Kościerzyna (1)
4. sierpnia 2018 (sobota):
KP Starogard Gdański 0-3 Radunia Stężyca (3)
28. lipca 2018 (sobota):
Lechia II Gdańsk 1-4 Radunia Stężyca (1)
Grom Nowy Staw 0-1 Wierzyca Pelplin (1)
Gryf Słupsk 1-2 Bałtyk Koszalin
KP Starogard Gdański 5-0 Jaguar Gdańsk
27. lipca 2018 (piątek):
Wikęd Luzino 0-6 Bałtyk Gdynia
25. lipca 2018 (środa):
Lechia II Gdańsk 1-0 Wierzyca Pelplin (1)
Pogoń Lębork 1-3 Gwardia Koszalin
24. lipca 2018 (wtorek):
Bałtyk Gdynia 1-0 GKS Przodkowo
21. lipca 2018 (sobota):
KP Starogard Gdański 3-0 Grom Nowy Staw (1)
Pogoń Lębork 0-3 Radunia Stężyca (1)
Concordia Elbląg 0-0 Bałtyk Gdynia
19. lipca 2018 (czwartek):
Bałtyk Gdynia 0-1 Hapoel Raanana
18. lipca 2018 (środa):
Concordia Elbląg 2-2 Wierzyca Pelplin
Radunia Stężyca 4-2 GKS Przodkowo
14. lipca 2018 (sobota):
Bytovia Bytów 2-1 KP Starogard Gdański (3)
Radunia Stężyca 0-3 Gryf Wejherowo (2)
Olimpia Elbląg 1-3 Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański 1-1 Concordia Elbląg
11. lipca 2018 (środa):
Bałtyk Gdynia 4-4 Wda Lipusz
NASTĘPNE SPARINGI
26. stycznia 2019 (sobota):
Bałtyk Gdynia - Lechia II Gdańsk
Arka II Gdynia - Radunia Stężyca
KP Starogard Gdański - Olimpia Grudziądz (Świecie lub Starogard)
Gryf Wejherowo - Wierzyca Pelplin (15:00 Gdynia)
30. stycznia 2019 (środa):
Bałtyk Gdynia - Sandecja Nowy Sącz
Olimpia Elbląg - Wierzyca Pelplin
2. lutego 2019 (sobota):
Chojniczanka Chojnice - Chemik Bydgoszcz
KP Starogard Gdański - Grom Nowy Staw (Starogard)
Olimpia Elbląg - Bałtyk Gdynia (12:00 Elbląg)
7. lutego 2019 (czwartek):
Bytovia Bytów - Mieszko Gniezno
9. lutego 2019 (sobota):
Chojniczanka Chojnice - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia - Grom Nowy Staw
Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca
KP Starogard Gdański - Huragan Morąg (Starogard)
Gwardia Koszalin - Gryf Słupsk
Concordia Elbląg - Wierzyca Pelplin (14:00 Elbląg)
16. lutego 2019 (sobota):
Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański (Stężyca)
Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo (11:00 Gdynia)
Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo (12:00 Kołobrzeg)
20. lutego 2019 (środa):
Pomezania Malbork - Wierzyca Pelplin (Malbork)
23. lutego 2019 (sobota):
Bałtyk Gdynia - Olimpia Grudziądz
Radunia Stężyca - Gryf Wejherowo
Lechia II Gdańsk - KP Starogard Gdański (Sopot)
GKS Przodkowo - Wierzyca Pelplin (12:00 Gdańsk Politechnika)
2. marca 2019 (sobota):
KP Starogard Gdański - Pomezania Malbork (Starogard)
Radunia Stężyca - Wikęd Luzino

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE