MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA

III liga - grupa II - sezon 2018/2019 - Klasyfikacja strzelców



Strzelcy wg drużyn

30 - Dawid Retlewski (KP Starogard Gdański)

20 - Hubert Antkowiak (KKS Kalisz)

19 - Adam Nagórski (Świt Skolwin (Szczecin))

15 - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno)

14 - Paweł Łysiak (Bałtyk Koszalin)

13 - Radosław Stępień (Radunia Stężyca)

12 - Krzysztof Bartoszak (Polonia Środa Wielkopolska), Krzysztof Kołodziej (Lech II Poznań), Mateusz Żebrowski (KKS Kalisz)

11 - Adam Konieczny (Mieszko Gniezno), Kacper Łazaj (KP Starogard Gdański), Michał Marczak (Bałtyk Gdynia)

10 - Szymon Maziarz (Chemik Bydgoszcz), Hubert Sobol (Lech II Poznań), Taras Yavorskyy (Górnik Konin)

9 - Dominik Drzewiecki (Gwardia Koszalin), Gracjan Goździk (Mieszko Gniezno), Filip Sosnowski (KP Starogard Gdański), Robert Tunkiewicz (KKS Kalisz)

8 - Sebastian Bartlewski (Bałtyk Gdynia), Sebastian Deja (Kotwica Kołobrzeg), Adam Duda (Bałtyk Gdynia), Artur Formela (Radunia Stężyca), Rafał Jankowski (Radunia Stężyca), Hubert Turski (Pogoń II Szczecin)

7 - Patryk Jarantowicz (Wda Świecie), Daniel Kraska (KP Starogard Gdański), Eryk Kryg (Lech II Poznań), Karol Maliszewski (Wda Świecie), Damian Pawlak (Mieszko Gniezno), Dawid Przybyszewski (Górnik Konin), Daniel Sławiński (Wierzyca Pelplin), Przemysław Szur (Bałtyk Gdynia)

6 - Jakub Apolinarski (Polonia Środa Wielkopolska), Adrian Benedyczak (Pogoń II Szczecin), Kuba Binerowski (Wierzyca Pelplin), Jakub Dębowski (Sokół Kleczew), Szymon Emche (Świt Skolwin (Szczecin)), Sebastian Ginter (Gwardia Koszalin), Jakub Groszkowski (Sokół Kleczew), Krzysztof Iwanowski (Radunia Stężyca), Dawid Klawikowski (Radunia Stężyca), Tomasz Kowalczuk (Sokół Kleczew), Krystian Krauze (Bałtyk Koszalin), Mateusz Łuczak (Radunia Stężyca), Wojciech Mielcarek (Chemik Bydgoszcz), Mateusz Molewski (Jarota Jarocin), Adrian Szynka (Kotwica Kołobrzeg), gonzalez Vidal Gabriel (KKS Kalisz), gonzalez Vidal Ivan (KKS Kalisz), Krzysztof Wolkiewicz (Mieszko Gniezno), Dawid Wolny (Kotwica Kołobrzeg)

5 - Jakub Antosik (Sokół Kleczew), Tomasz Bejuk (Radunia Stężyca), Dariusz Dudka (Lech II Poznań), Adam Gajda (Polonia Środa Wielkopolska), Gracjan Kuśmierek (Kotwica Kołobrzeg), Mikołaj Łopatka (Jarota Jarocin), Mateusz Majer (Górnik Konin), Radosław Mikołajczak (Mieszko Gniezno), Mikołaj Pingot (Sokół Kleczew), Piotr Siekirka (Chemik Bydgoszcz), Piotr Skrobosiński (Polonia Środa Wielkopolska), Filip Sobiecki (Bałtyk Gdynia), Krystian Sobieraj (Górnik Konin), Michał Szubert (Gwardia Koszalin), Paweł Tomczyk (Lech II Poznań), Marcin Trojanowski (Mieszko Gniezno), Paweł Wojowski (Radunia Stężyca), Michał Wolinowski (Sokół Kleczew)

4 - Patryk Bil (Świt Skolwin (Szczecin)), Michał Ciarkowski (Kotwica Kołobrzeg), Michał Czenko (Bałtyk Koszalin), Hieronim Gierszewski (Wierzyca Pelplin), Michał Górzyński (Polonia Środa Wielkopolska), Tomasz Kaczmarek (Lech II Poznań), Oskar Kalenik (Pogoń II Szczecin), Piotr Karasiński (Radunia Stężyca), Rafał Kosznik (Radunia Stężyca), Mateusz Ławniczak (Mieszko Gniezno), Filip Marchwiński (Lech II Poznań), Paweł Rak (Bałtyk Koszalin), Jakub Wilk (Polonia Środa Wielkopolska), Łukasz Włodarczyk (Bałtyk Koszalin), Piotr Wojtasiak (Kotwica Kołobrzeg), Maciej Wyganowski (Świt Skolwin (Szczecin)), Wojciech Zyska (KP Starogard Gdański), Kamil Żylski (Radunia Stężyca)

3 - Bartosz Bartkowiak (Lech II Poznań), Jakub Biskup (Bałtyk Gdynia), Damian Buczma (Polonia Środa Wielkopolska), Wojciech Ernest (Wda Świecie), Adam Frączczak (Pogoń II Szczecin), Maciej Gajos (Lech II Poznań), Michał Graczyk (Pogoń II Szczecin), Maciej Gregorek (Bałtyk Koszalin), Dawid Gruchała-węsierski (Bałtyk Koszalin), Norbert Grzelak (Sokół Kleczew), Dawid Janicki (Chemik Bydgoszcz), Jakub Kamiński (Lech II Poznań), Przemysław Kostuch (Bałtyk Gdynia), Maciej Kot (Chemik Bydgoszcz), Miłosz Kowalski (Jarota Jarocin), Paweł Krawiec (Świt Skolwin (Szczecin)), Jędrzej Kujawa (Polonia Środa Wielkopolska), Jakub Letniowski (Bałtyk Gdynia), Jędrzej Ludwiczak (Jarota Jarocin), Jan Paczyński (Sokół Kleczew), Mikołaj Panowicz (Mieszko Gniezno), Łukasz Racki (Wierzyca Pelplin), Piotr Skokowski (Jarota Jarocin), Jakub Smektała (Sokół Kleczew), Michał Steinke (Mieszko Gniezno), Dawid Śnieg (Górnik Konin), Paweł Tupaj (Lech II Poznań), Stanisław Wawrzynowicz (Pogoń II Szczecin), Michał Wohlert (KP Starogard Gdański), Maciej Żurawski (Pogoń II Szczecin), Mateusz Żytko (KKS Kalisz)

2 - Maciej Adamczewski (Górnik Konin), Henriquez alfonso ledezma (Polonia Środa Wielkopolska), Paweł Bednarski (Gwardia Koszalin), Soufian Benyamina (Pogoń II Szczecin), Dawid Błanik (Pogoń II Szczecin), Adam Borucki (Polonia Środa Wielkopolska), Adrian Chopcia (Polonia Środa Wielkopolska), Jakub Czapliński (Jarota Jarocin), Mateusz Czapłygin (Bałtyk Koszalin), Bartosz Czerwiński (Wda Świecie), Przemysław Czerwiński (Bałtyk Gdynia), marco De morlacchi (Lech II Poznań), Jakub Forczmański (Bałtyk Koszalin), Oskar Furst (Pogoń II Szczecin), Krzysztof Garczewski (Bałtyk Gdynia), Mateusz Gawlik (KKS Kalisz), Hubert Górka (Bałtyk Koszalin), Mateusz Górny (Bałtyk Koszalin), vallejo Guarrotxena Iker (Pogoń II Szczecin), Rafał Gutowski (Kotwica Kołobrzeg), Dawid Idzikowski (Jarota Jarocin), Igor Jurga (Polonia Środa Wielkopolska), Sebastian Kaczyński (Górnik Konin), Adrian Kaliszan (Mieszko Gniezno), Piotr Kieruzel (Kotwica Kołobrzeg), Jakub Kłosowski (Radunia Stężyca), Arkadiusz Korpalski (Bałtyk Gdynia), Sebastian Kowalczyk (Pogoń II Szczecin), Tomasz Koziorowski (Sokół Kleczew), Dawid Krzyżaniak (Pogoń II Szczecin), Jakub Mrozik (Wierzyca Pelplin), Sebastian Nagel (Świt Skolwin (Szczecin)), Maciej Orłowski (Lech II Poznań), Wiktor Patrzykąt (Górnik Konin), Krystian Pawlak (Polonia Środa Wielkopolska), Szymon Piekarski (Jarota Jarocin), Bernard Powszuk (KP Starogard Gdański), Krystian Przyborowski (Gwardia Koszalin), Bartłomiej Putno (Bałtyk Koszalin), Dawid Radomski (Mieszko Gniezno), Marcin Radzewicz (KKS Kalisz), Radosław Regliński (Wierzyca Pelplin), Damian Rysiewski (KP Starogard Gdański), Marcel Wędrychowski (Pogoń II Szczecin)

1 - Patryk Adamczuk (Świt Skolwin (Szczecin)), Sebastian Antas (Górnik Konin), Radosław Barabasz (Jarota Jarocin), Paweł Błaszczak (Górnik Konin), Marcin Budnik (Wierzyca Pelplin), Krzysztof Bułka (Gwardia Koszalin), Szymon Ćwiek (Górnik Konin), Bartłomiej Danowski (Wierzyca Pelplin), Norbert Dondera (Gwardia Koszalin), Vladyslav Dorosh (Kotwica Kołobrzeg), Robert Dulkiewicz (KKS Kalisz), Mateusz Dunaj (Jarota Jarocin), Krzysztof Filipowicz (Świt Skolwin (Szczecin)), Kacper Friska (Lech II Poznań), Daniel Gałach (Gwardia Koszalin), Maciej Gaszka (Kotwica Kołobrzeg), Dimitrios Goutas (Lech II Poznań), Jeremiasz Grela (Górnik Konin), Patryk Jachemek (Bałtyk Koszalin), Jakub Janasik (Bałtyk Koszalin), Igor Jankowski (Bałtyk Gdynia), Mateusz Kaczmarek (Wierzyca Pelplin), Andrzej Kaszuba (Radunia Stężyca), Robert Kawałek (Chemik Bydgoszcz), Patryk Kiełpiński (Wda Świecie), Dawid Kisły (Bałtyk Koszalin), Tymoteusz Klupś (Lech II Poznań), Dominik Konieczny (Wierzyca Pelplin), Mateusz Kosacki (Świt Skolwin (Szczecin)), Volodymyr Kostevych (Lech II Poznań), Oliwer Kowalik (Kotwica Kołobrzeg), Marcel Koziorowski (Sokół Kleczew), Kacper Kozłowski (Pogoń II Szczecin), Krzysztof Krakowiak (KP Starogard Gdański), Piotr Kręcki (Bałtyk Gdynia), Kamil Lichmański (Bałtyk Koszalin), Marcin Lis (KKS Kalisz), Krzysztof Lisiak (Bałtyk Koszalin), Adam Ładziak (Świt Skolwin (Szczecin)), Piotr Łysiak (Bałtyk Koszalin), Marcin Maćkowiak (Lech II Poznań), Rafał Majtyka (Gwardia Koszalin), Miłosz Manuszewski (Wierzyca Pelplin), Paweł Marczuk (Pogoń II Szczecin), Krzysztof Matuszak (Jarota Jarocin), Maciej Meler (Wierzyca Pelplin), Adam Męcfel (Jarota Jarocin), Daniel Michalski (Chemik Bydgoszcz), Radosław Mik (Chemik Bydgoszcz), Keisuke Naka (Gwardia Koszalin), Łukasz Norkowski (Lech II Poznań), Jakub Nowak (Jarota Jarocin), Oskar Nowak (Lech II Poznań), Charles Nwaogu (Świt Skolwin (Szczecin)), Jakub Paprzycki (Pogoń II Szczecin), Tomasz Prejs (Chemik Bydgoszcz), Michał Przybyła (Kotwica Kołobrzeg), Mihai Radut (Lech II Poznań), Patryk Regulski (Wierzyca Pelplin), Thomas Rogne (Lech II Poznań), Aleks Sieradzki (Górnik Konin), Aleks Silski (Gwardia Koszalin), Mateusz Skrzypczak (Lech II Poznań), Mateusz Stefaniak (KKS Kalisz), Grzegorz Szczepanik (Świt Skolwin (Szczecin)), Oskar Szczepanik (Świt Skolwin (Szczecin)), Paweł Szołtys (KP Starogard Gdański), Łukasz Szymański (Kotwica Kołobrzeg), Filip Szymczak (Lech II Poznań), Bartosz Świderski (Górnik Konin), Piotr Tomasik (Lech II Poznań), Marcin Tomaszewski (Mieszko Gniezno), Dawid Tomczak (Wda Świecie), Todor Trajanow (KKS Kalisz), Marcin Wasielewski (Lech II Poznań), Rafał Więckowski (Chemik Bydgoszcz), Wiktor Witt (Kotwica Kołobrzeg), Daniel Wojciechowski (Gwardia Koszalin), Kacper Wojdak (Świt Skolwin (Szczecin)), Beniamin Wrembel (Jarota Jarocin), Piotr Wujec (Polonia Środa Wielkopolska), Adrian Wysiecki (Radunia Stężyca), Szymon Zgarda (Polonia Środa Wielkopolska), Dawid Zieliński (Świt Skolwin (Szczecin)), Karol Zieliński (Bałtyk Gdynia), Timur Żamaletdinow (Lech II Poznań), Michał Żurowski (Wda Świecie), Michał Żyro (Pogoń II Szczecin)
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE