ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 23.11.2019 (SOBOTA) - 3 WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 30.11.2019 (SOBOTA) - 2 WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 01.12.2019 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA





III liga - grupa II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lech II Poznań 34 75 23 6 5 86 - 33
2. KKS Kalisz 34 69 21 6 7 70 - 37 2 4 1 1 0 5 - 2
3. Radunia Stężyca 34 69 21 6 7 75 - 37 2 1 0 1 1 2 - 5
4. Kotwica Kołobrzeg 34 68 20 8 6 70 - 41
5. Mieszko Gniezno 34 61 19 4 11 74 - 53
6. Polonia Środa Wielkopolska 34 60 19 3 12 59 - 44
7. Świt Skolwin (Szczecin) 34 58 16 10 8 50 - 33
8. Bałtyk Gdynia 34 57 18 3 13 59 - 50
9. Sokół Kleczew 34 53 16 5 13 48 - 50
10. KP Starogard Gdański 34 51 14 9 11 56 - 37
11. Pogoń II Szczecin 34 45 14 3 17 52 - 59
12. Górnik Konin 34 41 12 5 17 46 - 56
13. Bałtyk Koszalin 34 40 12 4 18 57 - 75
14. Jarota Jarocin 34 38 10 8 16 37 - 50
15. Gwardia Koszalin 34 33 10 3 21 35 - 71
16. Chemik Bydgoszcz 34 30 9 3 22 38 - 66
17. Wierzyca Pelplin 34 14 3 5 26 34 - 81
18. Wda Świecie (*) 34 8 1 5 28 20 - 93
Ostatni komentarz dodał virgo. 05.06.2019, 22:28:20
* Wda Świecie wycofała się po rundzie jesiennej



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<


Kolejka 23 - 13/14. kwietnia 2019



Lech II Poznań 4 - 0 Jarota Jarocin 14 kwietnia 2019 - 12:00
Kaczmarek Tomasz
Kaczmarek Tomasz
Kołodziej Krzysztof (k)
Tupaj Paweł
KKS Kalisz 2 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 13 kwietnia 2019 - 18:00
Vidal gonzalez Gabriel
Tunkiewicz Robert
Gajda Adam
Sokół Kleczew 3 - 1 Gwardia Koszalin 13 kwietnia 2019 - 17:00
Pingot Mikołaj
Pingot Mikołaj
Antosik Jakub
Drzewiecki Dominik
KP Starogard Gdański 0 - 1 Pogoń II Szczecin 13 kwietnia 2019 - 16:00
Benedyczak Adrian
Mieszko Gniezno 0 - 1 Chemik Bydgoszcz 13 kwietnia 2019 - 17:00
Mielcarek Wojciech
Bałtyk Koszalin 0 - 2 Górnik Konin 13 kwietnia 2019 - 13:00
Błaszczak Paweł
Patrzykąt Wiktor
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Wierzyca Pelplin 12 kwietnia 2019 - 17:00
Jankowski Igor
Mrozik Jakub
Radunia Stężyca 1 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 14 kwietnia 2019 - 15:00
Żylski Kamil
Wojdak Kacper
Nagórski Adam (k)
Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Wda Świecie

Komentarze:



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE