ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA





III liga - grupa II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lech II Poznań 34 75 23 6 5 86 - 33
2. KKS Kalisz 34 69 21 6 7 70 - 37 2 4 1 1 0 5 - 2
3. Radunia Stężyca 34 69 21 6 7 75 - 37 2 1 0 1 1 2 - 5
4. Kotwica Kołobrzeg 34 68 20 8 6 70 - 41
5. Mieszko Gniezno 34 61 19 4 11 74 - 53
6. Polonia Środa Wielkopolska 34 60 19 3 12 59 - 44
7. Świt Skolwin (Szczecin) 34 58 16 10 8 50 - 33
8. Bałtyk Gdynia 34 57 18 3 13 59 - 50
9. Sokół Kleczew 34 53 16 5 13 48 - 50
10. KP Starogard Gdański 34 51 14 9 11 56 - 37
11. Pogoń II Szczecin 34 45 14 3 17 52 - 59
12. Górnik Konin 34 41 12 5 17 46 - 56
13. Bałtyk Koszalin 34 40 12 4 18 57 - 75
14. Jarota Jarocin 34 38 10 8 16 37 - 50
15. Gwardia Koszalin 34 33 10 3 21 35 - 71
16. Chemik Bydgoszcz 34 30 9 3 22 38 - 66
17. Wierzyca Pelplin 34 14 3 5 26 34 - 81
18. Wda Świecie (*) 34 8 1 5 28 20 - 93
Ostatni komentarz dodał virgo. 05.06.2019, 22:28:20
* Wda Świecie wycofała się po rundzie jesiennej



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<


Kolejka 19 - 16/17. marca 2019



Sokół Kleczew 2 - 2 Jarota Jarocin 16 marca 2019 - 14:00
Antosik Jakub
Groszkowski Jakub
Kowalski Miłosz
Śmiałek Sebastian (s)
KP Starogard Gdański 1 - 3 KKS Kalisz 16 marca 2019 - 15:00
Zyska Wojciech (k)
Antkowiak Hubert
Jarantowicz Patryk
Vidal gonzalez Gabriel
Mieszko Gniezno 1 - 0 Lech II Poznań 16 marca 2019 - 15:00
Wolkiewicz Krzysztof
Bałtyk Koszalin 1 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 16 marca 2019 - 15:00
Krauze Krystian (k)
Borucki Adam
Bartoszak Krzysztof
Bałtyk Gdynia 3 - 1 Gwardia Koszalin 16 marca 2019 - 17:00
Sobiecki Filip
Sobiecki Filip
Marczak Michał
Ginter Sebastian
Radunia Stężyca 6 - 0 Pogoń II Szczecin 17 marca 2019 - 15:00
Iwanowski Krzysztof
Iwanowski Krzysztof
Iwanowski Krzysztof
Stępień Radosław
Formela Artur
Żylski Kamil
Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Chemik Bydgoszcz 16 marca 2019 - 17:00
Kieruzel Piotr
Retlewski Dawid
Maziarz Szymon (k)
Wda Świecie 0 - 3 Górnik Konin
Świt Skolwin (Szczecin) 4 - 0 Wierzyca Pelplin 17 marca 2019 - 14:00
Nagórski Adam
Nagórski Adam (k)
Szczepanik Oskar
Emche Szymon

Komentarze:



 hekla   17.03.2019, 08:05:20
Naprzód PogońII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Staśko1245   17.03.2019, 17:08:59
Brawo Radunia 6:0
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE