III liga - grupa II - sezon 2018/2019

kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lech II Poznań 34 75 23 6 5 86 - 33
2. KKS Kalisz 34 69 21 6 7 70 - 37 2 4 1 1 0 5 - 2
3. Radunia Stężyca 34 69 21 6 7 75 - 37 2 1 0 1 1 2 - 5
4. Kotwica Kołobrzeg 34 68 20 8 6 70 - 41
5. Mieszko Gniezno 34 61 19 4 11 74 - 53
6. Polonia Środa Wielkopolska 34 60 19 3 12 59 - 44
7. Świt Skolwin (Szczecin) 34 58 16 10 8 50 - 33
8. Bałtyk Gdynia 34 57 18 3 13 59 - 50
9. Sokół Kleczew 34 53 16 5 13 48 - 50
10. KP Starogard Gdański 34 51 14 9 11 56 - 37
11. Pogoń II Szczecin 34 45 14 3 17 52 - 59
12. Górnik Konin 34 41 12 5 17 46 - 56
13. Bałtyk Koszalin 34 40 12 4 18 57 - 75
14. Jarota Jarocin 34 38 10 8 16 37 - 50
15. Gwardia Koszalin 34 33 10 3 21 35 - 71
16. Chemik Bydgoszcz 34 30 9 3 22 38 - 66
17. Wierzyca Pelplin 34 14 3 5 26 34 - 81
18. Wda Świecie (*) 34 8 1 5 28 20 - 93
Ostatni komentarz dodał virgo. 05.06.2019, 22:28:20
* Wda Świecie wycofała się po rundzie jesiennej


 Baner


Kolejka 1 - 11/12. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (19) 
Wierzyca Pelplin 0 - 1 Jarota Jarocin 11 sierpnia 2018 - 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 0 Górnik Konin 10 sierpnia 2018 - 18:00
Wda Świecie 1 - 0 Chemik Bydgoszcz 11 sierpnia 2018 - 18:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Pogoń II Szczecin 10 sierpnia 2018 - 19:46
Radunia Stężyca 2 - 1 Gwardia Koszalin 11 sierpnia 2018 - 17:00
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 11 sierpnia 2018 - 12:00
Bałtyk Koszalin 0 - 2 Lech II Poznań 11 sierpnia 2018 - 15:00
Mieszko Gniezno 1 - 1 KKS Kalisz 11 sierpnia 2018 - 17:00
KP Starogard Gdański 4 - 1 Sokół Kleczew 11 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
Jarota Jarocin 1 - 1 Sokół Kleczew 15 sierpnia 2018 - 16:00
KKS Kalisz 1 - 1 KP Starogard Gdański 15 sierpnia 2018 - 18:00
Lech II Poznań 3 - 3 Mieszko Gniezno 15 sierpnia 2018 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 6 - 0 Bałtyk Koszalin 15 sierpnia 2018 - 16:00
Gwardia Koszalin 1 - 0 Bałtyk Gdynia 15 sierpnia 2018 - 18:00
Pogoń II Szczecin 0 - 1 Radunia Stężyca 15 sierpnia 2018 - 11:00
Chemik Bydgoszcz 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg 15 sierpnia 2018 - 16:00
Górnik Konin 2 - 2 Wda Świecie 15 sierpnia 2018 - 17:00
Wierzyca Pelplin 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 15 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 3 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 1 Jarota Jarocin 19 sierpnia 2018 - 17:00
Wda Świecie 1 - 2 Wierzyca Pelplin 18 sierpnia 2018 - 12:00
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Górnik Konin 19 sierpnia 2018 - 19:00
Radunia Stężyca 4 - 1 Chemik Bydgoszcz 18 sierpnia 2018 - 17:00
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Pogoń II Szczecin 19 sierpnia 2018 - 17:00
Bałtyk Koszalin 2 - 2 Gwardia Koszalin 18 sierpnia 2018 - 17:00
Mieszko Gniezno 3 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 18 sierpnia 2018 - 17:00
KP Starogard Gdański 2 - 0 Lech II Poznań 19 sierpnia 2018 - 16:00
Sokół Kleczew 1 - 0 KKS Kalisz 18 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 4 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
Jarota Jarocin 0 - 1 KKS Kalisz 26 sierpnia 2018 - 16:00
Lech II Poznań 1 - 1 Sokół Kleczew 26 sierpnia 2018 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 KP Starogard Gdański 25 sierpnia 2018 - 16:00
Gwardia Koszalin 2 - 4 Mieszko Gniezno 24 sierpnia 2018 - 17:00
Pogoń II Szczecin 2 - 2 Bałtyk Koszalin 26 sierpnia 2018 - 11:00
Chemik Bydgoszcz 1 - 3 Bałtyk Gdynia 25 sierpnia 2018 - 16:00
Górnik Konin 1 - 2 Radunia Stężyca 25 sierpnia 2018 - 17:00
Wierzyca Pelplin 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 25 sierpnia 2018 - 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 2 Wda Świecie 25 sierpnia 2018 - 14:00
Kolejka 5 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
Wda Świecie 0 - 0 Jarota Jarocin 1 września 2018 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 4 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 31 sierpnia 2018 - 19:00
Radunia Stężyca 2 - 0 Wierzyca Pelplin 1 września 2018 - 17:00
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Górnik Konin 2 września 2018 - 15:00
Bałtyk Koszalin 2 - 3 Chemik Bydgoszcz 1 września 2018 - 15:00
Mieszko Gniezno 7 - 1 Pogoń II Szczecin 1 września 2018 - 17:00
KP Starogard Gdański 2 - 0 Gwardia Koszalin 1 września 2018 - 16:00
Sokół Kleczew 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 1 września 2018 - 17:00
KKS Kalisz 1 - 2 Lech II Poznań 1 września 2018 - 19:25
Kolejka 6 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
Jarota Jarocin 0 - 1 Lech II Poznań 9 września 2018 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 4 KKS Kalisz 8 września 2018 - 16:00
Gwardia Koszalin 1 - 2 Sokół Kleczew 8 września 2018 - 16:00
Pogoń II Szczecin 1 - 4 KP Starogard Gdański 8 września 2018 - 11:00
Chemik Bydgoszcz 2 - 3 Mieszko Gniezno 8 września 2018 - 16:00
Górnik Konin 3 - 1 Bałtyk Koszalin 8 września 2018 - 16:00
Wierzyca Pelplin 1 - 3 Bałtyk Gdynia 8 września 2018 - 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 1 Radunia Stężyca 7 września 2018 - 16:30
Wda Świecie 2 - 2 Kotwica Kołobrzeg 8 września 2018 - 17:00
Kolejka 7 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Jarota Jarocin 15 września 2018 - 18:00
Radunia Stężyca 5 - 0 Wda Świecie 16 września 2018 - 15:00
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 15 września 2018 - 17:00
Bałtyk Koszalin 2 - 1 Wierzyca Pelplin 16 września 2018 - 12:00
Górnik Konin 2 - 1 Mieszko Gniezno 15 września 2018 - 16:30
KP Starogard Gdański 4 - 0 Chemik Bydgoszcz 15 września 2018 - 16:00
Sokół Kleczew 3 - 1 Pogoń II Szczecin 15 września 2018 - 17:00
KKS Kalisz 1 - 0 Gwardia Koszalin 15 września 2018 - 19:25
Lech II Poznań 4 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 16 września 2018 - 12:00
Kolejka 8 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
Jarota Jarocin 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 23 września 2018 - 16:00
Gwardia Koszalin 1 - 0 Lech II Poznań 22 września 2018 - 16:00
Pogoń II Szczecin 1 - 2 KKS Kalisz 22 września 2018 - 11:00
Chemik Bydgoszcz 0 - 3 Sokół Kleczew 22 września 2018 - 16:00
Górnik Konin 0 - 0 KP Starogard Gdański 22 września 2018 - 16:00
Wierzyca Pelplin 4 - 0 Mieszko Gniezno 22 września 2018 - 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 0 Bałtyk Koszalin 23 września 2018 - 16:00
Wda Świecie 0 - 2 Bałtyk Gdynia 22 września 2018 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Radunia Stężyca 22 września 2018 - 18:00
Kolejka 9 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia Stężyca 0 - 1 Jarota Jarocin 30 września 2018 - 15:00
Bałtyk Gdynia 4 - 2 Kotwica Kołobrzeg 30 września 2018 - 19:00
Bałtyk Koszalin 3 - 2 Wda Świecie 30 września 2018 - 14:00
Mieszko Gniezno 3 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 29 września 2018 - 16:00
KP Starogard Gdański 2 - 2 Wierzyca Pelplin 30 września 2018 - 16:00
Sokół Kleczew 1 - 0 Górnik Konin 29 września 2018 - 16:00
KKS Kalisz 3 - 1 Chemik Bydgoszcz 29 września 2018 - 19:25
Lech II Poznań 2 - 0 Pogoń II Szczecin 29 września 2018 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Gwardia Koszalin 30 września 2018 - 15:00
Kolejka 10 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
Jarota Jarocin 0 - 2 Gwardia Koszalin 6 października 2018 - 15:30
Pogoń II Szczecin 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 7 października 2018 - 11:00
Chemik Bydgoszcz 1 - 3 Lech II Poznań 6 października 2018 - 14:00
Górnik Konin 1 - 2 KKS Kalisz 6 października 2018 - 13:00
Sokół Kleczew 3 - 1 Wierzyca Pelplin 6 października 2018 - 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 KP Starogard Gdański 7 października 2018 - 15:00
Wda Świecie 0 - 1 Mieszko Gniezno 6 października 2018 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Bałtyk Koszalin 6 października 2018 - 18:00
Radunia Stężyca 2 - 0 Bałtyk Gdynia 7 października 2018 - 15:00
Kolejka 11 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
Bałtyk Gdynia 4 - 0 Jarota Jarocin 14 października 2018 - 17:00
Bałtyk Koszalin 2 - 5 Radunia Stężyca 13 października 2018 - 12:00
Mieszko Gniezno 5 - 2 Kotwica Kołobrzeg 13 października 2018 - 15:00
KP Starogard Gdański 2 - 1 Wda Świecie 16 października 2018 - 15:00
Sokół Kleczew 1 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 13 października 2018 - 14:00
KKS Kalisz 6 - 3 Wierzyca Pelplin 13 października 2018 - 18:00
Lech II Poznań 3 - 0 Górnik Konin 7 listopada 2018 - 18:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Chemik Bydgoszcz 14 października 2018 - 15:00
Gwardia Koszalin 1 - 3 Pogoń II Szczecin 13 października 2018 - 15:00
Kolejka 12 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jarota Jarocin 3 - 0 Pogoń II Szczecin 20 października 2018 - 15:00
Chemik Bydgoszcz 1 - 2 Gwardia Koszalin 20 października 2018 - 14:00
Górnik Konin 3 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 20 października 2018 - 15:00
Wierzyca Pelplin 1 - 4 Lech II Poznań 20 października 2018 - 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 1 KKS Kalisz 20 października 2018 - 16:00
Wda Świecie 4 - 5 Sokół Kleczew 20 października 2018 - 14:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 KP Starogard Gdański 20 października 2018 - 18:00
Radunia Stężyca 0 - 0 Mieszko Gniezno 21 października 2018 - 14:00
Bałtyk Gdynia 1 - 2 Bałtyk Koszalin 20 października 2018 - 17:00
Kolejka 13 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (7) 
Bałtyk Koszalin 6 - 2 Jarota Jarocin 27 października 2018 - 11:00
Mieszko Gniezno 4 - 1 Bałtyk Gdynia 27 października 2018 - 15:00
KP Starogard Gdański 0 - 1 Radunia Stężyca 27 października 2018 - 14:00
Sokół Kleczew 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 27 października 2018 - 14:00
KKS Kalisz 3 - 1 Wda Świecie 27 października 2018 - 18:00
Lech II Poznań 5 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 28 października 2018 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Wierzyca Pelplin 27 października 2018 - 14:00
Gwardia Koszalin 0 - 4 Górnik Konin 27 października 2018 - 14:00
Pogoń II Szczecin 2 - 0 Chemik Bydgoszcz 28 października 2018 - 11:00
Kolejka 14 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
Jarota Jarocin 1 - 1 Chemik Bydgoszcz 3 listopada 2018 - 14:00
Górnik Konin 1 - 2 Pogoń II Szczecin 3 listopada 2018 - 13:00
Wierzyca Pelplin 2 - 3 Gwardia Koszalin 3 listopada 2018 - 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 3 listopada 2018 - 14:00
Wda Świecie 0 - 5 Lech II Poznań 3 listopada 2018 - 12:00
Kotwica Kołobrzeg 0 - 4 KKS Kalisz 3 listopada 2018 - 17:00
Radunia Stężyca 3 - 0 Sokół Kleczew 4 listopada 2018 - 13:00
Bałtyk Gdynia 2 - 0 KP Starogard Gdański 3 listopada 2018 - 17:00
Bałtyk Koszalin 0 - 4 Mieszko Gniezno 4 listopada 2018 - 12:00
Kolejka 15 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
Mieszko Gniezno 3 - 2 Jarota Jarocin 11 listopada 2018 - 13:00
KP Starogard Gdański 5 - 0 Bałtyk Koszalin 11 listopada 2018 - 13:30
Sokół Kleczew 2 - 0 Bałtyk Gdynia 10 listopada 2018 - 12:00
KKS Kalisz 3 - 0 Radunia Stężyca 10 listopada 2018 - 17:00
Lech II Poznań 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 11 listopada 2018 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Wda Świecie 10 listopada 2018 - 13:00
Gwardia Koszalin 0 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 11 listopada 2018 - 14:00
Pogoń II Szczecin 5 - 0 Wierzyca Pelplin 10 listopada 2018 - 11:00
Chemik Bydgoszcz 1 - 3 Górnik Konin 10 listopada 2018 - 12:00
Kolejka 16 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (23) 
Jarota Jarocin 0 - 1 Górnik Konin 17 listopada 2018 - 13:30
Wierzyca Pelplin 0 - 3 Chemik Bydgoszcz 17 listopada 2018 - 13:00
vo, na boisku 2-1 (w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik)
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 0 Pogoń II Szczecin 17 listopada 2018 - 13:00
Wda Świecie 2 - 2 Gwardia Koszalin 17 listopada 2018 - 12:00
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 17 listopada 2018 - 17:00
Radunia Stężyca 0 - 5 Lech II Poznań 18 listopada 2018 - 13:00
Bałtyk Gdynia 2 - 1 KKS Kalisz 17 listopada 2018 - 17:00
Bałtyk Koszalin 0 - 1 Sokół Kleczew 18 listopada 2018 - 12:00
Mieszko Gniezno 2 - 1 KP Starogard Gdański 17 listopada 2018 - 13:30
Kolejka 17 - 24/25. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański 3 - 1 Jarota Jarocin 24 listopada 2018 - 13:00
Sokół Kleczew 1 - 2 Mieszko Gniezno 24 listopada 2018 - 13:00
KKS Kalisz 2 - 0 Bałtyk Koszalin 24 listopada 2018 - 17:00
Lech II Poznań 1 - 0 Bałtyk Gdynia 25 listopada 2018 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 3 Radunia Stężyca 24 listopada 2018 - 12:00
Gwardia Koszalin 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 24 listopada 2018 - 12:00
Pogoń II Szczecin 4 - 1 Wda Świecie 25 listopada 2018 - 11:00
Chemik Bydgoszcz 1 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 24 listopada 2018 - 12:00
Górnik Konin 2 - 1 Wierzyca Pelplin 24 listopada 2018 - 13:15
Kolejka 18 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jarota Jarocin 3 - 1 Wierzyca Pelplin 9 marca 2019 - 15:00
Górnik Konin 2 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 9 marca 2019 - 14:00
Chemik Bydgoszcz 3 - 0 Wda Świecie
Pogoń II Szczecin 0 - 4 Kotwica Kołobrzeg 10 marca 2019 - 11:00
Gwardia Koszalin 1 - 2 Radunia Stężyca 9 marca 2019 - 15:00
Polonia Środa Wielkopolska 5 - 0 Bałtyk Gdynia 9 marca 2019 - 15:00
Lech II Poznań 4 - 0 Bałtyk Koszalin 9 marca 2019 - 12:00
KKS Kalisz 4 - 0 Mieszko Gniezno 9 marca 2019 - 18:00
Sokół Kleczew 1 - 0 KP Starogard Gdański 9 marca 2019 - 14:00
Kolejka 19 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
Sokół Kleczew 2 - 2 Jarota Jarocin 16 marca 2019 - 14:00
KP Starogard Gdański 1 - 3 KKS Kalisz 16 marca 2019 - 15:00
Mieszko Gniezno 1 - 0 Lech II Poznań 16 marca 2019 - 15:00
Bałtyk Koszalin 1 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 16 marca 2019 - 15:00
Bałtyk Gdynia 3 - 1 Gwardia Koszalin 16 marca 2019 - 17:00
Radunia Stężyca 6 - 0 Pogoń II Szczecin 17 marca 2019 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Chemik Bydgoszcz 16 marca 2019 - 17:00
Wda Świecie 0 - 3 Górnik Konin
Świt Skolwin (Szczecin) 4 - 0 Wierzyca Pelplin 17 marca 2019 - 14:00
Kolejka 20 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (10) 
Jarota Jarocin 1 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 23 marca 2019 - 15:30
Wierzyca Pelplin 3 - 0 Wda Świecie
Górnik Konin 2 - 3 Kotwica Kołobrzeg 23 marca 2019 - 15:30
Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Radunia Stężyca 23 marca 2019 - 12:00
Pogoń II Szczecin 0 - 4 Bałtyk Gdynia 3 kwietnia 2019 - 11:00
Gwardia Koszalin 1 - 2 Bałtyk Koszalin 23 marca 2019 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 4 Mieszko Gniezno 24 marca 2019 - 15:00
Lech II Poznań 2 - 1 KP Starogard Gdański 23 marca 2019 - 12:00
KKS Kalisz 4 - 3 Sokół Kleczew 23 marca 2019 - 18:00
Kolejka 21 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
KKS Kalisz 1 - 0 Jarota Jarocin 30 marca 2019 - 18:00
Sokół Kleczew 2 - 3 Lech II Poznań 30 marca 2019 - 15:00
KP Starogard Gdański 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 30 marca 2019 - 15:00
Mieszko Gniezno 4 - 1 Gwardia Koszalin 30 marca 2019 - 16:00
Bałtyk Koszalin 1 - 4 Pogoń II Szczecin 30 marca 2019 - 12:00
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Chemik Bydgoszcz 29 marca 2019 - 17:00
Radunia Stężyca 3 - 0 Górnik Konin 31 marca 2019 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Wierzyca Pelplin 30 marca 2019 - 17:00
Wda Świecie 0 - 3 Świt Skolwin (Szczecin)
Kolejka 22 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jarota Jarocin 3 - 0 Wda Świecie
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 7 kwietnia 2019 - 16:00
Wierzyca Pelplin 0 - 4 Radunia Stężyca 6 kwietnia 2019 - 17:00
Górnik Konin 1 - 4 Bałtyk Gdynia 6 kwietnia 2019 - 16:00
Chemik Bydgoszcz 1 - 2 Bałtyk Koszalin 6 kwietnia 2019 - 16:00
Pogoń II Szczecin 2 - 2 Mieszko Gniezno 7 kwietnia 2019 - 11:00
Gwardia Koszalin 0 - 2 KP Starogard Gdański 6 kwietnia 2019 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Sokół Kleczew 7 kwietnia 2019 - 16:00
Lech II Poznań 4 - 1 KKS Kalisz 7 kwietnia 2019 - 19:00
Kolejka 23 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech II Poznań 4 - 0 Jarota Jarocin 14 kwietnia 2019 - 12:00
KKS Kalisz 2 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 13 kwietnia 2019 - 18:00
Sokół Kleczew 3 - 1 Gwardia Koszalin 13 kwietnia 2019 - 17:00
KP Starogard Gdański 0 - 1 Pogoń II Szczecin 13 kwietnia 2019 - 16:00
Mieszko Gniezno 0 - 1 Chemik Bydgoszcz 13 kwietnia 2019 - 17:00
Bałtyk Koszalin 0 - 2 Górnik Konin 13 kwietnia 2019 - 13:00
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Wierzyca Pelplin 12 kwietnia 2019 - 17:00
Radunia Stężyca 1 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 14 kwietnia 2019 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Wda Świecie
Kolejka 24 - 20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
Jarota Jarocin 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 20 kwietnia 2019 - 16:00
Wda Świecie 0 - 3 Radunia Stężyca
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 1 Bałtyk Gdynia 20 kwietnia 2019 - 16:00
Wierzyca Pelplin 1 - 6 Bałtyk Koszalin 20 kwietnia 2019 - 17:00
Mieszko Gniezno 1 - 2 Górnik Konin 20 kwietnia 2019 - 14:00
Chemik Bydgoszcz 0 - 3 KP Starogard Gdański 20 kwietnia 2019 - 16:00
Pogoń II Szczecin 1 - 0 Sokół Kleczew 18 kwietnia 2019 - 17:00
Gwardia Koszalin 3 - 2 KKS Kalisz 19 kwietnia 2019 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Lech II Poznań 18 kwietnia 2019 - 17:00
Kolejka 25 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Jarota Jarocin 27 kwietnia 2019 - 16:00
Lech II Poznań 3 - 0 Gwardia Koszalin 28 kwietnia 2019 - 12:00
KKS Kalisz 2 - 1 Pogoń II Szczecin 27 kwietnia 2019 - 18:00
Sokół Kleczew 0 - 0 Chemik Bydgoszcz 27 kwietnia 2019 - 17:00
KP Starogard Gdański 2 - 2 Górnik Konin 27 kwietnia 2019 - 16:00
Mieszko Gniezno 2 - 1 Wierzyca Pelplin 27 kwietnia 2019 - 17:00
Bałtyk Koszalin 2 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 27 kwietnia 2019 - 15:00
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Wda Świecie
Radunia Stężyca 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 27 kwietnia 2019 - 17:00
Kolejka 26 - 1. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jarota Jarocin 2 - 2 Radunia Stężyca 1 maja 2019 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg 4 - 2 Bałtyk Gdynia 1 maja 2019 - 16:00
Wda Świecie 0 - 3 Bałtyk Koszalin
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 1 Mieszko Gniezno 1 maja 2019 - 12:00
Wierzyca Pelplin 0 - 0 KP Starogard Gdański 1 maja 2019 - 15:00
Górnik Konin 0 - 1 Sokół Kleczew 1 maja 2019 - 17:00
Chemik Bydgoszcz 1 - 1 KKS Kalisz 1 maja 2019 - 16:00
Pogoń II Szczecin 3 - 2 Lech II Poznań 1 maja 2019 - 11:00
Gwardia Koszalin 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 1 maja 2019 - 13:00
Kolejka 27 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
Gwardia Koszalin 0 - 2 Jarota Jarocin 4 maja 2019 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Pogoń II Szczecin 4 maja 2019 - 16:00
Lech II Poznań 4 - 0 Chemik Bydgoszcz 5 maja 2019 - 12:00
KKS Kalisz 0 - 0 Górnik Konin 4 maja 2019 - 18:00
Wierzyca Pelplin 0 - 1 Sokół Kleczew 4 maja 2019 - 17:00
KP Starogard Gdański 0 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 5 maja 2019 - 14:00
Mieszko Gniezno 3 - 0 Wda Świecie
Bałtyk Koszalin 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg 4 maja 2019 - 16:00
Bałtyk Gdynia 0 - 3 Radunia Stężyca 5 maja 2019 - 11:00
Kolejka 28 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
Jarota Jarocin 1 - 0 Bałtyk Gdynia 11 maja 2019 - 17:00
Radunia Stężyca 2 - 3 Bałtyk Koszalin 11 maja 2019 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 4 - 1 Mieszko Gniezno 11 maja 2019 - 16:00
Wda Świecie 0 - 3 KP Starogard Gdański
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Sokół Kleczew 11 maja 2019 - 16:00
Wierzyca Pelplin 3 - 3 KKS Kalisz 11 maja 2019 - 17:00
Górnik Konin 2 - 3 Lech II Poznań 11 maja 2019 - 17:00
Chemik Bydgoszcz 2 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 11 maja 2019 - 16:00
Pogoń II Szczecin 5 - 0 Gwardia Koszalin 12 maja 2019 - 11:00
Kolejka 29 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (9) 
Pogoń II Szczecin 0 - 1 Jarota Jarocin 19 maja 2019 - 11:00
Gwardia Koszalin 2 - 1 Chemik Bydgoszcz 18 maja 2019 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 0 Górnik Konin 18 maja 2019 - 16:00
Lech II Poznań 3 - 0 Wierzyca Pelplin 12 czerwca 2019 - 20:00
w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
KKS Kalisz 3 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 18 maja 2019 - 18:00
Sokół Kleczew 3 - 0 Wda Świecie
KP Starogard Gdański 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 18 maja 2019 - 16:00
Mieszko Gniezno 0 - 3 Radunia Stężyca 18 maja 2019 - 17:00
Bałtyk Koszalin 6 - 1 Bałtyk Gdynia 17 maja 2019 - 16:00
Kolejka 30 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
Jarota Jarocin 2 - 1 Bałtyk Koszalin 25 maja 2019 - 17:00
Bałtyk Gdynia 4 - 3 Mieszko Gniezno 24 maja 2019 - 17:00
Radunia Stężyca 2 - 0 KP Starogard Gdański 25 maja 2019 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg 4 - 1 Sokół Kleczew 25 maja 2019 - 16:00
Wda Świecie 0 - 3 KKS Kalisz
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 1 Lech II Poznań 25 maja 2019 - 17:00
Wierzyca Pelplin 1 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 25 maja 2019 - 17:00
Górnik Konin 0 - 1 Gwardia Koszalin 25 maja 2019 - 17:00
Chemik Bydgoszcz 1 - 3 Pogoń II Szczecin 26 maja 2019 - 16:00
Kolejka 31 - 29. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Jarota Jarocin 29 maja 2019 - 16:00
Pogoń II Szczecin 4 - 1 Górnik Konin 29 maja 2019 - 16:00
Gwardia Koszalin 1 - 0 Wierzyca Pelplin 29 maja 2019 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 29 maja 2019 - 17:00
Lech II Poznań 3 - 0 Wda Świecie
KKS Kalisz 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg 29 maja 2019 - 18:00
Sokół Kleczew 1 - 1 Radunia Stężyca 29 maja 2019 - 17:00
KP Starogard Gdański 3 - 1 Bałtyk Gdynia 28 maja 2019 - 17:00
Mieszko Gniezno 1 - 2 Bałtyk Koszalin 29 maja 2019 - 17:00
Kolejka 32 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (6) 
Jarota Jarocin 2 - 0 Mieszko Gniezno 1 czerwca 2019 - 17:00
Bałtyk Koszalin 3 - 3 KP Starogard Gdański 1 czerwca 2019 - 17:00
Bałtyk Gdynia 4 - 0 Sokół Kleczew 1 czerwca 2019 - 19:00
Radunia Stężyca 2 - 2 KKS Kalisz 1 czerwca 2019 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 3 - 3 Lech II Poznań 1 czerwca 2019 - 16:00
Wda Świecie 0 - 3 Polonia Środa Wielkopolska
Świt Skolwin (Szczecin) 5 - 0 Gwardia Koszalin 2 czerwca 2019 - 16:00
Wierzyca Pelplin 1 - 2 Pogoń II Szczecin 1 czerwca 2019 - 17:00
Górnik Konin 1 - 3 Chemik Bydgoszcz 1 czerwca 2019 - 17:00
Kolejka 33 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
Górnik Konin 2 - 2 Jarota Jarocin 8 czerwca 2019 - 17:00
Chemik Bydgoszcz 3 - 2 Wierzyca Pelplin 8 czerwca 2019 - 16:00
Pogoń II Szczecin 1 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 6 czerwca 2019 - 17:00
Gwardia Koszalin 3 - 0 Wda Świecie
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 8 czerwca 2019 - 16:00
Lech II Poznań 3 - 1 Radunia Stężyca 8 czerwca 2019 - 12:00
KKS Kalisz 3 - 0 Bałtyk Gdynia 8 czerwca 2019 - 18:00
Sokół Kleczew 3 - 1 Bałtyk Koszalin 8 czerwca 2019 - 17:00
KP Starogard Gdański 1 - 2 Mieszko Gniezno 8 czerwca 2019 - 11:00
Kolejka 34 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jarota Jarocin 2 - 4 KP Starogard Gdański 15 czerwca 2019 - 17:00
Mieszko Gniezno 3 - 0 Sokół Kleczew 15 czerwca 2019 - 17:00
Bałtyk Koszalin 1 - 0 KKS Kalisz 15 czerwca 2019 - 17:00
Bałtyk Gdynia 3 - 1 Lech II Poznań 15 czerwca 2019 - 17:00
Radunia Stężyca 4 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 15 czerwca 2019 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 6 - 0 Gwardia Koszalin 15 czerwca 2019 - 17:00
Wda Świecie 0 - 3 Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Chemik Bydgoszcz 15 czerwca 2019 - 17:00
Wierzyca Pelplin 1 - 3 Górnik Konin 15 czerwca 2019 - 17:00