MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

III liga - grupa II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KKS Kalisz 20 47 15 2 3 47 - 18
2. Lech II Poznań 20 45 14 3 3 48 - 16
3. Mieszko Gniezno 19 42 13 3 3 47 - 26 1 1 0 1 0 0 - 0
4. Radunia Stężyca 20 42 13 3 4 42 - 22 1 1 0 1 0 0 - 0
5. Kotwica Kołobrzeg 20 38 11 5 4 36 - 28
6. Sokół Kleczew 20 36 11 3 6 33 - 28
7. Bałtyk Gdynia 19 32 10 2 7 30 - 24
8. KP Starogard Gdański 20 31 9 4 7 33 - 19 1 3 1 0 0 1 - 0
9. Polonia Środa Wielkopolska 19 31 10 1 8 31 - 26 1 0 0 0 1 0 - 1
10. Górnik Konin 20 29 9 2 9 30 - 27
11. Świt Skolwin (Szczecin) 20 28 7 7 6 22 - 22
12. Bałtyk Koszalin 20 18 5 3 12 26 - 50 3 7 2 1 0 10 - 5
13. Gwardia Koszalin 20 18 5 3 12 23 - 37 3 4 1 1 1 5 - 4
14. Jarota Jarocin 20 18 4 6 10 20 - 31 2 0 0 0 2 2 - 8
15. Pogoń II Szczecin 19 16 5 1 13 22 - 41 1 3 1 0 0 2 - 0
16. Chemik Bydgoszcz 20 16 5 1 14 24 - 42 1 0 0 0 1 0 - 2
17. Wierzyca Pelplin 20 11 3 2 15 23 - 49
18. Wda Świecie (*) 20 8 1 5 14 20 - 51
Ostatni komentarz dodał hukhuk 24.03.2019, 11:00:52
* Wda Świecie wycofała się po rundzie jesiennej




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 18 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Jarota Jarocin 3 - 1 Wierzyca Pelplin 9 marca 2019 - 15:00
2. Górnik Konin 2 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 9 marca 2019 - 14:00
3. Chemik Bydgoszcz 3 - 0 Wda Świecie
4. Pogoń II Szczecin 0 - 4 Kotwica Kołobrzeg 10 marca 2019 - 11:00
5. Gwardia Koszalin 1 - 2 Radunia Stężyca 9 marca 2019 - 15:00
6. Polonia Środa Wielkopolska 5 - 0 Bałtyk Gdynia 9 marca 2019 - 15:00
7. Lech II Poznań 4 - 0 Bałtyk Koszalin 9 marca 2019 - 12:00
8. KKS Kalisz 4 - 0 Mieszko Gniezno 9 marca 2019 - 18:00
9. Sokół Kleczew 1 - 0 KP Starogard Gdański 9 marca 2019 - 14:00
Kolejka 19 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
10. Sokół Kleczew 2 - 2 Jarota Jarocin 16 marca 2019 - 14:00
11. KP Starogard Gdański 1 - 3 KKS Kalisz 16 marca 2019 - 15:00
12. Mieszko Gniezno 1 - 0 Lech II Poznań 16 marca 2019 - 15:00
13. Bałtyk Koszalin 1 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 16 marca 2019 - 15:00
14. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Gwardia Koszalin 16 marca 2019 - 17:00
15. Radunia Stężyca 6 - 0 Pogoń II Szczecin 17 marca 2019 - 15:00
16. Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Chemik Bydgoszcz 16 marca 2019 - 17:00
17. Wda Świecie 0 - 3 Górnik Konin
18. Świt Skolwin (Szczecin) 4 - 0 Wierzyca Pelplin 17 marca 2019 - 14:00
Kolejka 20 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (9) 
19. Jarota Jarocin 1 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 23 marca 2019 - 15:30
20. Wierzyca Pelplin 3 - 0 Wda Świecie
21. Górnik Konin 2 - 3 Kotwica Kołobrzeg 23 marca 2019 - 15:30
22. Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Radunia Stężyca 23 marca 2019 - 12:00
23. Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 3 kwietnia 2019 - 11:00
24. Gwardia Koszalin 1 - 2 Bałtyk Koszalin 23 marca 2019 - 16:00
25. Polonia Środa Wielkopolska - Mieszko Gniezno 24 marca 2019 - 15:00
26. Lech II Poznań 2 - 1 KP Starogard Gdański 23 marca 2019 - 12:00
27. KKS Kalisz 4 - 3 Sokół Kleczew 23 marca 2019 - 18:00
Kolejka 21 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. KKS Kalisz - Jarota Jarocin 30 marca 2019 - 18:00
29. Sokół Kleczew - Lech II Poznań 30 marca 2019 - 15:00
30. KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska 30 marca 2019 - 15:00
31. Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin 30 marca 2019 - 16:00
32. Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 30 marca 2019 - 12:00
33. Bałtyk Gdynia - Chemik Bydgoszcz 29 marca 2019 - 17:00
34. Radunia Stężyca - Górnik Konin 31 marca 2019 - 15:00
35. Kotwica Kołobrzeg - Wierzyca Pelplin 30 marca 2019 - 17:00
36. Wda Świecie - Świt Skolwin (Szczecin)
Kolejka 22 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Jarota Jarocin - Wda Świecie
38. Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg 7 kwietnia 2019 - 16:00
39. Wierzyca Pelplin - Radunia Stężyca 6 kwietnia 2019 - 17:00
40. Górnik Konin - Bałtyk Gdynia 6 kwietnia 2019 - 16:00
41. Chemik Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin 6 kwietnia 2019 - 16:00
42. Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno 7 kwietnia 2019 - 11:00
43. Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański 6 kwietnia 2019 - 16:00
44. Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew 7 kwietnia 2019 - 16:00
45. Lech II Poznań - KKS Kalisz 7 kwietnia 2019 - 19:00
Kolejka 23 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Lech II Poznań - Jarota Jarocin 14 kwietnia 2019 - 12:00
47. KKS Kalisz - Polonia Środa Wielkopolska 13 kwietnia 2019 - 18:00
48. Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin 13 kwietnia 2019 - 17:00
49. KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 13 kwietnia 2019 - 16:00
50. Mieszko Gniezno - Chemik Bydgoszcz 13 kwietnia 2019 - 17:00
51. Bałtyk Koszalin - Górnik Konin 13 kwietnia 2019 - 13:00
52. Bałtyk Gdynia - Wierzyca Pelplin 12 kwietnia 2019 - 17:00
53. Radunia Stężyca - Świt Skolwin (Szczecin) 14 kwietnia 2019 - 15:00
54. Kotwica Kołobrzeg - Wda Świecie
Kolejka 24 - 20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 20 kwietnia 2019 - 16:00
56. Wda Świecie - Radunia Stężyca
57. Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia 20 kwietnia 2019
58. Wierzyca Pelplin - Bałtyk Koszalin 20 kwietnia 2019 - 17:00
59. Mieszko Gniezno - Górnik Konin 20 kwietnia 2019 - 14:00
60. Chemik Bydgoszcz - KP Starogard Gdański 20 kwietnia 2019 - 16:00
61. Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 18 kwietnia 2019 - 17:00
62. Gwardia Koszalin - KKS Kalisz 20 kwietnia 2019
63. Polonia Środa Wielkopolska - Lech II Poznań 20 kwietnia 2019 - 16:00
Kolejka 25 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin 27 kwietnia 2019 - 16:00
65. Lech II Poznań - Gwardia Koszalin 27 kwietnia 2019
66. KKS Kalisz - Pogoń II Szczecin 27 kwietnia 2019 - 18:00
67. Sokół Kleczew - Chemik Bydgoszcz 27 kwietnia 2019 - 17:00
68. KP Starogard Gdański - Górnik Konin 27 kwietnia 2019 - 16:00
69. Mieszko Gniezno - Wierzyca Pelplin 27 kwietnia 2019 - 17:00
70. Bałtyk Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin) 27 kwietnia 2019 - 17:00
71. Bałtyk Gdynia - Wda Świecie
72. Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 27 kwietnia 2019 - 17:00
Kolejka 26 - 1. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Jarota Jarocin - Radunia Stężyca 1 maja 2019 - 16:00
74. Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia 1 maja 2019 - 18:00
75. Wda Świecie - Bałtyk Koszalin
76. Świt Skolwin (Szczecin) - Mieszko Gniezno 1 maja 2019
77. Wierzyca Pelplin - KP Starogard Gdański 1 maja 2019 - 15:00
78. Górnik Konin - Sokół Kleczew 1 maja 2019 - 17:00
79. Chemik Bydgoszcz - KKS Kalisz 1 maja 2019 - 16:00
80. Pogoń II Szczecin - Lech II Poznań 1 maja 2019 - 11:00
81. Gwardia Koszalin - Polonia Środa Wielkopolska 1 maja 2019
Kolejka 27 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Gwardia Koszalin - Jarota Jarocin 4 maja 2019
83. Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin 5 maja 2019 - 16:00
84. Lech II Poznań - Chemik Bydgoszcz 4 maja 2019
85. KKS Kalisz - Górnik Konin 4 maja 2019 - 18:00
86. Wierzyca Pelplin - Sokół Kleczew 4 maja 2019 - 17:00
87. KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin) 5 maja 2019 - 14:00
88. Mieszko Gniezno - Wda Świecie
89. Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 4 maja 2019 - 17:00
90. Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca 5 maja 2019 - 11:00
Kolejka 28 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 11 maja 2019 - 16:00
92. Radunia Stężyca - Bałtyk Koszalin 11 maja 2019 - 17:00
93. Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno 11 maja 2019 - 18:00
94. Wda Świecie - KP Starogard Gdański
95. Świt Skolwin (Szczecin) - Sokół Kleczew 11 maja 2019 - 16:00
96. Wierzyca Pelplin - KKS Kalisz 11 maja 2019 - 17:00
97. Górnik Konin - Lech II Poznań 11 maja 2019 - 17:00
98. Chemik Bydgoszcz - Polonia Środa Wielkopolska 11 maja 2019 - 16:00
99. Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 12 maja 2019 - 11:00
Kolejka 29 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin 19 maja 2019 - 11:00
101. Gwardia Koszalin - Chemik Bydgoszcz 18 maja 2019
102. Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Konin 18 maja 2019 - 16:00
103. Lech II Poznań - Wierzyca Pelplin 18 maja 2019
104. KKS Kalisz - Świt Skolwin (Szczecin) 18 maja 2019 - 18:00
105. Sokół Kleczew - Wda Świecie
106. KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 18 maja 2019 - 16:00
107. Mieszko Gniezno - Radunia Stężyca 18 maja 2019 - 17:00
108. Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia 18 maja 2019
Kolejka 30 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin 25 maja 2019 - 16:00
110. Bałtyk Gdynia - Mieszko Gniezno 25 maja 2019
111. Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański 25 maja 2019 - 17:00
112. Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 25 maja 2019 - 18:00
113. Wda Świecie - KKS Kalisz
114. Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań 26 maja 2019 - 16:00
115. Wierzyca Pelplin - Polonia Środa Wielkopolska 25 maja 2019 - 17:00
116. Górnik Konin - Gwardia Koszalin 25 maja 2019 - 17:00
117. Chemik Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin 26 maja 2019 - 16:00
Kolejka 31 - 29. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Chemik Bydgoszcz - Jarota Jarocin 29 maja 2019 - 16:00
119. Pogoń II Szczecin - Górnik Konin 29 maja 2019 - 16:00
120. Gwardia Koszalin - Wierzyca Pelplin 29 maja 2019
121. Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin) 29 maja 2019 - 17:00
122. Lech II Poznań - Wda Świecie
123. KKS Kalisz - Kotwica Kołobrzeg 29 maja 2019 - 18:00
124. Sokół Kleczew - Radunia Stężyca 29 maja 2019 - 17:00
125. KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia 29 maja 2019 - 17:30
126. Mieszko Gniezno - Bałtyk Koszalin 29 maja 2019 - 17:00
Kolejka 32 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Jarota Jarocin - Mieszko Gniezno 1 czerwca 2019 - 16:00
128. Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański 1 czerwca 2019 - 17:00
129. Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 1 czerwca 2019 - 19:00
130. Radunia Stężyca - KKS Kalisz 1 czerwca 2019 - 17:00
131. Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań 1 czerwca 2019 - 18:00
132. Wda Świecie - Polonia Środa Wielkopolska
133. Świt Skolwin (Szczecin) - Gwardia Koszalin 2 czerwca 2019 - 16:00
134. Wierzyca Pelplin - Pogoń II Szczecin 1 czerwca 2019 - 17:00
135. Górnik Konin - Chemik Bydgoszcz 1 czerwca 2019 - 17:00
Kolejka 33 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Górnik Konin - Jarota Jarocin 8 czerwca 2019 - 17:00
137. Chemik Bydgoszcz - Wierzyca Pelplin 8 czerwca 2019 - 16:00
138. Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin (Szczecin) 9 czerwca 2019 - 11:00
139. Gwardia Koszalin - Wda Świecie
140. Polonia Środa Wielkopolska - Kotwica Kołobrzeg 8 czerwca 2019 - 17:00
141. Lech II Poznań - Radunia Stężyca 8 czerwca 2019
142. KKS Kalisz - Bałtyk Gdynia 8 czerwca 2019
143. Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin 8 czerwca 2019 - 17:00
144. KP Starogard Gdański - Mieszko Gniezno 8 czerwca 2019 - 11:00
Kolejka 34 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański 15 czerwca 2019 - 17:00
146. Mieszko Gniezno - Sokół Kleczew 15 czerwca 2019 - 17:00
147. Bałtyk Koszalin - KKS Kalisz 15 czerwca 2019 - 17:00
148. Bałtyk Gdynia - Lech II Poznań 15 czerwca 2019 - 17:00
149. Radunia Stężyca - Polonia Środa Wielkopolska 15 czerwca 2019 - 17:00
150. Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 15 czerwca 2019 - 17:00
151. Wda Świecie - Pogoń II Szczecin
152. Świt Skolwin (Szczecin) - Chemik Bydgoszcz 15 czerwca 2019 - 17:00
153. Wierzyca Pelplin - Górnik Konin 15 czerwca 2019 - 17:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE