ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów





20_PLN_NDB_728x90

III liga - grupa II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Mieszko Gniezno 17 39 12 3 2 46 - 22 1 1 0 1 0 3 - 3
2. Lech II Poznań 17 39 12 3 2 42 - 14 1 1 0 1 0 3 - 3
3. KKS Kalisz 17 38 12 2 3 36 - 14
4. Radunia Stężyca 17 36 11 3 3 33 - 19
5. Sokół Kleczew 17 32 10 2 5 27 - 22
6. KP Starogard Gdański 17 31 9 4 4 31 - 13
7. Bałtyk Gdynia 17 29 9 2 6 27 - 18 1 3 1 0 0 4 - 2
8. Kotwica Kołobrzeg 17 29 8 5 4 27 - 25 1 0 0 0 1 2 - 4
9. Polonia Środa Wielkopolska 17 25 8 1 8 24 - 25
10. Świt Skolwin (Szczecin) 17 24 6 6 5 16 - 19
11. Górnik Konin 17 23 7 2 8 23 - 23
12. Gwardia Koszalin 17 18 5 3 9 20 - 30
13. Pogoń II Szczecin 17 16 5 1 11 22 - 31
14. Bałtyk Koszalin 17 15 4 3 10 23 - 43
15. Jarota Jarocin 17 13 3 4 10 14 - 27
16. Chemik Bydgoszcz 17 10 3 1 13 18 - 39
17. Wierzyca Pelplin 17 8 2 2 13 19 - 42 1 3 1 0 0 2 - 1
18. Wda Świecie (*) 17 8 1 5 11 20 - 42 1 0 0 0 1 1 - 2
Ostatni komentarz dodał hekla 06.12.2018, 13:56:33
* Wda Świecie wycofała się po rundzie jesiennej



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<


Kolejka 17 - 24/25. listopada 2018



KP Starogard Gdański 3 - 1 Jarota Jarocin 24 listopada 2018 - 13:00
Retlewski Dawid
Łazaj Kacper
Sosnowski Filip
Piekarski Szymon
Sokół Kleczew 1 - 2 Mieszko Gniezno 24 listopada 2018 - 13:00
Smektała Jakub
Mikołajczak Radosław
Kaliszan Adrian
KKS Kalisz 2 - 0 Bałtyk Koszalin 24 listopada 2018 - 17:00
Antkowiak Hubert
Antkowiak Hubert
Lech II Poznań 1 - 0 Bałtyk Gdynia 25 listopada 2018 - 12:00
Tomczyk Paweł
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 3 Radunia Stężyca 24 listopada 2018 - 12:00
Pawlak Krystian (k)
Skrobosiński Piotr
Formela Artur
Bejuk Tomasz
Bejuk Tomasz
Gwardia Koszalin 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 24 listopada 2018 - 12:00
Szubert Michał
Wojtasiak Piotr
Pogoń II Szczecin 4 - 1 Wda Świecie 25 listopada 2018 - 11:00
Marczuk Paweł
Turski Hubert
Turski Hubert
Kozłowski Kacper
Maliszewski Karol (k)
Chemik Bydgoszcz 1 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 24 listopada 2018 - 12:00
Kawałek Robert
Wyganowski Maciej
Wyganowski Maciej (k)
Nagórski Adam
Górnik Konin 2 - 1 Wierzyca Pelplin 24 listopada 2018 - 13:15
Przybyszewski Dawid
Yavorskyy Taras
Sławiński Daniel

Komentarze:



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE