III liga - grupa II - sezon 2020/2021

kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia Stężyca 27 69 22 3 2 87 - 17
2. Świt Skolwin (Szczecin) 27 60 18 6 3 59 - 22
3. Polonia Środa Wielkopolska 27 57 17 6 4 56 - 27
4. KP Starogard Gdański 27 48 15 3 9 38 - 35
5. Elana Toruń 27 42 11 9 7 46 - 27
6. Bałtyk Gdynia 27 41 11 8 8 35 - 29
7. GKS Przodkowo 27 39 11 6 10 39 - 37
8. Pogoń II Szczecin 27 38 11 5 11 55 - 50

9. Sokół Kleczew 26 45 14 3 9 48 - 36
10. Kotwica Kołobrzeg 26 41 11 8 7 41 - 29
11. Unia Janikowo 26 39 11 6 9 38 - 43
12. Pomorzanin Toruń 26 36 9 9 8 27 - 25 4 7 2 1 1 3 - 2
13. Flota Świnoujście 26 36 9 9 8 34 - 42 5 6 1 3 1 5 - 7
14. Bałtyk Koszalin 26 36 10 6 10 51 - 44 3 4 1 1 1 4 - 2
15. Nielba Wągrowiec 26 36 10 6 10 51 - 45 4 3 0 3 1 6 - 7
16. Jarota Jarocin 26 33 9 6 11 51 - 42
17. Unia Swarzędz 26 32 9 5 12 39 - 31
18. Gwardia Koszalin 26 30 8 6 12 31 - 37
19. Gryf Wejherowo 26 25 7 4 15 34 - 56
20. Górnik Konin 26 11 3 2 21 20 - 68
21. Chemik Police 26 10 2 4 20 15 - 78
22. Mieszko Gniezno 26 4 0 4 22 13 - 88
Ostatni komentarz dodał hekla 08.05.2021, 11:15:12


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
GKS Przodkowo 0 - 0 Bałtyk Koszalin 1 sierpnia 2020 - 17:00
Unia Swarzędz 0 - 0 Chemik Police 1 sierpnia 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 0 - 1 Radunia Stężyca 1 sierpnia 2020 - 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 1 Górnik Konin 2 sierpnia 2020 - 17:00
Gryf Wejherowo 0 - 4 Elana Toruń 2 września 2020 - 17:00
KP Starogard Gdański 2 - 6 Jarota Jarocin 1 sierpnia 2020 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Mieszko Gniezno 1 sierpnia 2020 - 17:00
Nielba Wągrowiec 1 - 5 Pogoń II Szczecin 1 sierpnia 2020 - 17:00
Flota Świnoujście 3 - 1 Unia Janikowo 1 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Sokół Kleczew 1 sierpnia 2020 - 11:00
Pomorzanin Toruń 0 - 2 Bałtyk Gdynia 1 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Bałtyk Koszalin 3 - 4 Bałtyk Gdynia 8 sierpnia 2020 - 17:00
Sokół Kleczew 1 - 1 Pomorzanin Toruń 8 sierpnia 2020 - 17:00
Unia Janikowo 0 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 9 sierpnia 2020 - 17:00
Flota Świnoujście 2 - 2 Pogoń II Szczecin 8 sierpnia 2020 - 17:00
Mieszko Gniezno 0 - 6 Nielba Wągrowiec 8 sierpnia 2020 - 17:00
Jarota Jarocin 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 8 sierpnia 2020 - 17:00
Elana Toruń 1 - 2 KP Starogard Gdański 21 października 2020 - 17:00
Górnik Konin 1 - 2 Gryf Wejherowo 8 sierpnia 2020 - 17:00
Radunia Stężyca 5 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 9 sierpnia 2020 - 15:00
Chemik Police 0 - 6 Gwardia Koszalin 7 sierpnia 2020 - 17:00
GKS Przodkowo 4 - 2 Unia Swarzędz 8 sierpnia 2020 - 15:00
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Swarzędz 0 - 3 Bałtyk Koszalin 15 sierpnia 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 1 - 3 GKS Przodkowo 15 sierpnia 2020 - 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 5 - 1 Chemik Police 16 sierpnia 2020 - 18:00
Gryf Wejherowo 1 - 2 Radunia Stężyca 15 sierpnia 2020 - 17:00
KP Starogard Gdański 3 - 0 Górnik Konin 15 sierpnia 2020 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Elana Toruń 15 sierpnia 2020 - 17:00
Nielba Wągrowiec 2 - 4 Jarota Jarocin 15 sierpnia 2020 - 17:00
Flota Świnoujście 4 - 2 Mieszko Gniezno 15 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 1 Pogoń II Szczecin 14 sierpnia 2020 - 17:00
Pomorzanin Toruń 1 - 1 Unia Janikowo 16 września 2020 - 16:00
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Sokół Kleczew 15 sierpnia 2020 - 19:30
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Koszalin 5 - 2 Sokół Kleczew 22 sierpnia 2020 - 11:00
Unia Janikowo 2 - 4 Bałtyk Gdynia 22 sierpnia 2020 - 17:00
Pogoń II Szczecin 4 - 1 Pomorzanin Toruń 23 sierpnia 2020 - 11:00
Mieszko Gniezno 1 - 6 Polonia Środa Wielkopolska 22 sierpnia 2020 - 17:00
Jarota Jarocin 3 - 1 Flota Świnoujście 22 sierpnia 2020 - 16:00
Elana Toruń 1 - 1 Nielba Wągrowiec 22 sierpnia 2020 - 17:00
Górnik Konin 1 - 3 Kotwica Kołobrzeg 22 sierpnia 2020 - 17:00
Radunia Stężyca 5 - 1 KP Starogard Gdański 23 sierpnia 2020 - 15:00
Chemik Police 2 - 3 Gryf Wejherowo 22 sierpnia 2020 - 15:00
GKS Przodkowo 1 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 22 sierpnia 2020 - 18:00
Unia Swarzędz 2 - 0 Gwardia Koszalin 22 sierpnia 2020 - 11:00
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gwardia Koszalin 3 - 0 Bałtyk Koszalin 29 sierpnia 2020 - 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 Unia Swarzędz 29 sierpnia 2020 - 17:00
Gryf Wejherowo 2 - 2 GKS Przodkowo 29 sierpnia 2020 - 17:00
KP Starogard Gdański 2 - 0 Chemik Police 29 sierpnia 2020 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg 0 - 4 Radunia Stężyca 29 sierpnia 2020 - 17:00
Nielba Wągrowiec 4 - 0 Górnik Konin 29 sierpnia 2020 - 15:00
Flota Świnoujście 0 - 4 Elana Toruń 29 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 2 Jarota Jarocin 28 sierpnia 2020 - 17:00
Pomorzanin Toruń 3 - 1 Mieszko Gniezno 29 sierpnia 2020 - 17:00
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Pogoń II Szczecin 29 sierpnia 2020 - 19:30
Sokół Kleczew 1 - 2 Unia Janikowo 29 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Koszalin 6 - 0 Unia Janikowo 5 września 2020 - 11:00
Pogoń II Szczecin 0 - 7 Sokół Kleczew 4 września 2020 - 18:00
Mieszko Gniezno 0 - 1 Bałtyk Gdynia 5 września 2020 - 17:00
Jarota Jarocin 1 - 1 Pomorzanin Toruń 5 września 2020 - 17:00
Elana Toruń 1 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 6 września 2020 - 17:00
Górnik Konin 1 - 1 Flota Świnoujście 5 września 2020 - 17:00
Radunia Stężyca 2 - 1 Nielba Wągrowiec 6 września 2020 - 15:00
Chemik Police 1 - 3 Kotwica Kołobrzeg 5 września 2020 - 14:00
GKS Przodkowo 1 - 1 KP Starogard Gdański 5 września 2020 - 14:00
Unia Swarzędz 4 - 1 Gryf Wejherowo 5 września 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 0 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 4 września 2020 - 17:00
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 Bałtyk Koszalin 12 września 2020 - 16:00
Gryf Wejherowo 0 - 1 Gwardia Koszalin 12 września 2020 - 17:00
KP Starogard Gdański 1 - 3 Unia Swarzędz 12 września 2020 - 13:00
Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 GKS Przodkowo 12 września 2020 - 16:00
Nielba Wągrowiec 2 - 0 Chemik Police 12 września 2020 - 16:00
Radunia Stężyca 8 - 1 Flota Świnoujście 12 września 2020 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Górnik Konin 12 września 2020 - 11:00
Pomorzanin Toruń 0 - 0 Elana Toruń 12 września 2020 - 13:00
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Jarota Jarocin 12 września 2020 - 17:00
Sokół Kleczew 3 - 1 Mieszko Gniezno 12 września 2020 - 16:00
Unia Janikowo 4 - 1 Pogoń II Szczecin 12 września 2020 - 16:00
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Koszalin 1 - 4 Pogoń II Szczecin 19 września 2020 - 13:00
Mieszko Gniezno 1 - 4 Unia Janikowo 19 września 2020 - 16:00
Jarota Jarocin 0 - 1 Sokół Kleczew 19 września 2020 - 16:30
Elana Toruń 1 - 1 Bałtyk Gdynia 19 września 2020 - 16:00
Górnik Konin 0 - 3 Pomorzanin Toruń 19 września 2020 - 15:00
Radunia Stężyca 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 19 września 2020 - 16:00
Chemik Police 0 - 0 Flota Świnoujście 19 września 2020 - 14:00
GKS Przodkowo 1 - 2 Nielba Wągrowiec 19 września 2020 - 15:00
Unia Swarzędz 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 19 września 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 0 - 2 KP Starogard Gdański 19 września 2020 - 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 5 - 0 Gryf Wejherowo 19 września 2020 - 15:30
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
Gryf Wejherowo 2 - 3 Bałtyk Koszalin 26 września 2020 - 16:00
KP Starogard Gdański 2 - 4 Świt Skolwin (Szczecin) 26 września 2020 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Gwardia Koszalin 26 września 2020 - 16:00
Nielba Wągrowiec 4 - 3 Unia Swarzędz 26 września 2020 - 15:00
Flota Świnoujście 1 - 1 GKS Przodkowo 26 września 2020 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 5 - 0 Chemik Police 25 września 2020 - 16:00
Pomorzanin Toruń 2 - 1 Radunia Stężyca 26 września 2020 - 16:00
Bałtyk Gdynia 6 - 0 Górnik Konin 26 września 2020 - 19:30
Sokół Kleczew 1 - 1 Elana Toruń 26 września 2020 - 16:00
Unia Janikowo 3 - 1 Jarota Jarocin 26 września 2020 - 15:00
Pogoń II Szczecin 3 - 0 Mieszko Gniezno 27 września 2020 - 11:00
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
Bałtyk Koszalin 7 - 1 Mieszko Gniezno 4 października 2020 - 12:00
Jarota Jarocin 3 - 3 Pogoń II Szczecin 21 października 2020 - 15:30
Elana Toruń 1 - 1 Unia Janikowo 4 października 2020 - 20:08
Górnik Konin 0 - 1 Sokół Kleczew 3 października 2020 - 16:00
Radunia Stężyca 1 - 0 Bałtyk Gdynia 3 października 2020 - 15:00
Chemik Police 1 - 0 Pomorzanin Toruń 3 października 2020 - 14:00
GKS Przodkowo 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 3 października 2020 - 14:00
Unia Swarzędz 1 - 2 Flota Świnoujście 3 października 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 2 - 2 Nielba Wągrowiec 3 października 2020 - 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg 3 października 2020 - 15:00
Gryf Wejherowo 2 - 1 KP Starogard Gdański 3 października 2020 - 15:00
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański 3 - 1 Bałtyk Koszalin 10 października 2020 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Gryf Wejherowo 21 listopada 2020 - 13:00
Nielba Wągrowiec 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 10 października 2020 - 15:00
Flota Świnoujście 1 - 2 Gwardia Koszalin 5 grudnia 2020 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 Unia Swarzędz 10 października 2020 - 15:00
Pomorzanin Toruń 0 - 2 GKS Przodkowo 10 października 2020 - 13:00
Bałtyk Gdynia 6 - 0 Chemik Police 10 października 2020 - 19:30
Sokół Kleczew 0 - 4 Radunia Stężyca 10 października 2020 - 15:00
Unia Janikowo 2 - 1 Górnik Konin 10 października 2020 - 15:00
Pogoń II Szczecin 3 - 0 Elana Toruń 3 grudnia 2020 - 12:30
Mieszko Gniezno 0 - 2 Jarota Jarocin 10 października 2020 - 14:00
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Bałtyk Koszalin 1 - 0 Jarota Jarocin 17 października 2020 - 12:00
Elana Toruń 5 - 0 Mieszko Gniezno 17 października 2020 - 14:00
Górnik Konin 1 - 4 Pogoń II Szczecin 17 października 2020 - 15:00
Radunia Stężyca 4 - 0 Unia Janikowo 18 października 2020 - 14:00
Chemik Police 0 - 2 Sokół Kleczew 17 października 2020 - 14:00
GKS Przodkowo 4 - 0 Bałtyk Gdynia 17 października 2020 - 14:00
Unia Swarzędz 2 - 0 Pomorzanin Toruń 17 października 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 0 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 17 października 2020 - 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Flota Świnoujście 18 października 2020 - 15:00
Gryf Wejherowo 2 - 4 Nielba Wągrowiec 4 listopada 2020 - 14:00
KP Starogard Gdański 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 17 października 2020 - 15:00
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Bałtyk Koszalin 24 października 2020 - 17:00
Nielba Wągrowiec 0 - 2 KP Starogard Gdański 24 października 2020 - 14:00
Flota Świnoujście 3 - 1 Gryf Wejherowo 24 października 2020 - 15:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 6 Świt Skolwin (Szczecin) 25 października 2020 - 14:00
Pomorzanin Toruń 1 - 1 Gwardia Koszalin 24 października 2020 - 13:00
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Unia Swarzędz 25 października 2020 - 19:30
Sokół Kleczew 0 - 1 GKS Przodkowo 24 października 2020 - 13:00
Unia Janikowo 2 - 0 Chemik Police 24 października 2020 - 14:00
Pogoń II Szczecin 3 - 3 Radunia Stężyca 25 października 2020 - 11:00
Mieszko Gniezno 1 - 1 Górnik Konin 24 października 2020 - 14:00
Jarota Jarocin 1 - 2 Elana Toruń 24 października 2020 - 15:00
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Koszalin 1 - 4 Elana Toruń 31 października 2020 - 12:00
Górnik Konin 1 - 9 Jarota Jarocin 31 października 2020 - 14:00
Radunia Stężyca 5 - 0 Mieszko Gniezno 31 października 2020 - 14:00
Chemik Police 0 - 2 Pogoń II Szczecin 31 października 2020 - 13:00
GKS Przodkowo 1 - 0 Unia Janikowo 4 listopada 2020 - 13:00
Unia Swarzędz 1 - 2 Sokół Kleczew 31 października 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 2 - 0 Bałtyk Gdynia 31 października 2020 - 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Pomorzanin Toruń 6 grudnia 2020 - 12:00
Gryf Wejherowo 0 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 31 października 2020 - 14:00
KP Starogard Gdański 0 - 1 Flota Świnoujście 31 października 2020 - 13:00
Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Nielba Wągrowiec 30 października 2020 - 18:00
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Nielba Wągrowiec 1 - 1 Bałtyk Koszalin 7 listopada 2020 - 13:00
Flota Świnoujście 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 7 listopada 2020 - 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 KP Starogard Gdański 25 listopada 2020 - 13:00
przełożony
Pomorzanin Toruń 3 - 0 Gryf Wejherowo 8 listopada 2020 - 12:00
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 28 listopada 2020 - 15:00
Sokół Kleczew 1 - 0 Gwardia Koszalin 7 listopada 2020 - 13:00
Unia Janikowo 0 - 0 Unia Swarzędz 7 listopada 2020 - 12:00
Pogoń II Szczecin 1 - 4 GKS Przodkowo 8 listopada 2020 - 11:00
Mieszko Gniezno 1 - 1 Chemik Police 7 listopada 2020 - 14:00
Jarota Jarocin 0 - 3 Radunia Stężyca 7 listopada 2020 - 14:00
Elana Toruń 2 - 0 Górnik Konin 25 listopada 2020 - 13:00
przełożony
Kolejka 16 - 11. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Koszalin 1 - 0 Górnik Konin 11 listopada 2020 - 11:00
Radunia Stężyca 2 - 1 Elana Toruń 21 listopada 2020 - 13:00
Chemik Police 0 - 3 Jarota Jarocin 11 listopada 2020 - 13:00
GKS Przodkowo 3 - 0 Mieszko Gniezno 11 listopada 2020 - 13:00
Unia Swarzędz 3 - 1 Pogoń II Szczecin 11 listopada 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 2 - 2 Unia Janikowo 11 listopada 2020 - 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 2 Sokół Kleczew 11 listopada 2020 - 13:30
Gryf Wejherowo 3 - 0 Bałtyk Gdynia 11 listopada 2020 - 13:00
KP Starogard Gdański 1 - 0 Pomorzanin Toruń 28 listopada 2020 - 12:00
Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 11 listopada 2020 - 11:00
Nielba Wągrowiec 1 - 1 Flota Świnoujście 11 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 17 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Flota Świnoujście 0 - 3 Bałtyk Koszalin 14 listopada 2020 - 13:00
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Nielba Wągrowiec 14 listopada 2020 - 13:00
Pomorzanin Toruń 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg 14 listopada 2020 - 18:00
Bałtyk Gdynia 1 - 1 KP Starogard Gdański 21 listopada 2020 - 17:00
Sokół Kleczew 1 - 2 Gryf Wejherowo 14 listopada 2020 - 11:00
Unia Janikowo 0 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 21 listopada 2020 - 13:00
Pogoń II Szczecin 6 - 1 Gwardia Koszalin 14 listopada 2020 - 11:00
Mieszko Gniezno 0 - 7 Unia Swarzędz 14 listopada 2020 - 13:00
Jarota Jarocin 2 - 1 GKS Przodkowo 14 listopada 2020 - 14:00
Elana Toruń 6 - 0 Chemik Police 29 listopada 2020 - 13:00
Górnik Konin 0 - 3 Radunia Stężyca 14 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 18 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (3) 
Bałtyk Koszalin 0 - 4 Radunia Stężyca 6 marca 2021 - 11:00
Chemik Police 1 - 2 Górnik Konin 6 marca 2021 - 14:00
GKS Przodkowo 1 - 2 Elana Toruń 7 marca 2021 - 11:00
Unia Swarzędz 3 - 1 Jarota Jarocin 6 marca 2021 - 13:00
Gwardia Koszalin 2 - 0 Mieszko Gniezno 6 marca 2021 - 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 Pogoń II Szczecin 6 marca 2021 - 14:30
Gryf Wejherowo 1 - 4 Unia Janikowo 6 marca 2021 - 14:00
KP Starogard Gdański 0 - 3 Sokół Kleczew 6 marca 2021 - 14:00
Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Bałtyk Gdynia 6 marca 2021 - 15:00
Nielba Wągrowiec 1 - 2 Pomorzanin Toruń 6 marca 2021 - 15:00
Flota Świnoujście 1 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 6 marca 2021 - 13:00
Kolejka 19 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 2 Bałtyk Koszalin 13 marca 2021 - 14:00
Pomorzanin Toruń 0 - 0 Flota Świnoujście 14 marca 2021 - 11:00
Bałtyk Gdynia 1 - 2 Nielba Wągrowiec 13 marca 2021 - 17:00
Sokół Kleczew 1 - 5 Kotwica Kołobrzeg 13 marca 2021 - 15:00
Unia Janikowo 0 - 0 KP Starogard Gdański 13 marca 2021 - 12:00
Pogoń II Szczecin 3 - 2 Gryf Wejherowo 14 marca 2021 - 11:00
Mieszko Gniezno 0 - 5 Świt Skolwin (Szczecin) 13 marca 2021 - 14:00
Jarota Jarocin 2 - 1 Gwardia Koszalin 13 marca 2021 - 15:30
Elana Toruń 1 - 0 Unia Swarzędz 13 marca 2021 - 17:00
Górnik Konin 1 - 2 GKS Przodkowo 13 marca 2021 - 15:00
Radunia Stężyca 9 - 0 Chemik Police 13 marca 2021 - 11:00
Kolejka 20 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Koszalin 2 - 3 Chemik Police 20 marca 2021 - 11:00
GKS Przodkowo 0 - 2 Radunia Stężyca 20 marca 2021 - 11:00
Unia Swarzędz 0 - 2 Górnik Konin 20 marca 2021 - 13:00
Gwardia Koszalin 0 - 3 Elana Toruń 20 marca 2021 - 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Jarota Jarocin 20 marca 2021 - 16:15
Gryf Wejherowo 5 - 0 Mieszko Gniezno 20 marca 2021 - 14:00
KP Starogard Gdański 1 - 0 Pogoń II Szczecin 20 marca 2021 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg 4 - 2 Unia Janikowo 20 marca 2021 - 11:00
Nielba Wągrowiec 2 - 3 Sokół Kleczew 20 marca 2021 - 15:00
Flota Świnoujście 0 - 0 Bałtyk Gdynia 20 marca 2021 - 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Pomorzanin Toruń 20 marca 2021 - 15:00
Kolejka 21 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomorzanin Toruń 1 - 0 Bałtyk Koszalin 27 marca 2021 - 14:00
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 27 marca 2021 - 14:00
Sokół Kleczew 0 - 2 Flota Świnoujście 27 marca 2021 - 14:00
Unia Janikowo 2 - 1 Nielba Wągrowiec 27 marca 2021 - 14:00
Pogoń II Szczecin 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 27 marca 2021 - 14:00
Mieszko Gniezno 0 - 1 KP Starogard Gdański 27 marca 2021 - 14:00
Jarota Jarocin 1 - 1 Gryf Wejherowo 27 marca 2021 - 14:00
Elana Toruń 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 26 marca 2021 - 19:30
Górnik Konin 0 - 1 Gwardia Koszalin 27 marca 2021 - 14:00
Radunia Stężyca 1 - 0 Unia Swarzędz 27 marca 2021 - 14:00
Chemik Police 0 - 2 GKS Przodkowo 27 marca 2021 - 14:00
Kolejka 22 - 7. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
Radunia Stężyca 2 - 0 Pogoń II Szczecin 7 kwietnia 2021 - 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) 4 - 1 Bałtyk Gdynia 7 kwietnia 2021 - 17:15
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 GKS Przodkowo 7 kwietnia 2021 - 17:00
Elana Toruń 0 - 1 KP Starogard Gdański 7 kwietnia 2021 - 16:00
Kolejka 23 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (6) 
Pogoń II Szczecin 0 - 3 KP Starogard Gdański 11 kwietnia 2021 - 11:00
GKS Przodkowo 0 - 0 Elana Toruń 10 kwietnia 2021 - 17:00
Bałtyk Gdynia 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 11 kwietnia 2021 - 14:30
Radunia Stężyca 3 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 10 kwietnia 2021 - 13:00
Mieszko Gniezno 0 - 3 Kotwica Kołobrzeg 10 kwietnia 2021 - 17:00
Sokół Kleczew 3 - 1 Górnik Konin 10 kwietnia 2021 - 12:00
Chemik Police 0 - 3 Bałtyk Koszalin 10 kwietnia 2021 - 14:00
Unia Janikowo 1 - 1 Gryf Wejherowo 10 kwietnia 2021 - 15:00
Jarota Jarocin 0 - 3 Gwardia Koszalin 10 kwietnia 2021 - 17:00
Flota Świnoujście 3 - 3 Nielba Wągrowiec 10 kwietnia 2021 - 14:00
Pomorzanin Toruń 1 - 0 Unia Swarzędz 10 kwietnia 2021 - 13:00
Kolejka 24 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Świt Skolwin (Szczecin) 4 - 2 Pogoń II Szczecin 17 kwietnia 2021 - 11:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 2 Radunia Stężyca 17 kwietnia 2021 - 16:00
Elana Toruń 2 - 0 Bałtyk Gdynia 17 kwietnia 2021 - 14:00
KP Starogard Gdański 2 - 1 GKS Przodkowo 17 kwietnia 2021 - 15:00
Unia Swarzędz 3 - 0 Mieszko Gniezno 17 kwietnia 2021 - 13:00
Flota Świnoujście 1 - 0 Pomorzanin Toruń 17 kwietnia 2021 - 14:00
Nielba Wągrowiec 1 - 0 Gwardia Koszalin 17 kwietnia 2021 - 17:00
Gryf Wejherowo 1 - 0 Jarota Jarocin 17 kwietnia 2021 - 16:00
Chemik Police 0 - 1 Unia Janikowo 17 kwietnia 2021 - 14:00
Górnik Konin 1 - 4 Bałtyk Koszalin 17 kwietnia 2021 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 Sokół Kleczew 17 kwietnia 2021 - 17:00
Kolejka 25 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Pogoń II Szczecin 5 - 1 GKS Przodkowo 25 kwietnia 2021 - 11:00
Bałtyk Gdynia 2 - 1 KP Starogard Gdański 24 kwietnia 2021 - 13:00
Radunia Stężyca 3 - 3 Elana Toruń 24 kwietnia 2021 - 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 4 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 24 kwietnia 2021 - 17:00
Mieszko Gniezno 1 - 3 Sokół Kleczew 25 kwietnia 2021 - 11:00
Bałtyk Koszalin 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 24 kwietnia 2021 - 13:00
Górnik Konin 0 - 1 Unia Janikowo 24 kwietnia 2021 - 17:00
Jarota Jarocin 1 - 1 Chemik Police 24 kwietnia 2021 - 17:00
Nielba Wągrowiec 2 - 0 Gryf Wejherowo 24 kwietnia 2021 - 16:00
Gwardia Koszalin 0 - 0 Pomorzanin Toruń 24 kwietnia 2021 - 17:00
Unia Swarzędz 2 - 3 Flota Świnoujście 24 kwietnia 2021 - 13:00
Kolejka 26 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Pogoń II Szczecin 30 kwietnia 2021 - 18:00
Elana Toruń 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 29 kwietnia 2021 - 17:00
KP Starogard Gdański 0 - 2 Radunia Stężyca 1 maja 2021 - 16:00
GKS Przodkowo 0 - 1 Bałtyk Gdynia 1 maja 2021 - 11:00
Mieszko Gniezno 1 - 1 Flota Świnoujście 1 maja 2021 - 17:00
Unia Swarzędz 1 - 1 Gwardia Koszalin 1 maja 2021 - 13:00
Pomorzanin Toruń 2 - 0 Gryf Wejherowo 1 maja 2021 - 13:00
Chemik Police 2 - 6 Nielba Wągrowiec 30 kwietnia 2021 - 17:00
Górnik Konin 1 - 6 Jarota Jarocin 1 maja 2021 - 17:00
Unia Janikowo 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 1 maja 2021 - 11:00
Sokół Kleczew 4 - 0 Bałtyk Koszalin 1 maja 2021 - 15:00
Kolejka 27 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Pogoń II Szczecin 0 - 0 Bałtyk Gdynia 9 maja 2021 - 11:00
Radunia Stężyca 6 - 0 GKS Przodkowo 8 maja 2021 - 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 2 KP Starogard Gdański 8 maja 2021 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Elana Toruń 7 maja 2021 - 18:00
Mieszko Gniezno 2 - 2 Bałtyk Koszalin 8 maja 2021 - 17:00
Sokół Kleczew 3 - 1 Unia Janikowo 8 maja 2021 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Jarota Jarocin 8 maja 2021 - 17:00
Górnik Konin 3 - 0 Nielba Wągrowiec 8 maja 2021 - 17:00
vo, na boisku 3-2
Pomorzanin Toruń 4 - 2 Chemik Police 8 maja 2021 - 17:30
Gryf Wejherowo 1 - 2 Unia Swarzędz 9 maja 2021 - 16:00
Gwardia Koszalin 1 - 2 Flota Świnoujście 8 maja 2021 - 17:00
Kolejka 28 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Elana Toruń - Pogoń II Szczecin 15 maja 2021 - 15:00
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska 15 maja 2021 - 16:00
GKS Przodkowo - Świt Skolwin (Szczecin) 16 maja 2021 - 17:00
Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca 15 maja 2021 - 12:00
Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin 15 maja 2021 - 17:00
Gryf Wejherowo - Flota Świnoujście 15 maja 2021 - 16:00
Chemik Police - Unia Swarzędz 15 maja 2021 - 14:00
Pomorzanin Toruń - Górnik Konin 16 maja 2021 - 18:00
Nielba Wągrowiec - Kotwica Kołobrzeg 14 maja 2021 - 17:00
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 15 maja 2021 - 17:00
Unia Janikowo - Bałtyk Koszalin 15 maja 2021 - 11:00
Kolejka 29 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca 23 maja 2021 - 11:00
Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin) 22 maja 2021 - 13:00
GKS Przodkowo - Polonia Środa Wielkopolska 22 maja 2021 - 12:00
KP Starogard Gdański - Elana Toruń 22 maja 2021 - 16:00
Unia Janikowo - Mieszko Gniezno 22 maja 2021 - 17:00
Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin 22 maja 2021 - 17:00
Sokół Kleczew - Nielba Wągrowiec 22 maja 2021 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg - Pomorzanin Toruń 22 maja 2021 - 17:00
Unia Swarzędz - Górnik Konin 22 maja 2021 - 13:00
Flota Świnoujście - Chemik Police 22 maja 2021 - 17:00
Gwardia Koszalin - Gryf Wejherowo 22 maja 2021 - 17:00
Kolejka 30 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 29 maja 2021 - 16:00
Elana Toruń - GKS Przodkowo 29 maja 2021 - 15:00
Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia 29 maja 2021 - 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Radunia Stężyca 29 maja 2021 - 17:00
Mieszko Gniezno - Gryf Wejherowo 28 maja 2021 - 18:00
Chemik Police - Gwardia Koszalin 29 maja 2021 - 14:00
Flota Świnoujście - Górnik Konin 29 maja 2021 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg - Unia Swarzędz 29 maja 2021 - 17:00
Pomorzanin Toruń - Sokół Kleczew 30 maja 2021 - 11:00
Bałtyk Koszalin - Nielba Wągrowiec 29 maja 2021 - 11:00
Jarota Jarocin - Unia Janikowo 29 maja 2021 - 17:00
Kolejka 31 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin (Szczecin) 3 czerwca 2021 - 11:00
Radunia Stężyca - Polonia Środa Wielkopolska 3 czerwca 2021 - 15:00
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 3 czerwca 2021 - 13:00
GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 3 czerwca 2021 - 18:00
Jarota Jarocin - Mieszko Gniezno 3 czerwca 2021 - 17:00
Nielba Wągrowiec - Unia Janikowo 3 czerwca 2021 - 17:00
Bałtyk Koszalin - Pomorzanin Toruń 3 czerwca 2021 - 14:00
Sokół Kleczew - Unia Swarzędz 2 czerwca 2021 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg - Flota Świnoujście 3 czerwca 2021 - 17:00
Gwardia Koszalin - Górnik Konin 2 czerwca 2021 - 17:00
Gryf Wejherowo - Chemik Police 2 czerwca 2021 - 17:00
Kolejka 32 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin 6 czerwca 2021 - 12:00
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia 6 czerwca 2021 - 16:00
Elana Toruń - Radunia Stężyca 6 czerwca 2021 - 14:00
Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin) 6 czerwca 2021 - 16:00
Chemik Police - Mieszko Gniezno 6 czerwca 2021 - 14:00
Górnik Konin - Gryf Wejherowo 6 czerwca 2021 - 17:00
Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 6 czerwca 2021 - 18:00
Flota Świnoujście - Sokół Kleczew
Bałtyk Koszalin - Unia Swarzędz 6 czerwca 2021 - 15:00
Unia Janikowo - Pomorzanin Toruń 6 czerwca 2021 - 17:00
Jarota Jarocin - Nielba Wągrowiec 6 czerwca 2021 - 17:00
Kolejka 33 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska 13 czerwca 2021 - 11:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Elana Toruń 12 czerwca 2021 - 17:00
Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański 12 czerwca 2021 - 13:00
Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo 12 czerwca 2021 - 11:00
Nielba Wągrowiec - Mieszko Gniezno 12 czerwca 2021 - 17:00
Pomorzanin Toruń - Jarota Jarocin 12 czerwca 2021 - 13:00
Unia Swarzędz - Unia Janikowo 12 czerwca 2021 - 13:00
Bałtyk Koszalin - Flota Świnoujście 12 czerwca 2021 - 14:00
Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew 12 czerwca 2021 - 17:00
Gryf Wejherowo - Kotwica Kołobrzeg 12 czerwca 2021 - 16:00
Górnik Konin - Chemik Police 12 czerwca 2021 - 17:00
Kolejka 34 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 19 czerwca 2021 - 13:00
GKS Przodkowo - Radunia Stężyca 19 czerwca 2021 - 12:00
KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin) 19 czerwca 2021 - 16:00
Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska 19 czerwca 2021 - 14:00
Górnik Konin - Mieszko Gniezno 19 czerwca 2021 - 17:00
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 19 czerwca 2021 - 14:00
Gryf Wejherowo - Sokół Kleczew 19 czerwca 2021 - 16:00
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 19 czerwca 2021 - 15:00
Unia Janikowo - Flota Świnoujście 19 czerwca 2021 - 17:00
Jarota Jarocin - Unia Swarzędz 19 czerwca 2021 - 17:00
Nielba Wągrowiec - Pomorzanin Toruń 19 czerwca 2021 - 17:00
Kolejka 35 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń 26 czerwca 2021 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański 26 czerwca 2021 - 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) - GKS Przodkowo 26 czerwca 2021 - 16:00
Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia 26 czerwca 2021 - 16:00
Mieszko Gniezno - Pomorzanin Toruń 26 czerwca 2021 - 16:00
Unia Swarzędz - Nielba Wągrowiec 26 czerwca 2021 - 16:00
Flota Świnoujście - Jarota Jarocin 26 czerwca 2021 - 16:00
Unia Janikowo - Gwardia Koszalin 26 czerwca 2021 - 16:00
Bałtyk Koszalin - Gryf Wejherowo 26 czerwca 2021 - 16:00
Sokół Kleczew - Chemik Police 26 czerwca 2021 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 26 czerwca 2021 - 16:00