Sparingi

Wyślij informację o sparingu
DZISIEJSZE SPARINGI
22. stycznia 2022:
Grom Nowy Staw - Wietcisa Skarszewy
GTS Mokry Dwór - Stolem Gniewino
Jaguar II Gdańsk - Osiczanka Osice (09:00)
Arka Gdynia - Olimpia Elbląg (11:00)
Lechia II Gdańsk - Pomezania Malbork (11:00)
Jeziorak Iława - Powiśle Dzierzgoń (11:00)
Czarni Pruszcz Gdański - Olimpia Sztum (11:00)
Widzew Łódź - Chojniczanka Chojnice (12:00)
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo (12:00)
Jantar Ustka - Sława Sławno (12:00)
Radunia Stężyca - Zawisza Bydgoszcz (13:00)
KP Starogard Gdański - Gedania Gdańsk (13:00)
Bałtyk Gdynia - Borowiak Czersk (13:00)
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin (13:30)
Czarni Pruszcz Gdański - GTS Rotmanka (13:30)
KS Chwaszczyno - Wikęd Luzino (15:00)
Concordia Elbląg - Błękitni Stare Pole (16:00)

POPRZEDNIE SPARINGI
21. stycznia 2022 (piątek):
Anioły Garczegorze - Wieża Postomino
Ogniwo Sopot - Żuławy Nowy Dwór Gdański
20. stycznia 2022 (czwartek):
Pomezania Malbork 2-0 Kaszubia Kościerzyna (1)
19. stycznia 2022 (środa):
Jaguar Gdańsk 6-1 Arka II Gdynia
Dąb Kadyny 0-9 Osiczanka Osice
18. stycznia 2022 (wtorek):
Lechia Gdańsk 0-2 Czernomorec Odessa
15. stycznia 2022 (sobota):
Czarni Pruszcz Gdański 1-2 Pomezania Malbork (2)
Gwiazda Karsin 5-3 Borowiak Czersk (1)
Gedania Gdańsk 3-1 GKS Przodkowo
Świt Skolwin (Szczecin) 0-4 Chojniczanka Chojnice
Radunia Stężyca 4-2 Jaguar Gdańsk
Stolem Gniewino 3-1 Wikęd Luzino
Grom Nowy Staw 5-0 Błękitni Stare Pole
Chojniczanka II Chojnice 0-0 Elana Toruń
Arka Gdynia 0-1 Warta Poznań
Orzeł Wałcz 5-5 MKS Debrzno
Akademia Sportu Kolbudy 4-2 KS Chwaszczyno
Supra Kwidzyn 0-1 Jaguar II Gdańsk
Gedania II Gdańsk 2-3 Osiczanka Osice
13. marca 2021 (sobota):
Radunia Stężyca (juniorzy) 5-8 Amator Kiełpino (2)
7. marca 2021 (niedziela):
Amator II Kiełpino 2-2 Pomerania Gdańsk (1)
Urania Udorpie 9-3 Victoria Dąbrówka
6. marca 2021 (sobota):
Pomorzanin Gdynia 3-5 Amator Kiełpino (1)
2. marca 2021 (wtorek):
Kaszubia Kościerzyna 7-1 GKS Sierakowice
28. lutego 2021 (niedziela):
Amator II Kiełpino 10-1 Wisła Steblewo (1)
Błękitni Motarzyno 8-5 Victoria Dąbrówka
Myśliwiec Tuchomie 11-0 Urania Udorpie
27. lutego 2021 (sobota):
Kaszubia Kościerzyna 8-0 Sokół Zblewo (7)
Wda Lipusz 7-2 Bałtyk II Gdynia (2)
Amator Kiełpino 2-9 Bałtyk Gdynia AP (1)
Bałtyk Gdynia 2-1 Gryf Wejherowo
Jaguar Gdańsk 1-1 GKS Przodkowo
Pogoń Lębork 3-1 Sztorm Kosakowo (1)
Start Mrzezino 1-6 Orlęta Reda
Grom Nakla 1-7 Kaszubia Studzienice
24. lutego 2021 (środa):
Wda Lipusz 3-3 Bytovia II Bytów (1)
Kaszubia Kościerzyna 4-2 Powiśle Dzierzgoń
Pomezania Malbork 4-0 Zatoka Braniewo
23. lutego 2021 (wtorek):
Wda II Lipusz 2-1 Santana Wielki Klincz
21. lutego 2021 (niedziela):
Centrum Pelplin 7-1 Amator II Kiełpino (1)
20. lutego 2021 (sobota):
KP Starogard Gdański 4-2 Kaszubia Kościerzyna (1)
Pomezania Malbork 3-0 Sokół Zblewo (1)
Wda Lipusz 2-0 Radunia II Stężyca (2)
Sporting Leźno 2-4 Amator Kiełpino (2)
Bałtyk Gdynia 2-3 GKS Wikielec
Gedania Gdańsk 0-0 GKS Przodkowo
Pogoń Lębork 3-2 KS Chwaszczyno
Bytovia Bytów 0-1 Bałtyk Koszalin
Bałtyk II Gdynia 5-0 Czarni Pruszcz Gdański
Wietcisa Skarszewy 2-1 Orzeł Trąbki Wielkie
NASTĘPNE SPARINGI
23. stycznia 2022 (niedziela):
Gryf Wejherowo - Korona Wilkowice (12:00 Gniewino)
Chojniczanka II Chojnice - Bytovia Bytów (13:00 Bytów)
Korona Cedry Małe - Styna Godziszewo (14:00 Tczew)
26. stycznia 2022 (środa):
Chojniczanka Chojnice - Odra Opole (Cetniewo)
Lechia II Gdańsk - Korona Wilkowice (11:00 Sopot)
Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz (12:00 Gdynia)
28. stycznia 2022 (piątek):
Arka Gdynia - Odra Opole (Cetniewo)
Olimpia Elbląg - Bałtyk Gdynia
29. stycznia 2022 (sobota):
Lechia II Gdańsk - Gedania Gdańsk (AWFiS Gdańsk)
Chojniczanka II Chojnice - Wda Świecie
Bałtyk Gdynia - Wierzyca Pelplin
Borowiak Czersk - Kolejarz Chojnice
Pogoń Lębork - Jantar Ustka
Orzeł Trąbki Wielkie - Wietcisa Skarszewy
GKS Bełchatów - Arka Gdynia (Kleszczów)
GTS Mokry Dwór - GKS Kowale
Gryf Wejherowo - Orkan Rumia MKS
Orzeł Subkowy - Victoria Kaliska (Tczew)
MKS Władysławowo - Orlęta Reda (Cetniewo)
GTS Goszyn - Stoczniowiec Gdańsk
Zawisza Borzytuchom - Myśliwiec Tuchomie
Błękitni Stare Miasto - Ewingi Zalewo
Radunia II Stężyca - Wikęd Luzino (11:00 Stężyca)
KP Starogard Gdański - Olimpia Grudziądz (11:00 )
Lipniczanka Lipnica - Kaszubia Studzienice (11:00 Bytów)
Jaguar Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna (11:00 )
Czarni Pruszcz Gdański - Zatoka Braniewo (11:00 )
Darłovia Darłowo - Gryf Słupsk (12:00 Darłowo)
Gryf Słupsk KS - Anioły Garczegorze (12:00 Słupsk)
Bytovia Bytów - Stolem Gniewino (13:00 Bytów)
Czarni Pruszcz Gdański - Pomorzanin Banino (13:30 )
MKS Debrzno - Orkan Śmiłowo (14:00 Wałcz)
Ossa Biskupiec Pomorski - Powiśle Dzierzgoń (16:00 Iława)
30. stycznia 2022 (niedziela):
Chojniczanka Chojnice - Kotwica Kołobrzeg (Cetniewo)
Radunia Stężyca - GKS Przodkowo (11:00 Stężyca)
Osiczanka Osice - Czarni Przemysław (15:00 Tczew)
Wybrzeże Objazda - KS Damnica (15:30 Ustka)
4. lutego 2022 (piątek):
Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów
5. lutego 2022 (sobota):
Stolem Gniewino - Radunia Stężyca (Cetniewo)
KKS Kalisz - Arka Gdynia (Kleszczów)
Chojniczanka II Chojnice - MKP Szczecinek
MKS Władysławowo - Bałtyk Gdynia
Borowiak Czersk - Tucholanka Tuchola
Pogoń Lębork - Start Miastko
Grom Nowy Staw - Powiśle Dzierzgoń (Tczew)
Orzeł Subkowy - GKS Bobowo (Tczew)
Bałtyk II Gdynia - Orlęta Reda
GTS Goszyn - Wisła Tczew
Zawisza Borzytuchom - Orkan Gostkowo
Osiczanka Osice - Styna Godziszewo
Błękitni Stare Miasto - Wisła Korzeniewo
Wda Świecie - GKS Przodkowo
Olimpia Elbląg - Stolem Gniewino
Radunia II Stężyca - Wietcisa Skarszewy (11:00 Stężyca)
KP Starogard Gdański - Pomezania Malbork (11:00 Starogard Gdański)
GLKS Różyny - Kaszubia Kościerzyna (11:00 )
Czarni Pruszcz Gdański - Jaguar II Gdańsk (11:00 )
Gryf Słupsk KS - Jantar Ustka (12:00 Słupsk)
Wieża Postomino - Bytovia Bytów (13:00 Ustka)
Czarni Pruszcz Gdański - Gedania II Gdańsk (13:30 )
Gryf Słupsk - Sparta Sycewice (14:00 Słupsk)
Chojniczanka Chojnice (juniorzy) - Brda Przechlewo (14:00 Chojnice)
Sporting Leźno - KS Chwaszczyno (14:00 Żukowo)
Anioły Garczegorze - Gryf Wejherowo (14:30 Lębork)
Concordia Elbląg - Wierzyca Pelplin (16:00 Elbląg)
GTS Czarna Dąbrówka - Myśliwiec Tuchomie (17:00 Bytów)
MKS Debrzno - Kolejarz Chojnice (19:00 Tuchola)
6. lutego 2022 (niedziela):
Kaszubia Studzienice - Wierzyca Stara Kiszewa (11:00 Bytów)
8. lutego 2022 (wtorek):
Stomil Olsztyn - Radunia Stężyca (Cetniewo)
Gryf Tczew KP - Orzeł Subkowy (19:30 Tczew)
9. lutego 2022 (środa):
Chojniczanka Chojnice - Zawisza Bydgoszcz (Chojnice)
Chojniczanka Chojnice - KP Starogard Gdański (Chojnice)
Borowiak Czersk - Kaszubia Kościerzyna
Pomezania Malbork - Stoczniowiec Gdańsk (19:00 Malbork)
12. lutego 2022 (sobota):
Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia (Stężyca)
Chojniczanka II Chojnice - Start Pruszcz
Bałtyk Gdynia - Lechia II Gdańsk
Pogoń Lębork - Gryf Wejherowo
Centrum Pelplin - Wietcisa Skarszewy
Brda Przechlewo - Orkan Gostkowo (Bytów)
MKS Władysławowo - KS Chwaszczyno
Arka Gdynia - Stomil Olsztyn (Olsztyn)
GTS Mokry Dwór - Meteor Pinczyn
Kaszubia Studzienice - KS Skorzewo (Stężyca)
Orzeł Subkowy - Korona Cedry Małe
Orkan Rumia MKS - Orlęta Reda
GTS Goszyn - GKS Kowale
Zawisza Borzytuchom - Błękitni Motarzyno
Osiczanka Osice - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Błękitni Stare Miasto - Spójnia Sadlinki
Wda Świecie - Wierzyca Pelplin
Wisła Korzeniewo - Olimpia Sztum
Arka II Gdynia - Pomezania Malbork (11:00 Gdynia)
KP Starogard Gdański - Jaguar Gdańsk (11:00 )
Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna (11:00 )
Czarni Pruszcz Gdański - Arka II Gdynia (11:00 )
Jantar Ustka - Stolem Gniewino (12:00 Ustka)
Radunia II Stężyca - Unia Solec Kujawski (13:00 Stężyca)
Czarni Pruszcz Gdański - GTS Pruszcz Gdański (13:30 )
Gryf Słupsk - Wieża Postomino (14:00 Słupsk)
MKS Debrzno - Polonia Jastrowie (14:00 Wałcz)
Olimpia II Elbląg - Powiśle Dzierzgoń (14:00 Elbląg)
Anioły Garczegorze - Sokół Bożepole Wielkie (14:30 Lębork)
Lew Lębork - GTS Czarna Dąbrówka (16:30 Lębork)
Nogat Malbork - Agat Jegłownik (17:00 Malbork)
13. lutego 2022 (niedziela):
Wybrzeże Objazda - KS Zaleskie (15:30 Ustka)
15. lutego 2022 (wtorek):
Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca
Jantar Ustka - Wikęd Luzino (18:30 Ustka)
16. lutego 2022 (środa):
Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice (Gdynia)
Pomezania Malbork - Mady Ostaszewo (19:00 Malbork)
18. lutego 2022 (piątek):
Pogoń Lębork - Wikęd Luzino
19. lutego 2022 (sobota):
Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn
Chojniczanka II Chojnice - Pogoń Łobżenica
Bałtyk Gdynia - GKS Wikielec
Brda Przechlewo - Myśliwiec Tuchomie (Bytów)
Orkan Rumia MKS - MKS Władysławowo
GTS Mokry Dwór - GLKS Różyny
Gryf Wejherowo - Zenit Łęczyce
Gryf II Wejherowo - Orlęta Reda
GTS Goszyn - Styna Godziszewo
Błękitni Stare Miasto - Delta Miłoradz
Wda Świecie - Grom Nowy Staw
Wisła Korzeniewo - Czarni Przemysław
Jaguar Gdańsk - Pomezania Malbork (11:00 Gdańsk)
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin (11:00 )
Czarni Pruszcz Gdański - Wietcisa Skarszewy (11:00 )
Akademia Sportu Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna (11:00 )
Jantar Ustka - Wieża Postomino (12:00 Ustka)
Anioły Garczegorze - Sparta Sycewice (12:30 Lębork)
Czarni Pruszcz Gdański - GTS Mokry Dwór (13:30 )
Gryf Słupsk - MKP Szczecinek (14:00 Słupsk)
GTS Juszkowo - KS Chwaszczyno (15:00 Żukowo)
Agat Jegłownik - Osiczanka Osice (15:00 Malbork)
Radunia II Stężyca - Bytovia Bytów (16:00 Stężyca)
Concordia Elbląg - Żuławy Nowy Dwór Gdański (16:00 Elbląg)
20. lutego 2022 (niedziela):
MKS Debrzno - Rawys Raciąż (14:00 Tuchola)
Pogoń Prabuty - Powiśle Dzierzgoń (14:00 Iława)
GTS Czarna Dąbrówka - Błękitni Motarzyno (15:00 Bytów)
Kaszubia Studzienice - Garbarnia Kępice (17:00 Bytów)
Wybrzeże Objazda - Stal Jezierzyce (18:30 Ustka)
23. lutego 2022 (środa):
Borowiak Czersk - MKS Debrzno (20:00 Tuchola)
25. lutego 2022 (piątek):
Osiczanka Osice - Żuławy Nowy Dwór Gdański (20:15 Tczew)
26. lutego 2022 (sobota):
Chojniczanka II Chojnice - Stolem Gniewino
Radunia II Stężyca - Czarni Pruszcz Gdański (Stężyca)
Borowiak Czersk - Orzeł Subkowy
Pogoń Lębork - Sokół Bożepole Wielkie
GLKS Różyny - Wietcisa Skarszewy
Brda Przechlewo - Kolejarz Chojnice
MKS Władysławowo - Gryf Wejherowo
Orzeł Subkowy - GTS Mokry Dwór
Bałtyk Koszalin - Jantar Ustka (Koszalin)
Arka II Gdynia - Orlęta Reda
GTS Goszyn - Orzeł Straszyn
Zawisza Borzytuchom - Bytovia Bytów (juniorzy)
Błękitni Stare Miasto - Pomowiec Gronowo Elbląskie
Wisła Korzeniewo - Pogoń Prabuty
Pomezania Malbork - Wierzyca Pelplin (11:00 Malbork)
KP Starogard Gdański - GKS Kowale (11:00 )
Lechia II Gdańsk - Concordia Elbląg (11:00 Sopot)
GKS Żukowo - KS Chwaszczyno (13:00 Żukowo)
Czarni Pruszcz Gdański - Lechia Gdańsk (juniorzy) (13:30 )
Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze (14:00 Słupsk)
Huragan Morąg - Powiśle Dzierzgoń (14:00 Iława)
Tucholanka Tuchola - MKS Debrzno (14:30 Tuchola)
Bytovia Bytów - Dolina Gałąźnia Wielka (15:00 Bytów)
AP Malbork - Agat Jegłownik (15:00 Malbork)
27. lutego 2022 (niedziela):
GTS Czarna Dąbrówka - Orkan Gostkowo (13:00 Bytów)
Wybrzeże Objazda - Unison Machowino (14:00 Ustka)
Kaszubia Studzienice - Kaszubia II Kościerzyna (15:00 Bytów)
5. marca 2022 (sobota):
Bałtyk Gdynia - Concordia Elbląg
KP Starogard Gdański - Kaszubia Kościerzyna
GTS Goszyn - LKP Nowa Karczma
Błękitni Stare Miasto - Pama Powodowo
12. marca 2022 (sobota):
Błękitni Stare Miasto - Lisovia Lisewo
15. marca 2022 (wtorek):
KS Sulmin - KS Chwaszczyno (17:30 Żukowo)