Sparingi

Wyślij informację o sparingu
DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE SPARINGI
19. marca 2022 (sobota):
LKS Łebunia 6-2 Baza 44 Siemirowice
15. marca 2022 (wtorek):
Amator Kiełpino 7-1 FC Gowidlino (1)
13. marca 2022 (niedziela):
Sokół Lubnia 3-2 Zieloni Łąg
Magic Niezabyszewo 3-0 Kaszubia II Studzienice
12. marca 2022 (sobota):
Amator Kiełpino 11-3 LKS Łebunia (1)
Błękitni Stare Miasto 4-1 Lisovia Lisewo
8. marca 2022 (wtorek):
Amator Kiełpino 7-3 Wierzyca Stara Kiszewa (2)
6. marca 2022 (niedziela):
Unia Klawkowo 4-1 Zieloni Łąg
Sokół Zblewo 2-1 Sokół Lubichowo
Magic Niezabyszewo 2-1 Słupia Sulęczyno
5. marca 2022 (sobota):
KP Starogard Gdański 2-2 Kaszubia Kościerzyna (1)
Bałtyk Gdynia 3-2 Concordia Elbląg
Centrum Pelplin 6-0 Świt Radostowo (1)
Błękitni Stare Miasto 3-7 Pama Powodowo
Agat Jegłownik 2-3 Mady Ostaszewo
GKS Żukowo 5-3 Amator Kiełpino (1)
Amatorka Mikołajki Pomorskie 5-3 Delta Miłoradz
4. marca 2022 (piątek):
GKS II Sierakowice 6-2 LKS Łebunia (1)
1. marca 2022 (wtorek):
Cartusia Kartuzy 3-1 Amator Kiełpino
27. lutego 2022 (niedziela):
GKS Sierakowice 6-2 LKS Łebunia
GTS Czarna Dąbrówka 1-4 Orkan Gostkowo
LKS Łebunia 1-2 Wda Lipusz
Zieloni Łąg 4-4 Orkan Huta
Rodło Kwidzyn 4-0 Pomezania II Malbork
Pomezania II Malbork 9-0 Amatorka Mikołajki Pomorskie
26. lutego 2022 (sobota):
Borowiak Czersk 2-3 Styna Godziszewo (1)
Pomezania Malbork 0-0 Wierzyca Pelplin (1)
Pomezania Malbork 2-0 Gedania Gdańsk (1)
Sokół Zblewo 3-4 Świt Radostowo (1)
KP Starogard Gdański 2-0 GKS Kowale
Centrum Pelplin 1-4 Supra Kwidzyn (1)
Bytovia Bytów 5-2 Dolina Gałąźnia Wielka
Błękitni Stare Miasto 2-1 Pomowiec Gronowo Elbląskie (1)
AP Malbork 2-4 Agat Jegłownik
Lechia II Gdańsk 2-3 Concordia Elbląg
Amator Kiełpino 4-3 Lider Dębogórze (1)
Huragan Morąg 5-3 Powiśle Dzierzgoń
Pogoń Lębork 4-0 Sokół Bożepole Wielkie
Arka II Gdynia 1-2 Orlęta Reda
MKS Władysławowo 1-1 Gryf Wejherowo
Czarni Pruszcz Gdański 2-0 Radunia II Stężyca
GLKS Różyny 4-4 Wietcisa Skarszewy
Czarni Pruszcz Gdański 1-7 Lechia Gdańsk (juniorzy)
Gryf Słupsk 1-0 Anioły Garczegorze
Sokół Ełganowo 1-9 Grom Kleszczewo (1)
Tucholanka Tuchola 3-2 MKS Debrzno
GKS Żukowo 0-5 KS Chwaszczyno
Zawisza Borzytuchom 4-1 Bytovia Bytów (juniorzy)
Wisła Korzeniewo 0-3 Pogoń Prabuty
Barkas Tolkmicko 1-4 Mady Ostaszewo
NASTĘPNE SPARINGI
Brak zaplanowanych meczów
Prześlij informację o sparingu
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE