III liga - grupa II - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia Stężyca 33 81 26 3 4 101 - 24
2. Świt Skolwin (Szczecin) 33 75 23 6 4 70 - 28
3. Polonia Środa Wielkopolska 33 72 22 6 5 73 - 30
4. KP Starogard Gdański 33 61 19 4 10 48 - 42
5. Elana Toruń 34 55 15 10 9 58 - 32
6. Bałtyk Gdynia 33 44 12 8 13 41 - 47
7. GKS Przodkowo 33 40 11 7 15 42 - 53
8. Pogoń II Szczecin 34 39 11 6 17 60 - 66

9. Kotwica Kołobrzeg 33 55 15 10 8 53 - 38
10. Sokół Kleczew 33 54 16 6 11 60 - 44
11. Unia Janikowo 32 50 14 8 10 48 - 50
12. Jarota Jarocin 32 46 13 7 12 66 - 46
13. Nielba Wągrowiec 32 44 12 8 12 69 - 53
14. Flota Świnoujście 32 43 11 10 11 45 - 54
15. Bałtyk Koszalin 32 42 11 9 12 61 - 56
16. Unia Swarzędz 32 41 11 8 13 48 - 39
17. Gwardia Koszalin 32 40 11 7 14 40 - 46
18. Pomorzanin Toruń 32 37 9 10 13 32 - 38
19. Gryf Wejherowo 33 36 10 6 17 45 - 63
20. Górnik Konin 33 23 6 5 22 28 - 76
21. Chemik Police 32 18 4 6 22 25 - 87
22. Mieszko Gniezno 32 4 0 4 28 15 - 116
Ostatni komentarz dodał boixo 13.06.2021, 20:47:32



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<

Kolejka 14 - 31. października 2020


Bałtyk Koszalin 1 - 4 Elana Toruń 31 października 2020 - 12:00
Górnik Konin 1 - 9 Jarota Jarocin 31 października 2020 - 14:00
Radunia Stężyca 5 - 0 Mieszko Gniezno 31 października 2020 - 14:00
Chemik Police 0 - 2 Pogoń II Szczecin 31 października 2020 - 13:00
GKS Przodkowo 1 - 0 Unia Janikowo 4 listopada 2020 - 13:00
Unia Swarzędz 1 - 2 Sokół Kleczew 31 października 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 2 - 0 Bałtyk Gdynia 31 października 2020 - 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Pomorzanin Toruń 6 grudnia 2020 - 12:00
Gryf Wejherowo 0 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 31 października 2020 - 14:00
KP Starogard Gdański 0 - 1 Flota Świnoujście 31 października 2020 - 13:00
Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Nielba Wągrowiec 30 października 2020 - 18:00

Komentarze:



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła