III liga - grupa II - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia Stężyca 35 87 28 3 4 115 - 24
2. Świt Skolwin (Szczecin) 35 81 25 6 4 75 - 28
3. Polonia Środa Wielkopolska 35 76 23 7 5 76 - 31
4. KP Starogard Gdański 35 61 19 4 12 48 - 46
5. Elana Toruń 35 56 15 11 9 59 - 33
6. Bałtyk Gdynia 35 47 13 8 14 43 - 52
7. GKS Przodkowo 35 40 11 7 17 42 - 66
8. Pogoń II Szczecin 35 39 11 6 18 61 - 68

9. Kotwica Kołobrzeg 34 58 16 10 8 59 - 40
10. Sokół Kleczew 34 57 17 6 11 63 - 45
11. Unia Janikowo 34 54 15 9 10 54 - 53
12. Jarota Jarocin 34 49 14 7 13 68 - 49
13. Bałtyk Koszalin 34 48 13 9 12 63 - 56
14. Nielba Wągrowiec 34 47 13 8 13 74 - 59 2 2 0 2 0 4 - 4
15. Flota Świnoujście 34 47 12 11 11 48 - 55 2 2 0 2 0 4 - 4
16. Pomorzanin Toruń 34 43 11 10 13 39 - 40
17. Unia Swarzędz 34 41 11 8 15 51 - 44
18. Gwardia Koszalin 34 40 11 7 16 42 - 52
19. Gryf Wejherowo 34 36 10 6 18 45 - 64
20. Górnik Konin 34 26 7 5 22 32 - 76
21. Chemik Police 34 18 4 6 24 28 - 96
22. Mieszko Gniezno 34 4 0 4 30 15 - 123
Ostatni komentarz dodał hekla 04.07.2021, 13:17:29



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<

Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020


Bałtyk Koszalin 5 - 2 Sokół Kleczew 22 sierpnia 2020 - 11:00
Unia Janikowo 2 - 4 Bałtyk Gdynia 22 sierpnia 2020 - 17:00
Pogoń II Szczecin 4 - 1 Pomorzanin Toruń 23 sierpnia 2020 - 11:00
Mieszko Gniezno 1 - 6 Polonia Środa Wielkopolska 22 sierpnia 2020 - 17:00
Jarota Jarocin 3 - 1 Flota Świnoujście 22 sierpnia 2020 - 16:00
Elana Toruń 1 - 1 Nielba Wągrowiec 22 sierpnia 2020 - 17:00
Górnik Konin 1 - 3 Kotwica Kołobrzeg 22 sierpnia 2020 - 17:00
Radunia Stężyca 5 - 1 KP Starogard Gdański 23 sierpnia 2020 - 15:00
Chemik Police 2 - 3 Gryf Wejherowo 22 sierpnia 2020 - 15:00
GKS Przodkowo 1 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 22 sierpnia 2020 - 18:00
Unia Swarzędz 2 - 0 Gwardia Koszalin 22 sierpnia 2020 - 11:00

Komentarze:



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła