III liga - grupa II - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia Stężyca 33 81 26 3 4 101 - 24
2. Świt Skolwin (Szczecin) 33 75 23 6 4 70 - 28
3. Polonia Środa Wielkopolska 33 72 22 6 5 73 - 30
4. KP Starogard Gdański 33 61 19 4 10 48 - 42
5. Elana Toruń 33 52 14 10 9 55 - 30
6. Bałtyk Gdynia 33 44 12 8 13 41 - 47
7. GKS Przodkowo 33 40 11 7 15 42 - 53
8. Pogoń II Szczecin 33 39 11 6 16 58 - 63

9. Sokół Kleczew 32 54 16 6 10 60 - 43
10. Kotwica Kołobrzeg 32 52 14 10 8 50 - 37
11. Unia Janikowo 32 50 14 8 10 48 - 50
12. Jarota Jarocin 32 46 13 7 12 66 - 46
13. Nielba Wągrowiec 32 44 12 8 12 69 - 53
14. Flota Świnoujście 32 43 11 10 11 45 - 54
15. Bałtyk Koszalin 32 42 11 9 12 61 - 56
16. Unia Swarzędz 32 41 11 8 13 48 - 39
17. Gwardia Koszalin 32 40 11 7 14 40 - 46
18. Pomorzanin Toruń 32 37 9 10 13 32 - 38
19. Gryf Wejherowo 32 33 9 6 17 44 - 63
20. Górnik Konin 32 23 6 5 21 27 - 73
21. Chemik Police 32 18 4 6 22 25 - 87
22. Mieszko Gniezno 32 4 0 4 28 15 - 116
Ostatni komentarz dodał boixo 13.06.2021, 20:47:32



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<

Kolejka 27 - 8/9. maja 2021


Pogoń II Szczecin 0 - 0 Bałtyk Gdynia 9 maja 2021 - 11:00
Radunia Stężyca 6 - 0 GKS Przodkowo 8 maja 2021 - 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 2 KP Starogard Gdański 8 maja 2021 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Elana Toruń 7 maja 2021 - 18:00
Mieszko Gniezno 2 - 2 Bałtyk Koszalin 8 maja 2021 - 17:00
Sokół Kleczew 3 - 1 Unia Janikowo 8 maja 2021 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Jarota Jarocin 8 maja 2021 - 17:00
Górnik Konin 3 - 2 Nielba Wągrowiec 8 maja 2021 - 17:00
Pomorzanin Toruń 4 - 2 Chemik Police 8 maja 2021 - 17:30
Gryf Wejherowo 1 - 2 Unia Swarzędz 9 maja 2021 - 16:00
Gwardia Koszalin 1 - 2 Flota Świnoujście 8 maja 2021 - 17:00

Komentarze:



 hekla   08.05.2021, 11:15:12
Świt naprzód po 3 punkty!!!!
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła