POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2007 - SOBOTA 10.02.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




III liga - grupa II - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Elana Toruń 17 37 11 4 2 27 - 11
2. Świt Skolwin (Szczecin) 17 36 11 3 3 36 - 13
3. Bałtyk Gdynia 17 35 11 2 4 38 - 17
4. Kotwica Kołobrzeg 17 32 9 5 3 25 - 16
5. KKS Kalisz 17 31 9 4 4 25 - 10 1 1 0 1 0 0 - 0
6. Sokół Kleczew 17 31 9 4 4 25 - 13 1 1 0 1 0 0 - 0
7. Lech II Poznań 17 29 8 5 4 27 - 18
8. Polonia Środa Wielkopolska 17 27 7 6 4 27 - 23
9. Pogoń II Szczecin 17 25 7 4 6 23 - 20
10. Wda Świecie 17 22 6 4 7 27 - 34 1 3 1 0 0 2 - 0
11. Wierzyca Decka Pelplin 17 22 6 4 7 19 - 27 1 0 0 0 1 0 - 2
12. Centra Ostrów Wielkopolski 17 19 6 1 10 23 - 34
13. Jarota Jarocin 17 17 4 5 8 18 - 27
14. KP Starogard Gdański 17 15 4 3 10 14 - 20
15. GKS Przodkowo 17 13 4 1 12 20 - 38
16. Unia Solec Kujawski 17 12 2 6 9 14 - 31
17. Energetyk Gryfino 17 11 2 5 10 9 - 29
18. Górnik Konin 17 10 2 4 11 24 - 40
Ostatni komentarz dodał ...78 27.11.2017, 13:16:40

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (14) 
1. Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 2 Pogoń II Szczecin 12 sierpnia 2017 - 17:00
2. Wierzyca Decka Pelplin 0 - 2 Wda Świecie 12 sierpnia 2017 - 17:00
3. KP Starogard Gdański 1 - 0 Górnik Konin 12 sierpnia 2017 - 17:00
4. Unia Solec Kujawski 0 - 0 Energetyk Gryfino 12 sierpnia 2017 - 11:00
5. Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 Elana Toruń 12 sierpnia 2017 - 20:00
6. Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 2 GKS Przodkowo 12 sierpnia 2017 - 11:00
7. Sokół Kleczew 3 - 1 Lech II Poznań 12 sierpnia 2017 - 17:00
8. Bałtyk Gdynia 2 - 3 KKS Kalisz 12 sierpnia 2017 - 17:00
9. Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Jarota Jarocin 12 sierpnia 2017 - 16:00
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (12) 
10. Pogoń II Szczecin 2 - 0 Jarota Jarocin 20 sierpnia 2017 - 11:00
11. KKS Kalisz 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 19 sierpnia 2017 - 17:00
12. Lech II Poznań 0 - 5 Bałtyk Gdynia 19 sierpnia 2017 - 12:00
13. GKS Przodkowo 1 - 5 Sokół Kleczew 19 sierpnia 2017 - 18:00
14. Elana Toruń 1 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 19 sierpnia 2017 - 16:00
15. Energetyk Gryfino 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 19 sierpnia 2017 - 12:00
16. Górnik Konin 1 - 1 Unia Solec Kujawski 19 sierpnia 2017 - 17:00
17. Wda Świecie 4 - 3 KP Starogard Gdański 19 sierpnia 2017 - 17:00
18. Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 3 Wierzyca Decka Pelplin 19 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 3 - 23. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
19. Wierzyca Decka Pelplin 0 - 0 Pogoń II Szczecin 23 sierpnia 2017 - 17:30
20. KP Starogard Gdański 0 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 23 sierpnia 2017 - 18:00
21. Unia Solec Kujawski 3 - 5 Wda Świecie 23 sierpnia 2017 - 17:00
22. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Górnik Konin 23 sierpnia 2017 - 19:00
23. Świt Skolwin (Szczecin) 4 - 1 Energetyk Gryfino 23 sierpnia 2017 - 18:00
24. Sokół Kleczew 0 - 2 Elana Toruń 23 sierpnia 2017 - 17:30
25. Bałtyk Gdynia 5 - 0 GKS Przodkowo 23 sierpnia 2017 - 19:00
26. Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 Lech II Poznań 23 sierpnia 2017 - 18:00
27. KKS Kalisz 2 - 1 Jarota Jarocin 23 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
28. Pogoń II Szczecin 1 - 0 KKS Kalisz 27 sierpnia 2017 - 11:00
29. Lech II Poznań 2 - 1 Jarota Jarocin 26 sierpnia 2017 - 12:00
30. GKS Przodkowo 1 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 26 sierpnia 2017 - 17:00
31. Elana Toruń 2 - 0 Bałtyk Gdynia 27 sierpnia 2017 - 15:00
32. Energetyk Gryfino 0 - 1 Sokół Kleczew 26 sierpnia 2017 - 16:00
33. Górnik Konin 2 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 26 sierpnia 2017 - 17:00
34. Wda Świecie 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 26 sierpnia 2017 - 17:00
35. Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 0 Unia Solec Kujawski 26 sierpnia 2017 - 17:00
36. Wierzyca Decka Pelplin 2 - 2 KP Starogard Gdański 26 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 5 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
37. KP Starogard Gdański 3 - 0 Pogoń II Szczecin 2 września 2017 - 17:00
38. Unia Solec Kujawski 0 - 0 Wierzyca Decka Pelplin 2 września 2017 - 13:00
39. Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 1 września 2017 - 19:00
40. Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 0 Wda Świecie 3 września 2017 - 16:00
41. Sokół Kleczew 1 - 1 Górnik Konin 2 września 2017 - 17:00
42. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Energetyk Gryfino 2 września 2017 - 15:00
43. Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Elana Toruń 2 września 2017 - 16:00
44. Jarota Jarocin 1 - 0 GKS Przodkowo 2 września 2017 - 17:00
45. KKS Kalisz 0 - 0 Lech II Poznań 27 września 2017 - 16:30
Kolejka 6 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
46. Pogoń II Szczecin 1 - 4 Lech II Poznań 9 września 2017 - 11:00
47. GKS Przodkowo 3 - 2 KKS Kalisz 9 września 2017 - 17:00
48. Elana Toruń 1 - 1 Jarota Jarocin 10 września 2017 - 15:00
49. Energetyk Gryfino 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 9 września 2017 - 11:00
50. Górnik Konin 3 - 4 Bałtyk Gdynia 9 września 2017 - 17:00
51. Wda Świecie 2 - 1 Sokół Kleczew 9 września 2017 - 13:00
52. Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 9 września 2017 - 17:00
53. Wierzyca Decka Pelplin 3 - 2 Kotwica Kołobrzeg 9 września 2017 - 17:00
54. KP Starogard Gdański 2 - 0 Unia Solec Kujawski 9 września 2017 - 16:00
Kolejka 7 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
55. Unia Solec Kujawski 1 - 3 Pogoń II Szczecin 17 września 2017 - 14:00
56. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 KP Starogard Gdański 16 września 2017 - 19:00
57. Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 1 Wierzyca Decka Pelplin 16 września 2017 - 13:00
58. Sokół Kleczew 3 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 15 września 2017 - 17:00
59. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Wda Świecie 16 września 2017 - 11:00
60. Polonia Środa Wielkopolska 5 - 2 Górnik Konin 16 września 2017 - 16:00
61. Jarota Jarocin 2 - 3 Energetyk Gryfino 16 września 2017 - 16:00
62. KKS Kalisz 1 - 1 Elana Toruń 16 września 2017 - 17:00
63. Lech II Poznań 3 - 1 GKS Przodkowo 16 września 2017 - 12:00
Kolejka 8 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
64. Pogoń II Szczecin 4 - 0 GKS Przodkowo 24 września 2017 - 11:00
65. Elana Toruń 0 - 1 Lech II Poznań 23 września 2017 - 15:00
66. Energetyk Gryfino 0 - 3 KKS Kalisz 23 września 2017 - 12:00
67. Górnik Konin 2 - 3 Jarota Jarocin 23 września 2017 - 16:00
68. Wda Świecie 0 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 23 września 2017 - 16:00
69. Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 4 Bałtyk Gdynia 23 września 2017 - 16:00
70. Wierzyca Decka Pelplin 0 - 3 Sokół Kleczew 23 września 2017 - 16:00
71. KP Starogard Gdański 0 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 23 września 2017 - 16:00
72. Unia Solec Kujawski 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 23 września 2017 - 14:00
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
73. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Pogoń II Szczecin 30 września 2017 - 18:00
74. Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 0 Unia Solec Kujawski 30 września 2017 - 13:00
75. Sokół Kleczew 1 - 0 KP Starogard Gdański 30 września 2017 - 16:00
76. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Wierzyca Decka Pelplin 1 października 2017 - 15:00
77. Polonia Środa Wielkopolska 3 - 3 Centra Ostrów Wielkopolski 30 września 2017 - 15:00
78. Jarota Jarocin 1 - 1 Wda Świecie 30 września 2017 - 16:00
79. KKS Kalisz 2 - 0 Górnik Konin 1 października 2017 - 16:00
80. Lech II Poznań 3 - 0 Energetyk Gryfino 30 września 2017 - 12:00
81. GKS Przodkowo 1 - 0 Elana Toruń 30 września 2017 - 16:00
Kolejka 10 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (4) 
82. Pogoń II Szczecin 1 - 3 Elana Toruń 8 października 2017 - 11:00
83. Energetyk Gryfino 3 - 2 GKS Przodkowo 7 października 2017 - 13:00
84. Górnik Konin 0 - 5 Lech II Poznań 25 października 2017 - 15:00
85. Wda Świecie 0 - 2 KKS Kalisz 7 października 2017 - 15:00
86. Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 1 Jarota Jarocin 7 października 2017 - 15:00
87. Wierzyca Decka Pelplin 3 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 7 października 2017 - 15:00
88. KP Starogard Gdański 0 - 1 Bałtyk Gdynia 8 października 2017 - 12:00
89. Unia Solec Kujawski 0 - 2 Sokół Kleczew 7 października 2017 - 14:00
90. Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 7 października 2017 - 18:00
Kolejka 11 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
91. Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Pogoń II Szczecin 15 października 2017 - 15:00
92. Sokół Kleczew 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 14 października 2017 - 15:00
93. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Unia Solec Kujawski 14 października 2017 - 18:00
94. Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 KP Starogard Gdański 14 października 2017 - 15:00
95. Jarota Jarocin 2 - 0 Wierzyca Decka Pelplin 14 października 2017 - 15:00
96. KKS Kalisz 2 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 14 października 2017 - 15:00
97. Lech II Poznań 1 - 2 Wda Świecie 14 października 2017 - 12:00
98. GKS Przodkowo 2 - 1 Górnik Konin 15 października 2017 - 12:00
99. Elana Toruń 1 - 0 Energetyk Gryfino 15 października 2017 - 14:00
Kolejka 12 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
100. Pogoń II Szczecin 3 - 0 Energetyk Gryfino 22 października 2017 - 11:00
101. Górnik Konin 1 - 2 Elana Toruń 21 października 2017 - 14:00
102. Wda Świecie 3 - 2 GKS Przodkowo 21 października 2017 - 14:00
103. Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 0 Lech II Poznań 21 października 2017 - 15:00
104. Wierzyca Decka Pelplin 0 - 1 KKS Kalisz 21 października 2017 - 15:00
105. KP Starogard Gdański 1 - 1 Jarota Jarocin 21 października 2017 - 15:00
106. Unia Solec Kujawski 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 21 października 2017 - 14:00
107. Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Bałtyk Gdynia 21 października 2017 - 18:00
108. Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 1 Sokół Kleczew 21 października 2017 - 13:00
Kolejka 13 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
109. Sokół Kleczew 2 - 1 Pogoń II Szczecin 28 października 2017 - 15:00
110. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 28 października 2017 - 17:00
111. Polonia Środa Wielkopolska 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 28 października 2017 - 14:00
112. Jarota Jarocin 0 - 6 Unia Solec Kujawski 28 października 2017 - 15:00
113. KKS Kalisz 1 - 0 KP Starogard Gdański 28 października 2017 - 14:00
114. Lech II Poznań 3 - 0 Wierzyca Decka Pelplin 28 października 2017 - 12:00
115. GKS Przodkowo 4 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 28 października 2017 - 15:00
116. Elana Toruń 3 - 2 Wda Świecie 28 października 2017 - 14:00
117. Energetyk Gryfino 1 - 1 Górnik Konin 28 października 2017 - 15:00
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
118. Pogoń II Szczecin 2 - 0 Górnik Konin 5 listopada 2017 - 11:00
119. Wda Świecie 1 - 1 Energetyk Gryfino 4 listopada 2017 - 13:00
120. Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 1 Elana Toruń 4 listopada 2017 - 13:00
121. Wierzyca Decka Pelplin 1 - 0 GKS Przodkowo 4 listopada 2017 - 14:00
122. KP Starogard Gdański 0 - 2 Lech II Poznań 4 listopada 2017 - 13:00
123. Unia Solec Kujawski 0 - 6 KKS Kalisz 4 listopada 2017 - 14:00
124. Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Jarota Jarocin 4 listopada 2017 - 17:00
125. Świt Skolwin (Szczecin) 5 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 4 listopada 2017 - 13:00
126. Sokół Kleczew 1 - 0 Bałtyk Gdynia 4 listopada 2017 - 14:00
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
127. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Pogoń II Szczecin 2 grudnia 2017 - 15:30
128. Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Sokół Kleczew 11 listopada 2017 - 13:00
129. Jarota Jarocin 2 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 12 listopada 2017 - 13:30
130. KKS Kalisz 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 12 listopada 2017 - 13:00
131. Lech II Poznań 1 - 1 Unia Solec Kujawski 2 grudnia 2017 - 12:00
132. GKS Przodkowo 0 - 1 KP Starogard Gdański 11 listopada 2017 - 13:00
133. Elana Toruń 5 - 0 Wierzyca Decka Pelplin 11 listopada 2017 - 13:00
134. Energetyk Gryfino 0 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 11 listopada 2017 - 13:00
135. Górnik Konin 4 - 2 Wda Świecie 11 listopada 2017 - 13:30
Kolejka 16 - 18/19. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
136. Pogoń II Szczecin 1 - 1 Wda Świecie 18 listopada 2017 - 18:00
137. Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 4 Górnik Konin 18 listopada 2017 - 12:00
138. Wierzyca Decka Pelplin 3 - 0 Energetyk Gryfino 18 listopada 2017 - 13:00
139. KP Starogard Gdański 1 - 2 Elana Toruń 18 listopada 2017 - 13:00
140. Unia Solec Kujawski 1 - 0 GKS Przodkowo 18 listopada 2017 - 13:00
141. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Lech II Poznań 18 listopada 2017 - 17:00
142. Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 0 KKS Kalisz 19 listopada 2017 - 13:30
143. Sokół Kleczew 0 - 0 Jarota Jarocin 18 listopada 2017 - 13:00
144. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 19 listopada 2017 - 15:30
Kolejka 17 - 25/26. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
145. Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Pogoń II Szczecin 25 listopada 2017 - 12:00
146. Jarota Jarocin 1 - 1 Bałtyk Gdynia 25 listopada 2017 - 13:00
147. Sokół Kleczew 0 - 0 KKS Kalisz 5 sierpnia 2017 - 17:00
148. Lech II Poznań 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 25 listopada 2017 - 12:00
149. GKS Przodkowo 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 25 listopada 2017 - 18:00
Ogniwo Sopot
150. Elana Toruń 0 - 0 Unia Solec Kujawski 26 listopada 2017 - 13:00
151. Energetyk Gryfino 0 - 0 KP Starogard Gdański 25 listopada 2017 - 13:00
152. Górnik Konin 2 - 3 Wierzyca Decka Pelplin 25 listopada 2017 - 13:00
153. Wda Świecie 1 - 2 Centra Ostrów Wielkopolski 25 listopada 2017 - 13:00
Kolejka 18 - 10/11. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Pogoń II Szczecin - Centra Ostrów Wielkopolski
155. Wda Świecie - Wierzyca Decka Pelplin
156. Górnik Konin - KP Starogard Gdański
157. Energetyk Gryfino - Unia Solec Kujawski
158. Elana Toruń - Kotwica Kołobrzeg
159. GKS Przodkowo - Świt Skolwin (Szczecin)
160. Lech II Poznań - Sokół Kleczew
161. KKS Kalisz - Bałtyk Gdynia
162. Jarota Jarocin - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 19 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin
164. Polonia Środa Wielkopolska - KKS Kalisz
165. Bałtyk Gdynia - Lech II Poznań
166. Sokół Kleczew - GKS Przodkowo
167. Świt Skolwin (Szczecin) - Elana Toruń
168. Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino
169. Unia Solec Kujawski - Górnik Konin
170. KP Starogard Gdański - Wda Świecie
171. Wierzyca Decka Pelplin - Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 20 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. Pogoń II Szczecin - Wierzyca Decka Pelplin
173. Centra Ostrów Wielkopolski - KP Starogard Gdański
174. Wda Świecie - Unia Solec Kujawski
175. Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg
176. Energetyk Gryfino - Świt Skolwin (Szczecin)
177. Elana Toruń - Sokół Kleczew
178. GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia
179. Lech II Poznań - Polonia Środa Wielkopolska
180. Jarota Jarocin - KKS Kalisz
Kolejka 21 - 31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. KKS Kalisz - Pogoń II Szczecin
182. Jarota Jarocin - Lech II Poznań
183. Polonia Środa Wielkopolska - GKS Przodkowo
184. Bałtyk Gdynia - Elana Toruń
185. Sokół Kleczew - Energetyk Gryfino
186. Świt Skolwin (Szczecin) - Górnik Konin
187. Kotwica Kołobrzeg - Wda Świecie
188. Unia Solec Kujawski - Centra Ostrów Wielkopolski
189. KP Starogard Gdański - Wierzyca Decka Pelplin
Kolejka 22 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański
191. Wierzyca Decka Pelplin - Unia Solec Kujawski
192. Centra Ostrów Wielkopolski - Kotwica Kołobrzeg
193. Wda Świecie - Świt Skolwin (Szczecin)
194. Górnik Konin - Sokół Kleczew
195. Energetyk Gryfino - Bałtyk Gdynia
196. Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska
197. GKS Przodkowo - Jarota Jarocin
198. Lech II Poznań - KKS Kalisz
Kolejka 23 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Lech II Poznań - Pogoń II Szczecin
200. KKS Kalisz - GKS Przodkowo
201. Jarota Jarocin - Elana Toruń
202. Polonia Środa Wielkopolska - Energetyk Gryfino
203. Bałtyk Gdynia - Górnik Konin
204. Sokół Kleczew - Wda Świecie
205. Świt Skolwin (Szczecin) - Centra Ostrów Wielkopolski
206. Kotwica Kołobrzeg - Wierzyca Decka Pelplin
207. Unia Solec Kujawski - KP Starogard Gdański
Kolejka 24 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. Pogoń II Szczecin - Unia Solec Kujawski
209. KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg
210. Wierzyca Decka Pelplin - Świt Skolwin (Szczecin)
211. Centra Ostrów Wielkopolski - Sokół Kleczew
212. Wda Świecie - Bałtyk Gdynia
213. Górnik Konin - Polonia Środa Wielkopolska
214. Energetyk Gryfino - Jarota Jarocin
215. Elana Toruń - KKS Kalisz
216. GKS Przodkowo - Lech II Poznań
Kolejka 25 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin
218. Lech II Poznań - Elana Toruń
219. KKS Kalisz - Energetyk Gryfino
220. Jarota Jarocin - Górnik Konin
221. Polonia Środa Wielkopolska - Wda Świecie
222. Bałtyk Gdynia - Centra Ostrów Wielkopolski
223. Sokół Kleczew - Wierzyca Decka Pelplin
224. Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański
225. Kotwica Kołobrzeg - Unia Solec Kujawski
Kolejka 26 - 1. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg
227. Unia Solec Kujawski - Świt Skolwin (Szczecin)
228. KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew
229. Wierzyca Decka Pelplin - Bałtyk Gdynia
230. Centra Ostrów Wielkopolski - Polonia Środa Wielkopolska
231. Wda Świecie - Jarota Jarocin
232. Górnik Konin - KKS Kalisz
233. Energetyk Gryfino - Lech II Poznań
234. Elana Toruń - GKS Przodkowo
Kolejka 27 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Elana Toruń - Pogoń II Szczecin
236. GKS Przodkowo - Energetyk Gryfino
237. Lech II Poznań - Górnik Konin
238. KKS Kalisz - Wda Świecie
239. Jarota Jarocin - Centra Ostrów Wielkopolski
240. Polonia Środa Wielkopolska - Wierzyca Decka Pelplin
241. Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański
242. Sokół Kleczew - Unia Solec Kujawski
243. Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 28 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin (Szczecin)
245. Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew
246. Unia Solec Kujawski - Bałtyk Gdynia
247. KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska
248. Wierzyca Decka Pelplin - Jarota Jarocin
249. Centra Ostrów Wielkopolski - KKS Kalisz
250. Wda Świecie - Lech II Poznań
251. Górnik Konin - GKS Przodkowo
252. Energetyk Gryfino - Elana Toruń
Kolejka 29 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. Energetyk Gryfino - Pogoń II Szczecin
254. Elana Toruń - Górnik Konin
255. GKS Przodkowo - Wda Świecie
256. Lech II Poznań - Centra Ostrów Wielkopolski
257. KKS Kalisz - Wierzyca Decka Pelplin
258. Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański
259. Polonia Środa Wielkopolska - Unia Solec Kujawski
260. Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg
261. Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin)
Kolejka 30 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew
263. Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia
264. Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska
265. Unia Solec Kujawski - Jarota Jarocin
266. KP Starogard Gdański - KKS Kalisz
267. Wierzyca Decka Pelplin - Lech II Poznań
268. Centra Ostrów Wielkopolski - GKS Przodkowo
269. Wda Świecie - Elana Toruń
270. Górnik Konin - Energetyk Gryfino
Kolejka 31 - 31. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Górnik Konin - Pogoń II Szczecin
272. Energetyk Gryfino - Wda Świecie
273. Elana Toruń - Centra Ostrów Wielkopolski
274. GKS Przodkowo - Wierzyca Decka Pelplin
275. Lech II Poznań - KP Starogard Gdański
276. KKS Kalisz - Unia Solec Kujawski
277. Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg
278. Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin)
279. Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew
Kolejka 32 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia
281. Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska
282. Świt Skolwin (Szczecin) - Jarota Jarocin
283. Kotwica Kołobrzeg - KKS Kalisz
284. Unia Solec Kujawski - Lech II Poznań
285. KP Starogard Gdański - GKS Przodkowo
286. Wierzyca Decka Pelplin - Elana Toruń
287. Centra Ostrów Wielkopolski - Energetyk Gryfino
288. Wda Świecie - Górnik Konin
Kolejka 33 - 9. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Wda Świecie - Pogoń II Szczecin
290. Górnik Konin - Centra Ostrów Wielkopolski
291. Energetyk Gryfino - Wierzyca Decka Pelplin
292. Elana Toruń - KP Starogard Gdański
293. GKS Przodkowo - Unia Solec Kujawski
294. Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg
295. KKS Kalisz - Świt Skolwin (Szczecin)
296. Jarota Jarocin - Sokół Kleczew
297. Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia
Kolejka 34 - 16. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska
299. Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin
300. KKS Kalisz - Sokół Kleczew
301. Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań
302. Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo
303. Unia Solec Kujawski - Elana Toruń
304. KP Starogard Gdański - Energetyk Gryfino
305. Wierzyca Decka Pelplin - Górnik Konin
306. Centra Ostrów Wielkopolski - Wda Świecie
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04