ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




III liga - grupa II - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Elana Toruń 34 77 24 5 5 71 - 24
2. Świt Skolwin (Szczecin) 34 73 23 4 7 70 - 27
3. Bałtyk Gdynia 34 69 22 3 9 74 - 36
4. Lech II Poznań 34 66 20 6 8 69 - 34
5. KKS Kalisz 34 63 19 6 9 52 - 33
6. Polonia Środa Wielkopolska 34 60 17 9 8 63 - 41
7. Sokół Kleczew 34 59 17 8 9 51 - 33
8. Kotwica Kołobrzeg 34 57 17 6 11 48 - 37
9. KP Starogard Gdański 34 51 15 6 13 46 - 32
10. Pogoń II Szczecin 34 49 14 7 13 45 - 53
11. Jarota Jarocin 34 42 11 9 14 45 - 50 2 4 1 1 0 3 - 1
12. Wierzyca Decka Pelplin 34 42 12 6 16 38 - 47 2 1 0 1 1 1 - 3
13. Wda Świecie 34 35 10 5 19 52 - 72
14. Górnik Konin 34 34 9 7 18 40 - 61
15. Centra Ostrów Wielkopolski 34 32 9 5 20 38 - 67
16. GKS Przodkowo 34 25 7 4 23 38 - 75
17. Unia Solec Kujawski 34 19 4 7 23 33 - 80
18. Energetyk Gryfino (*) 34 11 2 5 27 9 - 80
Ostatni komentarz dodał BialaGwiazda 09.06.2018, 21:26:25
* Energetyk Gryfino wycofał się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (14) 
1. Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 2 Pogoń II Szczecin 12 sierpnia 2017 - 17:00
2. Wierzyca Decka Pelplin 0 - 2 Wda Świecie 12 sierpnia 2017 - 17:00
3. KP Starogard Gdański 1 - 0 Górnik Konin 12 sierpnia 2017 - 17:00
4. Unia Solec Kujawski 0 - 0 Energetyk Gryfino 12 sierpnia 2017 - 11:00
5. Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 Elana Toruń 12 sierpnia 2017 - 20:00
6. Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 2 GKS Przodkowo 12 sierpnia 2017 - 11:00
7. Sokół Kleczew 3 - 1 Lech II Poznań 12 sierpnia 2017 - 17:00
8. Bałtyk Gdynia 2 - 3 KKS Kalisz 12 sierpnia 2017 - 17:00
9. Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Jarota Jarocin 12 sierpnia 2017 - 16:00
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (12) 
10. Pogoń II Szczecin 2 - 0 Jarota Jarocin 20 sierpnia 2017 - 11:00
11. KKS Kalisz 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 19 sierpnia 2017 - 17:00
12. Lech II Poznań 0 - 5 Bałtyk Gdynia 19 sierpnia 2017 - 12:00
13. GKS Przodkowo 1 - 5 Sokół Kleczew 19 sierpnia 2017 - 18:00
14. Elana Toruń 1 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 19 sierpnia 2017 - 16:00
15. Energetyk Gryfino 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 19 sierpnia 2017 - 12:00
16. Górnik Konin 1 - 1 Unia Solec Kujawski 19 sierpnia 2017 - 17:00
17. Wda Świecie 4 - 3 KP Starogard Gdański 19 sierpnia 2017 - 17:00
18. Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 3 Wierzyca Decka Pelplin 19 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 3 - 23. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
19. Wierzyca Decka Pelplin 0 - 0 Pogoń II Szczecin 23 sierpnia 2017 - 17:30
20. KP Starogard Gdański 0 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 23 sierpnia 2017 - 18:00
21. Unia Solec Kujawski 3 - 5 Wda Świecie 23 sierpnia 2017 - 17:00
22. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Górnik Konin 23 sierpnia 2017 - 19:00
23. Świt Skolwin (Szczecin) 4 - 1 Energetyk Gryfino 23 sierpnia 2017 - 18:00
24. Sokół Kleczew 0 - 2 Elana Toruń 23 sierpnia 2017 - 17:30
25. Bałtyk Gdynia 5 - 0 GKS Przodkowo 23 sierpnia 2017 - 19:00
26. Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 Lech II Poznań 23 sierpnia 2017 - 18:00
27. KKS Kalisz 2 - 1 Jarota Jarocin 23 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
28. Pogoń II Szczecin 1 - 0 KKS Kalisz 27 sierpnia 2017 - 11:00
29. Lech II Poznań 2 - 1 Jarota Jarocin 26 sierpnia 2017 - 12:00
30. GKS Przodkowo 1 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 26 sierpnia 2017 - 17:00
31. Elana Toruń 2 - 0 Bałtyk Gdynia 27 sierpnia 2017 - 15:00
32. Energetyk Gryfino 0 - 1 Sokół Kleczew 26 sierpnia 2017 - 16:00
33. Górnik Konin 2 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 26 sierpnia 2017 - 17:00
34. Wda Świecie 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 26 sierpnia 2017 - 17:00
35. Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 0 Unia Solec Kujawski 26 sierpnia 2017 - 17:00
36. Wierzyca Decka Pelplin 2 - 2 KP Starogard Gdański 26 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 5 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
37. KP Starogard Gdański 3 - 0 Pogoń II Szczecin 2 września 2017 - 17:00
38. Unia Solec Kujawski 0 - 0 Wierzyca Decka Pelplin 2 września 2017 - 13:00
39. Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 1 września 2017 - 19:00
40. Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 0 Wda Świecie 3 września 2017 - 16:00
41. Sokół Kleczew 1 - 1 Górnik Konin 2 września 2017 - 17:00
42. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Energetyk Gryfino 2 września 2017 - 15:00
43. Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Elana Toruń 2 września 2017 - 16:00
44. Jarota Jarocin 1 - 0 GKS Przodkowo 2 września 2017 - 17:00
45. KKS Kalisz 0 - 0 Lech II Poznań 27 września 2017 - 16:30
Kolejka 6 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
46. Pogoń II Szczecin 1 - 4 Lech II Poznań 9 września 2017 - 11:00
47. GKS Przodkowo 3 - 2 KKS Kalisz 9 września 2017 - 17:00
48. Elana Toruń 1 - 1 Jarota Jarocin 10 września 2017 - 15:00
49. Energetyk Gryfino 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 9 września 2017 - 11:00
50. Górnik Konin 3 - 4 Bałtyk Gdynia 9 września 2017 - 17:00
51. Wda Świecie 2 - 1 Sokół Kleczew 9 września 2017 - 13:00
52. Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 9 września 2017 - 17:00
53. Wierzyca Decka Pelplin 3 - 2 Kotwica Kołobrzeg 9 września 2017 - 17:00
54. KP Starogard Gdański 2 - 0 Unia Solec Kujawski 9 września 2017 - 16:00
Kolejka 7 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
55. Unia Solec Kujawski 1 - 3 Pogoń II Szczecin 17 września 2017 - 14:00
56. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 KP Starogard Gdański 16 września 2017 - 19:00
57. Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 1 Wierzyca Decka Pelplin 16 września 2017 - 13:00
58. Sokół Kleczew 3 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 15 września 2017 - 17:00
59. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Wda Świecie 16 września 2017 - 11:00
60. Polonia Środa Wielkopolska 5 - 2 Górnik Konin 16 września 2017 - 16:00
61. Jarota Jarocin 2 - 3 Energetyk Gryfino 16 września 2017 - 16:00
62. KKS Kalisz 1 - 1 Elana Toruń 16 września 2017 - 17:00
63. Lech II Poznań 3 - 1 GKS Przodkowo 16 września 2017 - 12:00
Kolejka 8 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
64. Pogoń II Szczecin 4 - 0 GKS Przodkowo 24 września 2017 - 11:00
65. Elana Toruń 0 - 1 Lech II Poznań 23 września 2017 - 15:00
66. Energetyk Gryfino 0 - 3 KKS Kalisz 23 września 2017 - 12:00
67. Górnik Konin 2 - 3 Jarota Jarocin 23 września 2017 - 16:00
68. Wda Świecie 0 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 23 września 2017 - 16:00
69. Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 4 Bałtyk Gdynia 23 września 2017 - 16:00
70. Wierzyca Decka Pelplin 0 - 3 Sokół Kleczew 23 września 2017 - 16:00
71. KP Starogard Gdański 0 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 23 września 2017 - 16:00
72. Unia Solec Kujawski 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 23 września 2017 - 14:00
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
73. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Pogoń II Szczecin 30 września 2017 - 18:00
74. Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 0 Unia Solec Kujawski 30 września 2017 - 13:00
75. Sokół Kleczew 1 - 0 KP Starogard Gdański 30 września 2017 - 16:00
76. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Wierzyca Decka Pelplin 1 października 2017 - 15:00
77. Polonia Środa Wielkopolska 3 - 3 Centra Ostrów Wielkopolski 30 września 2017 - 15:00
78. Jarota Jarocin 1 - 1 Wda Świecie 30 września 2017 - 16:00
79. KKS Kalisz 2 - 0 Górnik Konin 1 października 2017 - 16:00
80. Lech II Poznań 3 - 0 Energetyk Gryfino 30 września 2017 - 12:00
81. GKS Przodkowo 1 - 0 Elana Toruń 30 września 2017 - 16:00
Kolejka 10 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (4) 
82. Pogoń II Szczecin 1 - 3 Elana Toruń 8 października 2017 - 11:00
83. Energetyk Gryfino 3 - 2 GKS Przodkowo 7 października 2017 - 13:00
84. Górnik Konin 0 - 5 Lech II Poznań 25 października 2017 - 15:00
85. Wda Świecie 0 - 2 KKS Kalisz 7 października 2017 - 15:00
86. Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 1 Jarota Jarocin 7 października 2017 - 15:00
87. Wierzyca Decka Pelplin 3 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 7 października 2017 - 15:00
88. KP Starogard Gdański 0 - 1 Bałtyk Gdynia 8 października 2017 - 12:00
89. Unia Solec Kujawski 0 - 2 Sokół Kleczew 7 października 2017 - 14:00
90. Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 7 października 2017 - 18:00
Kolejka 11 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
91. Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Pogoń II Szczecin 15 października 2017 - 15:00
92. Sokół Kleczew 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 14 października 2017 - 15:00
93. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Unia Solec Kujawski 14 października 2017 - 18:00
94. Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 KP Starogard Gdański 14 października 2017 - 15:00
95. Jarota Jarocin 2 - 0 Wierzyca Decka Pelplin 14 października 2017 - 15:00
96. KKS Kalisz 2 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 14 października 2017 - 15:00
97. Lech II Poznań 1 - 2 Wda Świecie 14 października 2017 - 12:00
98. GKS Przodkowo 2 - 1 Górnik Konin 15 października 2017 - 12:00
99. Elana Toruń 1 - 0 Energetyk Gryfino 15 października 2017 - 14:00
Kolejka 12 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
100. Pogoń II Szczecin 3 - 0 Energetyk Gryfino 22 października 2017 - 11:00
101. Górnik Konin 1 - 2 Elana Toruń 21 października 2017 - 14:00
102. Wda Świecie 3 - 2 GKS Przodkowo 21 października 2017 - 14:00
103. Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 0 Lech II Poznań 21 października 2017 - 15:00
104. Wierzyca Decka Pelplin 0 - 1 KKS Kalisz 21 października 2017 - 15:00
105. KP Starogard Gdański 1 - 1 Jarota Jarocin 21 października 2017 - 15:00
106. Unia Solec Kujawski 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 21 października 2017 - 14:00
107. Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Bałtyk Gdynia 21 października 2017 - 18:00
108. Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 1 Sokół Kleczew 21 października 2017 - 13:00
Kolejka 13 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
109. Sokół Kleczew 2 - 1 Pogoń II Szczecin 28 października 2017 - 15:00
110. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 28 października 2017 - 17:00
111. Polonia Środa Wielkopolska 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 28 października 2017 - 14:00
112. Jarota Jarocin 0 - 6 Unia Solec Kujawski 28 października 2017 - 15:00
113. KKS Kalisz 1 - 0 KP Starogard Gdański 28 października 2017 - 14:00
114. Lech II Poznań 3 - 0 Wierzyca Decka Pelplin 28 października 2017 - 12:00
115. GKS Przodkowo 4 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 28 października 2017 - 15:00
116. Elana Toruń 3 - 2 Wda Świecie 28 października 2017 - 14:00
117. Energetyk Gryfino 1 - 1 Górnik Konin 28 października 2017 - 15:00
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
118. Pogoń II Szczecin 2 - 0 Górnik Konin 5 listopada 2017 - 11:00
119. Wda Świecie 1 - 1 Energetyk Gryfino 4 listopada 2017 - 13:00
120. Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 1 Elana Toruń 4 listopada 2017 - 13:00
121. Wierzyca Decka Pelplin 1 - 0 GKS Przodkowo 4 listopada 2017 - 14:00
122. KP Starogard Gdański 0 - 2 Lech II Poznań 4 listopada 2017 - 13:00
123. Unia Solec Kujawski 0 - 6 KKS Kalisz 4 listopada 2017 - 14:00
124. Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Jarota Jarocin 4 listopada 2017 - 17:00
125. Świt Skolwin (Szczecin) 5 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 4 listopada 2017 - 13:00
126. Sokół Kleczew 1 - 0 Bałtyk Gdynia 4 listopada 2017 - 14:00
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
127. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Pogoń II Szczecin 2 grudnia 2017 - 15:30
128. Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Sokół Kleczew 11 listopada 2017 - 13:00
129. Jarota Jarocin 2 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 12 listopada 2017 - 13:30
130. KKS Kalisz 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 12 listopada 2017 - 13:00
131. Lech II Poznań 1 - 1 Unia Solec Kujawski 2 grudnia 2017 - 12:00
132. GKS Przodkowo 0 - 1 KP Starogard Gdański 11 listopada 2017 - 13:00
133. Elana Toruń 5 - 0 Wierzyca Decka Pelplin 11 listopada 2017 - 13:00
134. Energetyk Gryfino 0 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 11 listopada 2017 - 13:00
135. Górnik Konin 4 - 2 Wda Świecie 11 listopada 2017 - 13:30
Kolejka 16 - 18/19. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
136. Pogoń II Szczecin 1 - 1 Wda Świecie 18 listopada 2017 - 18:00
137. Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 4 Górnik Konin 18 listopada 2017 - 12:00
138. Wierzyca Decka Pelplin 3 - 0 Energetyk Gryfino 18 listopada 2017 - 13:00
139. KP Starogard Gdański 1 - 2 Elana Toruń 18 listopada 2017 - 13:00
140. Unia Solec Kujawski 1 - 0 GKS Przodkowo 18 listopada 2017 - 13:00
141. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Lech II Poznań 18 listopada 2017 - 17:00
142. Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 0 KKS Kalisz 19 listopada 2017 - 13:30
143. Sokół Kleczew 0 - 0 Jarota Jarocin 18 listopada 2017 - 13:00
144. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 19 listopada 2017 - 15:30
Kolejka 17 - 25/26. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
145. Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Pogoń II Szczecin 25 listopada 2017 - 12:00
146. Jarota Jarocin 1 - 1 Bałtyk Gdynia 25 listopada 2017 - 13:00
147. Sokół Kleczew 0 - 0 KKS Kalisz 5 sierpnia 2017 - 17:00
148. Lech II Poznań 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 25 listopada 2017 - 12:00
149. GKS Przodkowo 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 25 listopada 2017 - 18:00
Ogniwo Sopot
150. Elana Toruń 0 - 0 Unia Solec Kujawski 26 listopada 2017 - 13:00
151. Energetyk Gryfino 0 - 0 KP Starogard Gdański 25 listopada 2017 - 13:00
152. Górnik Konin 2 - 3 Wierzyca Decka Pelplin 25 listopada 2017 - 13:00
153. Wda Świecie 1 - 2 Centra Ostrów Wielkopolski 25 listopada 2017 - 13:00
Kolejka 18 - 10/11. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Pogoń II Szczecin 1 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 11 marca 2018 - 11:30
155. Wda Świecie 0 - 1 Wierzyca Decka Pelplin 11 kwietnia 2018 - 17:30
156. Górnik Konin 0 - 0 KP Starogard Gdański 18 kwietnia 2018 - 17:00
157. Energetyk Gryfino 0 - 3 Unia Solec Kujawski
158. Elana Toruń 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg 18 kwietnia 2018 - 17:00
159. GKS Przodkowo 1 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 18 kwietnia 2018 - 16:00
160. Lech II Poznań 3 - 0 Sokół Kleczew 16 maja 2018 - 17:00
161. KKS Kalisz 2 - 1 Bałtyk Gdynia 10 marca 2018 - 19:25
162. Jarota Jarocin 2 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 18 kwietnia 2018 - 17:00
Kolejka 19 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
163. Jarota Jarocin 1 - 2 Pogoń II Szczecin 17 marca 2018 - 15:00
164. Polonia Środa Wielkopolska 4 - 0 KKS Kalisz 16 maja 2018 - 17:00
165. Bałtyk Gdynia 1 - 4 Lech II Poznań 17 marca 2018 - 18:00
166. Sokół Kleczew 2 - 1 GKS Przodkowo 17 marca 2018 - 14:00
167. Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 1 Elana Toruń 18 marca 2018 - 15:00
168. Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Energetyk Gryfino
169. Unia Solec Kujawski 1 - 2 Górnik Konin 18 marca 2018 - 13:00
170. KP Starogard Gdański 3 - 1 Wda Świecie 17 marca 2018 - 15:00
171. Wierzyca Decka Pelplin 1 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 17 marca 2018 - 15:00
Kolejka 20 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
172. Pogoń II Szczecin 1 - 0 Wierzyca Decka Pelplin 24 marca 2018 - 15:00
173. Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 1 KP Starogard Gdański 24 marca 2018 - 14:00
174. Wda Świecie 7 - 0 Unia Solec Kujawski 24 marca 2018 - 14:00
175. Górnik Konin 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg 24 marca 2018 - 15:00
176. Energetyk Gryfino 0 - 3 Świt Skolwin (Szczecin)
177. Elana Toruń 2 - 0 Sokół Kleczew 24 marca 2018 - 15:00
178. GKS Przodkowo 1 - 3 Bałtyk Gdynia 24 marca 2018 - 18:00
w Sopocie
179. Lech II Poznań 2 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 11 kwietnia 2018 - 17:00
przełożony
180. Jarota Jarocin 1 - 2 KKS Kalisz 24 marca 2018 - 15:30
Kolejka 21 - 31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
181. KKS Kalisz 0 - 0 Pogoń II Szczecin 31 marca 2018 - 18:00
182. Jarota Jarocin 2 - 1 Lech II Poznań 31 marca 2018 - 14:00
183. Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 GKS Przodkowo 31 marca 2018 - 15:00
184. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Elana Toruń 30 marca 2018 - 17:00
185. Sokół Kleczew 3 - 0 Energetyk Gryfino
186. Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Górnik Konin 31 marca 2018 - 15:00
187. Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Wda Świecie 31 marca 2018 - 17:00
188. Unia Solec Kujawski 4 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 31 marca 2018 - 14:00
189. KP Starogard Gdański 2 - 0 Wierzyca Decka Pelplin 31 marca 2018 - 15:00
Kolejka 22 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
190. Pogoń II Szczecin 0 - 4 KP Starogard Gdański 8 kwietnia 2018 - 11:00
191. Wierzyca Decka Pelplin 2 - 1 Unia Solec Kujawski 7 kwietnia 2018 - 16:00
192. Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 3 Kotwica Kołobrzeg 7 kwietnia 2018 - 17:00
193. Wda Świecie 1 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 8 kwietnia 2018 - 17:00
194. Górnik Konin 1 - 0 Sokół Kleczew 7 kwietnia 2018 - 16:00
195. Energetyk Gryfino 0 - 3 Bałtyk Gdynia
196. Elana Toruń 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 8 kwietnia 2018 - 16:00
197. GKS Przodkowo 1 - 1 Jarota Jarocin 7 kwietnia 2018 - 15:00
198. Lech II Poznań 4 - 0 KKS Kalisz 8 kwietnia 2018 - 12:00
Kolejka 23 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
199. Lech II Poznań 1 - 2 Pogoń II Szczecin 14 kwietnia 2018 - 12:00
200. KKS Kalisz 2 - 0 GKS Przodkowo 15 kwietnia 2018 - 16:00
201. Jarota Jarocin 0 - 2 Elana Toruń 14 kwietnia 2018 - 16:00
202. Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Energetyk Gryfino
203. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Górnik Konin 14 kwietnia 2018 - 17:00
204. Sokół Kleczew 4 - 0 Wda Świecie 14 kwietnia 2018 - 16:00
205. Świt Skolwin (Szczecin) 6 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 14 kwietnia 2018 - 16:00
206. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Wierzyca Decka Pelplin 14 kwietnia 2018 - 18:00
207. Unia Solec Kujawski 0 - 3 KP Starogard Gdański 14 kwietnia 2018 - 12:00
Kolejka 24 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
208. Pogoń II Szczecin 3 - 3 Unia Solec Kujawski 22 kwietnia 2018 - 16:00
209. KP Starogard Gdański 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg 21 kwietnia 2018 - 16:00
210. Wierzyca Decka Pelplin 0 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 21 kwietnia 2018 - 17:00
211. Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 1 Sokół Kleczew 21 kwietnia 2018 - 17:00
212. Wda Świecie 0 - 3 Bałtyk Gdynia 21 kwietnia 2018 - 16:00
213. Górnik Konin 1 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 21 kwietnia 2018 - 17:00
214. Energetyk Gryfino 0 - 3 Jarota Jarocin
215. Elana Toruń 2 - 0 KKS Kalisz 22 kwietnia 2018 - 16:00
216. GKS Przodkowo 1 - 3 Lech II Poznań 21 kwietnia 2018 - 15:00
Kolejka 25 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
217. GKS Przodkowo 3 - 3 Pogoń II Szczecin 28 kwietnia 2018 - 11:00
218. Lech II Poznań 1 - 1 Elana Toruń 28 kwietnia 2018 - 12:00
219. KKS Kalisz 3 - 0 Energetyk Gryfino
220. Jarota Jarocin 1 - 1 Górnik Konin 28 kwietnia 2018 - 16:00
221. Polonia Środa Wielkopolska 3 - 3 Wda Świecie 28 kwietnia 2018 - 14:00
222. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 28 kwietnia 2018 - 19:00
223. Sokół Kleczew 2 - 0 Wierzyca Decka Pelplin 28 kwietnia 2018 - 17:00
224. Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 1 KP Starogard Gdański 28 kwietnia 2018 - 15:00
225. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Unia Solec Kujawski 28 kwietnia 2018 - 18:00
Kolejka 26 - 1. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
226. Pogoń II Szczecin 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 1 maja 2018 - 11:00
227. Unia Solec Kujawski 0 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 1 maja 2018 - 11:00
228. KP Starogard Gdański 0 - 0 Sokół Kleczew 1 maja 2018 - 16:00
229. Wierzyca Decka Pelplin 0 - 1 Bałtyk Gdynia 1 maja 2018 - 17:00
230. Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 1 maja 2018 - 12:00
231. Wda Świecie 1 - 4 Jarota Jarocin 1 maja 2018 - 17:00
232. Górnik Konin 0 - 2 KKS Kalisz 1 maja 2018 - 17:00
233. Energetyk Gryfino 0 - 3 Lech II Poznań
234. Elana Toruń 6 - 0 GKS Przodkowo 1 maja 2018 - 15:00
Kolejka 27 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
235. Elana Toruń 4 - 1 Pogoń II Szczecin 5 maja 2018 - 17:00
236. GKS Przodkowo 3 - 0 Energetyk Gryfino
237. Lech II Poznań 4 - 0 Górnik Konin 5 maja 2018 - 12:00
238. KKS Kalisz 2 - 1 Wda Świecie 5 maja 2018 - 18:00
239. Jarota Jarocin 1 - 2 Centra Ostrów Wielkopolski 5 maja 2018 - 16:00
240. Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Wierzyca Decka Pelplin 5 maja 2018 - 16:00
241. Bałtyk Gdynia 2 - 3 KP Starogard Gdański 5 maja 2018 - 11:00
242. Sokół Kleczew 3 - 2 Unia Solec Kujawski 5 maja 2018 - 17:00
243. Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg 6 maja 2018 - 16:00
Kolejka 28 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Pogoń II Szczecin 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 13 maja 2018 - 11:00
245. Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Sokół Kleczew 12 maja 2018 - 18:00
246. Unia Solec Kujawski 0 - 2 Bałtyk Gdynia 12 maja 2018 - 14:00
247. KP Starogard Gdański 1 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 12 maja 2018 - 16:00
248. Wierzyca Decka Pelplin 1 - 1 Jarota Jarocin 12 maja 2018 - 17:00
249. Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 1 KKS Kalisz 11 maja 2018 - 18:30
250. Wda Świecie 1 - 5 Lech II Poznań 12 maja 2018 - 17:00
251. Górnik Konin 0 - 0 GKS Przodkowo 12 maja 2018 - 17:00
252. Energetyk Gryfino 0 - 3 Elana Toruń
Kolejka 29 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. Energetyk Gryfino 0 - 3 Pogoń II Szczecin
254. Elana Toruń 2 - 0 Górnik Konin 20 maja 2018 - 17:00
255. GKS Przodkowo 2 - 1 Wda Świecie 19 maja 2018 - 16:00
256. Lech II Poznań 2 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 19 maja 2018 - 12:00
257. KKS Kalisz 0 - 2 Wierzyca Decka Pelplin 19 maja 2018 - 18:30
258. Jarota Jarocin 1 - 1 KP Starogard Gdański 19 maja 2018 - 16:00
259. Polonia Środa Wielkopolska 5 - 1 Unia Solec Kujawski 19 maja 2018 - 16:00
260. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg 18 maja 2018 - 17:00
261. Sokół Kleczew 1 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 19 maja 2018 - 17:00
Kolejka 30 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Pogoń II Szczecin 1 - 4 Sokół Kleczew 25 maja 2018 - 18:00
263. Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 1 Bałtyk Gdynia 26 maja 2018 - 16:00
264. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 26 maja 2018 - 18:00
265. Unia Solec Kujawski 0 - 3 Jarota Jarocin 26 maja 2018 - 14:00
266. KP Starogard Gdański 0 - 3 KKS Kalisz 27 maja 2018 - 18:00
267. Wierzyca Decka Pelplin 1 - 2 Lech II Poznań 26 maja 2018 - 17:00
268. Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 0 GKS Przodkowo 26 maja 2018 - 17:00
269. Wda Świecie 0 - 3 Elana Toruń 26 maja 2018 - 17:00
270. Górnik Konin 3 - 0 Energetyk Gryfino
Kolejka 31 - 31. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Górnik Konin 3 - 0 Pogoń II Szczecin 31 maja 2018 - 13:00
272. Energetyk Gryfino 0 - 3 Wda Świecie
273. Elana Toruń 6 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 31 maja 2018 - 17:00
274. GKS Przodkowo 0 - 2 Wierzyca Decka Pelplin 31 maja 2018 - 16:00
275. Lech II Poznań 2 - 0 KP Starogard Gdański 31 maja 2018 - 15:00
276. KKS Kalisz 3 - 2 Unia Solec Kujawski 31 maja 2018 - 18:30
277. Jarota Jarocin 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg 31 maja 2018 - 16:00
278. Polonia Środa Wielkopolska 3 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 31 maja 2018 - 16:00
279. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Sokół Kleczew 31 maja 2018 - 17:00
Kolejka 32 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
280. Pogoń II Szczecin 3 - 2 Bałtyk Gdynia 3 czerwca 2018 - 11:00
281. Sokół Kleczew 3 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 3 czerwca 2018 - 16:00
282. Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 1 Jarota Jarocin 3 czerwca 2018 - 16:00
283. Kotwica Kołobrzeg 2 - 4 KKS Kalisz 3 czerwca 2018 - 16:00
284. Unia Solec Kujawski 0 - 3 Lech II Poznań 3 czerwca 2018 - 14:00
285. KP Starogard Gdański 6 - 1 GKS Przodkowo 3 czerwca 2018 - 12:00
286. Wierzyca Decka Pelplin 2 - 3 Elana Toruń 3 czerwca 2018 - 17:00
287. Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 0 Energetyk Gryfino
288. Wda Świecie 0 - 2 Górnik Konin 3 czerwca 2018 - 17:00
Kolejka 33 - 9. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
289. Wda Świecie 3 - 0 Pogoń II Szczecin 9 czerwca 2018 - 16:00
290. Górnik Konin 2 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 9 czerwca 2018 - 16:00
291. Energetyk Gryfino 0 - 3 Wierzyca Decka Pelplin
292. Elana Toruń 0 - 3 KP Starogard Gdański 9 czerwca 2018 - 16:00
293. GKS Przodkowo 3 - 1 Unia Solec Kujawski 9 czerwca 2018 - 16:00
294. Lech II Poznań 0 - 3 Kotwica Kołobrzeg 9 czerwca 2018 - 16:00
295. KKS Kalisz 1 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 9 czerwca 2018 - 16:00
296. Jarota Jarocin 2 - 0 Sokół Kleczew 9 czerwca 2018 - 16:00
297. Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Bałtyk Gdynia 9 czerwca 2018 - 16:00
Kolejka 34 - 16. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. Pogoń II Szczecin 0 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 16 czerwca 2018 - 16:00
299. Bałtyk Gdynia 5 - 0 Jarota Jarocin 16 czerwca 2018 - 16:00
300. KKS Kalisz 2 - 0 Sokół Kleczew 16 czerwca 2018 - 16:00
301. Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 2 Lech II Poznań 16 czerwca 2018 - 16:00
302. Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 GKS Przodkowo 16 czerwca 2018 - 16:00
303. Unia Solec Kujawski 1 - 5 Elana Toruń 16 czerwca 2018 - 16:00
304. KP Starogard Gdański 3 - 0 Energetyk Gryfino
305. Wierzyca Decka Pelplin 4 - 0 Górnik Konin 16 czerwca 2018 - 16:00
306. Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 2 Wda Świecie 16 czerwca 2018 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE