POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2007 - SOBOTA 10.02.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki

III liga - grupa II - sezon 2017/2018
Sparingi





Wyślij informację o sparingu >>
DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
13. stycznia 2018 (sobota):
Drutex-Bytovia Bytów 1-3 GKS Przodkowo (1)
11. listopada 2017 (sobota):
Lechia Gdańsk 5-0 Bałtyk Gdynia
5. sierpnia 2017 (sobota):
Wierzyca Pelplin - Żuławy Nowy Dwór Gdański
KP Starogard Gdański - MKP Szczecinek
3. sierpnia 2017 (czwartek):
Sztorm Mosty 2-9 Bałtyk Gdynia
30. lipca 2017 (niedziela):
Orlęta Reda 4-4 Bałtyk Gdynia
29. lipca 2017 (sobota):
Wierzyca Pelplin 4-1 Jaguar Gdańsk
28. lipca 2017 (piątek):
KP Starogard Gdański 2-1 Bałtyk Gdynia
25. lipca 2017 (wtorek):
GKS Przodkowo 1-1 Olimpia Grudziądz
22. lipca 2017 (sobota):
GKS Przodkowo 1-2 Radunia Stężyca (1)
Olimpia Elbląg 2-1 Bałtyk Gdynia
Chemik Bydgoszcz 3-1 KP Starogard Gdański
Wierzyca Pelplin 1-0 Huragan Morąg
18. lipca 2017 (wtorek):
Bałtyk Gdynia 1-0 Jaguar Gdańsk
15. lipca 2017 (sobota):
Grom Nowy Staw 0-5 GKS Przodkowo (2)
Bałtyk Gdynia 1-1 Huragan Morąg
Pomezania Malbork 1-6 Wierzyca Pelplin
12. lipca 2017 (środa):
Olimpia Elbląg 3-1 Wierzyca Pelplin
8. lipca 2017 (sobota):
Gryf Wejherowo 1-0 Bałtyk Gdynia
6. lipca 2017 (czwartek):
Drutex-Bytovia Bytów 4-1 Kotwica Kołobrzeg
NASTĘPNE SPARINGI
20. stycznia 2018 (sobota):
GKS Przodkowo - Kaszubia Kościerzyna (Sopot)
Bałtyk Gdynia - Olimpia Grudziądz (12:00 Gniewino)
Powiśle Dzierzgoń - Wierzyca Decka Pelplin (12:00 Malbork)
KP Starogard Gdański - Jaguar Gdańsk (13:00 Starogard Gdański)
24. stycznia 2018 (środa):
Olimpia Elbląg - GKS Przodkowo
27. stycznia 2018 (sobota):
Kotwica Kołobrzeg - Drutex-Bytovia Bytów (Ustronie Morskie)
Olimpia Elbląg - Bałtyk Gdynia (Elbląg)
Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański
Wierzyca Decka Pelplin - Kaszubia Kościerzyna (Tczew)
Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo (12:00 Malbork)
Elana Toruń - Chojniczanka Chojnice (13:00 Toruń)
31. stycznia 2018 (środa):
Bałtyk Gdynia - Pogoń Siedlce (Gniewino)
2. lutego 2018 (piątek):
Bałtyk Gdynia - Drutex-Bytovia Bytów (Gdynia)
3. lutego 2018 (sobota):
KP Starogard Gdański - Wierzyca Decka Pelplin (Starogard Gdański)
6. lutego 2018 (wtorek):
Bałtyk Gdynia - Chrobry Głogów (Cetniewo)
10. lutego 2018 (sobota):
Drutex-Bytovia Bytów - KP Starogard Gdański
Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca
Lechia Gdańsk (juniorzy) - Wierzyca Decka Pelplin (Sopot)
13. lutego 2018 (wtorek):
Bałtyk Gdynia - Cartusia Kartuzy
14. lutego 2018 (środa):
GKS Przodkowo - Gryf Wejherowo (Gdańsk)
17. lutego 2018 (sobota):
Bałtyk Gdynia - Lechia Gdańsk (juniorzy)
Grom Nowy Staw - Wierzyca Decka Pelplin (12:00 Malbork)
24. lutego 2018 (sobota):
Bałtyk Gdynia - Gryf Słupsk
Radunia Stężyca - Wierzyca Decka Pelplin
Jaguar Gdańsk - GKS Przodkowo (15:00 Sopot)
3. marca 2018 (sobota):
Radunia Stężyca - GKS Przodkowo
Wierzyca Decka Pelplin - Huragan Morąg

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE