MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki

III liga - grupa II - sezon 2017/2018 - Klasyfikacja strzelców



Strzelcy wg drużyn

26 - Mateusz Kuzimski (Bałtyk Gdynia)

20 - Dawid Retlewski (Wda Świecie)

17 - Krzysztof Bartoszak (Polonia Środa Wielkopolska)

14 - Dominik Chromiński (Jarota Jarocin), Michał Kołodziejski (Świt Skolwin (Szczecin))

13 - Bartosz Czerwiński (Wda Świecie), Rafał Jankowski (KKS Kalisz), Filip Kozłowski (Elana Toruń), Kamil Walków (Świt Skolwin (Szczecin))

12 - Adam Duda (Bałtyk Gdynia)

10 - Juliusz Letniowski (Bałtyk Gdynia), Maciej Stefanowicz (Elana Toruń)

9 - Adam Nagórski (Świt Skolwin (Szczecin))

8 - Michał Danilczyk (Kotwica Kołobrzeg), Tomasz Kaczmarek (Lech II Poznań), Krzysztof Kołodziej (Lech II Poznań), Dawid Przybyszewski (Górnik Konin), Piotr Skokowski (Jarota Jarocin)

7 - Łukasz Cichos (Sokół Kleczew), Daniel Ciechański (Elana Toruń), Arkadiusz Kaczmarek (Lech II Poznań), Daniel Kraska (Elana Toruń), Dawid Kurminowski (Lech II Poznań), Charles Nwaogu (Świt Skolwin (Szczecin)), Robert Tunkiewicz (KKS Kalisz), Łukasz Żegleń (KKS Kalisz)

6 - Maciej Adamczewski (Górnik Konin), Jakub Antosik (Sokół Kleczew), Patryk Bil (Świt Skolwin (Szczecin)), Błażej Chouwer (KP Starogard Gdański), Krzysztof Filipowicz (Świt Skolwin (Szczecin)), Mateusz Gawlik (KKS Kalisz), Mateusz Górka (), Igor Jurga (Polonia Środa Wielkopolska), Miłosz Nowicki (Centra Ostrów Wielkopolski), Łukasz Racki (), Piotr Ruszkul (GKS Przodkowo), Aron Stasiak (Pogoń II Szczecin), Wojciech Zyska (KP Starogard Gdański)

5 - Dariusz Dudka (Lech II Poznań), Łukasz Kacprzycki (Kotwica Kołobrzeg), Jakub Kotarzewski (Unia Solec Kujawski), Mariusz Kryszak (Elana Toruń), Michał Kucharski (Centra Ostrów Wielkopolski), Mikołaj Łopatka (Polonia Środa Wielkopolska), Ołeh Majik (Kotwica Kołobrzeg), Mikołaj Marciniak (Jarota Jarocin), Wojciech Mielcarek (Wda Świecie), Patryk Paczuk (Pogoń II Szczecin), Jan Paczyński (Sokół Kleczew), Michał Smolarczyk (Unia Solec Kujawski), Krystian Sobieraj (Górnik Konin), Patryk Szczepański (Kotwica Kołobrzeg), Przemysław Szur (Bałtyk Gdynia), Tomasz Tuttas (GKS Przodkowo), Łukasz Włodarczyk (Kotwica Kołobrzeg)

4 - Tomasz Adamiak (Centra Ostrów Wielkopolski), Patryk Aleksandrowicz (Elana Toruń), Błażej Ciesielski (KKS Kalisz), marco De morlacchi (Lech II Poznań), Krzysztof Garczewski (GKS Przodkowo), Hieronim Gierszewski (Wierzyca Decka Pelplin), Adam Gołuński (GKS Przodkowo), Jakub Groszkowski (Sokół Kleczew), Piotr Kaczkowski (Unia Solec Kujawski), Adrian Kochanek (Bałtyk Gdynia), Szymon Kocieniewski (Wda Świecie), Jakub Michalski (Centra Ostrów Wielkopolski), Mateusz Molewski (Polonia Środa Wielkopolska), Marek Mróz (Lech II Poznań), Maciej Mysiak (Elana Toruń), Krystian Pawlak (Polonia Środa Wielkopolska), Piotr Siekirka (Wda Świecie), Filip Sosnowski (), Mateusz Świechowski (Kotwica Kołobrzeg), Damian Zagórski (KP Starogard Gdański), Łukasz Zwoliński (Pogoń II Szczecin)

3 - Kayode Balogun (Sokół Kleczew), Paweł Błaszczak (Górnik Konin), Mateusz Bochnak (Pogoń II Szczecin), Krystian Born (Unia Solec Kujawski), Filip Brzostowski (Sokół Kleczew), Damian Buczma (Polonia Środa Wielkopolska), Krzysztof Bułka (GKS Przodkowo), Daniel Ciach (Elana Toruń), Jakub Dębowski (Sokół Kleczew), Wojciech Ernest (Unia Solec Kujawski), Daniel Katerla (KP Starogard Gdański), Tymoteusz Klupś (Lech II Poznań), Dominik Kościelniak (Elana Toruń), Paweł Krawiec (Świt Skolwin (Szczecin)), Jakub Kuzko (Pogoń II Szczecin), Mateusz Majewski (Sokół Kleczew), Patryk Perliński (Wda Świecie), Piotr Przezak (Centra Ostrów Wielkopolski), Maciej Rybak (Polonia Środa Wielkopolska), Szymon Rychłowski (Bałtyk Gdynia), Aleks Sieradzki (Górnik Konin), Piotr Skrobosiński (Polonia Środa Wielkopolska), Hubert Sobol (Lech II Poznań), Mateusz Stąporski (Elana Toruń), Krzysztof Wołkowicz (Kotwica Kołobrzeg), Maciej Wyganowski (Świt Skolwin (Szczecin)), Dawid Zieliński (Pogoń II Szczecin), Karol Zieliński II (KP Starogard Gdański)

2 - Łukasz Adamczak (Lech II Poznań), Sebastian Antas (Górnik Konin), Wojciech Antczak (Sokół Kleczew), Paweł Arndt (GKS Przodkowo), Marcin Banaszak (Jarota Jarocin), Kacper Będzieszak (Elana Toruń), Łukasz Białożyt (Polonia Środa Wielkopolska), Kuba Binerowski (Wda Świecie), Adam Borucki (Polonia Środa Wielkopolska), Patryk Brzeski (GKS Przodkowo), Konrad Chojnacki (KKS Kalisz), Mateusz Dunaj (Jarota Jarocin), Łukasz Duszkiewicz (Bałtyk Gdynia), Kacper Friska (Lech II Poznań), Adam Gajda (Polonia Środa Wielkopolska), Kordian Górka (Elana Toruń), Michał Górzyński (Pogoń II Szczecin), Tomasz Graczyk (Centra Ostrów Wielkopolski), Damian Izydorski (Centra Ostrów Wielkopolski), Taras Jaworski (Górnik Konin), Dawid Karczewski (Wierzyca Decka Pelplin), Dawid Kort (Pogoń II Szczecin), Przemysław Kostuch (Bałtyk Gdynia), Sebastian Kowalczyk (Pogoń II Szczecin), Miłosz Kowalski (Jarota Jarocin), Marcel Koziorowski (Sokół Kleczew), Oskar Kozłowski (Polonia Środa Wielkopolska), Dawid Kuczyński (Centra Ostrów Wielkopolski), Artur Lenartowski (Elana Toruń), Marcin Lis (KKS Kalisz), Kacper Łazaj (KP Starogard Gdański), Łukasz Łazarz (Energetyk Gryfino), Andrzej Łyszyk (Kotwica Kołobrzeg), Michał Marczak (Bałtyk Gdynia), Krzysztof Matuszak (Jarota Jarocin), Hubert Matynia (Pogoń II Szczecin), Maciej Meler (), Jakub Moder (Lech II Poznań), Ndubuisi Nnamani (KKS Kalisz), Przemysław Otuszewski (Polonia Środa Wielkopolska), Jakub Paprzycki (Pogoń II Szczecin), Jakub Pawlicki (Lech II Poznań), Mikołaj Pingot (Sokół Kleczew), Dmytro Plakhtyr (Unia Solec Kujawski), Maciej Portasiński (), Konrad Prawucki (Energetyk Gryfino), Radosław Robakowski (GKS Przodkowo), Tomasz Rydzak (Kotwica Kołobrzeg), Krzysztof Rzepa (KP Starogard Gdański), Paweł Rzepnikowski (GKS Przodkowo), Damian Sierant (Jarota Jarocin), Jakub Solarek (Polonia Środa Wielkopolska), Szymon Strączkowski (Centra Ostrów Wielkopolski), Karol Szopiński (Wierzyca Decka Pelplin), Marcin Wandzel (Centra Ostrów Wielkopolski), Łukasz Wesołowski (Górnik Konin), Szymon Wierzchowski (Energetyk Gryfino), Kacper Wojdak (Świt Skolwin (Szczecin)), Michał Wolinowski (Sokół Kleczew), Tomasz Wypij (Kotwica Kołobrzeg)

1 - Maksym Adamenko (KP Starogard Gdański), Arkadiusz Bajerski (Sokół Kleczew), Kayode Balogun Joshua (Sokół Kleczew), Radosław Barabasz (Polonia Środa Wielkopolska), Sebastian Bartlewski (Bałtyk Gdynia), Adrian Benedyczak (Pogoń II Szczecin), Patryk Biesiadziński (Unia Solec Kujawski), Rafał Bujnowski (Wierzyca Decka Pelplin), Ołeksij Chobłenko (Lech II Poznań), Michał Chyrek (Unia Solec Kujawski), Krzysztof Cysewski (GKS Przodkowo), Michał Cywiński (Lech II Poznań), Jakub Czapliński (Jarota Jarocin), Mateusz Czapłygin (Kotwica Kołobrzeg), Szymon Ćwiek (Górnik Konin), Spas Delev (Pogoń II Szczecin), Dominik Domagalski (KKS Kalisz), Dawid Frelek (Wda Świecie), Piotr Garbarek (Jarota Jarocin), Daniel Górski (GKS Przodkowo), Łukasz Grabowski (KKS Kalisz), Marcin Grabowski (Lech II Poznań), Jeremiasz Grela (), Michał Grzesiek (KKS Kalisz), Sebastian Gwóżdż (KP Starogard Gdański), Piotr Jaroszek (Wierzyca Decka Pelplin), Patryk Kamola (GKS Przodkowo), Krzysztof Kaźmierczak (Polonia Środa Wielkopolska), Patryk Kiełpiński (Wda Świecie), Dawid Kierzek (Jarota Jarocin), Dominik Klecha (Bałtyk Gdynia), Elvir Koljić (Lech II Poznań), Mateusz Kołodziejski (Bałtyk Gdynia), Mateusz Kosacki (Świt Skolwin (Szczecin)), Oleksandr Kostiuk (), Tomasz Koziorowski (Sokół Kleczew), Szymon Kucharski (Centra Ostrów Wielkopolski), Damian Lenkiewicz (Elana Toruń), Marek Lipka (Energetyk Gryfino), Marcin Listkowski (Pogoń II Szczecin), Adam Ładziak (Świt Skolwin (Szczecin)), Radosław Łepski (KKS Kalisz), Rafał Maćkowski (Pogoń II Szczecin), Mateusz Majer (Górnik Konin), Karol Maliszewski (Wda Świecie), Miłosz Manuszewski (), Michał Misiak (Świt Skolwin (Szczecin)), Filip Nawrocki (Lech II Poznań), Alain Ngamayama (Polonia Środa Wielkopolska), Patryk Nowicki (Unia Solec Kujawski), Kamil Nytko (Unia Solec Kujawski), Patryk Ortel (Świt Skolwin (Szczecin)), Sebastian Pacek (KP Starogard Gdański), Jacek Pacyński (Jarota Jarocin), Patryk Palat (KKS Kalisz), Damian Pawłowski (Pogoń II Szczecin), Łukasz Piskorowski (Energetyk Gryfino), Wiktor Pleśnierowicz (Lech II Poznań), Mateusz Płóciennik (Unia Solec Kujawski), Bernard Powszuk (KP Starogard Gdański), Tomasz Prejs (Kotwica Kołobrzeg), Piotr Przybylski (Wierzyca Decka Pelplin), Piotr Radoszewski (Górnik Konin), Morten Rasmussen (Pogoń II Szczecin), Dariusz Reyer (Centra Ostrów Wielkopolski), Krystian Robak (Górnik Konin), Hubert Rokoszewski (Wda Świecie), Maciej Rożnowski (Wda Świecie), Sebastian Rudol (Pogoń II Szczecin), Stayko Stoychev (KKS Kalisz), Łukasz Szymański (Kotwica Kołobrzeg), Maciej Śliwiński (Wda Świecie), Bartosz Śmietanko (Unia Solec Kujawski), Dawid Śnieg (Górnik Konin), Miłosz Świątnicki (Sokół Kleczew), Aleksander Tomaszewski (Elana Toruń), Dawid Tomczak (Wda Świecie), Mateusz Toporkiewicz (Energetyk Gryfino), Mate Tsintsadze (Pogoń II Szczecin), Patryk Urbański (Elana Toruń), Marcin Wasielewski (Lech II Poznań), Łukasz Wenerski (Wda Świecie), Kewin Wesołowski (Bałtyk Gdynia), Jakub Witucki (Wda Świecie), Michał Wohlert (KP Starogard Gdański), Roman Załow (GKS Przodkowo), Kamil Zieliński (Górnik Konin), Piotr Żurek (Unia Solec Kujawski)
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE