SPARINGI - LATO 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

III liga - grupa II - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Centra Ostrów Wielkopolski 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Wda Świecie 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Górnik Konin 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Energetyk Gryfino 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Elana Toruń 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Lech II Poznań 0 0 0 0 0 0 - 0
7. GKS Przodkowo 0 0 0 0 0 0 - 0
8. KKS Kalisz 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Pogoń II Szczecin 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Polonia Środa Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Bałtyk Gdynia 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Sokół Kleczew 0 0 0 0 0 0 - 0
13. Świt Skolwin (Szczecin) 0 0 0 0 0 0 - 0
14. Kotwica Kołobrzeg 0 0 0 0 0 0 - 0
15. Unia Solec Kujawski 0 0 0 0 0 0 - 0
16. - 0 0 0 0 0 0 - 0
17. Wierzyca Pelplin 0 0 0 0 0 0 - 0
18. Jarota Jarocin 0 0 0 0 0 0 - 0


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Centra Ostrów Wielkopolski - Pogoń II Szczecin
2. Wierzyca Pelplin - Wda Świecie
3. - - Górnik Konin
4. Unia Solec Kujawski - Energetyk Gryfino
5. Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń
6. Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań
7. Sokół Kleczew - GKS Przodkowo
8. Bałtyk Gdynia - KKS Kalisz
9. Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin
11. KKS Kalisz - Polonia Środa Wielkopolska
12. GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia
13. Lech II Poznań - Sokół Kleczew
14. Elana Toruń - Świt Skolwin (Szczecin)
15. Energetyk Gryfino - Kotwica Kołobrzeg
16. Górnik Konin - Unia Solec Kujawski
17. Wda Świecie - -
18. Centra Ostrów Wielkopolski - Wierzyca Pelplin
Kolejka 3 - 23. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Wierzyca Pelplin - Pogoń II Szczecin
20. - - Centra Ostrów Wielkopolski
21. Unia Solec Kujawski - Wda Świecie
22. Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin
23. Świt Skolwin (Szczecin) - Energetyk Gryfino
24. Sokół Kleczew - Elana Toruń
25. Bałtyk Gdynia - Lech II Poznań
26. Polonia Środa Wielkopolska - GKS Przodkowo
27. Jarota Jarocin - KKS Kalisz
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Pogoń II Szczecin - KKS Kalisz
29. GKS Przodkowo - Jarota Jarocin
30. Lech II Poznań - Polonia Środa Wielkopolska
31. Elana Toruń - Bałtyk Gdynia
32. Energetyk Gryfino - Sokół Kleczew
33. Górnik Konin - Świt Skolwin (Szczecin)
34. Wda Świecie - Kotwica Kołobrzeg
35. Centra Ostrów Wielkopolski - Unia Solec Kujawski
36. Wierzyca Pelplin - -
Kolejka 5 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. - - Pogoń II Szczecin
38. Unia Solec Kujawski - Wierzyca Pelplin
39. Kotwica Kołobrzeg - Centra Ostrów Wielkopolski
40. Świt Skolwin (Szczecin) - Wda Świecie
41. Sokół Kleczew - Górnik Konin
42. Bałtyk Gdynia - Energetyk Gryfino
43. Polonia Środa Wielkopolska - Elana Toruń
44. Jarota Jarocin - Lech II Poznań
45. KKS Kalisz - GKS Przodkowo
Kolejka 6 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo
47. Lech II Poznań - KKS Kalisz
48. Elana Toruń - Jarota Jarocin
49. Energetyk Gryfino - Polonia Środa Wielkopolska
50. Górnik Konin - Bałtyk Gdynia
51. Wda Świecie - Sokół Kleczew
52. Centra Ostrów Wielkopolski - Świt Skolwin (Szczecin)
53. Wierzyca Pelplin - Kotwica Kołobrzeg
54. - - Unia Solec Kujawski
Kolejka 7 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Unia Solec Kujawski - Pogoń II Szczecin
56. Kotwica Kołobrzeg - -
57. Świt Skolwin (Szczecin) - Wierzyca Pelplin
58. Sokół Kleczew - Centra Ostrów Wielkopolski
59. Bałtyk Gdynia - Wda Świecie
60. Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Konin
61. Jarota Jarocin - Energetyk Gryfino
62. KKS Kalisz - Elana Toruń
63. GKS Przodkowo - Lech II Poznań
Kolejka 8 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Pogoń II Szczecin - Lech II Poznań
65. Elana Toruń - GKS Przodkowo
66. Energetyk Gryfino - KKS Kalisz
67. Górnik Konin - Jarota Jarocin
68. Wda Świecie - Polonia Środa Wielkopolska
69. Centra Ostrów Wielkopolski - Bałtyk Gdynia
70. Wierzyca Pelplin - Sokół Kleczew
71. - - Świt Skolwin (Szczecin)
72. Unia Solec Kujawski - Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin
74. Świt Skolwin (Szczecin) - Unia Solec Kujawski
75. Sokół Kleczew - -
76. Bałtyk Gdynia - Wierzyca Pelplin
77. Polonia Środa Wielkopolska - Centra Ostrów Wielkopolski
78. Jarota Jarocin - Wda Świecie
79. KKS Kalisz - Górnik Konin
80. GKS Przodkowo - Energetyk Gryfino
81. Lech II Poznań - Elana Toruń
Kolejka 10 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Pogoń II Szczecin - Elana Toruń
83. Energetyk Gryfino - Lech II Poznań
84. Górnik Konin - GKS Przodkowo
85. Wda Świecie - KKS Kalisz
86. Centra Ostrów Wielkopolski - Jarota Jarocin
87. Wierzyca Pelplin - Polonia Środa Wielkopolska
88. - - Bałtyk Gdynia
89. Unia Solec Kujawski - Sokół Kleczew
90. Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin (Szczecin)
Kolejka 11 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin
92. Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg
93. Bałtyk Gdynia - Unia Solec Kujawski
94. Polonia Środa Wielkopolska - -
95. Jarota Jarocin - Wierzyca Pelplin
96. KKS Kalisz - Centra Ostrów Wielkopolski
97. GKS Przodkowo - Wda Świecie
98. Lech II Poznań - Górnik Konin
99. Elana Toruń - Energetyk Gryfino
Kolejka 12 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Pogoń II Szczecin - Energetyk Gryfino
101. Górnik Konin - Elana Toruń
102. Wda Świecie - Lech II Poznań
103. Centra Ostrów Wielkopolski - GKS Przodkowo
104. Wierzyca Pelplin - KKS Kalisz
105. - - Jarota Jarocin
106. Unia Solec Kujawski - Polonia Środa Wielkopolska
107. Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia
108. Świt Skolwin (Szczecin) - Sokół Kleczew
Kolejka 13 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin
110. Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin)
111. Polonia Środa Wielkopolska - Kotwica Kołobrzeg
112. Jarota Jarocin - Unia Solec Kujawski
113. KKS Kalisz - -
114. GKS Przodkowo - Wierzyca Pelplin
115. Lech II Poznań - Centra Ostrów Wielkopolski
116. Elana Toruń - Wda Świecie
117. Energetyk Gryfino - Górnik Konin
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Pogoń II Szczecin - Górnik Konin
119. Wda Świecie - Energetyk Gryfino
120. Centra Ostrów Wielkopolski - Elana Toruń
121. Wierzyca Pelplin - Lech II Poznań
122. - - GKS Przodkowo
123. Unia Solec Kujawski - KKS Kalisz
124. Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin
125. Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wielkopolska
126. Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin
128. Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew
129. Jarota Jarocin - Świt Skolwin (Szczecin)
130. KKS Kalisz - Kotwica Kołobrzeg
131. GKS Przodkowo - Unia Solec Kujawski
132. Lech II Poznań - -
133. Elana Toruń - Wierzyca Pelplin
134. Energetyk Gryfino - Centra Ostrów Wielkopolski
135. Górnik Konin - Wda Świecie
Kolejka 16 - 18/19. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Pogoń II Szczecin - Wda Świecie
137. Centra Ostrów Wielkopolski - Górnik Konin
138. Wierzyca Pelplin - Energetyk Gryfino
139. - - Elana Toruń
140. Unia Solec Kujawski - Lech II Poznań
141. Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo
142. Świt Skolwin (Szczecin) - KKS Kalisz
143. Sokół Kleczew - Jarota Jarocin
144. Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 17 - 25/26. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin
146. Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia
147. KKS Kalisz - Sokół Kleczew
148. GKS Przodkowo - Świt Skolwin (Szczecin)
149. Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg
150. Elana Toruń - Unia Solec Kujawski
151. Energetyk Gryfino - -
152. Górnik Konin - Wierzyca Pelplin
153. Wda Świecie - Centra Ostrów Wielkopolski
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03