Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Centra Ostrów Wielkopolski |
1 - 2 |
Pogoń II Szczecin |
12 sierpnia 2017
12.08 - 17:00 |
Wierzyca Decka Pelplin |
0 - 2 |
Wda Świecie |
12 sierpnia 2017
12.08 - 17:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 0 |
Górnik Konin |
12 sierpnia 2017
12.08 - 17:00 |
Unia Solec Kujawski |
0 - 0 |
Energetyk Gryfino |
12 sierpnia 2017
12.08 - 11:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 2 |
Elana Toruń |
12 sierpnia 2017
12.08 - 20:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
3 - 2 |
GKS Przodkowo |
12 sierpnia 2017
12.08 - 11:00 |
Sokół Kleczew |
3 - 1 |
Lech II Poznań |
12 sierpnia 2017
12.08 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 3 |
KKS Kalisz |
12 sierpnia 2017
12.08 - 17:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
1 - 0 |
Jarota Jarocin |
12 sierpnia 2017
12.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Pogoń II Szczecin |
2 - 0 |
Jarota Jarocin |
20 sierpnia 2017
20.08 - 11:00 |
KKS Kalisz |
0 - 0 |
Polonia Środa Wielkopolska |
19 sierpnia 2017
19.08 - 17:00 |
Lech II Poznań |
0 - 5 |
Bałtyk Gdynia |
19 sierpnia 2017
19.08 - 12:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 5 |
Sokół Kleczew |
19 sierpnia 2017
19.08 - 18:00 |
Elana Toruń |
1 - 0 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
19 sierpnia 2017
19.08 - 16:00 |
Energetyk Gryfino |
0 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
19 sierpnia 2017
19.08 - 12:00 |
Górnik Konin |
1 - 1 |
Unia Solec Kujawski |
19 sierpnia 2017
19.08 - 17:00 |
Wda Świecie |
4 - 3 |
KP Starogard Gdański |
19 sierpnia 2017
19.08 - 17:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
1 - 3 |
Wierzyca Decka Pelplin |
19 sierpnia 2017
19.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 23. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Wierzyca Decka Pelplin |
0 - 0 |
Pogoń II Szczecin |
23 sierpnia 2017
23.08 - 17:30 |
KP Starogard Gdański |
0 - 1 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
23 sierpnia 2017
23.08 - 18:00 |
Unia Solec Kujawski |
3 - 5 |
Wda Świecie |
23 sierpnia 2017
23.08 - 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 0 |
Górnik Konin |
23 sierpnia 2017
23.08 - 19:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
4 - 1 |
Energetyk Gryfino |
23 sierpnia 2017
23.08 - 18:00 |
Sokół Kleczew |
0 - 2 |
Elana Toruń |
23 sierpnia 2017
23.08 - 17:30 |
Bałtyk Gdynia |
5 - 0 |
GKS Przodkowo |
23 sierpnia 2017
23.08 - 19:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
0 - 0 |
Lech II Poznań |
23 sierpnia 2017
23.08 - 18:00 |
KKS Kalisz |
2 - 1 |
Jarota Jarocin |
23 sierpnia 2017
23.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Pogoń II Szczecin |
1 - 0 |
KKS Kalisz |
27 sierpnia 2017
27.08 - 11:00 |
Lech II Poznań |
2 - 1 |
Jarota Jarocin |
26 sierpnia 2017
26.08 - 12:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 4 |
Polonia Środa Wielkopolska |
26 sierpnia 2017
26.08 - 17:00 |
Elana Toruń |
2 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
27 sierpnia 2017
27.08 - 15:00 |
Energetyk Gryfino |
0 - 1 |
Sokół Kleczew |
26 sierpnia 2017
26.08 - 16:00 |
Górnik Konin |
2 - 2 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
26 sierpnia 2017
26.08 - 17:00 |
Wda Świecie |
1 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
26 sierpnia 2017
26.08 - 17:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
3 - 0 |
Unia Solec Kujawski |
26 sierpnia 2017
26.08 - 17:00 |
Wierzyca Decka Pelplin |
2 - 2 |
KP Starogard Gdański |
26 sierpnia 2017
26.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (5) |
KP Starogard Gdański |
3 - 0 |
Pogoń II Szczecin |
2 września 2017
2.09 - 17:00 |
Unia Solec Kujawski |
0 - 0 |
Wierzyca Decka Pelplin |
2 września 2017
2.09 - 13:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 0 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
1 września 2017
1.09 - 19:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
3 - 0 |
Wda Świecie |
3 września 2017
3.09 - 16:00 |
Sokół Kleczew |
1 - 1 |
Górnik Konin |
2 września 2017
2.09 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Energetyk Gryfino |
2 września 2017
2.09 - 15:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
1 - 1 |
Elana Toruń |
2 września 2017
2.09 - 16:00 |
Jarota Jarocin |
1 - 0 |
GKS Przodkowo |
2 września 2017
2.09 - 17:00 |
KKS Kalisz |
0 - 0 |
Lech II Poznań |
27 września 2017
27.09 - 16:30 |
Kolejka 6 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Pogoń II Szczecin |
1 - 4 |
Lech II Poznań |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
3 - 2 |
KKS Kalisz |
9 września 2017
9.09 - 17:00 |
Elana Toruń |
1 - 1 |
Jarota Jarocin |
10 września 2017
10.09 - 15:00 |
Energetyk Gryfino |
0 - 0 |
Polonia Środa Wielkopolska |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
Górnik Konin |
3 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
9 września 2017
9.09 - 17:00 |
Wda Świecie |
2 - 1 |
Sokół Kleczew |
9 września 2017
9.09 - 13:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
1 - 3 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
9 września 2017
9.09 - 17:00 |
Wierzyca Decka Pelplin |
3 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
9 września 2017
9.09 - 17:00 |
KP Starogard Gdański |
2 - 0 |
Unia Solec Kujawski |
9 września 2017
9.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Unia Solec Kujawski |
1 - 3 |
Pogoń II Szczecin |
17 września 2017
17.09 - 14:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 0 |
KP Starogard Gdański |
16 września 2017
16.09 - 19:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
2 - 1 |
Wierzyca Decka Pelplin |
16 września 2017
16.09 - 13:00 |
Sokół Kleczew |
3 - 1 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
15 września 2017
15.09 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Wda Świecie |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
5 - 2 |
Górnik Konin |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
Jarota Jarocin |
2 - 3 |
Energetyk Gryfino |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
KKS Kalisz |
1 - 1 |
Elana Toruń |
16 września 2017
16.09 - 17:00 |
Lech II Poznań |
3 - 1 |
GKS Przodkowo |
16 września 2017
16.09 - 12:00 |
Kolejka 8 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Pogoń II Szczecin |
4 - 0 |
GKS Przodkowo |
24 września 2017
24.09 - 11:00 |
Elana Toruń |
0 - 1 |
Lech II Poznań |
23 września 2017
23.09 - 15:00 |
Energetyk Gryfino |
0 - 3 |
KKS Kalisz |
23 września 2017
23.09 - 12:00 |
Górnik Konin |
2 - 3 |
Jarota Jarocin |
23 września 2017
23.09 - 16:00 |
Wda Świecie |
0 - 3 |
Polonia Środa Wielkopolska |
23 września 2017
23.09 - 16:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
2 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
23 września 2017
23.09 - 16:00 |
Wierzyca Decka Pelplin |
0 - 3 |
Sokół Kleczew |
23 września 2017
23.09 - 16:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 3 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
23 września 2017
23.09 - 16:00 |
Unia Solec Kujawski |
1 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
23 września 2017
23.09 - 14:00 |
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Pogoń II Szczecin |
30 września 2017
30.09 - 18:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
3 - 0 |
Unia Solec Kujawski |
30 września 2017
30.09 - 13:00 |
Sokół Kleczew |
1 - 0 |
KP Starogard Gdański |
30 września 2017
30.09 - 16:00 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 0 |
Wierzyca Decka Pelplin |
1 października 2017
1.10 - 15:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
3 - 3 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
30 września 2017
30.09 - 15:00 |
Jarota Jarocin |
1 - 1 |
Wda Świecie |
30 września 2017
30.09 - 16:00 |
KKS Kalisz |
2 - 0 |
Górnik Konin |
1 października 2017
1.10 - 16:00 |
Lech II Poznań |
3 - 0 |
Energetyk Gryfino |
30 września 2017
30.09 - 12:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 0 |
Elana Toruń |
30 września 2017
30.09 - 16:00 |
Kolejka 10 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Pogoń II Szczecin |
1 - 3 |
Elana Toruń |
8 października 2017
8.10 - 11:00 |
Energetyk Gryfino |
3 - 2 |
GKS Przodkowo |
7 października 2017
7.10 - 13:00 |
Górnik Konin |
0 - 5 |
Lech II Poznań |
25 października 2017
25.10 - 15:00 |
Wda Świecie |
0 - 2 |
KKS Kalisz |
7 października 2017
7.10 - 15:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
2 - 1 |
Jarota Jarocin |
7 października 2017
7.10 - 15:00 |
Wierzyca Decka Pelplin |
3 - 2 |
Polonia Środa Wielkopolska |
7 października 2017
7.10 - 15:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
8 października 2017
8.10 - 12:00 |
Unia Solec Kujawski |
0 - 2 |
Sokół Kleczew |
7 października 2017
7.10 - 14:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 3 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
7 października 2017
7.10 - 18:00 |
Kolejka 11 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Świt Skolwin (Szczecin) |
2 - 0 |
Pogoń II Szczecin |
15 października 2017
15.10 - 15:00 |
Sokół Kleczew |
0 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
Unia Solec Kujawski |
14 października 2017
14.10 - 18:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
1 - 0 |
KP Starogard Gdański |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
Jarota Jarocin |
2 - 0 |
Wierzyca Decka Pelplin |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
KKS Kalisz |
2 - 0 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
Lech II Poznań |
1 - 2 |
Wda Świecie |
14 października 2017
14.10 - 12:00 |
GKS Przodkowo |
2 - 1 |
Górnik Konin |
15 października 2017
15.10 - 12:00 |
Elana Toruń |
1 - 0 |
Energetyk Gryfino |
15 października 2017
15.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Pogoń II Szczecin |
3 - 0 |
Energetyk Gryfino |
22 października 2017
22.10 - 11:00 |
Górnik Konin |
1 - 2 |
Elana Toruń |
21 października 2017
21.10 - 14:00 |
Wda Świecie |
3 - 2 |
GKS Przodkowo |
21 października 2017
21.10 - 14:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
3 - 0 |
Lech II Poznań |
21 października 2017
21.10 - 15:00 |
Wierzyca Decka Pelplin |
0 - 1 |
KKS Kalisz |
21 października 2017
21.10 - 15:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Jarota Jarocin |
21 października 2017
21.10 - 15:00 |
Unia Solec Kujawski |
0 - 2 |
Polonia Środa Wielkopolska |
21 października 2017
21.10 - 14:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
21 października 2017
21.10 - 18:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
1 - 1 |
Sokół Kleczew |
21 października 2017
21.10 - 13:00 |
Kolejka 13 - 28/29. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Sokół Kleczew |
2 - 1 |
Pogoń II Szczecin |
28 października 2017
28.10 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
28 października 2017
28.10 - 17:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
1 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
28 października 2017
28.10 - 14:00 |
Jarota Jarocin |
0 - 6 |
Unia Solec Kujawski |
28 października 2017
28.10 - 15:00 |
KKS Kalisz |
1 - 0 |
KP Starogard Gdański |
28 października 2017
28.10 - 14:00 |
Lech II Poznań |
3 - 0 |
Wierzyca Decka Pelplin |
28 października 2017
28.10 - 12:00 |
GKS Przodkowo |
4 - 0 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
28 października 2017
28.10 - 15:00 |
Elana Toruń |
3 - 2 |
Wda Świecie |
28 października 2017
28.10 - 14:00 |
Energetyk Gryfino |
1 - 1 |
Górnik Konin |
28 października 2017
28.10 - 15:00 |
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Pogoń II Szczecin |
2 - 0 |
Górnik Konin |
5 listopada 2017
5.11 - 11:00 |
Wda Świecie |
1 - 1 |
Energetyk Gryfino |
4 listopada 2017
4.11 - 13:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
0 - 1 |
Elana Toruń |
4 listopada 2017
4.11 - 13:00 |
Wierzyca Decka Pelplin |
1 - 0 |
GKS Przodkowo |
4 listopada 2017
4.11 - 14:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 2 |
Lech II Poznań |
4 listopada 2017
4.11 - 13:00 |
Unia Solec Kujawski |
0 - 6 |
KKS Kalisz |
4 listopada 2017
4.11 - 14:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 1 |
Jarota Jarocin |
4 listopada 2017
4.11 - 17:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
5 - 0 |
Polonia Środa Wielkopolska |
4 listopada 2017
4.11 - 13:00 |
Sokół Kleczew |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
4 listopada 2017
4.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Pogoń II Szczecin |
2 grudnia 2017
2.12 - 15:30 |
Polonia Środa Wielkopolska |
2 - 1 |
Sokół Kleczew |
11 listopada 2017
11.11 - 13:00 |
Jarota Jarocin |
2 - 0 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
12 listopada 2017
12.11 - 13:30 |
KKS Kalisz |
0 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
12 listopada 2017
12.11 - 13:00 |
Lech II Poznań |
1 - 1 |
Unia Solec Kujawski |
2 grudnia 2017
2.12 - 12:00 |
GKS Przodkowo |
0 - 1 |
KP Starogard Gdański |
11 listopada 2017
11.11 - 13:00 |
Elana Toruń |
5 - 0 |
Wierzyca Decka Pelplin |
11 listopada 2017
11.11 - 13:00 |
Energetyk Gryfino |
0 - 1 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
11 listopada 2017
11.11 - 13:00 |
Górnik Konin |
4 - 2 |
Wda Świecie |
11 listopada 2017
11.11 - 13:30 |
Kolejka 16 - 18/19. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Pogoń II Szczecin |
1 - 1 |
Wda Świecie |
18 listopada 2017
18.11 - 18:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
2 - 4 |
Górnik Konin |
18 listopada 2017
18.11 - 12:00 |
Wierzyca Decka Pelplin |
3 - 0 |
Energetyk Gryfino |
18 listopada 2017
18.11 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 2 |
Elana Toruń |
18 listopada 2017
18.11 - 13:00 |
Unia Solec Kujawski |
1 - 0 |
GKS Przodkowo |
18 listopada 2017
18.11 - 13:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Lech II Poznań |
18 listopada 2017
18.11 - 17:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
1 - 0 |
KKS Kalisz |
19 listopada 2017
19.11 - 13:30 |
Sokół Kleczew |
0 - 0 |
Jarota Jarocin |
18 listopada 2017
18.11 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
4 - 1 |
Polonia Środa Wielkopolska |
19 listopada 2017
19.11 - 15:30 |
Kolejka 17 - 25/26. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Polonia Środa Wielkopolska |
1 - 1 |
Pogoń II Szczecin |
25 listopada 2017
25.11 - 12:00 |
Jarota Jarocin |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
25 listopada 2017
25.11 - 13:00 |
Sokół Kleczew |
0 - 0 |
KKS Kalisz |
5 sierpnia 2017
5.08 - 17:00 |
Lech II Poznań |
0 - 0 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
25 listopada 2017
25.11 - 12:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
25 listopada 2017
25.11 - 18:00 |
Ogniwo Sopot |
Elana Toruń |
0 - 0 |
Unia Solec Kujawski |
26 listopada 2017
26.11 - 13:00 |
Energetyk Gryfino |
0 - 0 |
KP Starogard Gdański |
25 listopada 2017
25.11 - 13:00 |
Górnik Konin |
2 - 3 |
Wierzyca Decka Pelplin |
25 listopada 2017
25.11 - 13:00 |
Wda Świecie |
1 - 2 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
25 listopada 2017
25.11 - 13:00 |
Kolejka 18 - 10/11. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń II Szczecin |
1 - 0 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
11 marca 2018
11.03 - 11:30 |
Wda Świecie |
0 - 1 |
Wierzyca Decka Pelplin |
11 kwietnia 2018
11.04 - 17:30 |
Górnik Konin |
0 - 0 |
KP Starogard Gdański |
18 kwietnia 2018
18.04 - 17:00 |
Energetyk Gryfino |
0 - 3 |
Unia Solec Kujawski |
|
Elana Toruń |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
18 kwietnia 2018
18.04 - 17:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 2 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
18 kwietnia 2018
18.04 - 16:00 |
Lech II Poznań |
3 - 0 |
Sokół Kleczew |
16 maja 2018
16.05 - 17:00 |
KKS Kalisz |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
10 marca 2018
10.03 - 19:25 |
Jarota Jarocin |
2 - 1 |
Polonia Środa Wielkopolska |
18 kwietnia 2018
18.04 - 17:00 |
Kolejka 19 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Jarota Jarocin |
1 - 2 |
Pogoń II Szczecin |
17 marca 2018
17.03 - 15:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
4 - 0 |
KKS Kalisz |
16 maja 2018
16.05 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 4 |
Lech II Poznań |
17 marca 2018
17.03 - 18:00 |
Sokół Kleczew |
2 - 1 |
GKS Przodkowo |
17 marca 2018
17.03 - 14:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
2 - 1 |
Elana Toruń |
18 marca 2018
18.03 - 15:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 0 |
Energetyk Gryfino |
|
Unia Solec Kujawski |
1 - 2 |
Górnik Konin |
18 marca 2018
18.03 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 1 |
Wda Świecie |
17 marca 2018
17.03 - 15:00 |
Wierzyca Decka Pelplin |
1 - 1 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
17 marca 2018
17.03 - 15:00 |
Kolejka 20 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Pogoń II Szczecin |
1 - 0 |
Wierzyca Decka Pelplin |
24 marca 2018
24.03 - 15:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
0 - 1 |
KP Starogard Gdański |
24 marca 2018
24.03 - 14:00 |
Wda Świecie |
7 - 0 |
Unia Solec Kujawski |
24 marca 2018
24.03 - 14:00 |
Górnik Konin |
0 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
24 marca 2018
24.03 - 15:00 |
Energetyk Gryfino |
0 - 3 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
|
Elana Toruń |
2 - 0 |
Sokół Kleczew |
24 marca 2018
24.03 - 15:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
24 marca 2018
24.03 - 18:00 |
w Sopocie |
Lech II Poznań |
2 - 3 |
Polonia Środa Wielkopolska |
11 kwietnia 2018
11.04 - 17:00 |
przełożony |
Jarota Jarocin |
1 - 2 |
KKS Kalisz |
24 marca 2018
24.03 - 15:30 |
Kolejka 21 - 31. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
KKS Kalisz |
0 - 0 |
Pogoń II Szczecin |
31 marca 2018
31.03 - 18:00 |
Jarota Jarocin |
2 - 1 |
Lech II Poznań |
31 marca 2018
31.03 - 14:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
2 - 0 |
GKS Przodkowo |
31 marca 2018
31.03 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Elana Toruń |
30 marca 2018
30.03 - 17:00 |
Sokół Kleczew |
3 - 0 |
Energetyk Gryfino |
|
Świt Skolwin (Szczecin) |
2 - 0 |
Górnik Konin |
31 marca 2018
31.03 - 15:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 1 |
Wda Świecie |
31 marca 2018
31.03 - 17:00 |
Unia Solec Kujawski |
4 - 1 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
31 marca 2018
31.03 - 14:00 |
KP Starogard Gdański |
2 - 0 |
Wierzyca Decka Pelplin |
31 marca 2018
31.03 - 15:00 |
Kolejka 22 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Pogoń II Szczecin |
0 - 4 |
KP Starogard Gdański |
8 kwietnia 2018
8.04 - 11:00 |
Wierzyca Decka Pelplin |
2 - 1 |
Unia Solec Kujawski |
7 kwietnia 2018
7.04 - 16:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
0 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg |
7 kwietnia 2018
7.04 - 17:00 |
Wda Świecie |
1 - 2 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
8 kwietnia 2018
8.04 - 17:00 |
Górnik Konin |
1 - 0 |
Sokół Kleczew |
7 kwietnia 2018
7.04 - 16:00 |
Energetyk Gryfino |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Elana Toruń |
2 - 0 |
Polonia Środa Wielkopolska |
8 kwietnia 2018
8.04 - 16:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 1 |
Jarota Jarocin |
7 kwietnia 2018
7.04 - 15:00 |
Lech II Poznań |
4 - 0 |
KKS Kalisz |
8 kwietnia 2018
8.04 - 12:00 |
Kolejka 23 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Lech II Poznań |
1 - 2 |
Pogoń II Szczecin |
14 kwietnia 2018
14.04 - 12:00 |
KKS Kalisz |
2 - 0 |
GKS Przodkowo |
15 kwietnia 2018
15.04 - 16:00 |
Jarota Jarocin |
0 - 2 |
Elana Toruń |
14 kwietnia 2018
14.04 - 16:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
3 - 0 |
Energetyk Gryfino |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Górnik Konin |
14 kwietnia 2018
14.04 - 17:00 |
Sokół Kleczew |
4 - 0 |
Wda Świecie |
14 kwietnia 2018
14.04 - 16:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
6 - 1 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
14 kwietnia 2018
14.04 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 0 |
Wierzyca Decka Pelplin |
14 kwietnia 2018
14.04 - 18:00 |
Unia Solec Kujawski |
0 - 3 |
KP Starogard Gdański |
14 kwietnia 2018
14.04 - 12:00 |
Kolejka 24 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Pogoń II Szczecin |
3 - 3 |
Unia Solec Kujawski |
22 kwietnia 2018
22.04 - 16:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
21 kwietnia 2018
21.04 - 16:00 |
Wierzyca Decka Pelplin |
0 - 3 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
21 kwietnia 2018
21.04 - 17:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
1 - 1 |
Sokół Kleczew |
21 kwietnia 2018
21.04 - 17:00 |
Wda Świecie |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
21 kwietnia 2018
21.04 - 16:00 |
Górnik Konin |
1 - 0 |
Polonia Środa Wielkopolska |
21 kwietnia 2018
21.04 - 17:00 |
Energetyk Gryfino |
0 - 3 |
Jarota Jarocin |
|
Elana Toruń |
2 - 0 |
KKS Kalisz |
22 kwietnia 2018
22.04 - 16:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 3 |
Lech II Poznań |
21 kwietnia 2018
21.04 - 15:00 |
Kolejka 25 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
GKS Przodkowo |
3 - 3 |
Pogoń II Szczecin |
28 kwietnia 2018
28.04 - 11:00 |
Lech II Poznań |
1 - 1 |
Elana Toruń |
28 kwietnia 2018
28.04 - 12:00 |
KKS Kalisz |
3 - 0 |
Energetyk Gryfino |
|
Jarota Jarocin |
1 - 1 |
Górnik Konin |
28 kwietnia 2018
28.04 - 16:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
3 - 3 |
Wda Świecie |
28 kwietnia 2018
28.04 - 14:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
28 kwietnia 2018
28.04 - 19:00 |
Sokół Kleczew |
2 - 0 |
Wierzyca Decka Pelplin |
28 kwietnia 2018
28.04 - 17:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
0 - 1 |
KP Starogard Gdański |
28 kwietnia 2018
28.04 - 15:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 0 |
Unia Solec Kujawski |
28 kwietnia 2018
28.04 - 18:00 |
Kolejka 26 - 1. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Pogoń II Szczecin |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 maja 2018
1.05 - 11:00 |
Unia Solec Kujawski |
0 - 2 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
1 maja 2018
1.05 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 0 |
Sokół Kleczew |
1 maja 2018
1.05 - 16:00 |
Wierzyca Decka Pelplin |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
1 maja 2018
1.05 - 17:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
0 - 0 |
Polonia Środa Wielkopolska |
1 maja 2018
1.05 - 12:00 |
Wda Świecie |
1 - 4 |
Jarota Jarocin |
1 maja 2018
1.05 - 17:00 |
Górnik Konin |
0 - 2 |
KKS Kalisz |
1 maja 2018
1.05 - 17:00 |
Energetyk Gryfino |
0 - 3 |
Lech II Poznań |
|
Elana Toruń |
6 - 0 |
GKS Przodkowo |
1 maja 2018
1.05 - 15:00 |
Kolejka 27 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Elana Toruń |
4 - 1 |
Pogoń II Szczecin |
5 maja 2018
5.05 - 17:00 |
GKS Przodkowo |
3 - 0 |
Energetyk Gryfino |
|
Lech II Poznań |
4 - 0 |
Górnik Konin |
5 maja 2018
5.05 - 12:00 |
KKS Kalisz |
2 - 1 |
Wda Świecie |
5 maja 2018
5.05 - 18:00 |
Jarota Jarocin |
1 - 2 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
5 maja 2018
5.05 - 16:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
2 - 0 |
Wierzyca Decka Pelplin |
5 maja 2018
5.05 - 16:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 3 |
KP Starogard Gdański |
5 maja 2018
5.05 - 11:00 |
Sokół Kleczew |
3 - 2 |
Unia Solec Kujawski |
5 maja 2018
5.05 - 17:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
3 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
6 maja 2018
6.05 - 16:00 |
Kolejka 28 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń II Szczecin |
0 - 1 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
13 maja 2018
13.05 - 11:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 1 |
Sokół Kleczew |
12 maja 2018
12.05 - 18:00 |
Unia Solec Kujawski |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
12 maja 2018
12.05 - 14:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 2 |
Polonia Środa Wielkopolska |
12 maja 2018
12.05 - 16:00 |
Wierzyca Decka Pelplin |
1 - 1 |
Jarota Jarocin |
12 maja 2018
12.05 - 17:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
1 - 1 |
KKS Kalisz |
11 maja 2018
11.05 - 18:30 |
Wda Świecie |
1 - 5 |
Lech II Poznań |
12 maja 2018
12.05 - 17:00 |
Górnik Konin |
0 - 0 |
GKS Przodkowo |
12 maja 2018
12.05 - 17:00 |
Energetyk Gryfino |
0 - 3 |
Elana Toruń |
|
Kolejka 29 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Energetyk Gryfino |
0 - 3 |
Pogoń II Szczecin |
|
Elana Toruń |
2 - 0 |
Górnik Konin |
20 maja 2018
20.05 - 17:00 |
GKS Przodkowo |
2 - 1 |
Wda Świecie |
19 maja 2018
19.05 - 16:00 |
Lech II Poznań |
2 - 1 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
19 maja 2018
19.05 - 12:00 |
KKS Kalisz |
0 - 2 |
Wierzyca Decka Pelplin |
19 maja 2018
19.05 - 18:30 |
Jarota Jarocin |
1 - 1 |
KP Starogard Gdański |
19 maja 2018
19.05 - 16:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
5 - 1 |
Unia Solec Kujawski |
19 maja 2018
19.05 - 16:00 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
18 maja 2018
18.05 - 17:00 |
Sokół Kleczew |
1 - 1 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
19 maja 2018
19.05 - 17:00 |
Kolejka 30 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń II Szczecin |
1 - 4 |
Sokół Kleczew |
25 maja 2018
25.05 - 18:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
26 maja 2018
26.05 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Polonia Środa Wielkopolska |
26 maja 2018
26.05 - 18:00 |
Unia Solec Kujawski |
0 - 3 |
Jarota Jarocin |
26 maja 2018
26.05 - 14:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 3 |
KKS Kalisz |
27 maja 2018
27.05 - 18:00 |
Wierzyca Decka Pelplin |
1 - 2 |
Lech II Poznań |
26 maja 2018
26.05 - 17:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
1 - 0 |
GKS Przodkowo |
26 maja 2018
26.05 - 17:00 |
Wda Świecie |
0 - 3 |
Elana Toruń |
26 maja 2018
26.05 - 17:00 |
Górnik Konin |
3 - 0 |
Energetyk Gryfino |
|
Kolejka 31 - 31. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Konin |
3 - 0 |
Pogoń II Szczecin |
31 maja 2018
31.05 - 13:00 |
Energetyk Gryfino |
0 - 3 |
Wda Świecie |
|
Elana Toruń |
6 - 1 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
31 maja 2018
31.05 - 17:00 |
GKS Przodkowo |
0 - 2 |
Wierzyca Decka Pelplin |
31 maja 2018
31.05 - 16:00 |
Lech II Poznań |
2 - 0 |
KP Starogard Gdański |
31 maja 2018
31.05 - 15:00 |
KKS Kalisz |
3 - 2 |
Unia Solec Kujawski |
31 maja 2018
31.05 - 18:30 |
Jarota Jarocin |
3 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
31 maja 2018
31.05 - 16:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
3 - 1 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
31 maja 2018
31.05 - 16:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 2 |
Sokół Kleczew |
31 maja 2018
31.05 - 17:00 |
Kolejka 32 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Pogoń II Szczecin |
3 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
3 czerwca 2018
3.06 - 11:00 |
Sokół Kleczew |
3 - 2 |
Polonia Środa Wielkopolska |
3 czerwca 2018
3.06 - 16:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
3 - 1 |
Jarota Jarocin |
3 czerwca 2018
3.06 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 4 |
KKS Kalisz |
3 czerwca 2018
3.06 - 16:00 |
Unia Solec Kujawski |
0 - 3 |
Lech II Poznań |
3 czerwca 2018
3.06 - 14:00 |
KP Starogard Gdański |
6 - 1 |
GKS Przodkowo |
3 czerwca 2018
3.06 - 12:00 |
Wierzyca Decka Pelplin |
2 - 3 |
Elana Toruń |
3 czerwca 2018
3.06 - 17:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
3 - 0 |
Energetyk Gryfino |
|
Wda Świecie |
0 - 2 |
Górnik Konin |
3 czerwca 2018
3.06 - 17:00 |
Kolejka 33 - 9. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Wda Świecie |
3 - 0 |
Pogoń II Szczecin |
9 czerwca 2018
9.06 - 16:00 |
Górnik Konin |
2 - 1 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
9 czerwca 2018
9.06 - 16:00 |
Energetyk Gryfino |
0 - 3 |
Wierzyca Decka Pelplin |
|
Elana Toruń |
0 - 3 |
KP Starogard Gdański |
9 czerwca 2018
9.06 - 16:00 |
GKS Przodkowo |
3 - 1 |
Unia Solec Kujawski |
9 czerwca 2018
9.06 - 16:00 |
Lech II Poznań |
0 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg |
9 czerwca 2018
9.06 - 16:00 |
KKS Kalisz |
1 - 3 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
9 czerwca 2018
9.06 - 16:00 |
Jarota Jarocin |
2 - 0 |
Sokół Kleczew |
9 czerwca 2018
9.06 - 16:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
9 czerwca 2018
9.06 - 16:00 |
Kolejka 34 - 16. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń II Szczecin |
0 - 3 |
Polonia Środa Wielkopolska |
16 czerwca 2018
16.06 - 16:00 |
Bałtyk Gdynia |
5 - 0 |
Jarota Jarocin |
16 czerwca 2018
16.06 - 16:00 |
KKS Kalisz |
2 - 0 |
Sokół Kleczew |
16 czerwca 2018
16.06 - 16:00 |
Świt Skolwin (Szczecin) |
0 - 2 |
Lech II Poznań |
16 czerwca 2018
16.06 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 1 |
GKS Przodkowo |
16 czerwca 2018
16.06 - 16:00 |
Unia Solec Kujawski |
1 - 5 |
Elana Toruń |
16 czerwca 2018
16.06 - 16:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 0 |
Energetyk Gryfino |
|
Wierzyca Decka Pelplin |
4 - 0 |
Górnik Konin |
16 czerwca 2018
16.06 - 16:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
1 - 2 |
Wda Świecie |
16 czerwca 2018
16.06 - 16:00 |
|