POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - R. 1983 I STARSI - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2010 - 10.03.2018 (SOBOTA)
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




III liga - grupa II - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Elana Toruń 17 37 11 4 2 27 - 11
2. Świt Skolwin (Szczecin) 17 36 11 3 3 36 - 13
3. Bałtyk Gdynia 17 35 11 2 4 38 - 17
4. Kotwica Kołobrzeg 17 32 9 5 3 25 - 16
5. KKS Kalisz 17 31 9 4 4 25 - 10 1 1 0 1 0 0 - 0
6. Sokół Kleczew 17 31 9 4 4 25 - 13 1 1 0 1 0 0 - 0
7. Lech II Poznań 17 29 8 5 4 27 - 18
8. Polonia Środa Wielkopolska 17 27 7 6 4 27 - 23
9. Pogoń II Szczecin 17 25 7 4 6 23 - 20
10. Wda Świecie 17 22 6 4 7 27 - 34 1 3 1 0 0 2 - 0
11. Wierzyca Decka Pelplin 17 22 6 4 7 19 - 27 1 0 0 0 1 0 - 2
12. Centra Ostrów Wielkopolski 17 19 6 1 10 23 - 34
13. Jarota Jarocin 17 17 4 5 8 18 - 27
14. KP Starogard Gdański 17 15 4 3 10 14 - 20
15. GKS Przodkowo 17 13 4 1 12 20 - 38
16. Unia Solec Kujawski 17 12 2 6 9 14 - 31
17. Górnik Konin 17 10 2 4 11 24 - 40
18. Energetyk Gryfino (*) 17 11 2 5 10 9 - 29
Ostatni komentarz dodał ...78 27.11.2017, 13:16:40
* Energetyk Gryfino wycofał się po rundzie jesiennej


Runda wiosenna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 18 - 10/11. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Pogoń II Szczecin - Centra Ostrów Wielkopolski
2. Wda Świecie - Wierzyca Decka Pelplin
3. Górnik Konin - KP Starogard Gdański
4. Energetyk Gryfino - Unia Solec Kujawski
5. Elana Toruń - Kotwica Kołobrzeg
6. GKS Przodkowo - Świt Skolwin (Szczecin)
7. Lech II Poznań - Sokół Kleczew
8. KKS Kalisz - Bałtyk Gdynia
9. Jarota Jarocin - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 19 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin
11. Polonia Środa Wielkopolska - KKS Kalisz
12. Bałtyk Gdynia - Lech II Poznań
13. Sokół Kleczew - GKS Przodkowo
14. Świt Skolwin (Szczecin) - Elana Toruń
15. Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino
16. Unia Solec Kujawski - Górnik Konin
17. KP Starogard Gdański - Wda Świecie
18. Wierzyca Decka Pelplin - Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 20 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Pogoń II Szczecin - Wierzyca Decka Pelplin
20. Centra Ostrów Wielkopolski - KP Starogard Gdański
21. Wda Świecie - Unia Solec Kujawski
22. Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg
23. Energetyk Gryfino - Świt Skolwin (Szczecin)
24. Elana Toruń - Sokół Kleczew
25. GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia
26. Lech II Poznań - Polonia Środa Wielkopolska
27. Jarota Jarocin - KKS Kalisz
Kolejka 21 - 31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. KKS Kalisz - Pogoń II Szczecin
29. Jarota Jarocin - Lech II Poznań
30. Polonia Środa Wielkopolska - GKS Przodkowo
31. Bałtyk Gdynia - Elana Toruń
32. Sokół Kleczew - Energetyk Gryfino
33. Świt Skolwin (Szczecin) - Górnik Konin
34. Kotwica Kołobrzeg - Wda Świecie
35. Unia Solec Kujawski - Centra Ostrów Wielkopolski
36. KP Starogard Gdański - Wierzyca Decka Pelplin
Kolejka 22 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański
38. Wierzyca Decka Pelplin - Unia Solec Kujawski
39. Centra Ostrów Wielkopolski - Kotwica Kołobrzeg
40. Wda Świecie - Świt Skolwin (Szczecin)
41. Górnik Konin - Sokół Kleczew
42. Energetyk Gryfino - Bałtyk Gdynia
43. Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska
44. GKS Przodkowo - Jarota Jarocin
45. Lech II Poznań - KKS Kalisz
Kolejka 23 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Lech II Poznań - Pogoń II Szczecin
47. KKS Kalisz - GKS Przodkowo
48. Jarota Jarocin - Elana Toruń
49. Polonia Środa Wielkopolska - Energetyk Gryfino
50. Bałtyk Gdynia - Górnik Konin
51. Sokół Kleczew - Wda Świecie
52. Świt Skolwin (Szczecin) - Centra Ostrów Wielkopolski
53. Kotwica Kołobrzeg - Wierzyca Decka Pelplin
54. Unia Solec Kujawski - KP Starogard Gdański
Kolejka 24 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Pogoń II Szczecin - Unia Solec Kujawski
56. KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg
57. Wierzyca Decka Pelplin - Świt Skolwin (Szczecin)
58. Centra Ostrów Wielkopolski - Sokół Kleczew
59. Wda Świecie - Bałtyk Gdynia
60. Górnik Konin - Polonia Środa Wielkopolska
61. Energetyk Gryfino - Jarota Jarocin
62. Elana Toruń - KKS Kalisz
63. GKS Przodkowo - Lech II Poznań
Kolejka 25 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin
65. Lech II Poznań - Elana Toruń
66. KKS Kalisz - Energetyk Gryfino
67. Jarota Jarocin - Górnik Konin
68. Polonia Środa Wielkopolska - Wda Świecie
69. Bałtyk Gdynia - Centra Ostrów Wielkopolski
70. Sokół Kleczew - Wierzyca Decka Pelplin
71. Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański
72. Kotwica Kołobrzeg - Unia Solec Kujawski
Kolejka 26 - 1. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg
74. Unia Solec Kujawski - Świt Skolwin (Szczecin)
75. KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew
76. Wierzyca Decka Pelplin - Bałtyk Gdynia
77. Centra Ostrów Wielkopolski - Polonia Środa Wielkopolska
78. Wda Świecie - Jarota Jarocin
79. Górnik Konin - KKS Kalisz
80. Energetyk Gryfino - Lech II Poznań
81. Elana Toruń - GKS Przodkowo
Kolejka 27 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Elana Toruń - Pogoń II Szczecin
83. GKS Przodkowo - Energetyk Gryfino
84. Lech II Poznań - Górnik Konin
85. KKS Kalisz - Wda Świecie
86. Jarota Jarocin - Centra Ostrów Wielkopolski
87. Polonia Środa Wielkopolska - Wierzyca Decka Pelplin
88. Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański
89. Sokół Kleczew - Unia Solec Kujawski
90. Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 28 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin (Szczecin)
92. Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew
93. Unia Solec Kujawski - Bałtyk Gdynia
94. KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska
95. Wierzyca Decka Pelplin - Jarota Jarocin
96. Centra Ostrów Wielkopolski - KKS Kalisz
97. Wda Świecie - Lech II Poznań
98. Górnik Konin - GKS Przodkowo
99. Energetyk Gryfino - Elana Toruń
Kolejka 29 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Energetyk Gryfino - Pogoń II Szczecin
101. Elana Toruń - Górnik Konin
102. GKS Przodkowo - Wda Świecie
103. Lech II Poznań - Centra Ostrów Wielkopolski
104. KKS Kalisz - Wierzyca Decka Pelplin
105. Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański
106. Polonia Środa Wielkopolska - Unia Solec Kujawski
107. Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg
108. Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin)
Kolejka 30 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew
110. Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia
111. Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska
112. Unia Solec Kujawski - Jarota Jarocin
113. KP Starogard Gdański - KKS Kalisz
114. Wierzyca Decka Pelplin - Lech II Poznań
115. Centra Ostrów Wielkopolski - GKS Przodkowo
116. Wda Świecie - Elana Toruń
117. Górnik Konin - Energetyk Gryfino
Kolejka 31 - 31. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Górnik Konin - Pogoń II Szczecin
119. Energetyk Gryfino - Wda Świecie
120. Elana Toruń - Centra Ostrów Wielkopolski
121. GKS Przodkowo - Wierzyca Decka Pelplin
122. Lech II Poznań - KP Starogard Gdański
123. KKS Kalisz - Unia Solec Kujawski
124. Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg
125. Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin)
126. Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew
Kolejka 32 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia
128. Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska
129. Świt Skolwin (Szczecin) - Jarota Jarocin
130. Kotwica Kołobrzeg - KKS Kalisz
131. Unia Solec Kujawski - Lech II Poznań
132. KP Starogard Gdański - GKS Przodkowo
133. Wierzyca Decka Pelplin - Elana Toruń
134. Centra Ostrów Wielkopolski - Energetyk Gryfino
135. Wda Świecie - Górnik Konin
Kolejka 33 - 9. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Wda Świecie - Pogoń II Szczecin
137. Górnik Konin - Centra Ostrów Wielkopolski
138. Energetyk Gryfino - Wierzyca Decka Pelplin
139. Elana Toruń - KP Starogard Gdański
140. GKS Przodkowo - Unia Solec Kujawski
141. Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg
142. KKS Kalisz - Świt Skolwin (Szczecin)
143. Jarota Jarocin - Sokół Kleczew
144. Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia
Kolejka 34 - 16. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska
146. Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin
147. KKS Kalisz - Sokół Kleczew
148. Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań
149. Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo
150. Unia Solec Kujawski - Elana Toruń
151. KP Starogard Gdański - Energetyk Gryfino
152. Wierzyca Decka Pelplin - Górnik Konin
153. Centra Ostrów Wielkopolski - Wda Świecie


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE