POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - 5 WOLNYCH MIEJSC
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów





III liga - grupa II - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Elana Toruń 34 77 24 5 5 71 - 24
2. Świt Skolwin (Szczecin) 34 73 23 4 7 70 - 27
3. Bałtyk Gdynia 34 69 22 3 9 74 - 36
4. Lech II Poznań 34 66 20 6 8 69 - 34
5. KKS Kalisz 34 63 19 6 9 52 - 33
6. Polonia Środa Wielkopolska 34 60 17 9 8 63 - 41
7. Sokół Kleczew 34 59 17 8 9 51 - 33
8. Kotwica Kołobrzeg 34 57 17 6 11 48 - 37
9. KP Starogard Gdański 34 51 15 6 13 46 - 32
10. Pogoń II Szczecin 34 49 14 7 13 45 - 53
11. Jarota Jarocin 34 42 11 9 14 45 - 50 2 4 1 1 0 3 - 1
12. Wierzyca Decka Pelplin 34 42 12 6 16 38 - 47 2 1 0 1 1 1 - 3
13. Wda Świecie 34 35 10 5 19 52 - 72
14. Górnik Konin 34 34 9 7 18 40 - 61
15. Centra Ostrów Wielkopolski 34 32 9 5 20 38 - 67
16. GKS Przodkowo 34 25 7 4 23 38 - 75
17. Unia Solec Kujawski 34 19 4 7 23 33 - 80
18. Energetyk Gryfino (*) 34 11 2 5 27 9 - 80
Ostatni komentarz dodał BialaGwiazda 09.06.2018, 21:26:25
* Energetyk Gryfino wycofał się po rundzie jesiennej



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<


Kolejka 31 - 31. maja 2018



Górnik Konin 3 - 0 Pogoń II Szczecin 31 maja 2018 - 13:00
Adamczewski Maciej
Sieradzki Aleks
Robak Krystian (k)
Energetyk Gryfino 0 - 3 Wda Świecie
Elana Toruń 6 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 31 maja 2018 - 17:00
Mysiak Maciej
Mysiak Maciej
Kozłowski Filip
Kraska Daniel
Aleksandrowicz Patryk
Stąporski Mateusz
Michalski Jakub
GKS Przodkowo 0 - 2 Wierzyca Decka Pelplin 31 maja 2018 - 16:00
Sosnowski Filip
Racki Łukasz
Lech II Poznań 2 - 0 KP Starogard Gdański 31 maja 2018 - 15:00
Pawlicki Jakub
Cywiński Michał
KKS Kalisz 3 - 2 Unia Solec Kujawski 31 maja 2018 - 18:30
Chojnacki Konrad
Chojnacki Konrad
Jankowski Rafał
Kotarzewski Jakub (k)
Smolarczyk Michał
Jarota Jarocin 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg 31 maja 2018 - 16:00
Kierzek Dawid
Chromiński Dominik
Skokowski Piotr
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 31 maja 2018 - 16:00
Bartoszak Krzysztof (k)
Skrobosiński Piotr
Kozłowski Oskar
Nagórski Adam
Bałtyk Gdynia 2 - 2 Sokół Kleczew 31 maja 2018 - 17:00
Kuzimski Mateusz (k)
Letniowski Juliusz
Cichos Łukasz
Majewski Mateusz (k)

Komentarze:



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE