Klasa B - grupa Słupsk II - sezon 2013/2014

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Brda II Przechlewo 18 41 13 2 3 47 - 21
2. Arkonia Pomysk Wielki 18 37 11 4 3 56 - 32
3. Grom Nakla 18 36 11 3 4 56 - 25
4. Sokół Kuleszewo 18 33 11 0 7 48 - 27
5. Urania Udorpie 18 29 9 2 7 36 - 34
6. WKS Nożyno 18 19 6 1 11 32 - 52
7. Błękitni Motarzyno 18 19 6 1 11 23 - 48
8. Magic Niezabyszewo 18 17 4 5 9 28 - 34
9. Baza 44 Siemirowice 18 16 5 1 12 25 - 52
10. Koral Maszewo 18 12 3 3 12 23 - 49
Ostatni komentarz dodał mateo1258 03.08.2014, 10:23:04



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<

Kolejka 9 - 3. listopada 2013


Magic Niezabyszewo 1 - 3 Grom Nakla 3 listopada 2013 - 13:00
Urania Udorpie 2 - 1 Brda II Przechlewo 3 listopada 2013 - 12:00
Arkonia Pomysk Wielki 3 - 2 WKS Nożyno 3 listopada 2013 - 13:00
Błękitni Motarzyno 3 - 1 Koral Maszewo 3 listopada 2013 - 12:30
Baza 44 Siemirowice 1 - 3 Sokół Kuleszewo 3 listopada 2013 - 11:00

Komentarze:



 Kazik7   28.10.2013, 19:30:17
ciekawe czy po ostatniej kolejce cos sie zmieni w tabeli
ciekawie bedzie w niezabyszewie i pomysku gdzie raczej stawiałbym na podział punktow, moze urania urwie punkty przechlewie
:blink:
 mateo1258   28.10.2013, 23:58:54
ostatnia kolejka tej rundy :) interesujace mecze :) mam nadzieje ze urania wyrwie punkty :) ale chociaż niech sie podziela :) a w pomysku Arkonia bedzie walczyc do końca ;) i musza być 3 pkt :)
 czarnuchzczarnych   29.10.2013, 12:48:12
ciekawa kolejka :D
najciekawiej chyba w Niezabyszewie ;)
 obronca   29.10.2013, 14:59:21
Sprężmy się i zróbmy tooo Baza 3 pkt :D :D
 wałek   29.10.2013, 15:03:50
w Niezabyszewie takie mini Gran Derbi xD
 fenomeno9   30.10.2013, 18:56:44
Wałek chyba sobie w niedziele nie zagrasz po tej czerwieni w Przechlewie...?? Szykuje sie ciekawe spotkanie, powodzenia...
 Zenitowiec   30.10.2013, 21:30:49
Co się dzieje z Bazą?
 wałek   30.10.2013, 21:48:00
raczej chyba nie czekam na komunikat na stronie PZPN-u ;)
R E K L A M A
 ADRIAN77   01.11.2013, 17:54:00
Grom Nakla wierzy w awans :love:
 obronca   01.11.2013, 19:22:29
Baza jak to Baza nie przyzwyczajona do zwycięstw :( I dlatego nie może nic wygrac :)
 nakla   02.11.2013, 13:56:16
Do: ADRIAN77
Wierzy i do samego końca bedzie o niego walczyc!!!
 rebeliant   03.11.2013, 12:35:12
32 min Urania 2 : 0 Brda II
 rebeliant   03.11.2013, 12:38:02
35 min Urania 2 :1 Brda II
 vonDiesel   03.11.2013, 14:47:37
Błękitni 3 - 1 Koral (0-0)

Bramki: Tomasz Wojtachnio, Piotr Prondziński, Kamil Komar :D

Wydaję mi się że zasłużone zwycięstwo Błękitnych. Oby wiosna była dwa razy lepsza :D Pozdro :D

Błękitni :love: :love: :love: :love:
 Arkonia13   03.11.2013, 14:56:40
Arkonia - WKS Nożyno 3-2 :) :D :D :D
 Sebastian_Kehl   03.11.2013, 14:59:06
Urania 2 : 1 Brda II
Bramki dla Uranii Damian Nosal i Tomasz Kapeluch
|)
 gostkowo1993   03.11.2013, 15:02:27
Jak Magic i Grom
 Arkonia13   03.11.2013, 15:05:06
Jak tam Baza 44 z Sokół Kulaszewo? :P
R E K L A M A
 barsa27   03.11.2013, 15:06:24
sokol 3 - 1 baza44 8) :P :idea:
 barsa27   03.11.2013, 16:05:44
jak tam grom :D i brawo dla urani :idea: 8)
 wałek   03.11.2013, 16:20:42
Magic-Grom 1:3
 nakla   03.11.2013, 16:41:35
Bramki dla Nakli: Manski Marek, Gowin Piotr, Rekowski Tomasz
 ejo101   03.11.2013, 17:38:59
dla sokoła Kur Paweł 2 i Krystian Redmerski 1
 ejo101   03.11.2013, 17:44:38
sędzia tragedia cztery czerwone kartki w minute :@
 kssumo   03.11.2013, 19:05:18
dobry mecz w udorpiu dużo walki akcja za akcje . dwa rzuty karne dla brdy . uranie też mogła jeszcze cos strzelic tylko brakowało skuteczności bądz szczescia ,,jak zwykle".
 Cineek7   03.11.2013, 19:28:33
Dla Arkoni strzelali Marcin Tywusik , Dawid Fusiek i Michał Jakusz :)
 molo77   03.11.2013, 23:25:08
powiem, tak wszystko sie rostrzygnie na wiosne, teraz nie ma co gdybac , szanse awansu maja 4 druzyny. pozyjemy zobaczymy :).
 wites_KS.U   04.11.2013, 11:46:01
Dla WKS : Witka Tomasz x2
 ADRIAN77   05.11.2013, 18:41:07
obrona wymiata gromu nakli :|
 ADRIAN77   05.11.2013, 18:43:13
grom nakla wymiata
 wałek   07.11.2013, 15:45:08
W koncu sie zmobilizowalem i zrobilem klasyfikacje strzelcow na koniec rundy jesiennej. Sorki za błędy bo napewno jest ich sporo ale robilem ,,wariata" ;) pozdrawiam wszystkie ekipy i zycze powodzenia na wiosne ;)


7 Marek Mański Grom Nakla
7 Paweł Kur Sokół Kuleszewo
6 Dawid Fusiek Arkonia Pomysk Wlk.
5 Jacek Trąbka WKS Nożyno
4 Marcin Jażdżewski Magic Niezabyszewo
4 Paweł Wojach Arkonia Pomysk Wlk.
4 Michał Kasiewicz Arkonia Pomysk Wlk.
4 Michał Jakusz Arkonia Pomysk Wlk.
4 Tomasz Kapeluch Urania Udorpie
4 Tomasz Witka WKS Nożyno
3 Damian Wajs Grom Nakla
3 Damian Mejsner Sokół Kuleszewo
3 Krystian Redmerski Sokół KUleszewo
3 Andrzej Pituch Urania Udorpie
3 Damian Nosal Urania Udorpie
3 Michał Fusiek Arkonia Pomysk Wlk.
3 Marcin Heron WKS Nożyno
3 Adrian Nowak Brda II Przechlewo
3 Dawid Jażdżewski Magic Niezabyszewo
2 Mateusz Wałdoch Magic Niezabyszewo
2 Krzysztof Soldatke Urania Udorpie
2 Buławski Sokół KUleszewo
2 Roman Cybulski WKS Nożyno
2 Damian Zwierzchowski Brda II Przechlewo
2 Mariusz Przyborek Sokół Kuleszewo
2 Patryk Kuczkowski Arkonia Pomysk Wlk.
2 Marcin Tywusik Arkonia Pomysk Wlk.
2 Marci Kluczewski Grom Nakla
2 Piotr Gowin Grom Nakla
2 Radosław Brzykcy Sokół Kuleszewo
2 Piotr Prondzynski Błękitni Motarzyno
1 Ireneusz Szarzyński WKS Nożyno
1 Szymon Mrzygłod WKS Nożyno
1 Karol Malinowski Koral Maszewo
1 Piotr Światły Koral Maszewo
1 Daniel Zieliński Koral Maszewo
1 Piotr Skrzeczyna Urania Udorpie
1 Łukasz Kreft Magic Niezabyszewo
1 Wojciech Pobłocki Magic Niezabyszewo
1 Dawid Nazarko Magic Niezabyszewo
1 Marcin Litwiński Magic Niezabyszewo
1 Jakub Jakusz Arkonia Pomysk Wlk.
1 Tomasz Miłosz Brda II Przechlewo
1 Radosław Szuryn Brda II Przechlewo
1 Adrian Ginter Brda II Przechlewo
1 Tomasz Kolberg Brda II Przechlewo
1 Sławski Sokół Kuleszewo
1 Przemysław Skrzypek Sokół Kuleszewo
1 Kamil Pieknik Sokół Kuleszewo
1 Marcin Pieknik Sokół KUleszewo
1 Przemysław Łyszyk Sokół Kuleszewo
1 Maciej Skórowski Sokół Kuleszewo
1 Damian Skoneczny Grom Nakla
1 Maciej Strojk Grom Nakla
1 Mateusz Szultka Grom Nakla
1 Daniel Trzeciakowski Grom Nakla
1 Tomasz Rekowski Grom Nakla
1 Tomasz Wojtachnio Błękitni Motarzyno
1 Kamil Komar Błękitni Motarzyno
1 Adrian Pastwa Błękitni Motarzyno
1 Robert Richert Baza 44 Siemirowice
1 Adam Zarzycki Baza 44 Siemirowice
1 Tomasz Gniba Baza 44 Siemirowice
1 Daniel Błaszkowski Baza 44 Siemirowice
 wałek   07.11.2013, 15:46:06
robilem na wariata mialo byc ;)
 poppo   14.11.2013, 16:24:10
bramki Brdy trochę źle :)

A.Nowak -5
D.Zwierzchowski -2
A.Ginter -2
T.Miłosz -1
R.Szuryn -1
T.Kolberg -1
M.Ruc -1
Ł.Orłowski -1
R.Kozieł -1

Pozdrawiam
 Gromowiec123   15.11.2013, 23:18:48
gromu też wiem że Mański ma 8 no i naliczyłem 19 w rozpisce a mamy 26 trafień:)
 wałek   16.11.2013, 14:34:05
no spoko ale spisywalem bramki wszystkie ktore wpisywaliscie po meczach jesli ktos nie wierzy moze sobie policzyc. wiec sorki ale uwzgeldnilem tych strzelcow ktorych podawaliscie skad mialem wiedziec ile mieli bramek skoro prau nie wpisaliscie ;) pozdrawiam :)
 gostkowo1993   04.01.2014, 09:46:50
Pisać o Sparingach |)
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła