Klasa B - grupa Słupsk II - sezon 2013/2014

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Brda II Przechlewo 18 41 13 2 3 47 - 21
2. Arkonia Pomysk Wielki 18 37 11 4 3 56 - 32
3. Grom Nakla 18 36 11 3 4 56 - 25
4. Sokół Kuleszewo 18 33 11 0 7 48 - 27
5. Urania Udorpie 18 29 9 2 7 36 - 34
6. WKS Nożyno 18 19 6 1 11 32 - 52
7. Błękitni Motarzyno 18 19 6 1 11 23 - 48
8. Magic Niezabyszewo 18 17 4 5 9 28 - 34
9. Baza 44 Siemirowice 18 16 5 1 12 25 - 52
10. Koral Maszewo 18 12 3 3 12 23 - 49
Ostatni komentarz dodał mateo1258 03.08.2014, 10:23:04



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<

Kolejka 2 - 14/15. września 2013


Grom Nakla 2 - 2 Urania Udorpie 15 września 2013 - 15:00
Arkonia Pomysk Wielki 1 - 1 Magic Niezabyszewo 15 września 2013 - 15:00
Błękitni Motarzyno 1 - 2 Brda II Przechlewo 14 września 2013 - 18:00
Baza 44 Siemirowice 1 - 2 WKS Nożyno 15 września 2013 - 11:00
Sokół Kuleszewo 4 - 0 Koral Maszewo 15 września 2013 - 13:00

Komentarze:



 Eleven   10.09.2013, 19:28:37
www.facebook.com/GtsCzarnaDabrowka Zapraszamy!
 mateo1258   11.09.2013, 14:34:10
Siemanko :) wszystkim :) i jak obstawiacie następne punkty drużyn z meczów ????? :)
ja mysle ze to bedzie tak :)
urania zdobedzie 3 pkt
arkonia 3pkt
brda 3kpt
wks i baza po 1 pkt
a tutaj stawiam na koral maszewo :) 3 pkt ;)
 czarnuchzczarnych   11.09.2013, 15:36:05
ciekawa kolejka ;)
 kssumo   11.09.2013, 20:29:13
ciekawa moje typy grom- urania-2 arkonia -magic-1 błekitni-brda-2 baza-wks-2 sokół-koral-0 powodzenia wszystkim :P
 wałek   13.09.2013, 15:18:35
dlaczego wszystkie moje komentarze zostaja usuwane? :huh:
 czarnuchzczarnych   13.09.2013, 18:42:47
admin to pajac ;p
 Magiczny30   13.09.2013, 21:29:48
wałek moje tak samo są usuwane . to po ch... to forum wtedy jest co???
:P
 vonDiesel   14.09.2013, 13:24:00
Są usuwane bo miejsce na typowanie jest gdzie indziej :P Reszty nie usuwają :huh:
R E K L A M A
 vonDiesel   14.09.2013, 19:13:32
Błękitni 1-2 Brda II (0-0)
To nie jest końcowy wynik. Jak dostałem to info to do końca były jeszcze 4 minuty. Bramka dla Błękitnych: Piotr Prondziński :idea:
 mateo1258   15.09.2013, 12:32:43
no no no ja widze ze błękitni juz coraz lepiej radza sobie na boisku :) juz nie długo pokaża na co ich stac :)
 ksmswokg   15.09.2013, 16:32:28
Baza 44 Siemirowice - WKS Nożyno 1:2

Sokół Kuleszewo - Koral Maszewo 4:0 (3:0)

Gospodarze byli po prostu lepsi :push:
 hendriu10   15.09.2013, 17:47:00
Grom Nakla 2:2 Urania Udorpie
dla Uranii:
Damian Nosal, Andrzej Pituch
:)
 wałek   15.09.2013, 17:52:44
Arkonia-Magic 1:1 (1:1)
 wałek   15.09.2013, 17:53:12
dla Magic-a bramke strzelil Marcin Jażdżewski
 KIBIC_00000   15.09.2013, 21:19:09
Błękitni zagrali świetny mecz ..Ogólnie mecz równy obie strony nie wykorzystały stu procentowych sytuacji, które posiadały .. Część drużyny błękitnych to jeszcze juniorzy, ale nadrabiają wszystko walecznością i grą do końca

Powodzenia :idea:
 vonDiesel   15.09.2013, 21:29:27
Hehe :D Część ? :D Jakieś 80% drużyny 8) . No i ciężko walczyć cały mecz z ludźmi starszymi, silniejszymi i bardziej doświadczonymi. No ale my się cieszymy że gramy. Zwycięstwa przyjdą z czasem.
 mateo1258   16.09.2013, 01:36:54
bramke dla Arkoni strzelił Paweł Wojach ;)
 wites_KS.U   16.09.2013, 05:45:31
Dla WKS : Szymon Mrzygłód i Tomasz Witka
R E K L A M A
 wites_KS.U   16.09.2013, 05:46:19
Dla WKS : Szymon Mrzygłód i Tomasz Witka
 ksmswokg   16.09.2013, 12:43:58
http://koralmaszewo.futbolowo.pl/news,2126670,ii-mecz-sezonu-2013-2014.html
 wałek   16.09.2013, 14:04:55
podajcie strzelcow Sokoła i Gromu i piszcie imiona i nazwiska bo czasami w jednej druzynie gra pieciu KOWALSKICH i nie bedziemy nikogo krzywdzic ;)
 wałek   16.09.2013, 14:06:19
i strzelca bramki dla Bazy tez oczywiscie ;)
 fenomeno9   16.09.2013, 14:17:32
bramki dla gromu w poprzedniej kolejce Marek Mański , wczorajszy mecz to gole Damiana Wajsa i Piotra Gowina,,Ogólnie Urania we wczorajszym meczu miała dużo szczescia mogła przegrac wysoko .. Bramki po błędach zawodników z Nakli wolny z 18 i niedokładny wyrzut bramkarza ,,, Następna kolejka to mam nadzieje pierwsze trzy punkty Gromu...Pozdr....
 hendriu10   16.09.2013, 15:52:34
fenomeno9 nie przesadzaj też, bo bramki dla Gromu padły też po błędach. Pierwsza to wina naszego bramkarza a druga bramka to strata bocnzego obrońcy 30 metrow od bramki i poszla kontra i bramka.

ps. jaki wyrzut bramkarza? jak bramka poszła po akcji dalekim przerzucie na drugą strone i zgranie do środka pola karnego i tam strzał ;) więc nie wiem czy byliśmy na tym samym meczu.

jednak obiektywnie Grom stworzył sobie dużo sytuacji ;) i remis jest sprawiedliwy.

pozdrawiam i powodzenia ;)
 barsa27   16.09.2013, 16:03:44
:D :P :idea:
 Franki92   16.09.2013, 17:33:55
Siemka:) W jakim składzie zagrała Brda?I kto strzelił bramki?Dzięki za info.
 Kazik7   16.09.2013, 20:37:28
witam
dla sokola pierwsza bramka podla po samobójczym trafieniu
na 2-0 Mariusz Przyborek
3-0 Przemek Skrzypek
4-0 Paweł Kur

Dobry mecz w wykonaniu "Sokoła" :blink:
 wałek   16.09.2013, 22:34:54
Klasyfikacja strzelcow 2 kolejki ( bez strzelcow tych druzyn ktore spia w szafie ;) )

3-Jacek Trąbka (WKS Nożyno)
2-Krzysztof Soldatke (URANIA Udorpie)
2-Tomasz Kapeluch(URANIA Udorpie)
2-Paweł Kur (SOKÓŁ Kuleszewo)
2- Buławski (SOKÓŁ Kuleszewo)
1-Sławski (SOKÓŁ Kuleszewo)
1-Mariusz Przyborek ( SOKÓŁ Kuleszewo)
1-Przemysław Skrzypek (SOKÓŁ Kuleszewo)
1-Damian Nosal (URANIA Udorpie)
1-Andrzej Pituch (URANIA Udorpie)
1-Wojciech Pobłocki (MAGIC Niezabyszewo)
1-Dawid Jażdżewski (MAGIC Niezabyszewo)
1-Marcin Jażdżewski (MAGIC Niezabyszewo)
1-Marcin Ostrowski (BŁĘKITNI Motarzyno)
1-Adrian Pastwa (BŁĘKITNI Motarzyno)
1-Piotr Prondzyński (BŁĘKITNI Motarzyno)
1-Karol Malinowski (KORAL Maszewo)
1-Piotr Światły (KORAL Maszewo)
1-Daniel Zieliński (KORAL Maszewo)
1-Marcin Heron ( WKS Nożyno)
1-Ireneusz Szarzyński (WKS Nożyno)
1-Szymon Mrzygłód ( WKS Nożyno)
1-Tomasz Witka ( WKS Nożyno)
1-Dawid Fusiek (ARKONIA Pomysk Wlk.)
1-Paweł Wojach (ARKONIA Pomysk Wlk)
1-Tomasz Miłosz (BRDA II Przechlewo)
1-Marek Mański (GROM Nakla)
 wałek   16.09.2013, 22:38:52
3-Jacek Trąbka (WKS Nożyno)
2-Krzysztof Soldatke (URANIA Udorpie)
2-Tomasz Kapeluch(URANIA Udorpie)
2-Paweł Kur (SOKÓŁ Kuleszewo)
2- Buławski (SOKÓŁ Kuleszewo)
1-Sławski (SOKÓŁ Kuleszewo)
1-Mariusz Przyborek ( SOKÓŁ Kuleszewo)
1-Przemysław Skrzypek (SOKÓŁ Kuleszewo)
1-Damian Nosal (URANIA Udorpie)
1-Andrzej Pituch (URANIA Udorpie)
1-Wojciech Pobłocki (MAGIC Niezabyszewo)
1-Dawid Jażdżewski (MAGIC Niezabyszewo)
1-Marcin Jażdżewski (MAGIC Niezabyszewo)
1-Marcin Ostrowski (BŁĘKITNI Motarzyno)
1-Adrian Pastwa (BŁĘKITNI Motarzyno)
1-Piotr Prondzyński (BŁĘKITNI Motarzyno)
1-Karol Malinowski (KORAL Maszewo)
1-Piotr Światły (KORAL Maszewo)
1-Daniel Zieliński (KORAL Maszewo)
1-Marcin Heron ( WKS Nożyno)
1-Ireneusz Szarzyński (WKS Nożyno)
1-Szymon Mrzygłód ( WKS Nożyno)
1-Tomasz Witka ( WKS Nożyno)
1-Dawid Fusiek (ARKONIA Pomysk Wlk.)
1-Paweł Wojach (ARKONIA Pomysk Wlk)
1-Tomasz Miłosz (BRDA II Przechlewo)
1-Marek Mański (GROM Nakla)
1-Damian Wajs ( GROM Nakla)
1-Piotr Gowin ( GROM Nakla)






male sprostowanie ;)
 poppo   16.09.2013, 22:55:45
Brda
Damian Zwierzchowski i Radek Szuryn po jednej
 błękitny   17.09.2013, 08:55:41
wałek:
drobna poprawka a'propo nazwiska zawodnika Błękitnych :) Powinno być PIOTR PRONDZINSKI ; )
 wałek   17.09.2013, 12:01:14
ok błękitny w przyszlej kolejce bedzie bez bledu i sorki ;)
 sikora1994   20.09.2013, 14:09:21
Dla Bazy Strzelcem jest Robert Richert Jedna Brameczka :]
 sikora1994   20.09.2013, 14:14:23
Dla Bazy Strzelcem jest Robert Richert Jedna Brameczka :]
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła