Klasa B - grupa Słupsk II - sezon 2013/2014

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Brda II Przechlewo 18 41 13 2 3 47 - 21
2. Arkonia Pomysk Wielki 18 37 11 4 3 56 - 32
3. Grom Nakla 18 36 11 3 4 56 - 25
4. Sokół Kuleszewo 18 33 11 0 7 48 - 27
5. Urania Udorpie 18 29 9 2 7 36 - 34
6. WKS Nożyno 18 19 6 1 11 32 - 52
7. Błękitni Motarzyno 18 19 6 1 11 23 - 48
8. Magic Niezabyszewo 18 17 4 5 9 28 - 34
9. Baza 44 Siemirowice 18 16 5 1 12 25 - 52
10. Koral Maszewo 18 12 3 3 12 23 - 49
Ostatni komentarz dodał mateo1258 03.08.2014, 10:23:04



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<

Kolejka 11 - 26/27. kwietnia 2014


Urania Udorpie 1 - 1 Grom Nakla 26 kwietnia 2014 - 16:00
Magic Niezabyszewo 1 - 5 Arkonia Pomysk Wielki 27 kwietnia 2014 - 13:30
Brda II Przechlewo 7 - 0 Błękitni Motarzyno 27 kwietnia 2014 - 13:00
WKS Nożyno 1 - 2 Baza 44 Siemirowice 27 kwietnia 2014 - 14:00
Koral Maszewo 1 - 4 Sokół Kuleszewo 27 kwietnia 2014 - 11:00

Komentarze:



 bytoviabytow7   27.04.2014, 09:13:44
grom nakla 1-1 urania udorpie :huh:
 robert22   27.04.2014, 12:36:52
kto strzelał bramki :)

 fenomeno9   27.04.2014, 14:35:19
Dla Nakli Mateusz Szultka..
 mateo1258   27.04.2014, 16:03:51
Magic Niezabyszewo 1-5 Arkonia Pomysk :D Bramki dla Arkoni strzelił Michał Jakusz (5)
 vonDiesel   27.04.2014, 16:51:17
Brda 7-0 Błękitni
 vonDiesel   27.04.2014, 16:51:48
Czyli jak zawsze na wyjeździe grubo w piz** :$
 vonDiesel   27.04.2014, 17:01:04
Jak to jest że u siebie potrafimy zagrać w miarę wyrównany mecz a na wyjeździe dostajemy takie ''bęcki'' że nie wiadomo czy płakać czy się śmiać :puke:

WKS 1-2 Baza
 vonDiesel   27.04.2014, 17:04:00
Kuleszewo 4-1 Maszewo
R E K L A M A
 kolegapofachu   27.04.2014, 18:20:26
dla Magic-a Mateusz Wałdoch
 Kaka_powraca   27.04.2014, 18:38:12
Dla Uranii Grzegorz Adamczyk
 jurus88ptak   27.04.2014, 19:29:06
SOKOL NA FALI :)
 mesut88   27.04.2014, 20:45:19
Jak mecz WKS-Baza?
Pozdro
 ksmswokg   28.04.2014, 01:38:06
taaaak sędzia z Sokoła na fali:) SOKÓL PRZEGRAŁ Z KORALEM 1:0 (0:0) Oczywiście Mega afera po meczu, sędzia spierdalał bocznymi wyjściami, ale tak to jest, jak się drukuje mecze! pierdolony Słupski drukarz przyjechał ze Słupską drużyną i w 10 minut wydrukował 2 gole. Spalony z nie mniej niż 5 metrów i karny z kapelusza. życzę Sokołowi za te machloje szczerze jak najgorzej, niech świnie zgniją w B klasie. PS czy upośledzony sędzia z aparatem słuchowym na uszach, wadą wymowy i bez konsultacji okulistycznej powinien sędziować?? PomorskiZPN = DNO DNO DNO. wszystko nagrane tylko pytanie brzmi czy warto walczyć??? proszę o odp
 aduch1993   28.04.2014, 12:30:49
Dla Brdy II Tomasz Miłosz, Ginter Adrian, Tomasz Kolberg,
Nowak Adrian, Krzysztof Buczko x2 oraz Szydłowski Patryk
:love:
 wałek   28.04.2014, 15:47:56
ksmswokg w Niezabyszewie podobna sytuacja. nie mowie ze przegralismy przez sedziego bo gralismy zenujaco ale jego postawa to porazka. przy wyniku 5:1 dla Arkonii sam smialem sie z jego decyzji, zreszta podobnie zachowywali sie zawdonicy z Pomyska nie rozumiejac jego decyzji. najlepsze jest to ze w zeszlej rundzie przysylali nam 1 sedziego i poziom sedziowania byl fatalny, teraz nie dosc ze przysylaja 2 lub 3 sedziow to poziom jest jeszcze slabszy. do tego co drugi mecz przyjezdza do nas obserwator sam nie wiem po co, chyba tylko po to by skasowac 400zl od klubu ktorego budzet praktycznie nie istnieje. zenada w tym naszym zwiazku naprawde
 wałek   28.04.2014, 16:05:44
9 Michał Jakusz Arkonia Pomysk Wlk.
8 Tomasz Kapeluch Urania Udorpie
7 Marek Mański Grom Nakla
7 Paweł Kur Sokół Kuleszewo
6 Dawid Fusiek Arkonia Pomysk Wlk.
5 Jacek Trąbka WKS Nożyno
5 Adrian Ginter Brda II Przechlewo
4 Marcin Jażdżewski Magic Niezabyszewo
4 Paweł Wojach Arkonia Pomysk Wlk.
4 Michał Kasiewicz Arkonia Pomysk Wlk.
4 Tomasz Witka WKS Nożyno
4 Adrian Nowak Brda II Przechlewo
4 Andrzej Pituch Urania Udorpie
3 Damian Wajs Grom Nakla
3 Damian Mejsner Sokół Kuleszewo
3 Krystian Redmerski Sokół KUleszewo
3 Damian Nosal Urania Udorpie
3 Krzysztof Soldatke Urania Udorpie
3 Michał Fusiek Arkonia Pomysk Wlk.
3 Marcin Heron WKS Nożyno
3 Tomasz Kolberg Brda II Przechlewo
3 Dawid Jażdżewski Magic Niezabyszewo
3 Mateusz Wałdoch Magic Niezabyszewo
2 Piotr Guła Magic Niezabyszewo
2 Buławski Sokół Kuleszewo
2 Roman Cybulski WKS Nożyno
2 Damian Zwierzchowski Brda II Przechlewo
2 Radosław Szuryn Brda II Przechlewo
2 Krzysztof Buczko Brda II Przechlewo
2 Mariusz Przyborek Sokół Kuleszewo
2 Patryk Kuczkowski Arkonia Pomysk Wlk.
2 Marcin Tywusik Arkonia Pomysk Wlk.
2 Marci Kluczewski Grom Nakla
2 Piotr Gowin Grom Nakla
2 Damian Skoneczny Grom Nakla
2 Mateusz Szultka Grom Nakla
2 Radosław Brzykcy Sokół Kuleszewo
2 Piotr Prondzynski Błękitni Motarzyno
2 Grzegorz Adamczyk Urania Udorpie
1 Ireneusz Szarzyński WKS Nożyno
1 Szymon Mrzygłod WKS Nożyno
1 Karol Malinowski Koral Maszewo
1 Piotr Światły Koral Maszewo
1 Daniel Zieliński Koral Maszewo
1 Piotr Skrzeczyna Urania Udorpie
1 Łukasz Kreft Magic Niezabyszewo
1 Wojciech Pobłocki Magic Niezabyszewo
1 Dawid Nazarko Magic Niezabyszewo
1 Marcin Litwiński Magic Niezabyszewo
1 Jakub Jakusz Arkonia Pomysk Wlk.
1 Tomasz Miłosz Brda II Przechlewo
1 Patryk Szydłowski Brda II Przechlewo
1 Sławski Sokół Kuleszewo
1 Przemysław Skrzypek Sokół Kuleszewo
1 Kamil Pieknik Sokół Kuleszewo
1 Marcin Pieknik Sokół Kuleszewo
1 Przemysław Łyszyk Sokół Kuleszewo
1 Maciej Skórowski Sokół Kuleszewo
1 Maciej Strojk Grom Nakla
1 Daniel Trzeciakowski Grom Nakla
1 Tomasz Rekowski Grom Nakla
1 Adrian Trzeciakowski Grom Nakla
1 Tomasz Wojtachnio Błękitni Motarzyno
1 Kamil Komar Błękitni Motarzyno
1 Adrian Pastwa Błękitni Motarzyno
1 Aleksander Dańczak Błękitni Motarzyno
1 Kamil Wyka Błękitni Motarzyno
1 Robert Richert Baza 44 Siemirowice
1 Adam Zarzycki Baza 44 Siemirowice
1 Tomasz Gniba Baza 44 Siemirowice
1 Daniel Błaszkowski Baza 44 Siemirowice
1 Kamil Wyka Urania Udorpie
 Cineek7   28.04.2014, 16:17:39
Arkonia 2-3 Brda Przechlewo strzelcy bramek: Paweł Wojach i Dawid Fusiek
 vonDiesel   28.04.2014, 20:44:06
Jeżeli chodzi o sędziów to się zgadzam :) Bardzo słabi :P Ale z drugiej strony jaka liga tacy sędziowie ;) Bywa :idea:
R E K L A M A
 molo77   28.04.2014, 20:55:32
Bramki dla Brda 2 Przechlewo (łącznie z 11 kolejką) w tym sezonie:

Nowak Adrian - 6 bramek
Ginter Adrian - 5 bramek
Tomasz Kolberg - 3 bramki
Radosław Szuryn - 2 bramki
Tomasz Miłosz - 2 bramki
Krzysztof Buczko - 2 bramki
Damian Zwierzchowski - 1 bramka
Patryk Szydłowski - 1 bramka
Robert Kozioł - 1 bramka
Maciek Ruc - 1 bramka
Łukasz Orłowski - 1 bramka

W sumie 25 goli strzelonych - tak jak pokazuje tabela ligowa.
A więc Wałek popraw to w swojej tabeli strzelców, bo niektórzy mają inną liczbę goli :).
 wałek   28.04.2014, 21:14:32
dzieki dzieki uwzglednie w nastepnej kolejce, ale spisuje strzelcow po kazdej kolekce, brakuje tu kilku zespolow jak np. Korala czy Bazy wiec nie jestem wstanie wymyslic nazwisk zawodnikow ktorzy strzelaja bramki ;)pozdrawiam i powodzenia ;)
 barsa27   28.04.2014, 21:29:40
do ksmswokg po tym co napisales w tym swoim komentarzu to nie wiem po co taki prostak jak ty komentuje na tym forum nie umiecie przegrywac i to wy bedziecie z tym chamstwem grac wiecznie w tej bbb klasie takie druzyny jak wasza to powinni likwidować :D :D :D 8) 8) 8) 8) :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: NARA :P :P :P :P :P :P :P :P NIE WIECIE CO TO KULTURA :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
 ksmswokg   29.04.2014, 14:57:57
barsa27, wolę uczciwie przegrać, niż nieuczciwie wygrać. taka mała różnica między nami:) W zeszłym sezonie zremisowaliśmy z Bazą 1:1 gdzie Siemirowice w ostatniej minucie strzelają prawidłowo drugiego gola a sędzia go nie uznaje. Mnie remis nie cieszył a Tępak odebrał im wygraną. To był jeden błąd a Sędzina który przyjechał z Wami przebił sam siebie. Wiem, że to tylko B klasa, ale pewne rzeczy są zbyt oczywiste. Pozdrawiam
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła