Kolejarz Chojnice 3 - 1 KS Grabowo 15 października 2011 - 14:00

szarza chyba zaczela grac to co w poprzednim sezonie moze im sie uda dogonic czolowke, tak dalej szarza
Hit to zdecydowanie Brusy-Piece ciekawie moze byc tez w Lipuszu
 Dolar777   11.10.2011, 11:50:30
zgadzam sie. w Brusach bedzie walka o 3 miejsce. powodzenia wszystkim
 adi2901   11.10.2011, 20:01:55
Sparta haha wielcy przegrani xD ktorzy maja najwiecej do komentowania tutaj. żallll :push:
 CZARNUCHnr8   13.10.2011, 20:27:37
teczowy walec rozjedzie w sobote kaliska!!!
 TomekZieloni   13.10.2011, 21:54:36
CZARNUCHnr8 - Nie żebym się czepiał, ale chłopaki są z Pieców. Nazwa 'Kaliska' to błąd jest.
A mecz będzie ciężki. I nie ma mowy o rozjechaniu. Szacunek przeciwnikowi się należy. Zarówno przed jak i po meczu.
 osa_Tęcza   14.10.2011, 09:54:02
to jakiś czarnuch xd
 matip   14.10.2011, 18:00:40
napinacze z brus heeheh :P :P :D
 bruszanin   14.10.2011, 21:28:02
matip nie czepiaj sie a powiedz to na meczu w brusach!sa tez normalni kibice ktorych wkurzaja taki
e teksty
 matip   14.10.2011, 23:19:30
mowilem nie raz |) a tak wogole to chodzi mi tylko o ten walec.niezle niezle... :D
 CZARNUCHnr8   15.10.2011, 01:27:28
skad ty kurwa matip w ogole jestes??
 sokolzblewo   15.10.2011, 09:34:44
napinacze z brus cd ....dzieci neo nic wiecej...
 sokolzblewo   15.10.2011, 09:35:04
Sokół Zblewo- Sparta Konarzyny niedziela 14
 ziombel00   15.10.2011, 12:06:31
...Oj tam Oj tam...3pkt w Brusach zostaną..:DDD Do Boju TĘCZO!!!
 messibarca   15.10.2011, 12:20:37
liczymy na doping naszych normalnych kibiców dzis na meczu-wygramy i 3 pozycja nasza.pozdrawiam o 15 na stadionie :D :D :D :D 8)
 bruszanin   15.10.2011, 18:16:30
chyla-2 lepak krzysztof -2 piesik chyba 2 i lukowicz damian 1!mam nadzieje ze tecza Za tydz rozjedzie lipusz!TYLKO TECZA!
 Dolar777   15.10.2011, 18:18:23
chyła x 2 gierszewski m. Piesik łukowicz d. Lepak K. X 2
 znawca1   15.10.2011, 18:24:45
Dzieki za info!
 jaro2011   15.10.2011, 19:21:28
Mecz w Brusach: po 5' było już 2:0, po błędach obrony Pieców. W 10' napastnik Tęczy wychodzi "sam na sam" z własnej połowy (błąd obrony i bramkarza, który został w bramce) i pewne 3:0. Potem bramka dla Pieców i kolejne dwie dla Tęczy i do przerwy 5:1.
Po przerwie Tęcza wyraźnie odpuściła i nieco lepsza gra gości przynosi im bramkę; potem niewykorzystany rzut karny przez Victorię (czerwona kartka za rękę dla obrońcy i bramkarz broni). Pod koniec jeszcze jedna bramka dla gości oraz dwie dla gospodarzy, w tym jedna z karnego.
Podsumowując: Tęcza zasłużone 3 punkty, Victoria zaspała i trudno było im się pozbierać. :s
 Mateo5   15.10.2011, 19:36:37
Panowie jak tam Kolejarz?
 fairplay   15.10.2011, 20:07:14
Bramki dla Tęczy: Chyła Mateusz-2, Lepak Krzysztof-2, Piesik Patryk-1, Łukowicz Damian-1, Gierszewski Mateusz-1.
 szneko   15.10.2011, 20:14:42
Kolejarz-Grabowo 3-1
 adi2901   15.10.2011, 21:04:45
kto wygra panowie ??!! wiadomo ze Sławek !!!
 blok88   16.10.2011, 03:17:01
Panowie z Teczy gratulacje za wygrana...szacunek za zwyciestwo,ale obiektywnie patrzac panowie z Piecow mieli wiecej dogodnych sytuacji podbramkowych, lecz gospodarze wykazali sie lepsza skutecznoscia i mamy wynik.Prawrawda jest taka,ze brusy jak narazie nie oddaja wlasnego terenu nikomu,wielki podziw za to...;)ale panowie z piecow nie martwcie sie!!!Piece to pany,czarno czerwone szatany...:D:D:Dii jescze jedno hcial bym bardzo podziekowac,za bardzo fajne zachowanie wszystkich kibicow i kibicki z piecow;)Pozdr;)
 fusball   16.10.2011, 09:11:22
blok88 z tego co widzę to Tęcza nie poniosła porażki na wyjeździe u siebie oddali się dwa razy więc nie zmyślaj zeby ładnie wyglądało:)
Mam nadzieje ze dzis Sławek bedzie miał juz pełny skład bo inaczej znowu ciężki mecz.
Pozdr Borzechowo
 adi2901   16.10.2011, 10:46:36
niestety fusball, Slawek znów bez pelnego skladu i podstawowych zawodnikow. Bedzie ciezko :@
 coach_1   16.10.2011, 11:11:27
bok88 - Tęcza doznała porażki na swoim terenie; przegrali z Szarżą 2:0.
 messibarca   16.10.2011, 12:07:10
TĘCZA JEST NIEPOKONANA NA WYJAZDACH :D :D WCZORAJ WSPANIAŁY MECZ CAŁEGO ZESPOŁU
 CZARNUCHnr8   16.10.2011, 13:10:05
mowilem ze teczowy walec rozjedzie ;) teraz czas na przereklamowany Lipusz ;)
 adi2901   16.10.2011, 17:24:38
POPRAWKA, Slawek w full skladzie oprocz dwoch zawodnikow :) LIDER !!!
 bart19   16.10.2011, 17:49:44
Szkoda Santany, ładny mecz, bardzo dużo niewykorzystanych sytuacji. Minimum trzy stały w słupek i poprzeczkę. Szkoda bo Sławek tak naprawdę 2 bramki strzelił z niczego.
 borzechowiak   16.10.2011, 22:06:14
W samej końcówce spotkania Borzechowo nie wykorzystało 2 setek. Gra Santany nie odzwierciedla ich miejsca w tabeli, grają naprawdę dobrą piłke.:pozdo
 szneko   17.10.2011, 05:21:40
Wda-Borowiak 2-1 dla Wdy Maciej Wałdoch 3 brmaka w sezonie i Bartek Machut 13 w sezonie,początek meczu jak i 1 połowa obiektywnie patrząc dla Gości.która miała więcej sytuacji dogodnych niż Wda w 1 połowie.pierwasza bramka dla Wdy po pieknej akcji Macieja Wałdocha który sam objechał 3 zawodników Gośći i w sytuacji sam na sam nie dał żadnych szans bramkarzowi.chwile później było juz 1-1 po ładnej akcji gości.i Borowiak powinien prowadzić do przerwy ale piekne interwencje bramkarza wdy Rafała Literskiego nowy nabytek z ubiegłego sezonu z Kaszubi Kościerzyna kolejny raz rozegrał świetne zawody.po przerwie Wda wyszła na prowadzenie którego juz nie oddała do końca i 3 pkt pozostały w Lipuszu.kolejny raz wysoka frekwencja około 300-wszystkie krzesełka prawie pełne.zima szykują sie kolejne transfery z 3 ligowej Kaszubii i wiadomo że Wda po 5 latach spędzonych ostatnio w 5 lidzę już w nastepnym sezonie chce do tej ligi powrócić a jak bedzie zobaczymy.czas pokaże-szazcunek dla innych druzyn.a co do Borowiaka ta druzyna w pełnym skłądzie jest naprawde mocna i jeszcze namiesza w tej lidze..jedno jest faktem juz blisko 2 lata Wda jest niepokonana na własnym Terenie łacznie z meczami 5 ligi.teraz czas na Tęcze i na ten mecz Zawodnicy Wdy są szczególnie zmobilizowani By Tęczy za wszystkie napinki na tym forum co do Wdy i innych drużyn pokazać im miejsce w szeregu.
 szneko   17.10.2011, 06:17:50
sorka za przejęzycenia w poście powyżej brmaka czy pierwasza a wiadomo o jakie słowa chodziłoi jeszcze jedno niech osoba podająca się jako lipuszanin na tym forum swoje poglądy i przynależność do Arki Gdynia zachowa dla siebie.To forum jest poświęcone drużyną A-klasy a przez takie pisania o Arce itp.i napananiu się a że to Wda tą czy inną drużyne rozjedzie przed meczem są poprostu bez sensu i bezsensowne dyskusje wynikaja na tym forum przez takie pisanie.powodzenia dla wszystkich ekip i kolejny weekend pokaże czy nastapia zmiany w tabeli
 szneko   17.10.2011, 06:26:15
i to tyle a co do meczu Wda-Tęcza to juz w niedziele wszystko będzie jasne czy to Wda odskoczy 3 drużynie w tabeli na 7 oczek czy też Tęcza dojdzie Wde na 1 pkt co sprawi że tabela bardzo się spłaszczy i będzie wiosna bardzo ciekawa,i juz teraz patrząć na tebele o awans powalczy aż 7 drużyn bo juz strata Borowiaka jest zbyt duża przy tej małej ilości meczy w sezonie ale jak wyżej pisałem Borowiak w pełnym składzie jeszcze bardzo wiele namiesza w tej lidze bo zawodnicy naprawde mają papiery na granie a te 9 pkt i 8 miejsce w tabeli nie odzwierciedlaja ich umiejętności.
 Krystian861   17.10.2011, 16:39:05
Warto dodać że gol Machuta na 2-1 po ewidentnym zagraniu ręką.
 xbronek   17.10.2011, 19:36:26
Borzechowo miało dużo szczęścia z Santaną.