Baner

Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2011/2012

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wda Lipusz 22 42 12 6 4 51 - 31
2. Sokół Zblewo 22 41 13 2 7 66 - 31
3. Szarża Krojanty 22 41 11 8 3 64 - 34
4. Sławek Borzechowo 22 41 12 5 5 64 - 34
5. Tęcza Brusy 22 40 12 4 6 50 - 40
6. Borowiak Czersk 22 34 10 4 8 53 - 41
7. Kolejarz Chojnice 22 31 9 4 9 37 - 40
8. Czarni Piece 22 30 9 3 10 48 - 55
9. Santana Wielki Klincz 22 28 8 4 10 42 - 47
10. KS Grabowo 22 23 7 2 13 64 - 70
11. Sparta Konarzyny 22 14 4 2 16 41 - 84
12. Korner Korne 22 8 2 2 18 32 - 105
Ostatni komentarz dodał bart19 21.07.2012, 08:24:01


Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (85) 
Korner Korne 2 - 2 Borowiak Czersk 21 sierpnia 2011 - 17:00
Sławek Borzechowo 7 - 4 KS Grabowo 20 sierpnia 2011 - 13:30
Sparta Konarzyny 1 - 2 Kolejarz Chojnice 21 sierpnia 2011 - 14:00
Czarni Piece 2 - 1 Szarża Krojanty 20 sierpnia 2011 - 16:00
Wda Lipusz 2 - 1 Santana Wielki Klincz 21 sierpnia 2011 - 14:00
Tęcza Brusy 1 - 3 Sokół Zblewo 20 sierpnia 2011 - 17:00
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (47) 
Borowiak Czersk 1 - 2 Sokół Zblewo 28 sierpnia 2011 - 16:00
Santana Wielki Klincz 1 - 3 Tęcza Brusy 28 sierpnia 2011 - 13:00
Szarża Krojanty 1 - 1 Wda Lipusz 27 sierpnia 2011 - 17:00
Kolejarz Chojnice 2 - 0 Czarni Piece 27 sierpnia 2011 - 16:00
KS Grabowo 6 - 2 Sparta Konarzyny 28 sierpnia 2011 - 13:00
Korner Korne 0 - 3 Sławek Borzechowo 28 sierpnia 2011 - 17:00
Kolejka 3 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (37) 
Sławek Borzechowo 3 - 1 Borowiak Czersk 3 września 2011 - 17:00
Sparta Konarzyny 4 - 2 Korner Korne 4 września 2011 - 14:00
Czarni Piece 5 - 4 KS Grabowo 3 września 2011 - 16:00
Wda Lipusz 4 - 0 Kolejarz Chojnice 3 września 2011 - 16:00
Tęcza Brusy 0 - 2 Szarża Krojanty 3 września 2011 - 17:00
Sokół Zblewo 1 - 2 Santana Wielki Klincz 3 września 2011 - 16:00
Kolejka 4 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (51) 
Borowiak Czersk 2 - 2 Santana Wielki Klincz 11 września 2011 - 16:00
Szarża Krojanty 2 - 3 Sokół Zblewo 10 września 2011 - 16:00
Kolejarz Chojnice 0 - 1 Tęcza Brusy 10 września 2011 - 16:00
KS Grabowo 1 - 2 Wda Lipusz 11 września 2011 - 14:00
Korner Korne 1 - 6 Czarni Piece 11 września 2011 - 17:00
Sławek Borzechowo 6 - 0 Sparta Konarzyny 10 września 2011 - 17:00
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (34) 
Sparta Konarzyny 1 - 5 Borowiak Czersk 17 września 2011 - 17:30
Czarni Piece 0 - 5 Sławek Borzechowo 17 września 2011 - 16:00
Wda Lipusz 8 - 1 Korner Korne 18 września 2011 - 14:00
Tęcza Brusy 2 - 2 KS Grabowo 17 września 2011 - 16:00
Sokół Zblewo 1 - 2 Kolejarz Chojnice 17 września 2011 - 16:00
Santana Wielki Klincz 2 - 2 Szarża Krojanty 18 września 2011 - 13:00
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (79) 
Borowiak Czersk 2 - 2 Szarża Krojanty 25 września 2011 - 16:00
Kolejarz Chojnice 2 - 0 Santana Wielki Klincz 24 września 2011 - 15:00
KS Grabowo 2 - 1 Sokół Zblewo 25 września 2011 - 14:00
Korner Korne 1 - 4 Tęcza Brusy 25 września 2011 - 17:00
Sławek Borzechowo 1 - 1 Wda Lipusz 24 września 2011 - 16:00
Sparta Konarzyny 1 - 3 Czarni Piece 25 września 2011 - 14:00
Kolejka 7 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (71) 
Czarni Piece 2 - 1 Borowiak Czersk 1 października 2011 - 15:00
Wda Lipusz 4 - 1 Sparta Konarzyny 2 października 2011 - 14:00
Tęcza Brusy 2 - 2 Sławek Borzechowo 1 października 2011 - 16:00
Sokół Zblewo 8 - 0 Korner Korne 2 października 2011 - 14:00
Santana Wielki Klincz 3 - 2 KS Grabowo 2 października 2011 - 13:00
Szarża Krojanty 4 - 2 Kolejarz Chojnice 1 października 2011 - 15:30
Kolejka 8 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (71) 
Borowiak Czersk 5 - 0 Kolejarz Chojnice 9 października 2011 - 14:00
KS Grabowo 2 - 4 Szarża Krojanty 9 października 2011 - 14:00
Korner Korne 5 - 4 Santana Wielki Klincz 9 października 2011 - 15:00
Sławek Borzechowo 2 - 1 Sokół Zblewo 8 października 2011 - 16:00
Sparta Konarzyny 1 - 5 Tęcza Brusy 9 października 2011 - 14:00
Czarni Piece 1 - 1 Wda Lipusz 8 października 2011 - 15:00
Kolejka 9 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (69) 
Wda Lipusz 2 - 1 Borowiak Czersk 16 października 2011 - 14:00
Tęcza Brusy 7 - 3 Czarni Piece 15 października 2011 - 15:00
Sokół Zblewo 7 - 0 Sparta Konarzyny 16 października 2011 - 14:00
Santana Wielki Klincz 1 - 2 Sławek Borzechowo 16 października 2011 - 13:00
Szarża Krojanty 6 - 0 Korner Korne 15 października 2011 - 15:00
Kolejarz Chojnice 3 - 1 KS Grabowo 15 października 2011 - 14:00
Kolejka 10 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (105) 
Borowiak Czersk 5 - 1 KS Grabowo 23 października 2011 - 16:00
Korner Korne 0 - 3 Kolejarz Chojnice 23 października 2011 - 13:00
Sławek Borzechowo 1 - 1 Szarża Krojanty 22 października 2011 - 15:00
Sparta Konarzyny 4 - 2 Santana Wielki Klincz 23 października 2011 - 14:00
Czarni Piece 6 - 1 Sokół Zblewo 22 października 2011 - 15:00
Wda Lipusz 1 - 0 Tęcza Brusy 23 października 2011 - 14:00
Kolejka 11 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (49) 
Tęcza Brusy 4 - 2 Borowiak Czersk 29 października 2011 - 15:00
Sokół Zblewo 1 - 3 Wda Lipusz 29 października 2011 - 15:00
Santana Wielki Klincz 1 - 2 Czarni Piece 30 października 2011 - 13:00
Szarża Krojanty 4 - 2 Sparta Konarzyny 29 października 2011 - 14:30
Kolejarz Chojnice 3 - 1 Sławek Borzechowo 29 października 2011 - 14:00
KS Grabowo 5 - 2 Korner Korne 30 października 2011 - 14:00
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (75) 
Borowiak Czersk 6 - 2 Korner Korne 6 listopada 2011 - 13:00
KS Grabowo 1 - 4 Sławek Borzechowo 6 listopada 2011 - 14:00
Kolejarz Chojnice 0 - 0 Sparta Konarzyny 5 listopada 2011 - 14:00
Szarża Krojanty 3 - 1 Czarni Piece 5 listopada 2011 - 14:00
Santana Wielki Klincz 0 - 2 Wda Lipusz 6 listopada 2011 - 13:00
Sokół Zblewo 1 - 2 Tęcza Brusy 6 listopada 2011 - 13:00
Kolejka 13 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (100) 
Sokół Zblewo 1 - 0 Borowiak Czersk 24 marca 2012 - 16:00
Tęcza Brusy 1 - 2 Santana Wielki Klincz 24 marca 2012 - 16:00
Wda Lipusz 2 - 2 Szarża Krojanty 25 marca 2012 - 14:00
Czarni Piece 4 - 2 Kolejarz Chojnice 24 marca 2012 - 15:00
Sparta Konarzyny 4 - 3 KS Grabowo 25 marca 2012 - 14:00
Sławek Borzechowo 9 - 0 Korner Korne 24 marca 2012 - 15:30
Kolejka 14 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (78) 
Borowiak Czersk 3 - 0 Sławek Borzechowo 1 kwietnia 2012 - 14:00
Korner Korne 3 - 5 Sparta Konarzyny 31 marca 2012 - 17:00
KS Grabowo 4 - 3 Czarni Piece 1 kwietnia 2012 - 14:00
Kolejarz Chojnice 1 - 2 Wda Lipusz 31 marca 2012 - 15:00
Szarża Krojanty 2 - 2 Tęcza Brusy 31 marca 2012 - 16:00
Santana Wielki Klincz 1 - 4 Sokół Zblewo 1 kwietnia 2012 - 14:00
Kolejka 15 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (48) 
Santana Wielki Klincz 2 - 4 Borowiak Czersk 14 kwietnia 2012 - 16:00
Sokół Zblewo 1 - 1 Szarża Krojanty 14 kwietnia 2012 - 17:00
Tęcza Brusy 1 - 1 Kolejarz Chojnice 14 kwietnia 2012 - 16:00
Wda Lipusz 0 - 1 KS Grabowo 15 kwietnia 2012 - 14:00
Czarni Piece 3 - 2 Korner Korne 14 kwietnia 2012 - 16:00
Sparta Konarzyny 1 - 3 Sławek Borzechowo 15 kwietnia 2012 - 14:00
Kolejka 16 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (20) 
Borowiak Czersk 5 - 2 Sparta Konarzyny 22 kwietnia 2012 - 14:00
Sławek Borzechowo 1 - 1 Czarni Piece 21 kwietnia 2012 - 16:30
Korner Korne 4 - 3 Wda Lipusz
KS Grabowo 8 - 0 Tęcza Brusy 22 kwietnia 2012 - 14:00
Kolejarz Chojnice 2 - 2 Sokół Zblewo 21 kwietnia 2012 - 16:00
Szarża Krojanty 1 - 1 Santana Wielki Klincz 21 kwietnia 2012 - 16:00
Kolejka 17 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (47) 
Szarża Krojanty 3 - 0 Borowiak Czersk 28 kwietnia 2012 - 16:00
Santana Wielki Klincz 2 - 2 Kolejarz Chojnice 29 kwietnia 2012 - 14:00
Sokół Zblewo 4 - 0 KS Grabowo 28 kwietnia 2012 - 17:00
Tęcza Brusy 5 - 0 Korner Korne 28 kwietnia 2012 - 16:00
Wda Lipusz 2 - 2 Sławek Borzechowo 29 kwietnia 2012 - 14:00
Czarni Piece 3 - 3 Sparta Konarzyny 28 kwietnia 2012 - 16:00
Kolejka 18 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (55) 
Borowiak Czersk 1 - 0 Czarni Piece 6 maja 2012 - 14:00
Sparta Konarzyny 3 - 4 Wda Lipusz 5 maja 2012 - 16:00
Anulowanie walkoweru
Sławek Borzechowo 2 - 3 Tęcza Brusy 5 maja 2012 - 17:00
Korner Korne 0 - 6 Sokół Zblewo
KS Grabowo 2 - 4 Santana Wielki Klincz 6 maja 2012 - 14:00
Anulowanie walkoweru
Kolejarz Chojnice 1 - 2 Szarża Krojanty 3 maja 2012 - 14:00
Kolejka 19 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (53) 
Kolejarz Chojnice 1 - 2 Borowiak Czersk 12 maja 2012 - 16:00
Szarża Krojanty 6 - 2 KS Grabowo 12 maja 2012 - 16:00
Santana Wielki Klincz 2 - 1 Korner Korne 13 maja 2012 - 14:00
Sokół Zblewo 4 - 1 Sławek Borzechowo 16 maja 2012 - 18:00
mecz przełożony
Tęcza Brusy 2 - 1 Sparta Konarzyny 12 maja 2012 - 17:00
Wda Lipusz 4 - 1 Czarni Piece 13 maja 2012 - 14:00
Kolejka 20 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (69) 
Borowiak Czersk 1 - 1 Wda Lipusz 20 maja 2012 - 14:00
Czarni Piece 1 - 2 Tęcza Brusy 19 maja 2012 - 16:00
Sparta Konarzyny 2 - 3 Sokół Zblewo 19 maja 2012 - 16:00
Sławek Borzechowo 2 - 3 Santana Wielki Klincz 19 maja 2012 - 17:00
Korner Korne 1 - 5 Szarża Krojanty 19 maja 2012 - 17:00
KS Grabowo 2 - 4 Kolejarz Chojnice 20 maja 2012 - 14:00
Kolejka 21 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (73) 
KS Grabowo 7 - 1 Borowiak Czersk 27 maja 2012 - 14:00
Kolejarz Chojnice 4 - 1 Korner Korne 26 maja 2012 - 16:00
Szarża Krojanty 2 - 3 Sławek Borzechowo 26 maja 2012 - 16:00
Santana Wielki Klincz 4 - 0 Sparta Konarzyny 26 maja 2012 - 16:00
Sokół Zblewo 6 - 0 Czarni Piece 26 maja 2012 - 17:00
Tęcza Brusy 2 - 1 Wda Lipusz 26 maja 2012 - 17:00
Kolejka 22 - 3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (142) 
Borowiak Czersk 3 - 1 Tęcza Brusy 3 czerwca 2012 - 13:00
Wda Lipusz 1 - 5 Sokół Zblewo 3 czerwca 2012 - 13:00
Czarni Piece 1 - 2 Santana Wielki Klincz 3 czerwca 2012 - 13:00
Sparta Konarzyny 3 - 8 Szarża Krojanty 3 czerwca 2012 - 13:00
Sławek Borzechowo 4 - 0 Kolejarz Chojnice 3 czerwca 2012 - 13:00
Korner Korne 4 - 4 KS Grabowo 3 czerwca 2012 - 13:00