KS Grabowo 6 - 2 Sparta Konarzyny 28 sierpnia 2011 - 13:00
Korner Korne 0 - 3 Sławek Borzechowo 28 sierpnia 2011 - 17:00

Dziękujemy mam nadzieje BuzZz że za rok będziemy mogli zmierzyć się w A-klasie :)
 BuzZz   21.08.2011, 19:38:45
Niestety nie jest to możliwe, bo ja już w Zielonych nie gram... Gram w A klasie ale w grupie II, można by się w przyszłym sezonie jedynie w okręgówce spotkać, heh :D Ale to było by trudne zadanie ;) Nie mniej jednak życzę Wam samych sukcesów, bo macie predyspozycje :)
 demotywator   24.08.2011, 22:20:51
Dziesiejszy mecz Pucharu Poski Korne - Krojanty 3-1. Mecz wyrównany, wygrali skuteczniejsi :D ... i lepsi :P
 Adam_Kaliska   25.08.2011, 09:06:02
Powodzenia w Chojnicach Victoria II Kaliska-Piece
 matip   25.08.2011, 16:04:28
skuteczniejsi jedynie demotywator 8) nie byl to pierwszy garnitur szarzy.ghdyby chlopaki z krojant strzelali to co mieli nie wiem czy napisal bys mecz wyrownany pozdrawiam
 michas007   27.08.2011, 19:48:28
W 30 min. było 1:0 po bramce Daniela Błaszkowskiego.
 Point   27.08.2011, 19:48:43
Kolejarz podobno wygrał z Piecami 2:0. Może ktoś to potwierdzić?
 suchotnik3   27.08.2011, 19:49:32
Dzięki!
 Mateo5   27.08.2011, 19:56:59
kolejarz - piece 2:0
 alexpiece   27.08.2011, 20:30:19
muszę przyznać że drużyna z kolejarza była minimalnie lepsza ale mecz był wyrównany i to bardzo skuteczność kolejarza w tym meczu była lepsza ale na tym się nie za kączy nasza przygoda z A klasą głowa do góry tylko PIECE....
 Mateo5   28.08.2011, 08:38:58
Muszę Cię poprawić - kolejarz był zdecydowanie lepszy, do przerwy mógł już prowadzić ze 3-0 przynajmniej. Przypominam, że był słupek i kilka takich sytuacji, w których piłka przeszła minimalnie obok słupka. Owszem mieliście kilka momentów przewagi i kilka sytuacji, ale kolejarz ma w bramce świetnego bramkarza. Zasłużone zwycięstwo Kolejarza.
 nibar   28.08.2011, 10:37:10
Obiektywnie oceniając pierwsze 15 minut bezsprzecznie dla Kolejarza... Gospodarze grali w piłkę, a goście byli w ciężkim szoku. Nastepnie do końca pierwszej połowy gra się wyrównała. Natomiast druga połowa to 20 -25 minut wyrównanej gry, a końcówka zdecydowanie dla zawodników z Pieców... Oni wręcz zabiegali piłkarzy Kolejarza i to Oni prowadzili grę, a zawodnicy Kolejarza tylko skupili się na wytrącaniu, przerywaniu akcji Pieców. Ogólnie mecz z całego przebiegu wyrównany, obie drużyny miały sytuacje do zdobycia bramek... Kolejarz skuteczniejszy. Pozdro.
 szneko   28.08.2011, 12:32:17
Krojanty-Wda 1-1bramka dla Wdy Bartek Machut(3 w 2 meczach)1 połowa co tu wiele mówić zdecydowana przewaga Wdy i kilka bardzo groźnych sytuacji ale troszkie szczęścia zabrakło.był też słupek Machuta który wrecz w idealnej sytuacji zepsuł strzał i tylko słupek.Szarża bardzo groźnie zataakowała chwile przed przerwą ale piękny stzrał bramkarz z 3 ligowym doświadczeniem pieknie sparował to uderzenie na róg.po przerwie Wda znów ruszyła do ataków i efektem tego była bramka Machuta który żadnych szans juz nie dał w tej sytuacji bramkarzowi.odpowiedź była natychmiastowa i Szarża wykorzystała gapiostwo naszej drużyny i był remis.i mecz sie wyrównał.dobre zawody rozgrywał kapitan Gospodarzy i głównie dzieki niemu Szarża groźnie kontratakowała.ale to Wda była blizej zwyciestwa.była poprzeczka.i tez z lini bramkowej wslizgiem piłke wybił obrońca Szarży po strzale Machuta.ten sam zawodnik zepsuł piłkę meczową w samej końcówce przegrał pojedynek z bramkarzem gospodarzy i został remis.Szarża pokazała że bedzie sie liczyć w tym sezonie i ża u siebie będą groźni a co do Wdy?to skuteczność znowu dała o sobie znać szczególnie duet napastników troszkie znowu zawalił Lipiński jak i Machut tego dnia mieli dużo pudeł.szczególnie Machut od którego kibice i trener zawsze oczekuja jeszcze lepszej skuteczności ponieważ w ostatnich 2 latach był 2-krotnie królem strzelców 5 ligi(rok temu 22 bramki w lidze a w tym sezonie spadkowym 20 bramek).Wda ma naprawde dobry zespół i w końcu zacznie grać tak jak tego wszyscy oczekują.Ma trenera który całe życie grał w 3 ligowej Kaszubi Kościerzyna.ogromnym wzmocnieniem jest pozyskany z tejże Kaszubi bramkarz Rałał Literski który jest naprawde podporą zespołu.jest też młodzież która zaprocentuje za 2-3 lata.sroda puchar o 17-30 z Gks Sierawowice (5 liga)a w sobote liga i mecz niedawnych 5 ligowców WDA-Kolejarz.serdecznie zapraszamy.pozdrowienia i powodzenia dla wszystkich ekip
LKP Jareks Grabowo - Sparta Konarzyny
Mecz do jednej bramki w 1 połowie dużo sytuacji drużyny z Grabowa z których wykorzystali 2,niestety po błędzie obrony stracili bramke do szatni.W 2 połowie szybka strata 2 bramki i w drużynie gospodarzy wkradła się nerwowość, do tego doszedł niewykorzystany rzut karny przez gospodarzy.Jednak drużyna z Grabowa nie podłamała sie tą całą sytuacją i szybko zdołała strzelic bramkę po tym niefortunnym karnym.Goście nie mięli nic do stracenia i próbowali strzelic wyrównującą bramkie co spwodowało ,iż Grabowo skutecznie kontrowało rywali i w efekcie zdołało strzelic jeszcze 2 bramki.
pozdrawiam
 barca25   28.08.2011, 17:22:56
mała pomyłka zdołało strzelic jeszcze 3 bramki :P
 xSPARTAx   28.08.2011, 17:27:44
bo my się dopiero rozkręcamy ^ ^
 borzechowiak   28.08.2011, 18:09:47
Sławek do przerwy po bramkach Bartłomieja Czubak prowadzi 2-0 :)
 Krystian861   28.08.2011, 18:21:00
Borowiak - Sokół 1:2 (0:0)
 messibarca   28.08.2011, 19:08:40
DOBRY MECZ TĘCZY W SANTANIE-JECHALI W 12 ALE WALCZYLI GRATULACJE.DOBRY MECZ ŚRODKOWYCH POMOCNIKÓW TĘCZY I 3 BRAMKI MŁODEGO NAPASTNIKA :roll: TĘCZA PO TYM ZWYCIĘSTWIE SIE ODBUDUJE
 Darekrei   28.08.2011, 19:16:31
Korner korne - Sławek borzechowo 0-3 (0-2)
 CZARNUCHnr8   28.08.2011, 19:51:48
borowiak co sie stalo??;) Brawo tecza!! trzy druzyny ktore beda sie liczyc sokol,tecza i wda
 xSPARTAx   28.08.2011, 20:33:36
i Sparta ;)
ale to potrzeba czasu...
 Dolar777   28.08.2011, 21:12:04
Sparta wg mnie bedzie walczyc ewentualnie o utrzyamanie :D a nie awans.
namieszac moze jeszcze Borzechowo. ale zobaczymy co bedzie jak trafi wlasnie na Tęcze Zblewo czy Lipusz. :) oby tak dalej :D
 adi2901   28.08.2011, 21:15:32
Borzechowo jedynie może się obawiać Zblewa, nic po za tym :)
 borzechowiak   28.08.2011, 21:23:38
Borzechowo po 2 trafieniach B.Czubka i A.Małeckiego wygrywa.

Borzechowo też z okazji 20-lecia klubu walczy o awans!

Sławek!! :love:
 chinek87   28.08.2011, 21:46:16
Sparta znowu w B-klasie... :P :P :P :P :P :P
 Dolar777   28.08.2011, 21:53:19
zobaczmy co Borzechowo 1.10 pokaze w Brusach...
 semperfi   29.08.2011, 11:35:03
Napewno pokaże i to duzo bo wg. mnie ma najlepszy skład w tej lidze i potrafia grac w piłke a nie tylko kopać a tęcza to nie barcelona pozdro.

Sławek do V ligi!!!! :love:
 adi2901   29.08.2011, 13:52:01
tak semperfi masz zdecydowanie racje, Sławek na V lige innej opcji nie ma :) pozdro
 barca25   29.08.2011, 18:52:20
Witam
Widze że znowu zaczyna sie napinka niektórych użytkowników tego portalu.Spokojnie chłopaki liga dopiero sie zaczęła i mądrzejsi będziemy po 1 rundzie ale z tego co widziałem i słyszałem to Borzechowo może powalczyć ewentualnie o środek tabeli,Sparte czeka jeszcze dużo pracy ale maja młody zespół i przyszłość przed nimi.Teczy jeszcze nie widziałem w tym sezonie ale sadząc po zeszłym sezonie to wiecej będzie napinki na forum niż umiejętności na boisku.Według mnie liga w tym roku będzie bardzo wyrównana i kazdy bedzie mógł wygrać z każdym w szczególności u siebie.Nie widze zdecydowanego faworyta naszej "serie A" a groźne bedzie na pewno Zblewo,Lipusz,Czersk,Krojanty (zwłaszcza u siebie) i Grabowo (jak poprawi gre w obronie co mam nadzieje nastąpi w najbliższym czasie -wróci Łukasz i Grześ)pozdrawiam
 emilio0912   29.08.2011, 21:35:12
jazda jazda Sokół Z ;p
 demotywator   29.08.2011, 22:01:06
Witam. Co do meczu Korne-Borzechowo to gospodarze zagrali najsłabszy mecz u siebie łącznie z B-klasą! Postaramy się odkuć w Konarzynach, chociaż łatwo nie będzie.