11. Sparta Konarzyny 22 14 4 2 16 41 - 84

Sławek Borzechowo 3 - 1 Borowiak Czersk 3 września 2011 - 17:00
Sparta Konarzyny 4 - 2 Korner Korne 4 września 2011 - 14:00
Czarni Piece 5 - 4 KS Grabowo 3 września 2011 - 16:00
Wda Lipusz 4 - 0 Kolejarz Chojnice 3 września 2011 - 16:00
Tęcza Brusy 0 - 2 Szarża Krojanty 3 września 2011 - 17:00
Sokół Zblewo 1 - 2 Santana Wielki Klincz 3 września 2011 - 16:00

szneko   28.08.2011, 12:30:46
Krojanty-Wda 1-1bramka dla Wdy Bartek Machut(3 w 2 meczach)1 połowa co tu wiele mówić zdecydowana przewaga Wdy i kilka bardzo groźnych sytuacji ale troszkie szczęścia zabrakło.był też słupek Machuta który wrecz w idealnej sytuacji zepsuł strzał i tylko słupek.Szarża bardzo groźnie zataakowała chwile przed przerwą ale piękny stzrał bramkarz z 3 ligowym doświadczeniem pieknie sparował to uderzenie na róg.po przerwie Wda znów ruszyła do ataków i efektem tego była bramka Machuta który żadnych szans juz nie dał w tej sytuacji bramkarzowi.odpowiedź była natychmiastowa i Szarża wykorzystała gapiostwo naszej drużyny i był remis.i mecz sie wyrównał.dobre zawody rozgrywał kapitan Gospodarzy i głównie dzieki niemu Szarża groźnie kontratakowała.ale to Wda była blizej zwyciestwa.była poprzeczka.i tez z lini bramkowej wslizgiem piłke wybił obrońca Szarży po strzale Machuta.ten sam zawodnik zepsuł piłkę meczową w samej końcówce przegrał pojedynek z bramkarzem gospodarzy i został remis.Szarża pokazała że bedzie sie liczyć w tym sezonie i ża u siebie będą groźni a co do Wdy?to skuteczność znowu dała o sobie znać szczególnie duet napastników troszkie znowu zawalił Lipiński jak i Machut tego dnia mieli dużo pudeł.szczególnie Machut od którego kibice i trener zawsze oczekuja jeszcze lepszej skuteczności ponieważ w ostatnich 2 latach był 2-krotnie królem strzelców 5 ligi(rok temu 22 bramki w lidze a w tym sezonie spadkowym 20 bramek).Wda ma naprawde dobry zespół i w końcu zacznie grać tak jak tego wszyscy oczekują.Ma trenera który całe życie grał w 3 ligowej Kaszubi Kościerzyna.ogromnym wzmocnieniem jest pozyskany z tejże Kaszubi bramkarz Rałał Literski który jest naprawde podporą zespołu.jest też młodzież która zaprocentuje za 2-3 lata.sroda puchar o 17-30 z Gks Sierawowice (5 liga)a w sobote liga i mecz niedawnych 5 ligowców WDA-Kolejarz.serdecznie zapraszamy.pozdrowienia i powodzenia dla wszystkich ekip
 szneko   28.08.2011, 12:35:40
wybaczcie że jeszcze raz to samo ale kolejki sie pomyliły i najpierw tutaj przez przypadek to napisałem a potem do 2 wrzuciłem
 fidodido   28.08.2011, 20:53:48
Idz się leczyc panie "Szneko" Wszyscy wiedzą że "szneko" to Bartek Machut. A treśc tego co piszesz mówi o Tobie wszystko - zarozumiały dupolizacz :P
 jedynka   28.08.2011, 21:39:22
machut ty masz cos z deklielkiem :P FIDODIDO zgadzam sie z toba machut dupolizacz
 adi2901   29.08.2011, 11:00:10
faworyci kolejki : Sławek Borzechowo, Victoria Kaliska, Sokół Zblewo, Szarża Krojanty, Wda Lipusz, Korner Korne
 kibicpiłki   29.08.2011, 14:22:11
Wda do dzieła... Grajcie coś i wypad do okręgówki... Tylko kadra trochę wąska sę wydaje...
 santiagoSK   29.08.2011, 15:42:56
Krojanty - Wda
Sedzia nie widział ewidentnych 4 rzutów karnych: 1 dla Wdy w I połowie za zagranie reką zawidnika z Krojant, 3 dla Szarzy w 2 połowie (2 w przeciągu 10 sekund na Żakowskim i 1 na kapitanie Blanku).
 Saaskie   30.08.2011, 16:22:55
Ciekawie będzie w Brusach . na meczu Tęcza Brusy - Kornowscy Szarża Krojanty. :)
 sokolzblewo   01.09.2011, 19:57:00
Sokół Zblewo- Santana Wielki Klincz sobota 16
 CZARNUCHnr8   02.09.2011, 23:01:38
tecza przegra i to wysoko!
 emilio0912   03.09.2011, 09:51:40
Powodzenia Sokół ;) 3mam kciuki... Gracie u siebie więc dajcie Im popalic ;)
 DIXON   03.09.2011, 17:38:49
Victoria II Kaliska-Piece - Grabowo narazie jest 5 : 2 dla Pieców
 DIXON   03.09.2011, 17:57:05
Victoria II Kaliska-Piece - Grabowo 5 : 4 3 i 4 bramka dla Grabowa po rzutach karnych
 barca25   03.09.2011, 18:23:21
Wda Lipusz-Kolejarz Chojnice 4:0
 szneko   03.09.2011, 18:42:59
Wda-Kolejarz 4-0 dla Wdy Bartosz Machut 2 bramki(4 i 5 w sezonie) a także Tadeusz Trzos i pięna bramka Rałała Rekowskiego.Wda pokazała miejsce w szeregu Kolejarzowi i w tym meczu była o klase lepszym zespołem a wynik powinien być dużo dużo wyższy tylko znów skuteczność w sytuacjach 100 procentowych.
 sokolzblewo   03.09.2011, 18:51:55

Zblewo 1-2 Santana
w drugiej polowie nie wykorzystany karny Zblewa
za to pozniej strzelio Zblewo z karnego
Zasluzona wygrana Santany graja dobra pilke. czerwona kartka dla kolesia z santany zolta za przepychanki i za chwile druga zolta za gadke z sedzia w konsekwencji czerwona. Mecz moglby sie zakonczyc wiekszym wynikiem dla Santany ale Bramkarz nasz mial dobry dzien:D
 matip   03.09.2011, 20:04:46
oj tecza normalnie 2;0 w plecy ale coz a juz ktos podobno do V ligi pukal...

szneko   03.09.2011, 22:05:46
do Czarnuchnr8-i to jest piękne w sporcie że nigdy niczego nie można być pewnym i każdy z każdym może wygrać przez co ta nasza liga do samego końca będzie ciekawa.pozdroo
 lipuszanin   03.09.2011, 22:33:47
Wstydu nie macie do A klasy wracacie!!!
 jedynka   03.09.2011, 22:41:05
Sokol-Santana 1-2 udalo sie wywiesc 3 punkty z trudnego terenu
 sokolzblewo   04.09.2011, 08:21:58
najlepszy to byl wczoraj sedzia w meczu Sokół - Santana
o toz zawodnik santany lezal na boisku i zszedl z medycznym ten mu psiknal w glowe i sedzia odrazu mu pozwolil wejsc... a przeciez akcje trzeba rozegrac a nie ze odrazu wejdzie... bez sensu tacy sedziowi z PZPN!!!
 CZARNUCHnr8   04.09.2011, 09:46:16
z teczy dobry zawodnik w srodku pola i prawy obronca chyba z 4. Pozdrowienia dla prawdziwych kibicow
 krzynówek   04.09.2011, 14:16:55
to widać że borzechowo idzie ostro na awans, a zblewo... niestety kiche zagrali
 alexpiece   04.09.2011, 14:23:03
Panowie nie napinajcie się to na razie początek sezonu a w piszecie już kto spadnie a kto awansuje czas pokaże jeszcze dużo meczy przed nami prawda,.... tylko Pieceee :love: :love: :love:
 Spartanin1994   04.09.2011, 16:13:57
Sparta-Korner 4:2 :D
 xSPARTAx   04.09.2011, 17:11:24
a nie mówiłem że Sparta się rozkręca? :)
i jak powszechnie wiadomo "Ostatni będą pierwszymi"
za tydzień w Borzechowie, zobaczymy kto wygra :P
szkoda że my kibice tam nie dotrzemy
 galaxy22   04.09.2011, 17:33:07
zgadzam się z alexpiece...Piece jeszcze pokażą jak sie bawi w A-klasie :idea:
 loskp   04.09.2011, 21:32:05
Pierwszy grozny przeciwnik dla borzechowa :) pzdr 3 pkt zostały w borzechowie |)