Szarża Krojanty 3 - 0 Borowiak Czersk 28 kwietnia 2012 - 16:00
Santana Wielki Klincz 2 - 2 Kolejarz Chojnice 29 kwietnia 2012 - 14:00
Sokół Zblewo 4 - 0 KS Grabowo 28 kwietnia 2012 - 17:00
Tęcza Brusy 5 - 0 Korner Korne 28 kwietnia 2012 - 16:00
Wda Lipusz 2 - 2 Sławek Borzechowo 29 kwietnia 2012 - 14:00
Czarni Piece 3 - 3 Sparta Konarzyny 28 kwietnia 2012 - 16:00

No to w tej kolejce będziecie mogli pokazać na ile Was stać i mieli pełne pole do popisu.

Tylko zwycięstwo!
 Sparta_Konarzyny   25.04.2012, 17:16:28
o mecz na szczycie widzę ;))
Sparta mecz na wyjeździe z Piecami będzie ciężko ale jest możliwość zdobycia punktów więc czemu byśmy nie mogli wygrać?Przecież jeszcze nie tak dawno ogrywaliśmy ich w B-klasie to czemu byśmy nie mogli dać im rady teraz? :)
 piece   25.04.2012, 21:07:15
Na ten mecz czekałem całą wiosnę :D mam nadzieję że kibice przyjadą z wami chyba że są tylko cwani u siebie
 wiedzmin   26.04.2012, 17:47:39
Sparta_Konarzyny zobacz na wynik jesienny wtedy komentuj cokolwiek :@
 Sparta_Konarzyny   26.04.2012, 19:15:59
o co ci chodzi?bo jak o ten mecz na szczycie to chodziło mi o Sławka i Wdę :)
 xbronek   28.04.2012, 21:09:24
peres czy kura jak jak się tm nazywasz seba i reszta delili . wszysto ok? bo sądze że psychiatra się o was pytałał. wy osły baranie, nie mylić z zwięrzętami bo to by była dla nich obraza .
WDA LIPUSZ I ......
A TY lipuszanin uważaj bo cie juz namiezrzyłem , twoje ip
 zaq12wsx   28.04.2012, 21:23:48
Jareks dziś nie miał szczęścia. Sokół zagrał lepszą piłkę zasłużona wygrana.

Mecz Wda - Sławek typuje porażkę Wdy.

zaq12wsx   28.04.2012, 21:30:05
ziombel00 przyznaje Ci racje co do tego napinacza.
3-0 Frymark
co do meczu to pierwsza połowa nudna mało akcji z jednej jak i drugiej strony.Po przerwie odrazu bramka po pieknej akcji Żakowskiego, po tej bramce Borowiak przycisnął ale po chwili ladna akcji i Frymark z 16 metrow nie daje szans bramkarzowi. Po chwili obrona Borowiaka nie dała rady zatrzymac rozpedzonego Frymarka który w sytuacji sam na sam nie daje szans bramkarzowi ustalajac wynik. Gdyby napastnik Krojant miał lepiej celownik ustawiony to mogło by byc nawet wiecej. Tym samym SZARŻA wraca w gre o Awans!!!!!!!!
 pawel4568   29.04.2012, 12:25:06
No no ale Konarzyny ładny wóz mieliście ciekawe jaki rocznik i skąd on był??? No nic ale remis był:(
 Anonymous.   29.04.2012, 13:45:02
Fajna kareta mówisz? :D Dzięki
 matip   29.04.2012, 15:37:46
faktycznie w krojantach nie zlożyli jeszcze broni i wszyscy mysla nadal o awansie

Znalazłem w internecie relację z meczu Pieców ze Spartą,
gdzie można się dużo dowiedzieć o przebiegu spotkania w Piecach. Polecam, bo lektura na prawdę świetna :

lipuszanin   30.04.2012, 12:26:52
xbronuś nie pień się tak, bo na nikim tutaj wrażenia nie robisz internetowy napinaczu |)

Namierzyłeś Moje IP powiadasz? Haha rozjeba*** mnie tym txt, szacun :P
 lipuszanin   30.04.2012, 12:31:43
A co do spotkania to nie będę się wypowiadał gdyż nie byłem na Nim obecny, ale wynik nie jest zadowalający...

fusball   30.04.2012, 12:53:43
do lipuszanin: wynik nie jest zadowalający? czyli tez liczyłeś na zwycięstwo Borzechowa:) a z tym IP to masz racje rozj.bał, niech teraz je sobie zapisze i wciśnie głęboko w ...:)
moze jednak niech ktoś opisze mecz na szczycie. Pozdr
 szneko   30.04.2012, 13:36:42
Mecz typowo na remis. lepszy poczatek Wdy która miała przewage.do momentu straty gola.którego ładnym strzalem z rzutu wolnego zdobył napastnik gósci.po zmianie stron przewaga Wdy i szybko strzelony gol na 1-1.potem do glosu doszli goscię i bramka na 2-1 po ładnym strzale. po chwili mogło być 3-1 ale piłka minimalnie przeszła obok słupka.ewidentna ręką obrońcy gosci ale sędzia nie wiadomo dlaczego karnego nie gwiżdnal i od tego momentu na boisku i trybunach zrobilo się nerwowo a Wda dążyla do wyrównanią i w 5 minucie dol. Wyrownala.mecz typowo na remis. w 2 połowie dużo fauli i kontuzji i sędzia powinien dużo więcej dodać niż 5 minut bo co chwilę gra była przerywana.frekwencja dopisała ponad 300 osób.druzyna z borzechówa naprawdę fajna ekipa dobrze grająca w piłke i miejmy nadzieję że obie drużyny awansują do 5 ligi. pozdró dla wszystkich
 matip   01.05.2012, 13:22:05
w czwartek na stadionie kolejarza w chojnicach odbedzie sie mecz tutejszej druzyny z krojantami ktorzy wyjada pierwszy raz w tej rundzie wiosennej w swoim najmocniejszyn skladzie.na mecz serdecznie zapraszamy o godz 14.krojanty jada po 3 punkty ktore przedluza szanse i nadzieje na awans do V ligi
 szneko   01.05.2012, 15:38:04
Do Matip.a dlaczego 3 maja o 14?przecież kolejka jest 5-6 maja.przełożony mecz macie tak?
 xbronek   01.05.2012, 19:02:07
lipuszanin ty to jesteś dopiero głupek i prostak no i pętak. robisz w polu i doisz krowy więc rób tak dalej ośle a piłke zostaw . głupku.
 xbronek   01.05.2012, 19:10:07
lipusznin ty jesteś kibic frajer jesteś i palant pierdolony frajerze . :D
 xbronek   01.05.2012, 19:15:55
piece do ciebie bije pajacu WDA wam pokarze miejsce czyli max 4 frajerzy z was jak cała wasza wiocha :D
 xbronek   01.05.2012, 19:22:16
anonimowy Ciebie polubiłem .
 xbronek   01.05.2012, 19:41:28
lipuszanin co kitujesz ze nie byłeś na meczu. tak waliło łajnem czyli byłeś śmierdzielu jebany w dupe. :D