ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Kolejarz Chojnice 20 44 13 5 2 57 - 12 2 3 1 0 1 5 - 4
2. Czarni Piece 20 44 14 2 4 95 - 34 2 3 1 0 1 4 - 5
3. Olimpia Czersk 20 42 12 6 2 47 - 22
4. Perła Czyczkowy 20 37 11 4 5 42 - 26
5. Meteor Silno 20 32 9 5 6 51 - 41
6. Unia Klawkowo 20 26 8 2 10 60 - 48
7. Agra Ostrowite 20 24 6 6 8 37 - 49
8. Zieloni Łąg 20 20 6 2 12 33 - 55
9. Brda Wielkie Chełmy 20 19 5 4 11 43 - 60
10. Grom Leśno 20 14 4 2 14 28 - 95
11. Orkan Huta 20 7 1 4 15 20 - 71
12. Wicher Lichnowy (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał twardy20 27.07.2015, 21:44:22
* Wicher Lichnowy wycofał się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane.



Kolejka 1 - 27. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (21) 
1. Zieloni Łąg 0 - 0 Agra Ostrowite 27 sierpnia 2014 - 17:30
2. Wicher Lichnowy - Czarni Piece 27 sierpnia 2014 - 16:00
anulowany, było 1-2
3. Unia Klawkowo 2 - 3 Grom Leśno 27 sierpnia 2014 - 17:00
4. Brda Wielkie Chełmy 0 - 2 Kolejarz Chojnice 27 sierpnia 2014 - 17:00
5. Perła Czyczkowy 1 - 2 Meteor Silno 27 sierpnia 2014 - 18:00
6. Orkan Huta 0 - 2 Olimpia Czersk 27 sierpnia 2014 - 17:00
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (17) 
7. Agra Ostrowite 2 - 5 Olimpia Czersk 30 sierpnia 2014 - 17:00
8. Meteor Silno 8 - 2 Orkan Huta 31 sierpnia 2014 - 16:00
9. Kolejarz Chojnice 4 - 0 Perła Czyczkowy 31 sierpnia 2014 - 14:00
10. Grom Leśno 2 - 1 Brda Wielkie Chełmy 31 sierpnia 2014 - 14:00
11. Czarni Piece 4 - 3 Unia Klawkowo 30 sierpnia 2014 - 17:00
12. Zieloni Łąg - Wicher Lichnowy 31 sierpnia 2014 - 15:00
anulowany, było 1-0
Kolejka 3 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (20) 
13. Wicher Lichnowy - Agra Ostrowite 6 września 2014 - 16:00
anulowany, było 0-0
14. Unia Klawkowo 4 - 2 Zieloni Łąg 7 września 2014 - 12:00
15. Brda Wielkie Chełmy 2 - 9 Czarni Piece 7 września 2014 - 14:00
16. Perła Czyczkowy 0 - 0 Grom Leśno 6 września 2014 - 17:00
17. Orkan Huta 1 - 1 Kolejarz Chojnice 7 września 2014 - 15:00
18. Olimpia Czersk 1 - 1 Meteor Silno 6 września 2014 - 16:00
Kolejka 4 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
19. Agra Ostrowite 1 - 1 Meteor Silno 13 września 2014 - 17:00
20. Kolejarz Chojnice 3 - 0 Olimpia Czersk 13 września 2014 - 13:00
21. Grom Leśno 1 - 3 Orkan Huta 14 września 2014 - 14:00
22. Czarni Piece 4 - 1 Perła Czyczkowy 13 września 2014 - 17:00
23. Zieloni Łąg 3 - 0 Brda Wielkie Chełmy 14 września 2014 - 15:00
24. Wicher Lichnowy - Unia Klawkowo 13 września 2014 - 16:00
anulowany, było 0-2
Kolejka 5 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (14) 
25. Unia Klawkowo 7 - 3 Agra Ostrowite 21 września 2014 - 12:00
26. Brda Wielkie Chełmy - Wicher Lichnowy 21 września 2014 - 14:00
anulowany, było 2-1
27. Perła Czyczkowy 3 - 0 Zieloni Łąg 20 września 2014 - 17:00
28. Orkan Huta 1 - 2 Czarni Piece 21 września 2014 - 15:00
29. Olimpia Czersk 6 - 1 Grom Leśno 20 września 2014 - 16:00
30. Meteor Silno 0 - 0 Kolejarz Chojnice 20 września 2014 - 16:00
Kolejka 6 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (28) 
31. Agra Ostrowite 1 - 0 Kolejarz Chojnice 27 września 2014 - 16:30
32. Grom Leśno 2 - 4 Meteor Silno 28 września 2014 - 14:00
33. Czarni Piece 4 - 1 Olimpia Czersk 27 września 2014 - 17:00
34. Zieloni Łąg 3 - 0 Orkan Huta 28 września 2014 - 15:00
35. Wicher Lichnowy - Perła Czyczkowy 27 września 2014 - 16:00
anulowany, było 1-4
36. Unia Klawkowo 3 - 0 Brda Wielkie Chełmy 27 września 2014 - 16:30
Kolejka 7 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (21) 
37. Brda Wielkie Chełmy 1 - 1 Agra Ostrowite 5 października 2014 - 14:00
38. Perła Czyczkowy 1 - 0 Unia Klawkowo 5 października 2014 - 14:00
39. Orkan Huta - Wicher Lichnowy 5 października 2014 - 15:00
anulowany, było 3-0 vo
40. Olimpia Czersk 0 - 0 Zieloni Łąg 4 października 2014 - 15:00
41. Meteor Silno 4 - 1 Czarni Piece 5 października 2014 - 15:00
42. Kolejarz Chojnice 3 - 0 Grom Leśno 4 października 2014 - 15:00
Kolejka 8 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (29) 
43. Agra Ostrowite 3 - 1 Grom Leśno 11 października 2014 - 16:00
44. Czarni Piece 0 - 3 Kolejarz Chojnice 12 października 2014 - 14:00
45. Zieloni Łąg 1 - 0 Meteor Silno 12 października 2014 - 14:00
46. Wicher Lichnowy - Olimpia Czersk 11 października 2014 - 16:00
anulowany, było 1-2
47. Unia Klawkowo 3 - 0 Orkan Huta 12 października 2014 - 12:00
vo, nieuprawniony zawodnik, na boisku 2-2
48. Brda Wielkie Chełmy 3 - 5 Perła Czyczkowy 12 października 2014 - 14:00
Kolejka 9 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (15) 
49. Perła Czyczkowy 2 - 1 Agra Ostrowite 19 października 2014 - 14:00
50. Orkan Huta 1 - 1 Brda Wielkie Chełmy 19 października 2014 - 14:00
51. Olimpia Czersk 4 - 2 Unia Klawkowo 18 października 2014 - 15:00
52. Meteor Silno - Wicher Lichnowy 18 października 2014 - 15:00
anulowany, było 1-2
53. Kolejarz Chojnice 4 - 0 Zieloni Łąg 18 października 2014 - 15:00
54. Grom Leśno 1 - 6 Czarni Piece 19 października 2014 - 14:00
Kolejka 10 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (15) 
55. Agra Ostrowite 2 - 2 Czarni Piece 25 października 2014 - 15:30
56. Zieloni Łąg 10 - 2 Grom Leśno 26 października 2014 - 14:00
57. Wicher Lichnowy - Kolejarz Chojnice 25 października 2014 - 14:00
anulowany, było 3-5
58. Unia Klawkowo 1 - 4 Meteor Silno 26 października 2014 - 12:00
59. Brda Wielkie Chełmy 2 - 2 Olimpia Czersk 26 października 2014 - 14:00
60. Perła Czyczkowy 3 - 0 Orkan Huta 26 października 2014 - 14:00
Udział w meczu nieuprawnionego zawodnika. Na boisku 1:0.
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (27) 
61. Orkan Huta 2 - 2 Agra Ostrowite 9 listopada 2014 - 13:30
62. Olimpia Czersk 3 - 0 Perła Czyczkowy 8 listopada 2014 - 14:00
63. Meteor Silno 4 - 4 Brda Wielkie Chełmy 9 listopada 2014 - 14:00
64. Kolejarz Chojnice 2 - 2 Unia Klawkowo 9 listopada 2014 - 13:00
65. Grom Leśno - Wicher Lichnowy 9 listopada 2014 - 14:00
anulowany, było 3-2
66. Czarni Piece 2 - 3 Zieloni Łąg 9 listopada 2014 - 14:00
Kolejka 12 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (45) 
67. Agra Ostrowite 3 - 1 Zieloni Łąg 11 kwietnia 2015 - 16:30
69. Grom Leśno 1 - 7 Unia Klawkowo 12 kwietnia 2015 - 12:00
70. Kolejarz Chojnice 2 - 0 Brda Wielkie Chełmy 12 kwietnia 2015 - 14:00
71. Meteor Silno 2 - 1 Perła Czyczkowy 11 kwietnia 2015 - 14:00
72. Olimpia Czersk 3 - 0 Orkan Huta 11 kwietnia 2015 - 16:00
Pauza: Czarni Piece,
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (22) 
73. Olimpia Czersk 3 - 0 Agra Ostrowite 18 kwietnia 2015 - 16:00
74. Orkan Huta 1 - 1 Meteor Silno 19 kwietnia 2015 - 15:00
75. Perła Czyczkowy 1 - 1 Kolejarz Chojnice 19 kwietnia 2015 - 14:00
76. Brda Wielkie Chełmy 5 - 0 Grom Leśno 19 kwietnia 2015 - 14:00
77. Unia Klawkowo 0 - 2 Czarni Piece 18 kwietnia 2015 - 16:00
Pauza: Zieloni Łąg,
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (6) 
80. Zieloni Łąg 1 - 5 Unia Klawkowo 26 kwietnia 2015 - 15:00
81. Czarni Piece 7 - 2 Brda Wielkie Chełmy 25 kwietnia 2015 - 17:00
82. Grom Leśno 1 - 3 Perła Czyczkowy 26 kwietnia 2015 - 14:00
83. Kolejarz Chojnice 4 - 0 Orkan Huta 25 kwietnia 2015 - 16:00
84. Meteor Silno 0 - 1 Olimpia Czersk 25 kwietnia 2015 - 14:00
Pauza: Agra Ostrowite,
Kolejka 15 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (13) 
85. Meteor Silno 4 - 0 Agra Ostrowite 2 maja 2015 - 16:00
86. Olimpia Czersk 1 - 1 Kolejarz Chojnice 2 maja 2015 - 11:00
87. Orkan Huta 3 - 4 Grom Leśno 3 maja 2015 - 15:00
88. Perła Czyczkowy 2 - 0 Czarni Piece 3 maja 2015 - 14:00
89. Brda Wielkie Chełmy 3 - 2 Zieloni Łąg 3 maja 2015 - 14:00
Pauza: Unia Klawkowo,
Kolejka 16 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (23) 
91. Agra Ostrowite 5 - 1 Unia Klawkowo 9 maja 2015 - 16:30
93. Zieloni Łąg 0 - 5 Perła Czyczkowy 10 maja 2015 - 15:00
94. Czarni Piece 11 - 1 Orkan Huta 9 maja 2015 - 17:00
95. Grom Leśno 0 - 3 Olimpia Czersk 10 maja 2015 - 14:00
Udział w meczu nieuprawnionego zawodnika; na boisku 0:1
96. Kolejarz Chojnice 2 - 1 Meteor Silno 9 maja 2015 - 16:00
Pauza: Brda Wielkie Chełmy,
Kolejka 17 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (12) 
97. Kolejarz Chojnice 2 - 0 Agra Ostrowite 16 maja 2015 - 16:00
98. Meteor Silno 5 - 0 Grom Leśno 16 maja 2015 - 16:00
99. Olimpia Czersk 4 - 4 Czarni Piece 16 maja 2015 - 16:00
100. Orkan Huta 0 - 4 Zieloni Łąg 17 maja 2015 - 15:00
102. Brda Wielkie Chełmy 5 - 4 Unia Klawkowo 17 maja 2015 - 14:00
Pauza: Perła Czyczkowy,
Kolejka 18 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (33) 
103. Agra Ostrowite 5 - 1 Brda Wielkie Chełmy 23 maja 2015 - 16:30
104. Unia Klawkowo 2 - 2 Perła Czyczkowy 23 maja 2015 - 16:00
106. Zieloni Łąg 0 - 3 Olimpia Czersk 24 maja 2015 - 15:00
107. Czarni Piece 7 - 0 Meteor Silno 23 maja 2015 - 17:00
108. Grom Leśno 0 - 11 Kolejarz Chojnice 24 maja 2015 - 14:00
Pauza: Orkan Huta,
Kolejka 19 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (17) 
109. Grom Leśno 4 - 4 Agra Ostrowite 31 maja 2015 - 14:00
110. Kolejarz Chojnice 2 - 4 Czarni Piece 31 maja 2015 - 14:00
111. Meteor Silno 6 - 2 Zieloni Łąg 30 maja 2015 - 16:00
113. Orkan Huta 1 - 6 Unia Klawkowo 31 maja 2015 - 15:00
114. Perła Czyczkowy 3 - 1 Brda Wielkie Chełmy 31 maja 2015 - 14:00
Pauza: Olimpia Czersk,
Kolejka 20 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (22) 
115. Agra Ostrowite 1 - 4 Perła Czyczkowy 6 czerwca 2015 - 16:30
116. Brda Wielkie Chełmy 5 - 2 Orkan Huta 7 czerwca 2015 - 14:00
117. Unia Klawkowo 1 - 3 Olimpia Czersk 6 czerwca 2015 - 16:00
119. Zieloni Łąg 0 - 7 Kolejarz Chojnice 7 czerwca 2015 - 15:00
120. Czarni Piece 15 - 2 Grom Leśno 6 czerwca 2015 - 17:00
Pauza: Meteor Silno,
Kolejka 21 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (22) 
121. Czarni Piece 6 - 0 Agra Ostrowite 13 czerwca 2015 - 17:00
122. Grom Leśno 3 - 1 Zieloni Łąg 14 czerwca 2015 - 14:00
124. Meteor Silno 2 - 6 Unia Klawkowo 13 czerwca 2015 - 16:00
125. Olimpia Czersk 1 - 0 Brda Wielkie Chełmy 13 czerwca 2015 - 16:00
126. Orkan Huta 0 - 4 Perła Czyczkowy 14 czerwca 2015 - 15:00
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 22 - 21. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (28) 
127. Agra Ostrowite 3 - 2 Orkan Huta 21 czerwca 2015 - 14:00
128. Perła Czyczkowy 1 - 1 Olimpia Czersk 21 czerwca 2015 - 14:00
129. Brda Wielkie Chełmy 7 - 2 Meteor Silno 21 czerwca 2015 - 14:00
130. Unia Klawkowo 1 - 3 Kolejarz Chojnice 21 czerwca 2015 - 14:00
132. Zieloni Łąg 0 - 5 Czarni Piece 21 czerwca 2015 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE