2. Czarni Piece 20 44 14 2 4 95 - 34 2 3 1 0 1 4 - 5
9. Brda Wielkie Chełmy 20 19 5 4 11 43 - 60
10. Grom Leśno 20 14 4 2 14 28 - 95
11. Orkan Huta 20 7 1 4 15 20 - 71
12. Wicher Lichnowy (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał twardy20 27.07.2015, 21:44:22

* Wicher Lichnowy wycofał się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane.

Kolejarz - Mateor 2-1
Kolejarz od 50 minuty w 10 po błędzie bramkarza, czerwonej kartce i wykorzystanym karnym Meteora. Potem Kolejarz strzela 2 gole w osłabieniu. Ogólnie mecz z wyraźną przewagą Kolejarza i zasłużone zwycięstwo.
 Goalkeeper69   09.05.2015, 19:23:03
Agra 5:1 Unia
 powerade   09.05.2015, 19:34:37
Chłopie jaka przewaga kolejarza. Meteor miał tyle sytuacji, a to tylko ich wina i wasze szczęście, że ich nie wykorzystali. Sędzia powinien dostać smoczek do pyska -95 rocznik przestraszony, nie gwizdka niczego. Meteor strzelił na 2:2 to cofnął akcje i podyktował rzut wolny - kpina tego meczu. Mecz ogólnie na remis. Kolejarz dwie wrzuta dwie bramki i tyle.
 LuKaku   09.05.2015, 20:14:56
Agra przejechała po Unii jak walec.
Klawkowo miało sporadyczne sytuacje, nic więcej.
Sędzia słabiutki, ale to już norma w B - klasie.
 Mateo5   09.05.2015, 21:24:30
Pierwsza połowa, nie mieliście nic do powiedzenia, powtarzam NIC. Druga połowa Kolejarz grał w osłabieniu, przegrywał 0-1 z zawodnikiem z pola na bramce i daliście sobie wydrzeć tak doświadczonym składem zwycięstwo przeciwko młodej drużynie. O czym tu dyskutować?
 powerade   09.05.2015, 22:47:22
Nic? W pierwszej minucie powinno być już 1:0.
 Obronca04   10.05.2015, 10:23:43
Dobrze napisałeś powinno .. ale nie ma .
pierwsza połowa jak dla mnie równa w drugiej przewaga meteoru przez pierwsze 5 min. głupi błąd bramkarza
czerwona karny. i od tego momentu kolejarz wziął się za grę !
 BANKRUT13   10.05.2015, 18:38:31
No nie wiem czy Olimpia słabo. Leśno to zawsze trudny teren. Zobaczymy jak reszta sobie tam poradzi. :P
 batrovic   10.05.2015, 19:32:02
Olimpia zarąbiście nieskuteczna w tym meczu,no ale 1:0 też daje 3 punkty :) ciekawy mecz za tydzień w Czersku z Czarnymi będzie,oby sędzia miał chociaż dowód osobisty a nie legitymację szkolną :D
 devils   10.05.2015, 20:08:23
Powodzenia dla ekip ktore czeka jeszcze mecz w Lesnie bardzo trudny teren.Chłopaki z Gromu nie jedenj ekipie sa w stanie urwac punkty. Zieloni slabo bardzo słabo.Perła wykorzystała co miala i stad taki wynik.
 na-spalonym   10.05.2015, 20:09:28
batrovic usprawiedliwiasz się już tydzień prędzej? :P
 Goalkeeper69   10.05.2015, 20:39:26
Czarni do Czerska mogą 2 składem przyjechać i tak wygrają z tą formą Olimpii ...
 twardy20   10.05.2015, 22:40:25
Jeżeli Czarni mają 2 składy to dziwie sie co taka drużyna w B-Klasie robi,ale to świadczy,że silna liga :D
A tak całkiem serio,to Olimpia dzisiaj z Gromem zagrała dobrze i wygrała.Grom już nie ma zamiaru nikomu punktów oddawać bez walki :)
 zolder   11.05.2015, 00:04:04
To czekamy na drugi skład :D Komuchowski
 samsung   11.05.2015, 14:02:41
No Czarni rozniosa Olimpie w pył, jak teraz Hute.... i awans w kieszeni 8) 8) 8) Olimpia nic nie prezentuje... bez urazy
 Goalkeeper69   11.05.2015, 16:24:44
Kolejarz przyjechał w mocno okrojonym składzie na Olimpie, i udało im się nam urwać punkty ... A oni mieli raczej pełen skład bo miejsca na ławce nie mieli i nic im to nie dało... A wątpię że zorganizują ludzi na Czarnych, na majówkę im się udało na Kolejarz..
 samsung   11.05.2015, 17:22:41
Bylem na meczu Olimpii z Kolejarzem w Czersku i jakos wydawało mi sie ze Kolejarz mial bardziej szeroka kadre, i wiecej ludzi na zmiane niz Olimpia, to o czym Ty tutaj kolego teraz mowisz? :) a powiedz mi ile zmian dokonaliscie ? I jaki tutaj miales okrojony sklad ? Jakich gwiazd u was brakowało? co ty chlopie za bajki opowiadasz ze kolejarz ludzi nie mial...