2. Czarni Piece 20 44 14 2 4 95 - 34 2 3 1 0 1 4 - 5
9. Brda Wielkie Chełmy 20 19 5 4 11 43 - 60
10. Grom Leśno 20 14 4 2 14 28 - 95
11. Orkan Huta 20 7 1 4 15 20 - 71
12. Wicher Lichnowy (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał twardy20 27.07.2015, 21:44:22

* Wicher Lichnowy wycofał się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane.

szurszacz   27.09.2014, 19:48:23
potwierzdzam klawkowo 3:0 pierwszą połowe graliśmy ładnie ,a druga jak zawsze. i znowu bez rezerwowego
 marcin@   27.09.2014, 20:50:43
Mecz w Klawkowie słaby z obu stron Unia potrafiła wykorzystać błędy przeciwnik a Brda brak wykończenia. Sędzia ? Bez komentarza tylko tyle ze (Gierszewski). Brawa dla Uni i powodzenia dalej. :)
 Tobiaco   27.09.2014, 20:55:15
Zgadzam się marcin, obie drużyny miały kiepski dzień, ale Unia wykorzystała kilka sytuacji, sędzia tragedia. Powodzenia dalej
 KibicOrkanu   27.09.2014, 23:33:44
Brawo Perła :) a co do Kolejarza to boisko wam znowu nie odpowiadało że przegraliście ? :huh:
 Legenda   28.09.2014, 05:33:53
Meczyk w Ostrowitym ciekawy, sędzie trzeba przyznać też na dość wysokim poziomie zarówno pod względem umiejętności (może z dwie większe pomyłki) jak i kulturalnym. Stan murawy przygotowany idealnie (to jest B klasa tam zawsze będą nierówności). Wyrównane starcie i gratulację dla Agry.
 batrovic   28.09.2014, 09:08:26
moderator niech poprawi wynik na głównej stronie meczu Czarni - Olimpia na 4:1 ,co do meczu to mecz bardzo ostry,toczony w szybkim tempie,pierwsza połowa od 15 minuty z widoczną przewagą graczy Czarnych co udokumentowali 2 bramkami i zmarnowanym karnym,w drugiej metamorfoza Olimpii,bramka na 2:1,kilka okazji do wyrównania (2 100%) i niepodyktowany ewidentny karny po chwycie zapaśniczym ,potem 2 bramki Czarnych po kontrach (w moim mniemaniu obie ze spalonych ) . Najsłabszy aktor meczu to sędzia,gwizdek z odpustu, na dodatek nie potrafił go używać,jakiś szybki kurs obsługi OZPN powinien mu zafundować :P Wyglądał jaky się bał że z Pieców nie wyjedzie jak coś zagwiżdże :P
 Goalkeeper69   28.09.2014, 15:54:14
Brawo dla sędziego w meczu Czarni Piece - Olimpia Czersk :)
Jeszcze nigdy nie widziałem tak jednostronnego sędziego...
Mecz wygrany przez sędziego, użytkownik batrovic ma racje w tym co napisał...
 Keysee   28.09.2014, 16:17:20
Rozmawiałem dzisiaj z obserwatorem sędziowskim na temat pracy sędziego z meczu Piece - Czersk. Powiedział, że żadnych kolosalnych błędów nie popełnił a przy trzeciej i czwartej bramce strzelonej przez Piece nie było mowy o spalonych. Także ten...
 batrovic   28.09.2014, 16:30:25
to obserwator był na innym meczu albo ktoś powinien sprawdzić jego trzeźwość w takim razie :s żeby nie było niedomówień,nie mam pretensji do zawodników Czarnych bo w moim mniemaniu bardziej zasłużyli na zgarnięcie 3 punktów z przebiegu meczu,aczkolwiek krzywdzące decyzje sędziego podcięłyby skrzydła każdej drużynie,i jak napisałem wyżej w MOIM odczuciu bramki 3 i 4 były ze spalonych,przy czym 4 z ewidentnego spalonego...
 zbyneks   28.09.2014, 17:18:12
Zieloni-Orkan 3:0 :puke:
 zbyneks   28.09.2014, 17:24:30
 powerade   28.09.2014, 17:48:49
Grom - Meteor 2:4. Meteor w pierwszej połowie powinien wygrywać minimum 4:0. 3 rzuty karne - jeden wykorzystany. "Wapno" - dziura na 20 cm z jednej i drugiej strony i niemożliwe było strzelić bramkę a sędzia nie pozwolił przesunąć o 10 cm w prawo lub w lewo. Boisko w Leśnie - tragedia.
 jelaolimp   28.09.2014, 20:09:16
w leśnie mogła być masakra. Meteor w pierwszej połowie 2 rzuty karne i dwa obronione przez lemańczyka. w 2 połowie też był karny i też prawie zbroniony tylko że strzał był za mocny było widać. leśno się obudziło i było 3:2 ale meteor w ostatnich minutach postawił kropkę nad i... gratulacje ;)
 jelaolimp   28.09.2014, 20:10:31
i gdyby nie ich bramkarz to leśno by dostało spore lanie....;D
 Tobiaco   28.09.2014, 22:33:26
Hoho, Unia na drugim miejscu. Koniec świata jest blisko :D
 Legenda   29.09.2014, 09:43:43
Mnie to jakoś nie dziwi, że teraz Unia tak wysoko. Drużyna wzmocniła się nowymi kopaczami i coś tam strzelają. Mnie bardziej zastanawia miejsce Czarnych Piec ... przecież w A klasie dostawali lanie od każdego, a teraz takie wyniki. Ciekawie :roll: .