2. Czarni Piece 20 44 14 2 4 95 - 34 2 3 1 0 1 4 - 5
9. Brda Wielkie Chełmy 20 19 5 4 11 43 - 60
10. Grom Leśno 20 14 4 2 14 28 - 95
11. Orkan Huta 20 7 1 4 15 20 - 71
12. Wicher Lichnowy (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał twardy20 27.07.2015, 21:44:22

* Wicher Lichnowy wycofał się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane.

dizel_mlks   02.05.2015, 13:05:20
Olimpia Czersk - Kolejarz Chojnice 1-1 (0-1)
 batrovic   02.05.2015, 13:22:48
Mecz Olimpii z Kolejarzem ciekawy,momentami ostry,sporo walki,po kilka sytuacji bramkowych z obu stron,tylko gość który wyznacza sędziów na mecze niech się ogarnie,mecz na szczycie a do Czerska przyjeżdża szczyl który zamiast gwizdka powinien mieć smoczek w gębie,w pierwszej połowie kartki zostawił w szatni,wogóle bał się cokolwiek gwizdnąć,jednym słowem pip*...
 Goalkeeper69   02.05.2015, 14:16:19
Batrovic ma racje, sędzia z dupy wzięty ... Mecz między Liderem a Vice liderem a tu taka pizda sędziuję ...
 informator   02.05.2015, 14:54:30
To nie pierwszy taki przypadek że dają dzieciaka, rozumiem że ma się rozwinąć ale najpierw powinien kilkanaście meczów u juniorów gwizdać.
TO materiał z Facebooka sportowakościerzyna.pl - na fb filmik

Materiał video (satyra) z meczu na szczycie A klasy Gwiazda Karsin - Wda Lipusz, nie mający na celu urażenie kogokolwiek.
Zastanawiamy się jednak, co to jest? O co tu chodzi? Czy to syn prominentnego działacza, czy człowiek spełniający marzenia rodziców? Przecież to dziecko na mecze powinno wchodzić jedynie jako widz i to w sektor rodzinny.
Nie ma sensu wrzucać szerszego materiału video, powiemy tylko tyle. Przez tyle lat takich jaj nie widzieliśmy. ten za nic miał używanie atrybutu, który trzymał w ręku. Czy to spalony, faul czy nawet aut... Z chorągiewką tylko biegał. Dobra, A klasa, każdy jakoś zaczynał... Ale czy umiejętności tego Pana ktoś zweryfikował? Najśmieszniejsze jest to, że kiedy tylko mecz się zaczął, kibice instruowali liniowego, gdzie mniej więcej powinien się znajdować, bo linii nie trzymał za Chiny Ludowe.

Dobry materiał na kolejny sezon "LOST".

Co do meczu to na remis I połowa Kolejarz II Olimpia, walka o awans będzie ciekawa
Huta 3:4 Grom

Grom o klasę lepiej niż w pierwszej rundzie !
 twardy20   04.05.2015, 16:12:19
Z dupy sędzia też na meczu Orkanu z Gromem.Bał się używać kartek(albo ich zapomniał).
Ale zasłużenie Grom wygrał :)
 Tajfun2501   05.05.2015, 13:26:51
3:2 dla brdy Wlk Chełmy czy dla Zielonych bo na wizji lokalnej ewidentnie jest jest dla zielonych a na tej stronie dla brdy ? :roll: