ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gwiazda Karsin 30 74 24 2 4 126 - 35 2 6 2 0 0 9 - 1
2. Pomezania Malbork 30 74 24 2 4 93 - 25 2 0 0 0 2 1 - 9
3. Sokół Zblewo 30 70 22 4 4 100 - 32
4. Wisła Tczew 30 50 16 2 12 70 - 42
5. Chojniczanka II Chojnice 30 49 15 4 11 71 - 53
6. Orzeł Subkowy 30 46 14 4 12 64 - 60
7. Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 44 14 2 14 42 - 63
8. Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 40 12 4 14 67 - 59
9. Tęcza Brusy 30 38 10 8 12 43 - 68
10. Powiśle II Dzierzgoń 30 36 11 3 16 61 - 75 2 3 1 0 1 4 - 3
11. Keramzyt Szprudowo 30 36 10 6 14 48 - 71 2 3 1 0 1 3 - 4
12. Czarni Przemysław 30 33 9 6 15 46 - 68 2 3 1 0 1 4 - 3
13. Spójnia Sadlinki 30 33 9 6 15 41 - 80 2 3 1 0 1 3 - 4
14. Pogoń Prabuty 30 32 9 5 16 49 - 74
15. Borowiak Czersk 30 23 7 2 21 37 - 85
16. Sławek Borzechowo 30 10 2 4 24 23 - 91
Ostatni komentarz dodał emre1 25.06.2019, 21:01:09



Kolejka 1 - 15. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (23) 
1. Sławek Borzechowo 2 - 2 Keramzyt Szprudowo 15 sierpnia 2018 - 17:00
2. Chojniczanka II Chojnice 0 - 3 Borowiak Czersk 15 sierpnia 2018 - 17:00
3. Spójnia Sadlinki 1 - 8 Pomezania Malbork 15 sierpnia 2018 - 18:00
4. Czarni Przemysław 0 - 2 Gwiazda Karsin 15 sierpnia 2018 - 17:00
5. Sokół Zblewo 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 sierpnia 2018 - 11:00
6. Wisła Tczew 4 - 1 Orzeł Subkowy 15 sierpnia 2018 - 17:00
7. Powiśle II Dzierzgoń 4 - 1 Tęcza Brusy 15 sierpnia 2018 - 17:00
8. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 0 Pogoń Prabuty 15 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 2 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (31) 
9. Sławek Borzechowo 1 - 2 Pogoń Prabuty 18 sierpnia 2018 - 16:00
10. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Tęcza Brusy 18 sierpnia 2018 - 17:00
11. Orzeł Subkowy 3 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 18 sierpnia 2018 - 17:00
12. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Wisła Tczew 18 sierpnia 2018 - 17:00
13. Gwiazda Karsin 5 - 1 Sokół Zblewo 18 sierpnia 2018 - 17:00
14. Pomezania Malbork 2 - 1 Czarni Przemysław 17 sierpnia 2018 - 20:00
15. Borowiak Czersk 3 - 4 Spójnia Sadlinki 19 sierpnia 2018 - 18:00
16. Keramzyt Szprudowo 3 - 0 Chojniczanka II Chojnice 22 sierpnia 2018 - 18:00
Kolejka 3 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (36) 
17. Chojniczanka II Chojnice 5 - 0 Sławek Borzechowo 26 sierpnia 2018 - 11:00
18. Spójnia Sadlinki 2 - 3 Keramzyt Szprudowo 25 sierpnia 2018 - 15:00
19. Czarni Przemysław 1 - 0 Borowiak Czersk 26 sierpnia 2018 - 17:00
20. Sokół Zblewo 0 - 2 Pomezania Malbork 25 sierpnia 2018 - 17:00
21. Wisła Tczew 2 - 2 Gwiazda Karsin 25 sierpnia 2018 - 17:00
22. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 25 sierpnia 2018 - 17:00
23. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 2 Orzeł Subkowy 25 sierpnia 2018 - 18:00
24. Pogoń Prabuty 0 - 0 Tęcza Brusy 25 sierpnia 2018 - 16:00
Kolejka 4 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (36) 
25. Sławek Borzechowo 1 - 1 Tęcza Brusy 1 września 2018 - 16:00
26. Orzeł Subkowy 5 - 3 Pogoń Prabuty 1 września 2018 - 17:00
27. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 września 2018 - 17:00
28. Gwiazda Karsin 7 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 1 września 2018 - 17:00
29. Pomezania Malbork 1 - 0 Wisła Tczew 1 września 2018 - 17:00
30. Borowiak Czersk 2 - 3 Sokół Zblewo 2 września 2018 - 17:00
31. Keramzyt Szprudowo 1 - 1 Czarni Przemysław 2 września 2018 - 17:00
32. Chojniczanka II Chojnice 1 - 1 Spójnia Sadlinki 2 września 2018 - 11:00
Kolejka 5 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (32) 
33. Spójnia Sadlinki 1 - 0 Sławek Borzechowo 8 września 2018 - 16:00
34. Czarni Przemysław 1 - 1 Chojniczanka II Chojnice 9 września 2018 - 16:00
35. Sokół Zblewo 3 - 1 Keramzyt Szprudowo 8 września 2018 - 17:00
36. Wisła Tczew 1 - 0 Borowiak Czersk 8 września 2018 - 16:00
37. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 3 Pomezania Malbork 8 września 2018 - 16:00
38. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 2 Gwiazda Karsin 8 września 2018 - 16:00
39. Pogoń Prabuty 3 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 września 2018 - 16:00
40. Orzeł Subkowy 2 - 2 Tęcza Brusy 8 września 2018 - 16:00
Kolejka 6 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (25) 
41. Sławek Borzechowo 1 - 1 Orzeł Subkowy 15 września 2018 - 16:00
42. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 2 Tęcza Brusy 15 września 2018 - 11:00
43. Gwiazda Karsin 7 - 2 Pogoń Prabuty 19 września 2018 - 17:00
44. Pomezania Malbork 8 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 15 września 2018 - 12:00
45. Borowiak Czersk 4 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 16 września 2018 - 17:00
46. Keramzyt Szprudowo 3 - 1 Wisła Tczew 15 września 2018 - 14:00
47. Chojniczanka II Chojnice 2 - 5 Sokół Zblewo 16 września 2018 - 11:00
48. Spójnia Sadlinki 3 - 1 Czarni Przemysław 16 września 2018 - 16:00
Kolejka 7 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (23) 
49. Czarni Przemysław 2 - 0 Sławek Borzechowo 23 września 2018 - 15:00
50. Sokół Zblewo 1 - 1 Spójnia Sadlinki 22 września 2018 - 16:00
51. Wisła Tczew 5 - 2 Chojniczanka II Chojnice 22 września 2018 - 16:00
52. Powiśle II Dzierzgoń 1 - 3 Keramzyt Szprudowo 22 września 2018 - 16:00
53. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Borowiak Czersk 22 września 2018 - 16:00
54. Pogoń Prabuty 0 - 5 Pomezania Malbork 22 września 2018 - 16:00
55. Gwiazda Karsin 2 - 2 Tęcza Brusy 22 września 2018 - 16:00
56. Orzeł Subkowy 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 września 2018 - 16:30
Kolejka 8 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (26) 
57. Sławek Borzechowo 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 29 września 2018 - 16:00
58. Gwiazda Karsin 3 - 1 Orzeł Subkowy 29 września 2018 - 11:00
59. Pomezania Malbork 6 - 0 Tęcza Brusy 29 września 2018 - 12:00
60. Borowiak Czersk 2 - 2 Pogoń Prabuty 30 września 2018 - 16:00
61. Keramzyt Szprudowo 1 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 września 2018 - 16:00
62. Chojniczanka II Chojnice 3 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 30 września 2018 - 11:00
63. Spójnia Sadlinki 0 - 1 Wisła Tczew 29 września 2018 - 16:00
64. Czarni Przemysław 1 - 4 Sokół Zblewo 30 września 2018 - 15:00
Kolejka 9 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
65. Sokół Zblewo 2 - 0 Sławek Borzechowo 6 października 2018 - 15:00
66. Wisła Tczew 1 - 0 Czarni Przemysław 6 października 2018 - 15:00
67. Powiśle II Dzierzgoń 4 - 0 Spójnia Sadlinki 6 października 2018 - 15:00
68. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 2 Chojniczanka II Chojnice 7 października 2018 - 15:00
69. Pogoń Prabuty 1 - 0 Keramzyt Szprudowo 6 października 2018 - 16:00
70. Borowiak Czersk 2 - 2 Tęcza Brusy 6 października 2018 - 14:00
71. Orzeł Subkowy 0 - 3 Pomezania Malbork 6 października 2018 - 12:00
72. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Gwiazda Karsin 4 października 2018 - 16:00
Kolejka 10 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (16) 
73. Sławek Borzechowo 2 - 6 Gwiazda Karsin 13 października 2018 - 15:00
74. Pomezania Malbork 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 października 2018 - 15:00
75. Borowiak Czersk 1 - 2 Orzeł Subkowy 14 października 2018 - 16:00
76. Keramzyt Szprudowo 2 - 1 Tęcza Brusy 14 października 2018 - 15:00
77. Chojniczanka II Chojnice 4 - 2 Pogoń Prabuty 14 października 2018 - 14:00
78. Spójnia Sadlinki 2 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 13 października 2018 - 16:00
79. Czarni Przemysław 2 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 14 października 2018 - 15:00
80. Sokół Zblewo 2 - 1 Wisła Tczew 13 października 2018 - 11:00
Kolejka 11 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (36) 
81. Wisła Tczew 8 - 1 Sławek Borzechowo 20 października 2018 - 14:00
82. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 1 Sokół Zblewo 20 października 2018 - 15:00
83. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 1 Czarni Przemysław 20 października 2018 - 15:00
84. Pogoń Prabuty 2 - 0 Spójnia Sadlinki 20 października 2018 - 14:00
85. Tęcza Brusy 1 - 5 Chojniczanka II Chojnice 20 października 2018 - 14:00
86. Orzeł Subkowy 2 - 3 Keramzyt Szprudowo 20 października 2018 - 15:30
87. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Borowiak Czersk 20 października 2018 - 15:00
88. Gwiazda Karsin 2 - 1 Pomezania Malbork 20 października 2018 - 15:00
Kolejka 12 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (19) 
89. Sławek Borzechowo 0 - 4 Pomezania Malbork 27 października 2018 - 14:00
90. Borowiak Czersk 0 - 3 Gwiazda Karsin 28 października 2018 - 15:00
91. Keramzyt Szprudowo 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 października 2018 - 14:00
92. Chojniczanka II Chojnice 6 - 1 Orzeł Subkowy 28 października 2018 - 15:00
93. Spójnia Sadlinki 0 - 2 Tęcza Brusy 27 października 2018 - 15:00
94. Czarni Przemysław 1 - 0 Pogoń Prabuty 28 października 2018 - 14:00
95. Sokół Zblewo 4 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 27 października 2018 - 14:00
96. Wisła Tczew 4 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 27 października 2018 - 13:00
Kolejka 13 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (20) 
97. Powiśle II Dzierzgoń 3 - 1 Sławek Borzechowo 3 listopada 2018 - 14:00
98. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 Wisła Tczew 3 listopada 2018 - 14:00
99. Pogoń Prabuty 3 - 7 Sokół Zblewo 3 listopada 2018 - 13:00
100. Tęcza Brusy 4 - 1 Czarni Przemysław 3 listopada 2018 - 14:00
101. Orzeł Subkowy 1 - 4 Spójnia Sadlinki 3 listopada 2018 - 14:00
102. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Chojniczanka II Chojnice 3 listopada 2018 - 12:00
103. Gwiazda Karsin 3 - 1 Keramzyt Szprudowo 3 listopada 2018 - 14:00
104. Pomezania Malbork 2 - 0 Borowiak Czersk 3 listopada 2018 - 13:00
Kolejka 14 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (28) 
105. Sławek Borzechowo 1 - 0 Borowiak Czersk 10 listopada 2018 - 13:00
106. Keramzyt Szprudowo 2 - 6 Pomezania Malbork 12 listopada 2018 - 14:00
107. Chojniczanka II Chojnice 3 - 0 Gwiazda Karsin 11 listopada 2018 - 16:00
108. Spójnia Sadlinki 3 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 listopada 2018 - 14:00
109. Czarni Przemysław 1 - 3 Orzeł Subkowy 11 listopada 2018 - 13:00
110. Sokół Zblewo 4 - 1 Tęcza Brusy 10 listopada 2018 - 13:00
111. Wisła Tczew 4 - 1 Pogoń Prabuty 10 listopada 2018 - 13:00
112. Powiśle II Dzierzgoń 0 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 10 listopada 2018 - 14:00
Kolejka 15 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (27) 
113. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 0 Sławek Borzechowo 17 listopada 2018 - 14:00
114. Pogoń Prabuty 3 - 5 Powiśle II Dzierzgoń 17 listopada 2018 - 13:00
115. Tęcza Brusy 2 - 1 Wisła Tczew 17 listopada 2018 - 14:00
116. Orzeł Subkowy 1 - 1 Sokół Zblewo 17 listopada 2018 - 13:30
117. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 3 Czarni Przemysław 18 listopada 2018 - 12:00
118. Gwiazda Karsin 2 - 1 Spójnia Sadlinki 17 listopada 2018 - 13:00
119. Chojniczanka II Chojnice 2 - 1 Pomezania Malbork 18 listopada 2018 - 11:00
120. Borowiak Czersk 1 - 2 Keramzyt Szprudowo 18 listopada 2018 - 13:00
Kolejka 16 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (24) 
121. Keramzyt Szprudowo 1 - 2 Sławek Borzechowo 16 marca 2019 - 15:00
122. Borowiak Czersk 0 - 6 Chojniczanka II Chojnice 17 marca 2019 - 15:00
123. Pomezania Malbork 5 - 0 Spójnia Sadlinki 16 marca 2019 - 15:00
124. Gwiazda Karsin 4 - 1 Czarni Przemysław 16 marca 2019 - 11:00
125. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 4 Sokół Zblewo 16 marca 2019 - 14:00
126. Orzeł Subkowy 1 - 0 Wisła Tczew 16 marca 2019 - 15:30
127. Tęcza Brusy 2 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 16 marca 2019 - 17:30
128. Pogoń Prabuty 4 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 marca 2019 - 15:00
Kolejka 17 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (31) 
129. Pogoń Prabuty 5 - 1 Sławek Borzechowo 24 marca 2019 - 15:00
130. Tęcza Brusy 0 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 23 marca 2019 - 16:00
131. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 5 Orzeł Subkowy 23 marca 2019 - 14:00
132. Wisła Tczew 3 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 23 marca 2019 - 15:00
133. Sokół Zblewo 0 - 1 Gwiazda Karsin 23 marca 2019 - 15:30
134. Czarni Przemysław 2 - 6 Pomezania Malbork 24 marca 2019 - 14:00
135. Spójnia Sadlinki 1 - 0 Borowiak Czersk 24 marca 2019 - 15:30
136. Chojniczanka II Chojnice 4 - 1 Keramzyt Szprudowo 24 marca 2019 - 14:00
Kolejka 18 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (27) 
137. Sławek Borzechowo 0 - 5 Chojniczanka II Chojnice 30 marca 2019 - 15:00
138. Keramzyt Szprudowo 1 - 1 Spójnia Sadlinki 30 marca 2019 - 15:00
139. Borowiak Czersk 3 - 1 Czarni Przemysław 30 marca 2019 - 16:00
140. Pomezania Malbork 1 - 1 Sokół Zblewo 30 marca 2019 - 16:00
141. Gwiazda Karsin 4 - 2 Wisła Tczew 30 marca 2019 - 11:00
142. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 30 marca 2019 - 15:00
143. Orzeł Subkowy 4 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 marca 2019 - 16:00
144. Tęcza Brusy 4 - 1 Pogoń Prabuty 30 marca 2019 - 16:00
Kolejka 19 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (27) 
145. Tęcza Brusy 2 - 0 Sławek Borzechowo 6 kwietnia 2019 - 17:00
146. Pogoń Prabuty 1 - 2 Orzeł Subkowy 6 kwietnia 2019 - 16:00
147. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 kwietnia 2019 - 16:00
148. Powiśle II Dzierzgoń 3 - 7 Gwiazda Karsin 6 kwietnia 2019 - 15:00
149. Wisła Tczew 0 - 1 Pomezania Malbork 6 kwietnia 2019 - 16:00
150. Sokół Zblewo 2 - 0 Borowiak Czersk 6 kwietnia 2019 - 15:00
151. Czarni Przemysław 2 - 3 Keramzyt Szprudowo 7 kwietnia 2019 - 14:00
152. Spójnia Sadlinki 1 - 1 Chojniczanka II Chojnice 7 kwietnia 2019 - 15:30
Kolejka 20 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (17) 
153. Sławek Borzechowo 1 - 1 Spójnia Sadlinki 13 kwietnia 2019 - 15:00
154. Chojniczanka II Chojnice 7 - 1 Czarni Przemysław 14 kwietnia 2019 - 14:00
155. Keramzyt Szprudowo 0 - 4 Sokół Zblewo 13 kwietnia 2019 - 17:00
156. Borowiak Czersk 0 - 4 Wisła Tczew 13 kwietnia 2019 - 17:00
157. Pomezania Malbork 4 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 13 kwietnia 2019 - 16:00
158. Gwiazda Karsin 9 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 13 kwietnia 2019 - 16:00
159. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Pogoń Prabuty 13 kwietnia 2019 - 16:00
160. Tęcza Brusy 1 - 0 Orzeł Subkowy 13 kwietnia 2019 - 17:00
Kolejka 21 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (24) 
161. Orzeł Subkowy 3 - 0 Sławek Borzechowo 17 kwietnia 2019 - 17:00
162. Tęcza Brusy 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 kwietnia 2019 - 15:00
163. Pogoń Prabuty 4 - 2 Gwiazda Karsin 17 kwietnia 2019 - 17:00
164. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 Pomezania Malbork 17 kwietnia 2019 - 17:00
165. Powiśle II Dzierzgoń 5 - 0 Borowiak Czersk 17 kwietnia 2019 - 16:00
166. Wisła Tczew 0 - 0 Keramzyt Szprudowo 17 kwietnia 2019 - 16:00
167. Sokół Zblewo 4 - 1 Chojniczanka II Chojnice 17 kwietnia 2019 - 16:00
168. Czarni Przemysław 3 - 0 Spójnia Sadlinki 17 kwietnia 2019 - 16:00
Kolejka 22 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (15) 
169. Sławek Borzechowo 1 - 3 Czarni Przemysław 27 kwietnia 2019 - 16:00
170. Spójnia Sadlinki 0 - 5 Sokół Zblewo 28 kwietnia 2019 - 16:00
171. Chojniczanka II Chojnice 2 - 0 Wisła Tczew 28 kwietnia 2019 - 15:00
172. Keramzyt Szprudowo 0 - 3 Powiśle II Dzierzgoń 27 kwietnia 2019 - 17:00
173. Borowiak Czersk 2 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 27 kwietnia 2019 - 17:00
174. Pomezania Malbork 4 - 0 Pogoń Prabuty 27 kwietnia 2019 - 17:00
175. Tęcza Brusy 0 - 5 Gwiazda Karsin 27 kwietnia 2019 - 17:00
176. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 2 Orzeł Subkowy 27 kwietnia 2019 - 17:00
Kolejka 23 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (17) 
177. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Sławek Borzechowo 4 maja 2019 - 17:00
178. Orzeł Subkowy 2 - 0 Gwiazda Karsin 1 maja 2019 - 16:00
179. Tęcza Brusy 3 - 1 Pomezania Malbork 4 maja 2019 - 17:00
180. Pogoń Prabuty 2 - 0 Borowiak Czersk 5 maja 2019 - 17:00
181. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 2 Keramzyt Szprudowo 4 maja 2019 - 17:00
182. Powiśle II Dzierzgoń 1 - 1 Chojniczanka II Chojnice 4 maja 2019 - 16:00
183. Wisła Tczew 1 - 3 Spójnia Sadlinki 4 maja 2019 - 12:00
184. Sokół Zblewo 6 - 1 Czarni Przemysław 4 maja 2019 - 16:00
Kolejka 24 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (9) 
185. Sławek Borzechowo 1 - 6 Sokół Zblewo 11 maja 2019 - 16:00
186. Czarni Przemysław 6 - 4 Wisła Tczew 12 maja 2019 - 16:00
187. Spójnia Sadlinki 1 - 4 Powiśle II Dzierzgoń 11 maja 2019 - 15:30
188. Chojniczanka II Chojnice 1 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 maja 2019 - 11:00
189. Keramzyt Szprudowo 2 - 2 Pogoń Prabuty 11 maja 2019 - 17:00
190. Tęcza Brusy 0 - 2 Borowiak Czersk 11 maja 2019 - 17:00
191. Pomezania Malbork 0 - 0 Orzeł Subkowy 11 maja 2019 - 17:00
192. Gwiazda Karsin 6 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 maja 2019 - 16:00
Kolejka 25 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (16) 
193. Gwiazda Karsin 7 - 2 Sławek Borzechowo 18 maja 2019 - 15:00
194. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 3 Pomezania Malbork 18 maja 2019 - 17:00
195. Orzeł Subkowy 7 - 0 Borowiak Czersk 18 maja 2019 - 16:00
196. Tęcza Brusy 4 - 2 Keramzyt Szprudowo 18 maja 2019 - 17:00
197. Pogoń Prabuty 2 - 1 Chojniczanka II Chojnice 18 maja 2019 - 16:00
198. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Spójnia Sadlinki 19 maja 2019 - 17:00
199. Powiśle II Dzierzgoń 1 - 2 Czarni Przemysław 18 maja 2019 - 17:00
200. Wisła Tczew 1 - 3 Sokół Zblewo 18 maja 2019 - 16:00
Kolejka 26 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (27) 
201. Sławek Borzechowo 0 - 5 Wisła Tczew 25 maja 2019 - 16:00
202. Sokół Zblewo 4 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 25 maja 2019 - 16:00
203. Czarni Przemysław 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 maja 2019 - 16:00
204. Spójnia Sadlinki 2 - 0 Pogoń Prabuty 25 maja 2019 - 16:00
205. Chojniczanka II Chojnice 2 - 1 Tęcza Brusy 22 maja 2019 - 19:00
206. Keramzyt Szprudowo 3 - 2 Orzeł Subkowy 25 maja 2019 - 17:00
207. Borowiak Czersk 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 maja 2019 - 17:00
208. Pomezania Malbork 0 - 7 Gwiazda Karsin 25 maja 2019 - 17:00
Kolejka 27 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (14) 
209. Pomezania Malbork 2 - 0 Sławek Borzechowo 1 czerwca 2019 - 17:00
210. Gwiazda Karsin 14 - 0 Borowiak Czersk 1 czerwca 2019 - 11:00
211. Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 - 0 Keramzyt Szprudowo 1 czerwca 2019 - 15:00
212. Orzeł Subkowy 4 - 1 Chojniczanka II Chojnice 1 czerwca 2019 - 16:00
213. Tęcza Brusy 3 - 3 Spójnia Sadlinki 1 czerwca 2019 - 17:00
214. Pogoń Prabuty 1 - 1 Czarni Przemysław 2 czerwca 2019 - 11:00
215. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Sokół Zblewo 1 czerwca 2019 - 18:00
216. Powiśle II Dzierzgoń 1 - 3 Wisła Tczew 1 czerwca 2019 - 16:00
Kolejka 28 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (26) 
217. Sławek Borzechowo 1 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 9 czerwca 2019 - 12:00
218. Wisła Tczew 0 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 czerwca 2019 - 16:00
219. Sokół Zblewo 3 - 0 Pogoń Prabuty 8 czerwca 2019 - 16:00
220. Czarni Przemysław 0 - 0 Tęcza Brusy 9 czerwca 2019 - 16:00
221. Spójnia Sadlinki 0 - 4 Orzeł Subkowy 9 czerwca 2019 - 16:00
222. Chojniczanka II Chojnice 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 czerwca 2019 - 11:00
223. Keramzyt Szprudowo 3 - 2 Gwiazda Karsin 8 czerwca 2019 - 17:00
224. Borowiak Czersk 0 - 4 Pomezania Malbork 8 czerwca 2019 - 17:00
Kolejka 29 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (20) 
225. Borowiak Czersk 3 - 2 Sławek Borzechowo 15 czerwca 2019 - 18:00
226. Pomezania Malbork 3 - 0 Keramzyt Szprudowo 15 czerwca 2019 - 17:00
227. Gwiazda Karsin 4 - 0 Chojniczanka II Chojnice 14 czerwca 2019 - 19:00
228. Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 - 2 Spójnia Sadlinki 15 czerwca 2019 - 13:00
229. Orzeł Subkowy 1 - 0 Czarni Przemysław 15 czerwca 2019 - 17:00
230. Tęcza Brusy 0 - 8 Sokół Zblewo 15 czerwca 2019 - 17:00
231. Pogoń Prabuty 1 - 3 Wisła Tczew 15 czerwca 2019 - 17:00
232. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Powiśle II Dzierzgoń 12 czerwca 2019 - 17:30
Kolejka 30 - 22/23. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (66) 
233. Sławek Borzechowo 1 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 22 czerwca 2019 - 15:00
234. Powiśle II Dzierzgoń 3 - 1 Pogoń Prabuty 22 czerwca 2019 - 15:00
235. Wisła Tczew 8 - 0 Tęcza Brusy 22 czerwca 2019 - 15:00
236. Sokół Zblewo 8 - 0 Orzeł Subkowy 22 czerwca 2019 - 15:00
237. Czarni Przemysław 4 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 czerwca 2019 - 15:00
238. Spójnia Sadlinki 0 - 7 Gwiazda Karsin 22 czerwca 2019 - 15:00
239. Pomezania Malbork 3 - 0 Chojniczanka II Chojnice 22 czerwca 2019 - 15:00
240. Keramzyt Szprudowo 2 - 3 Borowiak Czersk 22 czerwca 2019 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE