MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA

V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
13. marca 2019 (środa):
Keramzyt Szprudowo - Wisła Korzeniewo
10. marca 2019 (niedziela):
Rawys Raciąż - Borowiak Czersk
Victoria Kaliska 4-0 Sławek Borzechowo
9. marca 2019 (sobota):
Pomezania Malbork 4-0 Barkas Tolkmicko (1)
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-9 Wietcisa Skarszewy (1)
Wisła Tczew 7-1 Meteor Pinczyn
Sztorm Mosty - Gwiazda Karsin
Spójnia Sadlinki - Wisła Korzeniewo
2. marca 2019 (sobota):
KP Starogard Gdański 4-0 Pomezania Malbork (1)
MKS Władysławowo 5-2 Spójnia Sadlinki (1)
Wietcisa Skarszewy 7-2 Sławek Borzechowo (1)
MKS Debrzno - Gwiazda Karsin
Jantar Pawłowo 1-2 Borowiak Czersk
Orzeł Subkowy - Osiczanka Osice
Wisła Tczew - Polonia Gdańsk
Olimpia Sztum - Czarni Przemysław
Ruch Gościszewo - Spójnia Sadlinki
Sokół Zblewo 5-0 GKS Bobowo
27. lutego 2019 (środa):
Concordia Elbląg - Żuławy Nowy Dwór Gdański
24. lutego 2019 (niedziela):
Wda Czarna Woda 4-8 Borowiak Czersk
Tęcza Miłomłyn 1-2 Powiśle II Dzierzgoń
23. lutego 2019 (sobota):
Grom Nowy Staw 4-0 Sokół Zblewo (1)
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Wisła Tczew (1)
Wietcisa Skarszewy 6-2 Orzeł Subkowy (1)
Chojniczanka II Chojnice 7-4 Gwiazda Karsin (1)
Delta Miłoradz - Czarni Przemysław
Ruch Gościszewo - Żuławy Nowy Dwór Gdański
20. lutego 2019 (środa):
Pomezania Malbork 3-4 Wierzyca Pelplin (2)
17. lutego 2019 (niedziela):
Olimpia II Elbląg 4-1 Powiśle II Dzierzgoń
16. lutego 2019 (sobota):
Jeziorak Iława 3-0 Pomezania Malbork (1)
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-0 Wietcisa Skarszewy (1)
GKS Kowale 8-3 Czarni Przemysław
Wisła Tczew 6-2 Sławek Borzechowo
Piast Człuchów 1-3 Borowiak Czersk
Gwiazda Karsin - Grom Osie
Potok Pszczółki - Gwiazda Karsin
10. lutego 2019 (niedziela):
Potok Pszczółki 3-2 Powiśle II Dzierzgoń (2)
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4-4 Osiczanka Osice
Gwiazda Karsin - Piast Człuchów
Olimpia II Elbląg 3-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
9. lutego 2019 (sobota):
Lechia II Gdańsk 1-1 Pomezania Malbork (1)
GKS Kowale 0-5 Sokół Zblewo
Delta Miłoradz 1-3 Keramzyt Szprudowo (1)
Wisła Tczew 1-3 Gedania Gdańsk
Chojniczanka II Chojnice 5-1 Lipniczanka Lipnica
Krajna Sępólno Krajeńskie 3-0 Borowiak Czersk
Spójnia Sadlinki 5-4 LKS Waplewo
8. lutego 2019 (piątek):
Polonia Gdańsk 1-2 Spójnia Sadlinki (1)
3. lutego 2019 (niedziela):
Meteor Pinczyn 4-2 Sławek Borzechowo
Borowiak Czersk 3-6 Wda Lipusz
Delta Miłoradz 0-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Orzeł Trąbki Wielkie 2-1 Czarni Przemysław
2. lutego 2019 (sobota):
Wisła Tczew 4-3 Wietcisa Skarszewy (1)
GKS Przodkowo 3-3 Sokół Zblewo
Gwiazda Karsin - Wieża Postomino
Portowiec Gdańsk 2-3 Spójnia Sadlinki
Orzeł Subkowy 6-2 Olimpia Sztum
Mewa Gniew 1-6 Keramzyt Szprudowo
Powiśle II Dzierzgoń 3-1 Błękitni Orneta
1. lutego 2019 (piątek):
Pomezania Malbork 0-1 Powiśle Dzierzgoń
Beniaminek 03 Starogard Gdański 5-3 Sławek Borzechowo
26. stycznia 2019 (sobota):
Pomezania Malbork 1-5 Kaszubia Kościerzyna (1)
Powiśle Dzierzgoń 2-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Cartusia Kartuzy 0-3 Sokół Zblewo
Beniaminek 03 Starogard Gdański 6-4 Wda Lipusz
Powiśle II Dzierzgoń 6-0 Błękitni Stare Pole
10. sierpnia 2018 (piątek):
Rodło Kwidzyn 2-4 Keramzyt Szprudowo (2)
9. sierpnia 2018 (czwartek):
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-3 Czarni Przemysław (2)
5. sierpnia 2018 (niedziela):
Potok Pszczółki 0-1 Keramzyt Szprudowo (1)
29. lipca 2018 (niedziela):
Czarni Przemysław 4-1 GKS Trąbki Wielkie (2)
Kolejarz Chojnice 2-11 Borowiak Czersk
28. lipca 2018 (sobota):
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-4 Gedania Gdańsk (1)
Pomezania Malbork 2-0 Rodło Kwidzyn (1)
Keramzyt Szprudowo 1-4 Wietcisa Skarszewy (1)
Sokół Zblewo 1-1 Czarni Pruszcz Gdański (1)
Wisła Tczew 2-2 Gedania Gdańsk
25. lipca 2018 (środa):
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-0 Polonia Markusy
Czarni Przemysław 3-4 Powiśle II Dzierzgoń
21. lipca 2018 (sobota):
Pomezania Malbork 0-6 Lechia II Gdańsk (1)
Kaszubia Kościerzyna 1-2 Sokół Zblewo (1)
Keramzyt Szprudowo 6-0 Delta Miłoradz (1)
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-4 GKS Kowale
20. lipca 2018 (piątek):
Keramzyt Szprudowo 3-1 Mewa Gniew (1)
Czarni Przemysław 2-1 Osiczanka Osice
18. lipca 2018 (środa):
Pomezania Malbork 2-4 Powiśle Dzierzgoń (1)
Mady Ostaszewo 5-0 Spójnia Sadlinki (1)
15. lipca 2018 (niedziela):
Powiśle Pawlice-Rakowiec 2-4 Pogoń Prabuty
14. lipca 2018 (sobota):
Wda Lipusz 4-1 Sokół Zblewo
Wisła Tczew 2-2 Wietcisa Skarszewy
6. lipca 2018 (piątek):
Pogoń Prabuty 2-3 Mady Ostaszewo
NASTĘPNE SPARINGI
Brak zaplanowanych meczów
Prześlij informację o sparingu

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE