MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA





V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gwiazda Karsin 30 74 24 2 4 126 - 35 2 6 2 0 0 9 - 1
2. Pomezania Malbork 30 74 24 2 4 93 - 25 2 0 0 0 2 1 - 9
3. Sokół Zblewo 30 70 22 4 4 100 - 32
4. Wisła Tczew 30 50 16 2 12 70 - 42
5. Chojniczanka II Chojnice 30 49 15 4 11 71 - 53
6. Orzeł Subkowy 30 46 14 4 12 64 - 60
7. Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 44 14 2 14 42 - 63
8. Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 40 12 4 14 67 - 59
9. Tęcza Brusy 30 38 10 8 12 43 - 68
10. Powiśle II Dzierzgoń 30 36 11 3 16 61 - 75 2 3 1 0 1 4 - 3
11. Keramzyt Szprudowo 30 36 10 6 14 48 - 71 2 3 1 0 1 3 - 4
12. Czarni Przemysław 30 33 9 6 15 46 - 68 2 3 1 0 1 4 - 3
13. Spójnia Sadlinki 30 33 9 6 15 41 - 80 2 3 1 0 1 3 - 4
14. Pogoń Prabuty 30 32 9 5 16 49 - 74
15. Borowiak Czersk 30 23 7 2 21 37 - 85
16. Sławek Borzechowo 30 10 2 4 24 23 - 91
Ostatni komentarz dodał emre1 25.06.2019, 21:01:09



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<


Kolejka 25 - 18/19. maja 2019



Gwiazda Karsin 7 - 2 Sławek Borzechowo 18 maja 2019 - 15:00
Frymark Mateusz
Borowski Mateusz
Borowski Mateusz
Borowski Mateusz
Borowski Mateusz
Drewek Patryk
Steinborn Marek
Wojtal Jerzy
Wojtal Jerzy
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 3 Pomezania Malbork 18 maja 2019 - 17:00
Klein Krzysztof
Sobieraj Piotr
Sobieraj Piotr
Sobieraj Piotr
Orzeł Subkowy 7 - 0 Borowiak Czersk 18 maja 2019 - 16:00
Smoliński Dawid
Smoliński Dawid
Grzelak Szymon
Grzelak Szymon
Wroński Mariusz
Wroński Mariusz
Skalski Tomasz
Tęcza Brusy 4 - 2 Keramzyt Szprudowo 18 maja 2019 - 17:00
Warnke Rafał
Kobierowski Paweł
Żurek Dawid
Sobczyk Patryk
Tramowski Dawid
Tramowski Dawid
Pogoń Prabuty 2 - 1 Chojniczanka II Chojnice 18 maja 2019 - 16:00
Barwinski Patrick
Torłop Dawid
Frygier Oskar
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Spójnia Sadlinki 19 maja 2019 - 17:00
Kamiński Bartłomiej
Stefanik Marcin
Michalczyk Krzysztof
Michalczyk Krzysztof
Powiśle II Dzierzgoń 1 - 2 Czarni Przemysław 18 maja 2019 - 17:00
Tomczyk Michał
Studziński Paweł
Studziński Paweł
Wisła Tczew 1 - 3 Sokół Zblewo 18 maja 2019 - 16:00
Rajch Marcin
Szweda Bartosz
Reise Adam
Reise Adam

Komentarze:



 krzysztof212   18.05.2019, 15:38:06
jak Gwiazda?
 Gwiazda_10   18.05.2019, 16:57:04
7-2
 krzysztof212   18.05.2019, 16:58:15
dzięki
 Rogal96   18.05.2019, 17:21:53
Jak tam Sokół z Wisłą?
 przytulanka   18.05.2019, 17:22:35
Zulawy 1-0
 osa_Tęcza   18.05.2019, 17:49:05
Tecza prowadzi 1 do 0.
 osa_Tęcza   18.05.2019, 18:13:01
1 do 1
 przytulanka   18.05.2019, 18:13:57
Pomka 1-1
R E K L A M A
20_PLN_NDB_728x90
 przytulanka   18.05.2019, 18:20:21
Pomka 2-1
 osa_Tęcza   18.05.2019, 18:26:35
Tecza 2 do 1
 przytulanka   18.05.2019, 18:34:49
3-1
 osa_Tęcza   18.05.2019, 18:37:55
3. 1 Tecza
 osa_Tęcza   18.05.2019, 18:42:54
4. 1
 osa_Tęcza   18.05.2019, 18:43:29
4. 2
 osa_Tęcza   18.05.2019, 18:43:47
4. 2
 malbo   18.05.2019, 18:50:59
w nowym dworze 3:1 dla pomki
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE