MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019 - Klasyfikacja strzelców



Strzelcy wg drużyn

29 - Mateusz Borowski (Gwiazda Karsin)

25 - Piotr Sobieraj (Pomezania Malbork)

19 - Mateusz Wenta (Sokół Zblewo)

17 - Wojciech Szoska (Pomezania Malbork)

15 - Dawid Tramowski (Keramzyt Szprudowo)

14 - Michał Dmitrzyk (Powi¶le II Dzierzgoń)

13 - Rafał Warnke (Tęcza Brusy)

11 - Artur Chrzonowski (Gwiazda Karsin), Karol Opczyński (Wisła Tczew), Jakub Prondziński (Gwiazda Karsin)

10 - Patryk Drewek (Gwiazda Karsin), Marek Steinborn (Gwiazda Karsin)

9 - Emil Drozdowicz (Chojniczanka II Chojnice), Mateusz Frymark (Gwiazda Karsin), Szymon Kupniewski (Spójnia Sadlinki), Paweł Studziński (Czarni Przemysław), Rafał Wszołek (Powi¶le II Dzierzgoń)

8 - Tomasz Dobrzyński (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Oskar Frygier (Chojniczanka II Chojnice), Karol Kowalczyk (Wisła Tczew), Maurycy Niemczyk (Chojniczanka II Chojnice), Kamil Rakowski (Tęcza Brusy), Dawid Torłop (Pogoń Prabuty), Sebastian Wożniak (Pogoń Prabuty)

7 - Bartłomiej Czubek (Sławek Borzechowo), Krystian Jurczyk (Keramzyt Szprudowo), Marcin Kurs (Chojniczanka II Chojnice), Sebastian Szablewski (Czarni Przemysław)

6 - Kamil Dryjas (Pomezania Malbork), Szymon Grzelak (Orzeł Subkowy), Patryk Kiełczyński (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Krzysztof Klein (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Patryk Korynt (Pomezania Malbork), Adam Reise (Sokół Zblewo), Kacper Siora (Sokół Zblewo), Tomasz Skalski (Orzeł Subkowy), Mateusz Stanek (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Paweł Urbanowicz (Pogoń Prabuty)

5 - Karol Ćwikliński (Wisła Tczew), Dominik Domagała (Powi¶le II Dzierzgoń), Mateusz Dubiela (Sokół Zblewo), Adrian Gajewski (Spójnia Sadlinki), Artur Kara¶ (Keramzyt Szprudowo), Krzysztof Michalczyk (Spójnia Sadlinki), Jakub Mularczyk (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Błażej Piepiórka (Wisła Tczew), Tomasz Popielarz (Czarni Przemysław), Serhii Pylypchuk (Chojniczanka II Chojnice), Marcin Rajch (Wisła Tczew), Dawid Smoliński (Orzeł Subkowy), Maciej Szyszkowski (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Adrian Tamowicz (Orzeł Subkowy), Michał Tomczyk (Powi¶le II Dzierzgoń), Tomasz Wacławski (Pogoń Prabuty), Dawid Wróblewski (Sokół Zblewo), Adam Zakrzewski (Orzeł Subkowy), Oskar Zygowski (Powi¶le II Dzierzgoń)

4 - Grzegorz Boniecki (Czarni Przemysław), Michał Domke (Orzeł Subkowy), Bartosz Drewek (Pomezania Malbork), Robert Felski (Pogoń Prabuty), Kamil Gronkowski (Sokół Zblewo), Łukasz Kaszubowski (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Robert Lewandowski (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Sławomir Mallek (Czarni Przemysław), Kamil Młodzianowski (Borowiak Czersk), Mateusz Mosiński (Sokół Zblewo), Tomasz Pestka (Gwiazda Karsin), Miłosz Przybecki (Chojniczanka II Chojnice), Karol Szwec (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Artur Szwoch (Chojniczanka II Chojnice), Krystian Wachowiak (Chojniczanka II Chojnice)

3 - Nikodem Andrysiak (Sławek Borzechowo), Patrick Barwinski (Pogoń Prabuty), Maciej Bełz (Pomezania Malbork), Patryk Duda (Borowiak Czersk), Łukasz Gajewski (Wisła Tczew), Krzysztof Gardzielewski (Keramzyt Szprudowo), Szymon Hanas (Pogoń Prabuty), Grzegorz Jankowski (Spójnia Sadlinki), Szymon Jędrzejewski (Borowiak Czersk), Bartłomiej Kamiński (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Krystian Karpiuk (Powi¶le II Dzierzgoń), Mikihito Kato (Borowiak Czersk), Krystian Kielar (Pomezania Malbork), Szymon Machnikowski (Sokół Zblewo), Karol Michalak (Tęcza Brusy), Patryk Orzechowski (Keramzyt Szprudowo), Kacper Plutowski (Sokół Zblewo), Piotr Runowski (Sokół Zblewo), Franciszek Rytlewski (Orzeł Subkowy), Krzysztof Rzepa (Sokół Zblewo), Artur Sałek (Spójnia Sadlinki), Błażej Singer (Tęcza Brusy), Łukasz Skalski (Pomezania Malbork), Bartosz Szweda (Sokół Zblewo), Jakub Wierciński (Spójnia Sadlinki), Tomasz Wiercioch (Powi¶le II Dzierzgoń), Jerzy Wojtal (Sławek Borzechowo), Mariusz Wroński (Orzeł Subkowy), Przemysław Zacharski (Czarni Przemysław), Filip Żagiel (Chojniczanka II Chojnice), Paweł Żelechowski (Orzeł Subkowy), Dawid Żurek (Tęcza Brusy)

2 - Michał Alaburda (Orzeł Subkowy), Gonzalez alfaro Adrian (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Krzysztof Baranowski (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Paweł Bobrzyński (Wisła Tczew), Mateusz Bujanowski (Sokół Zblewo), Adrian D±browski (Pogoń Prabuty), Jakub D±browski (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Piotr Dekański (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Paweł Dirda (Sokół Zblewo), Paweł Domke (Orzeł Subkowy), Rafał Galeniewski (Pomezania Malbork), Filip Ginter (Tęcza Brusy), Łukasz Gliniecki (Borowiak Czersk), Wojciech Gołębiewski (Pogoń Prabuty), Sylwester Gońda (Keramzyt Szprudowo), Michał Jakubowski (Czarni Przemysław), Dawid Kania (Orzeł Subkowy), Damian Kaszubowski (Borowiak Czersk), Mateusz Kerszk (Borowiak Czersk), Paweł Kobierowski (Tęcza Brusy), Paweł Kołatka (Borowiak Czersk), Krzysztof Kołodziej (Orzeł Subkowy), Karol Komar (Pogoń Prabuty), Karol Kortas (Borowiak Czersk), Kacper Kozieł (Keramzyt Szprudowo), Maciej Lewandowski (Sławek Borzechowo), Daniel Lorkowski (Wisła Tczew), Tomasz Mikołajczak (Chojniczanka II Chojnice), Bartosz Mróz (Powi¶le II Dzierzgoń), Mateusz Niemyjski (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Patryk Ossowski (Sławek Borzechowo), Tomasz Owsianik (Pomezania Malbork), Oskar Paprzycki (Chojniczanka II Chojnice), Adrian Prabucki (Sokół Zblewo), Dawid Schulz (Borowiak Czersk), Mateusz Sroka (Pomezania Malbork), Marcin Stefanik (Spójnia Sadlinki), Mateusz Szlija (Wisła Tczew), Mateusz Szopiński (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Patryk Wojciechowski (Wisła Tczew), Sławomir Ziemak (Pomezania Malbork), Przemysław Złoty (Czarni Przemysław)

1 - Damian Andrzejewski (Gwiazda Karsin), Gustaw Andrzejewski (Orzeł Subkowy), Kacper Aronowski (Orzeł Subkowy), Patryk Barłożewski (Sokół Zblewo), Michał Barna¶ (Powi¶le II Dzierzgoń), Kacper Boniecki (Chojniczanka II Chojnice), Marcin Ciosek (Orzeł Subkowy), Mateusz Dawidowski (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Tomasz Foszmańczyk (Chojniczanka II Chojnice), Piotr Fryc (Czarni Przemysław), Artur Galeniewski (Powi¶le II Dzierzgoń), Robert Gdela (Pomezania Malbork), Dawid Gleizner (Keramzyt Szprudowo), Julian Głowacki (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Paweł Herstowski (Wisła Tczew), Kamil Janus (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Tomasz Jeleń (Pomezania Malbork), Jakub Jędrzejewski (Borowiak Czersk), Michał Kalitta (Chojniczanka II Chojnice), Marek Kaszubowski (Borowiak Czersk), Dawid Kiełczyński (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Michał Koller (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Dawid Kołodziejczyk (Wisła Tczew), Mateusz Kołtonowski (Chojniczanka II Chojnice), Michał Krawczyk (Spójnia Sadlinki), Tomasz Krefft (Tęcza Brusy), Marcin Laska (Gwiazda Karsin), Dominik Lemańczyk (Chojniczanka II Chojnice), Nikodem Lipski (Gwiazda Karsin), Przemysław Malej (Czarni Przemysław), Patryk Mendala (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Paweł Michalak (Tęcza Brusy), Seweryn Mientki (Tęcza Brusy), Łukasz Miszewski (Wisła Tczew), Marcin Miszewski (Gwiazda Karsin), Kamil Nowaczyk (Wisła Tczew), Konrad Nowak (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Sebastian Ogórek (Keramzyt Szprudowo), Łukasz Olszewski (Powi¶le II Dzierzgoń), Paweł Ossowski (Tęcza Brusy), Jacek Podgórski (Chojniczanka II Chojnice), Mateusz Prinz (Sokół Zblewo), Piotr Prokopów (Sławek Borzechowo), Tomasz Prusaczyk (Chojniczanka II Chojnice), Marcin Pryba (Sławek Borzechowo), Kamil Roll (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Krzysztof Rompca (Gwiazda Karsin), Maciej Roziński (Wisła Tczew), Maciej Saczuk (Powi¶le II Dzierzgoń), Luiz Santos (Chojniczanka II Chojnice), Adrian Schuchardt (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Łukasz Seroka (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Karol Skotnicki (Wisła Tczew), Kacper Skowroński (Borowiak Czersk), Mateusz Skrzypek (Pogoń Prabuty), Patryk Smarż (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Patryk Sobczyk (Tęcza Brusy), Mateusz Suchecki (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Maciej Szoska (Orzeł Subkowy), Mateusz Szpociński (Pogoń Prabuty), Mateusz Szymański (Spójnia Sadlinki), Mariusz Szymecki (Pogoń Prabuty), Wojciech Trochim (Chojniczanka II Chojnice), Michał Tułodziecki (Pomezania Malbork), Mateusz Tuzinowski (Powi¶le II Dzierzgoń), Krzysztof Warpas (Spójnia Sadlinki), Przemysław Wosik (Keramzyt Szprudowo), Marcin Wujecki (Pomezania Malbork), Ryouske Yamashita (Borowiak Czersk), Damian Ziarek (Spójnia Sadlinki), Dawid Żeliszczak (Chojniczanka II Chojnice)
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE