MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

IV liga - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Słupsk 21 52 17 1 3 60 - 21
2. Grom Nowy Staw 22 49 15 4 3 67 - 24
3. Stolem Gniewino 22 41 12 5 5 59 - 34 2 4 1 1 0 2 - 1
4. GKS Przodkowo 22 41 13 2 7 46 - 24 2 1 0 1 1 1 - 2
5. Lechia II Gdańsk 21 40 12 4 5 49 - 25
6. Arka II Gdynia 22 39 11 6 5 64 - 31
7. Wikęd Luzino 20 37 11 4 5 30 - 26
8. Powiśle Dzierzgoń 22 29 8 5 9 38 - 39 1 3 1 0 0 3 - 2
9. Gedania Gdańsk 22 29 8 5 9 32 - 36 1 0 0 0 1 2 - 3
10. Jantar Ustka 21 28 8 4 9 35 - 58
11. Kaszubia Kościerzyna 21 27 9 0 12 29 - 46 1 3 1 0 0 1 - 0
12. Wda Lipusz 22 27 8 3 11 39 - 50 1 0 0 0 1 0 - 1
13. GKS Kowale 20 25 7 4 9 32 - 30
14. Bytovia II Bytów 21 20 5 5 11 24 - 49 2 3 1 0 1 2 - 2
15. Jaguar Gdańsk 21 20 5 5 11 24 - 41 2 3 1 0 1 2 - 2
16. Pogoń Lębork 21 19 4 7 10 19 - 33
17. GKS Kolbudy 22 18 4 6 12 32 - 55
18. Orkan Rumia MKS 21 16 4 4 13 24 - 49
19. Anioły Garczegorze 22 12 2 6 14 13 - 45
Ostatni komentarz dodał Gryfita40 24.03.2019, 14:50:51




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 20 - 2/3. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (19) 
1. Pogoń Lębork 1 - 1 GKS Kolbudy 3 marca 2019 - 14:00
2. GKS Przodkowo 2 - 1 Lechia II Gdańsk 2 marca 2019 - 17:30
3. Jaguar Gdańsk 2 - 1 Bytovia II Bytów 2 marca 2019 - 11:00
4. Gryf Słupsk 5 - 0 Wda Lipusz 2 marca 2019 - 14:00
5. Gedania Gdańsk 1 - 1 Stolem Gniewino 2 marca 2019 - 11:00
7. Grom Nowy Staw 2 - 2 GKS Kowale 2 marca 2019 - 14:00
8. Powiśle Dzierzgoń 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna 3 marca 2019 - 13:00
9. Orkan Rumia MKS 1 - 2 Jantar Ustka 3 marca 2019 - 17:00
10. Arka II Gdynia 3 - 0 Anioły Garczegorze 2 marca 2019 - 11:00
Pauza: Wikęd Luzino,
Kolejka 21 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (41) 
11. Arka II Gdynia 0 - 0 Pogoń Lębork 10 marca 2019 - 11:00
12. Orkan Rumia MKS 1 - 0 Anioły Garczegorze 10 marca 2019 - 17:00
13. Jantar Ustka 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 10 marca 2019 - 14:00
14. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Grom Nowy Staw 9 marca 2019 - 14:00
16. Wikęd Luzino 1 - 0 Gedania Gdańsk 9 marca 2019 - 15:00
17. Stolem Gniewino 0 - 4 Gryf Słupsk 9 marca 2019 - 14:00
18. Wda Lipusz 3 - 4 Jaguar Gdańsk 9 marca 2019 - 15:00
19. Bytovia II Bytów 2 - 1 GKS Przodkowo 10 marca 2019 - 11:00
20. Lechia II Gdańsk 4 - 1 GKS Kolbudy 9 marca 2019 - 11:00
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 22 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (22) 
21. Pogoń Lębork 0 - 0 Lechia II Gdańsk 16 marca 2019 - 14:00
22. GKS Kolbudy 1 - 5 Bytovia II Bytów 16 marca 2019 - 14:00
23. GKS Przodkowo 3 - 1 Wda Lipusz 16 marca 2019 - 15:00
24. Jaguar Gdańsk 1 - 3 Stolem Gniewino 16 marca 2019 - 11:00
25. Gryf Słupsk 2 - 0 Wikęd Luzino 16 marca 2019 - 14:00
26. Gedania Gdańsk 3 - 2 GKS Kowale 16 marca 2019 - 11:00
28. Grom Nowy Staw 3 - 1 Jantar Ustka 16 marca 2019 - 14:00
29. Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Anioły Garczegorze 16 marca 2019 - 13:00
30. Orkan Rumia MKS 1 - 2 Arka II Gdynia 17 marca 2019 - 17:00
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 23 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (18) 
31. Orkan Rumia MKS - Pogoń Lębork 24 marca 2019 - 16:00
32. Arka II Gdynia 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń 23 marca 2019 - 13:00
33. Anioły Garczegorze 1 - 4 Grom Nowy Staw 24 marca 2019 - 12:00
35. Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 Gedania Gdańsk 23 marca 2019 - 15:00
36. GKS Kowale - Gryf Słupsk 24 marca 2019 - 14:00
37. Wikęd Luzino - Jaguar Gdańsk 24 marca 2019 - 13:00
38. Stolem Gniewino 1 - 0 GKS Przodkowo 23 marca 2019 - 14:00
39. Wda Lipusz 2 - 3 GKS Kolbudy 23 marca 2019 - 15:00
40. Bytovia II Bytów - Lechia II Gdańsk 10 kwietnia 2019 - 13:00
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 24 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
41. Pogoń Lębork - Bytovia II Bytów 30 marca 2019 - 16:00
42. Lechia II Gdańsk - Wda Lipusz 30 marca 2019 - 11:00
43. GKS Kolbudy - Stolem Gniewino 30 marca 2019 - 12:00
44. GKS Przodkowo - Wikęd Luzino 30 marca 2019 - 15:00
45. Jaguar Gdańsk - GKS Kowale 30 marca 2019 - 15:00
46. Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 30 marca 2019 - 16:00
47. Gedania Gdańsk - Jantar Ustka 30 marca 2019 - 11:00
49. Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia 30 marca 2019 - 15:30
50. Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia MKS 30 marca 2019 - 14:00
Pauza: Anioły Garczegorze,
Kolejka 25 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 6 kwietnia 2019 - 16:00
52. Orkan Rumia MKS - Grom Nowy Staw 7 kwietnia 2019 - 15:00
54. Anioły Garczegorze - Gedania Gdańsk 7 kwietnia 2019 - 14:00
55. Jantar Ustka - Gryf Słupsk 6 kwietnia 2019 - 14:00
56. Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Gdańsk 6 kwietnia 2019 - 16:00
57. GKS Kowale - GKS Przodkowo 6 kwietnia 2019 - 14:00
58. Wikęd Luzino - GKS Kolbudy 7 kwietnia 2019 - 13:30
59. Stolem Gniewino - Lechia II Gdańsk 6 kwietnia 2019 - 14:00
60. Wda Lipusz - Bytovia II Bytów 6 kwietnia 2019 - 16:00
Pauza: Arka II Gdynia,
Kolejka 26 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Pogoń Lębork - Wda Lipusz 13 kwietnia 2019 - 17:00
62. Bytovia II Bytów - Stolem Gniewino 14 kwietnia 2019 - 11:00
63. Lechia II Gdańsk - Wikęd Luzino 13 kwietnia 2019 - 11:00
64. GKS Kolbudy - GKS Kowale 13 kwietnia 2019 - 16:00
65. GKS Przodkowo - Kaszubia Kościerzyna 13 kwietnia 2019 - 16:00
66. Jaguar Gdańsk - Jantar Ustka 13 kwietnia 2019 - 13:00
67. Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze 13 kwietnia 2019 - 16:00
68. Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia 13 kwietnia 2019 - 17:00
70. Grom Nowy Staw - Powiśle Dzierzgoń 13 kwietnia 2019 - 14:00
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 27 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork 17 kwietnia 2019 - 16:00
73. Orkan Rumia MKS - Gedania Gdańsk 17 kwietnia 2019 - 18:00
74. Arka II Gdynia - Gryf Słupsk 17 kwietnia 2019 - 16:00
75. Anioły Garczegorze - Jaguar Gdańsk 17 kwietnia 2019 - 17:00
76. Jantar Ustka - GKS Przodkowo 17 kwietnia 2019 - 15:00
77. Kaszubia Kościerzyna - GKS Kolbudy 17 kwietnia 2019 - 16:00
78. GKS Kowale - Lechia II Gdańsk 17 kwietnia 2019 - 16:30
79. Wikęd Luzino - Bytovia II Bytów 17 kwietnia 2019 - 16:00
80. Stolem Gniewino - Wda Lipusz 17 kwietnia 2019 - 18:00
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 28 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Pogoń Lębork - Stolem Gniewino 27 kwietnia 2019 - 17:00
82. Wda Lipusz - Wikęd Luzino 27 kwietnia 2019 - 16:00
83. Bytovia II Bytów - GKS Kowale 28 kwietnia 2019 - 11:00
84. Lechia II Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 27 kwietnia 2019 - 11:00
85. GKS Kolbudy - Jantar Ustka 27 kwietnia 2019 - 17:00
86. GKS Przodkowo - Anioły Garczegorze 27 kwietnia 2019 - 17:00
87. Jaguar Gdańsk - Arka II Gdynia 27 kwietnia 2019 - 13:00
88. Orkan Rumia MKS - Gryf Słupsk
89. Gedania Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 27 kwietnia 2019 - 11:00
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 29 - 1. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Grom Nowy Staw - Gedania Gdańsk 1 maja 2019 - 14:00
93. Powiśle Dzierzgoń - Gryf Słupsk 1 maja 2019 - 16:00
94. Orkan Rumia MKS - Jaguar Gdańsk 1 maja 2019 - 17:00
95. Arka II Gdynia - GKS Przodkowo 1 maja 2019 - 11:00
96. Anioły Garczegorze - GKS Kolbudy 1 maja 2019 - 15:00
97. Jantar Ustka - Lechia II Gdańsk 1 maja 2019 - 17:00
98. Kaszubia Kościerzyna - Bytovia II Bytów 1 maja 2019 - 16:00
99. GKS Kowale - Wda Lipusz 1 maja 2019 - 14:00
100. Wikęd Luzino - Stolem Gniewino 1 maja 2019
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 30 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
101. Pogoń Lębork - Wikęd Luzino 4 maja 2019 - 17:00
102. Stolem Gniewino - GKS Kowale 4 maja 2019 - 14:00
103. Wda Lipusz - Kaszubia Kościerzyna 4 maja 2019 - 16:00
104. Bytovia II Bytów - Jantar Ustka 5 maja 2019 - 11:00
105. Lechia II Gdańsk - Anioły Garczegorze 4 maja 2019 - 11:00
106. GKS Kolbudy - Arka II Gdynia 4 maja 2019 - 17:00
107. GKS Przodkowo - Orkan Rumia MKS 4 maja 2019 - 17:00
108. Jaguar Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 4 maja 2019 - 13:00
109. Gryf Słupsk - Grom Nowy Staw 4 maja 2019 - 16:00
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 31 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
111. Gedania Gdańsk - Pogoń Lębork 11 maja 2019 - 11:00
113. Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk 11 maja 2019 - 14:00
114. Powiśle Dzierzgoń - GKS Przodkowo 11 maja 2019 - 17:00
115. Orkan Rumia MKS - GKS Kolbudy 12 maja 2019 - 15:00
116. Arka II Gdynia - Lechia II Gdańsk 11 maja 2019 - 11:00
117. Anioły Garczegorze - Bytovia II Bytów 11 maja 2019 - 16:00
118. Jantar Ustka - Wda Lipusz 11 maja 2019 - 17:00
119. Kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino 11 maja 2019 - 16:00
120. GKS Kowale - Wikęd Luzino 11 maja 2019 - 14:00
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 32 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Pogoń Lębork - GKS Kowale 18 maja 2019 - 17:00
122. Wikęd Luzino - Kaszubia Kościerzyna 19 maja 2019 - 13:30
123. Stolem Gniewino - Jantar Ustka 18 maja 2019 - 14:00
124. Wda Lipusz - Anioły Garczegorze 18 maja 2019 - 15:00
125. Bytovia II Bytów - Arka II Gdynia 19 maja 2019 - 11:00
126. Orkan Rumia MKS - Lechia II Gdańsk 18 maja 2019 - 16:00
127. GKS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń 18 maja 2019 - 17:00
128. GKS Przodkowo - Grom Nowy Staw 18 maja 2019 - 17:00
130. Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk 18 maja 2019 - 17:00
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 33 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
131. Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 25 maja 2019 - 17:00
132. Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk 24 kwietnia 2019 - 18:00
134. Grom Nowy Staw - GKS Kolbudy 25 maja 2019 - 14:00
135. Powiśle Dzierzgoń - Lechia II Gdańsk 25 maja 2019 - 17:00
136. Orkan Rumia MKS - Bytovia II Bytów 26 maja 2019 - 17:00
137. Arka II Gdynia - Wda Lipusz 25 maja 2019 - 13:30
138. Anioły Garczegorze - Stolem Gniewino 26 maja 2019 - 14:00
139. Jantar Ustka - Wikęd Luzino 25 maja 2019 - 17:00
140. Kaszubia Kościerzyna - GKS Kowale 25 maja 2019 - 16:00
Pauza: GKS Przodkowo,
Kolejka 34 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Pogoń Lębork - Kaszubia Kościerzyna 1 czerwca 2019 - 17:00
142. GKS Kowale - Jantar Ustka 1 czerwca 2019 - 14:00
143. Wikęd Luzino - Anioły Garczegorze 2 czerwca 2019 - 13:30
144. Stolem Gniewino - Arka II Gdynia 1 czerwca 2019 - 17:00
145. Wda Lipusz - Orkan Rumia MKS 1 czerwca 2019 - 16:00
146. Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń 2 czerwca 2019 - 11:00
147. Lechia II Gdańsk - Grom Nowy Staw 2 czerwca 2019 - 11:00
149. GKS Przodkowo - Gedania Gdańsk 1 czerwca 2019 - 17:00
150. Jaguar Gdańsk - Gryf Słupsk 1 czerwca 2019 - 13:00
Pauza: GKS Kolbudy,
Kolejka 35 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
151. Jaguar Gdańsk - Pogoń Lębork 8 czerwca 2019 - 13:00
152. Gryf Słupsk - GKS Przodkowo 8 czerwca 2019 - 17:00
153. Gedania Gdańsk - GKS Kolbudy 8 czerwca 2019 - 11:00
155. Grom Nowy Staw - Bytovia II Bytów 8 czerwca 2019 - 11:00
156. Powiśle Dzierzgoń - Wda Lipusz 8 czerwca 2019 - 17:00
157. Orkan Rumia MKS - Stolem Gniewino 8 czerwca 2019 - 16:00
158. Arka II Gdynia - Wikęd Luzino 8 czerwca 2019 - 14:00
159. Anioły Garczegorze - GKS Kowale 9 czerwca 2019 - 14:00
160. Jantar Ustka - Kaszubia Kościerzyna 8 czerwca 2019 - 17:00
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 36 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Pogoń Lębork - Jantar Ustka 15 czerwca 2019 - 18:00
162. Kaszubia Kościerzyna - Anioły Garczegorze 15 czerwca 2019 - 16:00
163. GKS Kowale - Arka II Gdynia 15 czerwca 2019 - 14:00
164. Wikęd Luzino - Orkan Rumia MKS
165. Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń 15 czerwca 2019 - 17:00
166. Wda Lipusz - Grom Nowy Staw 15 czerwca 2019 - 16:00
168. Lechia II Gdańsk - Gedania Gdańsk 15 czerwca 2019 - 11:00
169. GKS Kolbudy - Gryf Słupsk 15 czerwca 2019 - 18:00
170. GKS Przodkowo - Jaguar Gdańsk 15 czerwca 2019 - 17:00
Pauza: Bytovia II Bytów,
Kolejka 37 - 20. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
171. GKS Przodkowo - Pogoń Lębork 20 czerwca 2019 - 17:00
172. Jaguar Gdańsk - GKS Kolbudy 19 czerwca 2019 - 18:00
173. Gryf Słupsk - Lechia II Gdańsk 20 czerwca 2019
174. Gedania Gdańsk - Bytovia II Bytów 20 czerwca 2019 - 11:00
176. Grom Nowy Staw - Stolem Gniewino 20 czerwca 2019 - 14:00
177. Powiśle Dzierzgoń - Wikęd Luzino 20 czerwca 2019 - 15:00
178. Orkan Rumia MKS - GKS Kowale 19 czerwca 2019 - 18:30
179. Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 20 czerwca 2019 - 11:00
180. Anioły Garczegorze - Jantar Ustka 20 czerwca 2019 - 16:00
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 38 - 22/23. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze 23 czerwca 2019 - 17:00
182. Jantar Ustka - Arka II Gdynia 23 czerwca 2019 - 17:00
183. Orkan Rumia MKS - Kaszubia Kościerzyna 23 czerwca 2019 - 17:00
184. GKS Kowale - Powiśle Dzierzgoń 23 czerwca 2019 - 17:00
185. Wikęd Luzino - Grom Nowy Staw 23 czerwca 2019 - 17:00
187. Wda Lipusz - Gedania Gdańsk 23 czerwca 2019 - 17:00
188. Bytovia II Bytów - Gryf Słupsk 23 czerwca 2019 - 17:00
189. Lechia II Gdańsk - Jaguar Gdańsk 23 czerwca 2019 - 17:00
190. GKS Kolbudy - GKS Przodkowo 23 czerwca 2019 - 17:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE