MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




IV liga - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Grom Nowy Staw 30 66 20 6 4 88 - 34 2 4 1 1 0 3 - 2
2. Gryf Słupsk 30 66 21 3 6 73 - 33 2 1 0 1 1 2 - 3
3. Lechia II Gdańsk 31 63 19 6 6 75 - 36
4. Stolem Gniewino 31 60 17 9 5 83 - 44
5. GKS Przodkowo 31 58 17 7 7 60 - 31
6. Arka II Gdynia 30 55 15 10 5 86 - 41
7. Wikęd Luzino 30 45 12 9 9 45 - 47
8. Gedania Gdańsk 31 42 12 6 13 46 - 52
9. Kaszubia Kościerzyna 30 41 13 2 15 44 - 57
10. Jantar Ustka 30 40 11 7 12 47 - 72
11. GKS Kowale 30 39 10 9 11 47 - 43 1 3 1 0 0 2 - 1
12. Powiśle Dzierzgoń 30 39 11 6 13 53 - 55 1 0 0 0 1 1 - 2
13. Pogoń Lębork 30 35 9 8 13 37 - 45 1 3 1 0 0 1 - 0
14. Jaguar Gdańsk 31 35 10 5 16 44 - 57 1 0 0 0 1 0 - 1
15. Wda Lipusz 31 29 8 5 18 43 - 70
16. GKS Kolbudy 31 27 6 9 16 45 - 77
17. Anioły Garczegorze 30 25 6 7 17 23 - 51
18. Bytovia II Bytów 31 23 5 8 18 32 - 79
19. Orkan Rumia MKS 30 16 4 4 22 31 - 78
Ostatni komentarz dodał Fan46 19.05.2019, 15:36:49




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 20 - 2/3. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (19) 
1. Pogoń Lębork 1 - 1 GKS Kolbudy 3 marca 2019 - 14:00
2. GKS Przodkowo 2 - 1 Lechia II Gdańsk 2 marca 2019 - 17:30
3. Jaguar Gdańsk 2 - 1 Bytovia II Bytów 2 marca 2019 - 11:00
4. Gryf Słupsk 5 - 0 Wda Lipusz 2 marca 2019 - 14:00
5. Gedania Gdańsk 1 - 1 Stolem Gniewino 2 marca 2019 - 11:00
7. Grom Nowy Staw 2 - 2 GKS Kowale 2 marca 2019 - 14:00
8. Powiśle Dzierzgoń 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna 3 marca 2019 - 13:00
9. Orkan Rumia MKS 1 - 2 Jantar Ustka 3 marca 2019 - 17:00
10. Arka II Gdynia 3 - 0 Anioły Garczegorze 2 marca 2019 - 11:00
Pauza: Wikęd Luzino,
Kolejka 21 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (41) 
11. Arka II Gdynia 0 - 0 Pogoń Lębork 10 marca 2019 - 11:00
12. Orkan Rumia MKS 1 - 0 Anioły Garczegorze 10 marca 2019 - 17:00
13. Jantar Ustka 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 10 marca 2019 - 14:00
14. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Grom Nowy Staw 9 marca 2019 - 14:00
16. Wikęd Luzino 1 - 0 Gedania Gdańsk 9 marca 2019 - 15:00
17. Stolem Gniewino 0 - 4 Gryf Słupsk 9 marca 2019 - 14:00
18. Wda Lipusz 3 - 4 Jaguar Gdańsk 9 marca 2019 - 15:00
19. Bytovia II Bytów 2 - 1 GKS Przodkowo 10 marca 2019 - 11:00
20. Lechia II Gdańsk 4 - 1 GKS Kolbudy 9 marca 2019 - 11:00
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 22 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (22) 
21. Pogoń Lębork 0 - 0 Lechia II Gdańsk 16 marca 2019 - 14:00
22. GKS Kolbudy 1 - 5 Bytovia II Bytów 16 marca 2019 - 14:00
23. GKS Przodkowo 3 - 1 Wda Lipusz 16 marca 2019 - 15:00
24. Jaguar Gdańsk 1 - 3 Stolem Gniewino 16 marca 2019 - 11:00
25. Gryf Słupsk 2 - 0 Wikęd Luzino 16 marca 2019 - 14:00
26. Gedania Gdańsk 3 - 2 GKS Kowale 16 marca 2019 - 11:00
28. Grom Nowy Staw 3 - 1 Jantar Ustka 16 marca 2019 - 14:00
29. Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Anioły Garczegorze 16 marca 2019 - 13:00
30. Orkan Rumia MKS 1 - 2 Arka II Gdynia 17 marca 2019 - 17:00
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 23 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (22) 
31. Orkan Rumia MKS 1 - 2 Pogoń Lębork 24 marca 2019 - 16:00
32. Arka II Gdynia 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń 23 marca 2019 - 13:00
33. Anioły Garczegorze 1 - 4 Grom Nowy Staw 24 marca 2019 - 12:00
35. Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 Gedania Gdańsk 23 marca 2019 - 15:00
36. GKS Kowale 1 - 2 Gryf Słupsk 24 marca 2019 - 14:00
37. Wikęd Luzino 1 - 4 Jaguar Gdańsk 24 marca 2019 - 13:00
38. Stolem Gniewino 1 - 0 GKS Przodkowo 23 marca 2019 - 14:00
39. Wda Lipusz 2 - 3 GKS Kolbudy 23 marca 2019 - 15:00
40. Bytovia II Bytów 0 - 2 Lechia II Gdańsk 10 kwietnia 2019 - 13:00
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 24 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (32) 
41. Pogoń Lębork 5 - 0 Bytovia II Bytów 30 marca 2019 - 16:00
42. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Wda Lipusz 30 marca 2019 - 11:00
43. GKS Kolbudy 2 - 2 Stolem Gniewino 30 marca 2019 - 12:00
44. GKS Przodkowo 2 - 1 Wikęd Luzino 30 marca 2019 - 15:00
45. Jaguar Gdańsk 0 - 1 GKS Kowale 30 marca 2019 - 15:01
46. Gryf Słupsk 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 30 marca 2019 - 16:00
47. Gedania Gdańsk 0 - 0 Jantar Ustka 30 marca 2019 - 11:00
49. Grom Nowy Staw 1 - 1 Arka II Gdynia 30 marca 2019 - 15:30
50. Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Orkan Rumia MKS 30 marca 2019 - 14:00
Pauza: Anioły Garczegorze,
Kolejka 25 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (23) 
51. Powiśle Dzierzgoń 4 - 0 Pogoń Lębork 6 kwietnia 2019 - 16:00
52. Orkan Rumia MKS 1 - 6 Grom Nowy Staw 7 kwietnia 2019 - 15:00
54. Anioły Garczegorze 0 - 1 Gedania Gdańsk 7 kwietnia 2019 - 11:00
55. Jantar Ustka 0 - 0 Gryf Słupsk 6 kwietnia 2019 - 14:00
56. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Jaguar Gdańsk 6 kwietnia 2019 - 16:00
57. GKS Kowale 1 - 2 GKS Przodkowo 6 kwietnia 2019 - 14:00
58. Wikęd Luzino 4 - 0 GKS Kolbudy 7 kwietnia 2019 - 13:30
59. Stolem Gniewino 3 - 3 Lechia II Gdańsk 6 kwietnia 2019 - 14:00
60. Wda Lipusz 2 - 2 Bytovia II Bytów 6 kwietnia 2019 - 16:00
Pauza: Arka II Gdynia,
Kolejka 26 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (23) 
61. Pogoń Lębork 4 - 0 Wda Lipusz 13 kwietnia 2019 - 17:00
62. Bytovia II Bytów 1 - 5 Stolem Gniewino 14 kwietnia 2019 - 11:00
63. Lechia II Gdańsk 5 - 2 Wikęd Luzino 14 kwietnia 2019 - 13:00
64. GKS Kolbudy 0 - 0 GKS Kowale 14 kwietnia 2019 - 16:00
65. GKS Przodkowo 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna 13 kwietnia 2019 - 16:00
66. Jaguar Gdańsk 3 - 1 Jantar Ustka 13 kwietnia 2019 - 13:00
67. Gryf Słupsk 1 - 0 Anioły Garczegorze 13 kwietnia 2019 - 16:00
68. Gedania Gdańsk 2 - 3 Arka II Gdynia 13 kwietnia 2019 - 15:00
70. Grom Nowy Staw 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 13 kwietnia 2019 - 15:00
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 27 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (29) 
71. Grom Nowy Staw 3 - 0 Pogoń Lębork 17 kwietnia 2019 - 16:00
73. Orkan Rumia MKS 0 - 3 Gedania Gdańsk 17 kwietnia 2019 - 18:00
74. Arka II Gdynia 5 - 0 Gryf Słupsk 17 kwietnia 2019 - 16:00
75. Anioły Garczegorze 1 - 0 Jaguar Gdańsk 20 kwietnia 2019 - 12:00
76. Jantar Ustka 1 - 1 GKS Przodkowo 17 kwietnia 2019 - 15:00
77. Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 GKS Kolbudy 17 kwietnia 2019 - 16:00
78. GKS Kowale 3 - 2 Lechia II Gdańsk 17 kwietnia 2019 - 16:30
79. Wikęd Luzino 1 - 1 Bytovia II Bytów 17 kwietnia 2019 - 16:00
80. Stolem Gniewino 3 - 0 Wda Lipusz 17 kwietnia 2019 - 18:00
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 28 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (15) 
81. Pogoń Lębork 0 - 1 Stolem Gniewino 27 kwietnia 2019 - 17:00
82. Wda Lipusz 1 - 1 Wikęd Luzino 27 kwietnia 2019 - 16:00
83. Bytovia II Bytów 3 - 3 GKS Kowale 28 kwietnia 2019 - 11:00
84. Lechia II Gdańsk 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 27 kwietnia 2019 - 11:00
85. GKS Kolbudy 1 - 3 Jantar Ustka 27 kwietnia 2019 - 15:30
86. GKS Przodkowo 1 - 1 Anioły Garczegorze 27 kwietnia 2019 - 17:00
87. Jaguar Gdańsk 1 - 5 Arka II Gdynia 27 kwietnia 2019 - 13:00
88. Gryf Słupsk 3 - 0 Orkan Rumia MKS 27 kwietnia 2019 - 16:00
89. Gedania Gdańsk 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 27 kwietnia 2019 - 11:00
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 29 - 1. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (27) 
92. Grom Nowy Staw 6 - 2 Gedania Gdańsk 1 maja 2019 - 13:00
93. Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Gryf Słupsk 1 maja 2019 - 16:00
94. Orkan Rumia MKS 2 - 3 Jaguar Gdańsk 1 maja 2019 - 18:00
95. Arka II Gdynia 2 - 2 GKS Przodkowo 1 maja 2019 - 11:00
96. Anioły Garczegorze 5 - 1 GKS Kolbudy 1 maja 2019 - 12:00
97. Jantar Ustka 2 - 4 Lechia II Gdańsk 1 maja 2019 - 12:00
98. Kaszubia Kościerzyna 5 - 0 Bytovia II Bytów 1 maja 2019 - 16:00
99. GKS Kowale 3 - 1 Wda Lipusz 1 maja 2019 - 14:00
100. Wikęd Luzino 1 - 1 Stolem Gniewino 30 kwietnia 2019 - 18:00
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 30 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (40) 
101. Pogoń Lębork 3 - 0 Wikęd Luzino 4 maja 2019 - 17:00
102. Stolem Gniewino 0 - 0 GKS Kowale 3 maja 2019 - 18:00
103. Wda Lipusz 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna 4 maja 2019 - 16:00
104. Bytovia II Bytów 1 - 3 Jantar Ustka 5 maja 2019 - 11:00
105. Lechia II Gdańsk 2 - 0 Anioły Garczegorze 4 maja 2019 - 11:00
106. GKS Kolbudy 3 - 3 Arka II Gdynia 4 maja 2019 - 17:00
107. GKS Przodkowo 3 - 0 Orkan Rumia MKS 4 maja 2019 - 17:00
108. Jaguar Gdańsk 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń 4 maja 2019 - 13:00
109. Gryf Słupsk 1 - 2 Grom Nowy Staw 4 maja 2019 - 16:00
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 31 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (32) 
111. Gedania Gdańsk 2 - 3 Pogoń Lębork 11 maja 2019 - 11:00
113. Grom Nowy Staw 0 - 4 Jaguar Gdańsk 11 maja 2019 - 12:30
114. Powiśle Dzierzgoń 0 - 2 GKS Przodkowo 11 maja 2019 - 17:00
115. Orkan Rumia MKS 1 - 3 GKS Kolbudy 12 maja 2019 - 15:00
116. Arka II Gdynia 1 - 1 Lechia II Gdańsk 11 maja 2019 - 11:00
117. Anioły Garczegorze 2 - 0 Bytovia II Bytów 11 maja 2019 - 16:00
118. Jantar Ustka 1 - 0 Wda Lipusz 11 maja 2019 - 17:00
119. Kaszubia Kościerzyna 2 - 5 Stolem Gniewino 11 maja 2019 - 16:00
120. GKS Kowale 2 - 2 Wikęd Luzino 11 maja 2019 - 14:00
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 32 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (22) 
121. Pogoń Lębork 1 - 1 GKS Kowale 18 maja 2019 - 17:00
122. Wikęd Luzino 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 19 maja 2019 - 13:30
123. Jantar Ustka 1 - 4 Stolem Gniewino 18 maja 2019 - 17:00
124. Wda Lipusz 0 - 1 Anioły Garczegorze 18 maja 2019 - 15:00
125. Bytovia II Bytów 0 - 2 Arka II Gdynia 19 maja 2019 - 11:00
126. Orkan Rumia MKS 0 - 3 Lechia II Gdańsk 18 maja 2019 - 16:00
127. GKS Kolbudy 2 - 4 Powiśle Dzierzgoń 18 maja 2019 - 17:00
128. GKS Przodkowo 1 - 1 Grom Nowy Staw 18 maja 2019 - 11:00
130. Gryf Słupsk 3 - 0 Gedania Gdańsk 18 maja 2019 - 17:00
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 33 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
131. Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 25 maja 2019 - 17:00
132. Gedania Gdańsk 2 - 0 Jaguar Gdańsk 24 kwietnia 2019 - 18:00
134. Grom Nowy Staw - GKS Kolbudy 25 maja 2019 - 14:00
135. Powiśle Dzierzgoń - Lechia II Gdańsk 25 maja 2019 - 17:00
136. Orkan Rumia MKS - Bytovia II Bytów 26 maja 2019 - 17:00
137. Arka II Gdynia - Wda Lipusz 25 maja 2019 - 13:30
138. Anioły Garczegorze - Stolem Gniewino 25 maja 2019 - 13:00
139. Jantar Ustka - Wikęd Luzino 25 maja 2019 - 17:00
140. Kaszubia Kościerzyna - GKS Kowale 25 maja 2019 - 16:00
Pauza: GKS Przodkowo,
Kolejka 34 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Pogoń Lębork - Kaszubia Kościerzyna 1 czerwca 2019 - 17:00
142. GKS Kowale - Jantar Ustka 1 czerwca 2019 - 14:00
143. Wikęd Luzino - Anioły Garczegorze 2 czerwca 2019 - 13:30
144. Stolem Gniewino - Arka II Gdynia 1 czerwca 2019 - 17:00
145. Wda Lipusz - Orkan Rumia MKS 1 czerwca 2019 - 16:00
146. Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń 2 czerwca 2019 - 11:00
147. Lechia II Gdańsk - Grom Nowy Staw 2 czerwca 2019 - 11:00
149. GKS Przodkowo - Gedania Gdańsk 1 czerwca 2019 - 17:00
150. Jaguar Gdańsk - Gryf Słupsk 1 czerwca 2019 - 13:00
Pauza: GKS Kolbudy,
Kolejka 35 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
151. Jaguar Gdańsk - Pogoń Lębork 8 czerwca 2019 - 13:00
152. Gryf Słupsk - GKS Przodkowo 8 czerwca 2019 - 17:00
153. Gedania Gdańsk - GKS Kolbudy 8 czerwca 2019 - 11:00
155. Grom Nowy Staw - Bytovia II Bytów 8 czerwca 2019 - 11:00
156. Powiśle Dzierzgoń - Wda Lipusz 8 czerwca 2019 - 17:00
157. Orkan Rumia MKS - Stolem Gniewino 8 czerwca 2019 - 16:00
158. Arka II Gdynia - Wikęd Luzino 8 czerwca 2019 - 14:00
159. Anioły Garczegorze - GKS Kowale 9 czerwca 2019 - 14:00
160. Jantar Ustka - Kaszubia Kościerzyna 8 czerwca 2019 - 17:00
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 36 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Pogoń Lębork - Jantar Ustka 15 czerwca 2019 - 18:00
162. Kaszubia Kościerzyna - Anioły Garczegorze 15 czerwca 2019 - 16:00
163. GKS Kowale - Arka II Gdynia 15 czerwca 2019 - 14:00
164. Orkan Rumia MKS - Wikęd Luzino 15 czerwca 2019 - 16:00
165. Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń 15 czerwca 2019 - 17:00
166. Wda Lipusz - Grom Nowy Staw 15 czerwca 2019 - 16:00
168. Lechia II Gdańsk - Gedania Gdańsk 15 czerwca 2019 - 11:00
169. GKS Kolbudy - Gryf Słupsk 16 czerwca 2019 - 12:00
170. GKS Przodkowo - Jaguar Gdańsk 15 czerwca 2019 - 17:00
Pauza: Bytovia II Bytów,
Kolejka 37 - 20. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
171. GKS Przodkowo - Pogoń Lębork 20 czerwca 2019 - 17:00
172. Jaguar Gdańsk - GKS Kolbudy 19 czerwca 2019 - 18:00
173. Gryf Słupsk - Lechia II Gdańsk 20 czerwca 2019 - 17:00
174. Gedania Gdańsk - Bytovia II Bytów 20 czerwca 2019 - 11:00
176. Grom Nowy Staw - Stolem Gniewino 20 czerwca 2019 - 14:00
177. Powiśle Dzierzgoń - Wikęd Luzino 20 czerwca 2019 - 15:00
178. Orkan Rumia MKS - GKS Kowale 19 czerwca 2019 - 18:30
179. Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 20 czerwca 2019 - 11:00
180. Anioły Garczegorze - Jantar Ustka 20 czerwca 2019 - 16:00
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 38 - 22/23. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze 23 czerwca 2019 - 17:00
182. Jantar Ustka - Arka II Gdynia 23 czerwca 2019 - 17:00
183. Orkan Rumia MKS - Kaszubia Kościerzyna 23 czerwca 2019 - 17:00
184. GKS Kowale - Powiśle Dzierzgoń 23 czerwca 2019 - 17:00
185. Wikęd Luzino - Grom Nowy Staw 23 czerwca 2019 - 17:00
187. Wda Lipusz - Gedania Gdańsk 23 czerwca 2019 - 17:00
188. Bytovia II Bytów - Gryf Słupsk 23 czerwca 2019 - 17:00
189. Lechia II Gdańsk - Jaguar Gdańsk 23 czerwca 2019 - 17:00
190. GKS Kolbudy - GKS Przodkowo 23 czerwca 2019 - 17:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE