DZISIEJSZE SPARINGI
POPRZEDNIE WYNIKI 10. marca 2019 (niedziela): Rawys Raciąż - Borowiak Czersk
9. marca 2019 (sobota): GKS Kowale - Sporting Leźno (1) Olimpia Sztum - Polonia Markusy
3. marca 2019 (niedziela): Darpol Barzowice - Błękitni Główczyce
2. marca 2019 (sobota): Radunia Stężyca - Wikęd Luzino Wieża Postomino - Lipniczanka Lipnica Osa Ząbrowo - Wisła Korzeniewo
24. lutego 2019 (niedziela): Bytovia II Bytów - Wda Lipusz Wkra Żuromin - Gedania Gdańsk Pogoń Lębork - Lipniczanka Lipnica MKS Debrzno - Sparta Złotów Tęcza Miłomłyn 1-2 Powiśle II Dzierzgoń
23. lutego 2019 (sobota): Grom Nowy Staw 4-0 Sokół Zblewo (1) Lechia II Gdańsk 0-2 KP Starogard Gdański (1) Bałtyk II Gdynia 1-8 Kaszubia Kościerzyna (2) Pogoń Lębork 1-1 Mady Ostaszewo (1) Orkan Rumia MKS 5-1 Wikęd Luzino (1) Gryf Słupsk 2-0 Anioły Garczegorze (1) GKS Przodkowo - Wierzyca Pelplin (1) Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino Arka II Gdynia - Sopocka Akademia Piłkarska GKS Kowale - Sztorm Mosty Lech Rypin - Gedania Gdańsk Powiśle Dzierzgoń - GKS Wikielec Stal Grudziądz - Wisła Korzeniewo
20. lutego 2019 (środa): Portowiec Gdańsk 1-7 Kaszubia Kościerzyna (1) Gedania Gdańsk 8-0 Potok Pszczółki
17. lutego 2019 (niedziela): Pogoń Lębork 4-1 Karol Milarex Pęplino Chrobry Charbrowo - Wikęd Luzino Bytovia II Bytów 8-1 Słupia Sulęczyno (1) Olimpia II Elbląg 4-1 Powiśle II Dzierzgoń
16. lutego 2019 (sobota): Meteor Pinczyn 1-2 Wda Lipusz (2) Wietcisa Skarszewy 2-3 Gedania Gdańsk (1) GKS Kowale 8-3 Czarni Przemysław Grom Nowy Staw 3-3 Wisła Nowe (1) Cartusia Kartuzy 0-0 GKS Kolbudy Bałtyk Gdynia 1-0 GKS Przodkowo Pogoń Lębork 3-0 MKS Władysławowo Gryf Słupsk 5-2 Leśnik Manowo (1) Jantar Ustka 2-1 Start Miastko (1) Kaszubia Kościerzyna 5-0 Wierzyca Pelplin Powiśle Dzierzgoń - Unia Susz Gwiazda Karsin - Grom Osie Olimpia Grudziądz (juniorzy) - Wisła Korzeniewo Orkan Rumia MKS 5-1 Zenit Łęczyce
13. lutego 2019 (środa): Pogoń Lębork 3-1 Błękitni Główczyce Bytovia Bytów 1-2 FK Armawir Orkan Rumia MKS 7-4 Jaguar Gdańsk MKS Władysławowo 8-3 Arka Gdynia (CLJ U17)
10. lutego 2019 (niedziela): Polonia Gdańsk 0-11 GKS Przodkowo (1) Błękitni Główczyce 2-5 Anioły Garczegorze Jantar Ustka 2-2 Karol Milarex Pęplino Orkan Rumia MKS 11-1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne Olimpia II Elbląg 3-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
9. lutego 2019 (sobota): Radunia Stężyca 2-1 Grom Nowy Staw (9) Pogoń Lębork 1-4 Kaszubia Kościerzyna (3) Lechia II Gdańsk 1-1 Pomezania Malbork (1) Wietcisa Skarszewy 5-5 Wda Lipusz (1) Czarni Pruszcz Gdański 2-3 Gedania Gdańsk Gwardia Koszalin 2-3 Gryf Słupsk (1) GKS Kowale 0-5 Sokół Zblewo Wisła Tczew 1-3 Gedania Gdańsk Stolem Gniewino - Wikęd Luzino
8. lutego 2019 (piątek): Bytovia II Bytów 5-2 Zawisza Borzytuchom Motor Lubawa 1-3 Powiśle Dzierzgoń
6. lutego 2019 (środa): Sopocka Akademia Piłkarska 2-1 GKS Przodkowo Olimpia Elbląg 4-0 Gedania Gdańsk Lechia II Gdańsk 0-4 Kaszubia Kościerzyna
3. lutego 2019 (niedziela): Borowiak Czersk 3-6 Wda Lipusz Bytovia II Bytów 1-3 Lipniczanka Lipnica Anioły Garczegorze - Chrobry Charbrowo
2. lutego 2019 (sobota): KP Starogard Gdański 3-1 Grom Nowy Staw (1) Arka II Gdynia 5-4 Kaszubia Kościerzyna (5) Gryf Słupsk 3-4 Stolem Gniewino (1) MKS Władysławowo 4-3 Wikęd Luzino (1) Pogoń Lębork 0-1 Sparta Sycewice GKS Przodkowo 3-3 Sokół Zblewo GKS Kowale 3-3 Jaguar Gdańsk Arka Gdynia (CLJ) 3-1 Gedania Gdańsk Orkan Rumia MKS 5-1 Orlęta Reda Gwiazda Karsin - Wieża Postomino Rodło Kwidzyn 6-1 Węgrowianka Węgrowo
1. lutego 2019 (piątek): Pomezania Malbork 0-1 Powiśle Dzierzgoń
31. stycznia 2019 (czwartek): Arka Gdynia 2-1 FK Makedonija Ǵorče Petrov (Skopje)
30. stycznia 2019 (środa): Orkan Rumia MKS 2-2 Gedania Gdańsk (1) Gryf Słupsk 0-1 Gryf Wejherowo (1) GKS Sierakowice 3-3 Wda Lipusz Ogniwo Sopot 2-5 Stolem Gniewino
27. stycznia 2019 (niedziela): GKS Kowale 2-1 Orzeł Trąbki Wielkie (2)
26. stycznia 2019 (sobota): Arka II Gdynia 2-7 Radunia Stężyca (1) Pomezania Malbork 1-5 Kaszubia Kościerzyna (1) Pogoń Lębork 0-5 GKS Przodkowo (1) Bałtyk Gdynia 1-1 Lechia II Gdańsk Concordia Elbląg 2-2 Grom Nowy Staw (1) Gryf Słupsk 5-4 Sparta Sycewice (1) Concordia Elbląg 0-4 Gedania Gdańsk Beniaminek 03 Starogard Gdański 6-4 Wda Lipusz Powiśle Dzierzgoń 2-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański Orkan Rumia MKS 5-3 MKS Władysławowo
23. stycznia 2019 (środa): Concordia Elbląg 0-0 Jaguar Gdańsk
20. stycznia 2019 (niedziela): Radunia Stężyca 8-0 Gryf Słupsk (3) Wikęd Luzino 1-1 Anioły Garczegorze
19. stycznia 2019 (sobota): Grom Nowy Staw 8-0 Relax Ryjewo (1) Arka II Gdynia 1-2 Wierzyca Pelplin (1) GKS Przodkowo 2-3 Gryf Wejherowo Olimpia II Elbląg 1-2 Powiśle Dzierzgoń (1) MKS Władysławowo 0-3 Gedania Gdańsk
18. stycznia 2019 (piątek): Orkan Rumia MKS 2-6 Kaszubia Kościerzyna (4)
12. stycznia 2019 (sobota): Bałtyk Gdynia 2-1 Kaszubia Kościerzyna (1)
29. lipca 2018 (niedziela): Kaszubia Kościerzyna 4-1 Lechia Gdańsk (juniorzy) (3)
28. lipca 2018 (sobota): Lechia II Gdańsk 1-4 Radunia Stężyca (1) Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-4 Gedania Gdańsk (1) Grom Nowy Staw 0-1 Wierzyca Pelplin (1) Sporting Leźno 0-2 GKS Przodkowo (2) Pogoń Lębork 2-3 MKS Władysławowo (1) GKS Kowale 3-4 Wda Lipusz (1) Gryf Słupsk 1-2 Bałtyk Koszalin Pogoń Lębork 0-3 Chrobry Charbrowo KP Starogard Gdański 5-0 Jaguar Gdańsk Wisła Tczew 2-2 Gedania Gdańsk
27. lipca 2018 (piątek): Wikęd Luzino 0-6 Bałtyk Gdynia
25. lipca 2018 (środa): Lechia II Gdańsk 1-0 Wierzyca Pelplin (1) Gedania Gdańsk 2-1 Jeziorak Iława (1) Pogoń Lębork 1-3 Gwardia Koszalin
24. lipca 2018 (wtorek): Bałtyk Gdynia 1-0 GKS Przodkowo MKS Władysławowo 2-2 Orkan Rumia MKS (1)
23. lipca 2018 (poniedziałek): Kaszubia Kościerzyna 1-3 Gryf Wejherowo (1)
21. lipca 2018 (sobota): KP Starogard Gdański 3-0 Grom Nowy Staw (1) Pogoń Lębork 0-3 Radunia Stężyca (1) Pomezania Malbork 0-6 Lechia II Gdańsk (1) Kaszubia Kościerzyna 1-2 Sokół Zblewo (1) Gedania Gdańsk 4-1 Czarni Pruszcz Gdański Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-4 GKS Kowale Gryf Słupsk 1-4 Huragan Pobiedziska
18. lipca 2018 (środa): Grom Nowy Staw 8-5 Relax Ryjewo (2) Gedania Gdańsk 3-2 Sopocka Akademia Piłkarska (1) Pogoń Lębork 2-1 Błękitni Główczyce Radunia Stężyca 4-2 GKS Przodkowo Pomezania Malbork 2-4 Powiśle Dzierzgoń (1) Kaszubia Kościerzyna 4-0 Wierzyca Stara Kiszewa
15. lipca 2018 (niedziela): Anioły Garczegorze 4-2 Błękitni Główczyce
14. lipca 2018 (sobota): Gryf Słupsk 2-1 Lechia Gdańsk Pogoń Lębork 2-2 Stolem Gniewino (1) Grom Nowy Staw 2-2 Huragan Morąg (1) Gedania Gdańsk 0-4 Arka II Gdynia Wda Lipusz 4-1 Sokół Zblewo Sztorm Mosty 0-2 GKS Kowale Bytovia II Bytów 5-2 Lipniczanka Lipnica Orkan Rumia MKS 3-6 Arka Gdynia (juniorzy)
13. lipca 2018 (piątek): Start Miastko 3-3 Jantar Ustka
11. lipca 2018 (środa): Bałtyk Gdynia 4-4 Wda Lipusz Gryf Słupsk 3-1 Leśnik Manowo
|