ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2004/2005 - 24.11.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

IV liga - sezon 2018/2019
Sparingi







Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
29. lipca 2018 (niedziela):
Kaszubia Kościerzyna 4-1 Lechia Gdańsk (juniorzy) (3)
28. lipca 2018 (sobota):
Lechia II Gdańsk 1-4 Radunia Stężyca (1)
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-4 Gedania Gdańsk (1)
Sporting Leźno 0-2 GKS Przodkowo (2)
Grom Nowy Staw 0-1 Wierzyca Pelplin (1)
GKS Kowale 3-4 Wda Lipusz (1)
Pogoń Lębork 2-3 MKS Władysławowo (1)
Gryf Słupsk 1-2 Bałtyk Koszalin
Pogoń Lębork 0-3 Chrobry Charbrowo
KP Starogard Gdański 5-0 Jaguar Gdańsk
Wisła Tczew 2-2 Gedania Gdańsk
27. lipca 2018 (piątek):
Wikęd Luzino 0-6 Bałtyk Gdynia
25. lipca 2018 (środa):
Lechia II Gdańsk 1-0 Wierzyca Pelplin (1)
Gedania Gdańsk 2-1 Jeziorak Iława (1)
Gedania Gdańsk - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pogoń Lębork 1-3 Gwardia Koszalin
24. lipca 2018 (wtorek):
Bałtyk Gdynia 1-0 GKS Przodkowo
MKS Władysławowo 2-2 Orkan Rumia MKS (1)
23. lipca 2018 (poniedziałek):
Kaszubia Kościerzyna 1-3 Gryf Wejherowo (1)
21. lipca 2018 (sobota):
KP Starogard Gdański 3-0 Grom Nowy Staw (1)
Pogoń Lębork 0-3 Radunia Stężyca (1)
Pomezania Malbork 0-6 Lechia II Gdańsk (1)
Kaszubia Kościerzyna 1-2 Sokół Zblewo (1)
Gedania Gdańsk 4-1 Czarni Pruszcz Gdański
Gryf Słupsk 1-4 Huragan Pobiedziska
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-4 GKS Kowale
18. lipca 2018 (środa):
Grom Nowy Staw 8-5 Relax Ryjewo (2)
Gedania Gdańsk 3-2 Sopocka Akademia Piłkarska (1)
Pogoń Lębork 2-1 Błękitni Główczyce
Pomezania Malbork 2-4 Powiśle Dzierzgoń (1)
Radunia Stężyca 4-2 GKS Przodkowo
Kaszubia Kościerzyna 4-0 Wierzyca Stara Kiszewa
15. lipca 2018 (niedziela):
Anioły Garczegorze 4-2 Błękitni Główczyce
14. lipca 2018 (sobota):
Gryf Słupsk 2-1 Lechia Gdańsk
Grom Nowy Staw 2-2 Huragan Morąg (1)
Pogoń Lębork 2-2 Stolem Gniewino (1)
Gedania Gdańsk 0-4 Arka II Gdynia
Wda Lipusz 4-1 Sokół Zblewo
Orkan Rumia MKS 3-6 Arka Gdynia (juniorzy)
Sztorm Mosty 0-2 GKS Kowale
Bytovia II Bytów 5-2 Lipniczanka Lipnica
13. lipca 2018 (piątek):
Start Miastko 3-3 Jantar Ustka
11. lipca 2018 (środa):
Bałtyk Gdynia 4-4 Wda Lipusz
Gryf Słupsk 3-1 Leśnik Manowo
NASTĘPNE SPARINGI

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE