MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

IV liga - sezon 2018/2019 - Klasyfikacja strzelców





W zestawieniu nie uzwględniono jeszcze strzelców bramek z meczów (w nawiasie liczba niewpisanych strzelców):

Anioły Garczegorze - Stolem Gniewino 1-3 (4), Arka II Gdynia - Wda Lipusz 3-2 (5), Grom Nowy Staw - GKS Kolbudy 3-1 (4),
Strzelcy wg drużyn

27 - Norbert Hołtyn (Arka II Gdynia)

21 - Tomasz Grabowski (Grom Nowy Staw)

19 - Mateusz Dampc (Stolem Gniewino)

17 - Karol Czubak (Jantar Ustka), Mateusz Pietrzyk (Powiśle Dzierzgoń), Damian Podkański (Jaguar Gdańsk), Łukasz Stasiak (Gryf Słupsk)

15 - Krystian Patok (Stolem Gniewino), Piotr Ruszkul (GKS Przodkowo)

14 - Damian Mikołajczyk (Gryf Słupsk), Jan Przybyszewski (GKS Kowale), Fabian Słowiński (Gryf Słupsk), Robert Wesołowski (Grom Nowy Staw)

13 - Mateusz Górka (Grom Nowy Staw), vikri Maulana Egy (Lechia II Gdańsk)

12 - Mateusz Frankowski (GKS Kolbudy), Karol Styś (Gedania Gdańsk), Mateusz Wachowiak (Stolem Gniewino)

11 - Paweł Arndt (Wda Lipusz), Paweł Czoska (Wikęd Luzino), Krystian Opłatkowski (Wikęd Luzino), Marcin Świątek (Grom Nowy Staw), Kamil Wójcik (Jantar Ustka), Mateusz Żukowski (Lechia II Gdańsk)

10 - Mateusz Niedźwiecki (GKS Przodkowo), Paweł Sobczyński (Stolem Gniewino)

9 - Patryk Lewandowski (Powiśle Dzierzgoń), Michał Szałek (Gryf Słupsk), Błażej Troka (Wda Lipusz), Tomasz Tuttas (GKS Przodkowo), Przemysław Żukowski (Kaszubia Kościerzyna)

8 - silva Da de (Arka II Gdynia), Mateusz Gruszewski (Grom Nowy Staw), Karol Januszewski (Kaszubia Kościerzyna), Mateusz Madziąg (Stolem Gniewino), Kamil Patelczyk (Stolem Gniewino), Tomasz Piekarski (Gryf Słupsk), Michał Renusz (Orkan Rumia MKS)

7 - Mateusz Gułajski (Arka II Gdynia), Radosław Krysiński (Kaszubia Kościerzyna), Krzysztof Kwasny (GKS Kowale), Ernest Skórka (Gedania Gdańsk), Mateusz Sopoćko (Lechia II Gdańsk), Robert Sulewski (Arka II Gdynia)

6 - Mateusz Dąbrowski (Wikęd Luzino), Jakub Gronowski (Wda Lipusz), Przemysław Iwański (Pogoń Lębork), Bartłomiej Merchel (GKS Kolbudy), Kamil Piotrowski (Grom Nowy Staw), Sebastian Rugowski (Lechia II Gdańsk)

5 - Aleksander Atanacković (Pogoń Lębork), Paweł Deja (Gedania Gdańsk), Michał Fierka (Wikęd Luzino), Sebastian Frankowski (GKS Kolbudy), Marcin Karniluk (GKS Przodkowo), Adrian Kochanek (Pogoń Lębork), Maciej Miecznikowski (Jantar Ustka), Gracjan Miszkiewicz (Pogoń Lębork), Maciej Pietrzyk (Powiśle Dzierzgoń), Mateusz Słumiński (Anioły Garczegorze), Hubert Syldatk (Bytovia II Bytów), Roman Zalow (GKS Przodkowo)

4 - Ariel Borysiuk (Lechia II Gdańsk), Rafał Bujnowski (Kaszubia Kościerzyna), Maciej Cieślikowski (GKS Kowale), Karol Danielak (Arka II Gdynia), Karol Domjan (GKS Kowale), Krystian Espersen (Jaguar Gdańsk), Tomasz Galikowski (Bytovia II Bytów), Maciej Gorwa (Gedania Gdańsk), Sebastian Gwóżdż (Grom Nowy Staw), Krzysztof Idzi (Orkan Rumia MKS), Patryk Kubiszewski (Wda Lipusz), Łukasz Kwaśnik (GKS Przodkowo), Karol Landowski (Lechia II Gdańsk), Jakub Leszkiewicz (GKS Przodkowo), Bartosz Machut (Wda Lipusz), Marcin Maszota (Wikęd Luzino), Paweł Pianka (Gedania Gdańsk), Maciej Pietruszewski (Jaguar Gdańsk), Szymon Rychłowski (Kaszubia Kościerzyna), Grzegorz Smolarek (Anioły Garczegorze), Dawid Stasiuk (GKS Kolbudy), Patryk Wolski (Bytovia II Bytów)

3 - Jakub Arak (Lechia II Gdańsk), Maksymilian Banaszewski (Arka II Gdynia), Mateusz Cegiełka (Lechia II Gdańsk), Jędrzej Chyła (Powiśle Dzierzgoń), Krzysztof Cysewski (Wda Lipusz), Damian Formela (Anioły Garczegorze), Bartosz Gutorski (Powiśle Dzierzgoń), Kacper Jendruch (Gryf Słupsk), Kacper Kiełb (Orkan Rumia MKS), Dawid Kowalski (Orkan Rumia MKS), Michał Lepczak (Grom Nowy Staw), Paweł Lewiński (Arka II Gdynia), Radosław Łaszczuk (GKS Kowale), Paweł Matejek (Arka II Gdynia), Igor Michalski (Grom Nowy Staw), Daniel Mikołajewski (Lechia II Gdańsk), Wiktor Miotk (Pogoń Lębork), Michał Pastuszka (GKS Kolbudy), Piotr Przybylski (GKS Kowale), Jakub Sawicki (Jaguar Gdańsk), Dawid Siemko (Kaszubia Kościerzyna), Mariusz Węgliński (Pogoń Lębork), Jacek Wicon (Wikęd Luzino), Oskar Zieliński (Gryf Słupsk), Paweł Żuk (GKS Kolbudy)

2 - Kacper Bednarczyk (Gryf Słupsk), Michał Bednarski (Arka II Gdynia), Krzysztof Błażek (Grom Nowy Staw), Kacper Chajecki (Bytovia II Bytów), Patryk Chudy (GKS Kolbudy), Kamil Cios (Pogoń Lębork), Kacper Dawid (Jantar Ustka), Maciej Dawid (Jantar Ustka), Sebastian Dziadkowiec (Kaszubia Kościerzyna), Michał Gajewski (Gedania Gdańsk), Jakub Górski (Powiśle Dzierzgoń), Łukasz Hebel (Stolem Gniewino), Maciej Jankowski (Arka II Gdynia), Łukasz Janowicz (Pogoń Lębork), Mariusz Jary (GKS Kowale), Michał Jeruć (Orkan Rumia MKS), Krzysztof Jezierski (Stolem Gniewino), Dominik Kaczmarek (Jantar Ustka), Sebastian Kamiński (Bytovia II Bytów), Kamil Kankowski (Stolem Gniewino), Mateusz Klecha (GKS Przodkowo), Przemysław Kostuch (Pogoń Lębork), Krzysztof Kropidłowski (Bytovia II Bytów), Marek Kruczkowski (Powiśle Dzierzgoń), Mateusz Lewandowski (Lechia II Gdańsk), Piotr Łapigrowski (GKS Przodkowo), Przemysław Macierzyński (Lechia II Gdańsk), Mateusz Muller (Powiśle Dzierzgoń), Piotr Murawski (Orkan Rumia MKS), Wojciech Musuła (Pogoń Lębork), Damian Orłowski (Powiśle Dzierzgoń), Dawid Patelczyk (Stolem Gniewino), Adrian Petk (Lechia II Gdańsk), Paweł Piotrowski (GKS Kolbudy), Adam Prusaczyk (Jaguar Gdańsk), Sebastian Samulski (Orkan Rumia MKS), Florian Schikowski (Lechia II Gdańsk), Kamil Sikora (Lechia II Gdańsk), Olgierd Stanisławski (GKS Kolbudy), Dawid Szałecki (Arka II Gdynia), Konrad Szydłowski (Jaguar Gdańsk), Damian Tofil (Gryf Słupsk), Mateusz Tuzinowski (Wda Lipusz), Maciej Wardziński (Stolem Gniewino), Sebastian Wasiuk (Jantar Ustka), Kewin Wesołowski (GKS Przodkowo), Mateusz Wiśniewski (Gedania Gdańsk), Filip Witkowski (Gedania Gdańsk), Grzegorz Wojtkowiak (Lechia II Gdańsk), Rafał Zagdan (Bytovia II Bytów), Robert Zbrzyzny (Jaguar Gdańsk), Artur Ziemblewicz (Gedania Gdańsk), Michał Żebrakowski (Arka II Gdynia), Filip Żelezik (Orkan Rumia MKS)

1 - Nabil Aankour (Arka II Gdynia), Maciej Bank (Wikęd Luzino), flangini Baran Agustin (Arka II Gdynia), Wojciech Barnik (Gryf Słupsk), Maciej Borski (Wikęd Luzino), Jakub Chiczewski (Jaguar Gdańsk), Kacper Chodyna (Bytovia II Bytów), Łukasz Cieszyński (Wda Lipusz), Robert Cieszyński (Wda Lipusz), Jakub Cieślicki (Lechia II Gdańsk), Marek Cirkowski (GKS Kowale), Bartosz Cyrak (Arka II Gdynia), Marcin Dampc (GKS Przodkowo), Sukhoruk Denis (Jaguar Gdańsk), Wojciech Dobek (Pogoń Lębork), Dominik Domagała (Powiśle Dzierzgoń), Mohamed Doumbouya (Stolem Gniewino), Kacper Dubanowski (GKS Kolbudy), Robert Felski (Powiśle Dzierzgoń), Aron Formela (Kaszubia Kościerzyna), Artur Galeniewski (Powiśle Dzierzgoń), Krzysztof Garbowski (Gedania Gdańsk), Piotr Gierałtowski (GKS Kowale), Łukasz Gładczuk (GKS Kowale), Bartłomiej Granosik (Jantar Ustka), Piotr Gryszkiewicz (Lechia II Gdańsk), Arkadiusz Hadrysiak (Powiśle Dzierzgoń), Maksymilian Hebel (Bytovia II Bytów), Aleks Hendryk (Bytovia II Bytów), Fabian Hiszpański (Bytovia II Bytów), Jacek Jadanowski (Jaguar Gdańsk), Sebastian Jeżewski (Bytovia II Bytów), Tomasz Jeżowski (Stolem Gniewino), Patryk Jurczak (GKS Kolbudy), Mateusz Kaba (Bytovia II Bytów), Mariusz Karpiński (Anioły Garczegorze), Mateusz Kasprowicz (Arka II Gdynia), Kamil Kloskowski (GKS Kowale), Piotr Kolera (Orkan Rumia MKS), Jan Kopania (Lechia II Gdańsk), Patryk Kotowski (Powiśle Dzierzgoń), Michał Kowalczyk (GKS Kowale), Sebastian Kowalski (Wikęd Luzino), Mateusz Kozerkiewicz (Orkan Rumia MKS), Mateusz Kozieniec (Kaszubia Kościerzyna), Kacper Krauze (Kaszubia Kościerzyna), Sebastian Krysiński (Powiśle Dzierzgoń), Adam Kucznier (Lechia II Gdańsk), Adrian Kwiatkowski (Anioły Garczegorze), Kacper Lipski (GKS Kowale), Daniel Lisowski (Wikęd Luzino), Kuba Lizakowski (Lechia II Gdańsk), Łukasz Łapigrowski (Anioły Garczegorze), Tomasz Makowski (Lechia II Gdańsk), Maciej Marek (Lechia II Gdańsk), Dawid Markiewicz (Arka II Gdynia), Daniel Matys (Arka II Gdynia), Patryk Melzer (Orkan Rumia MKS), Jakub Michor (Pogoń Lębork), Piotr Myścich (Grom Nowy Staw), Bartłomiej Nałęcz (Jantar Ustka), Artur Narewski (Anioły Garczegorze), Borys Narożny (Kaszubia Kościerzyna), Kamil Oblizajek (Bytovia II Bytów), Rafał Ogrodowicz (Jaguar Gdańsk), Bartłomiej Oleszczuk (Jantar Ustka), Bartosz Olszewski (Orkan Rumia MKS), Sławomir Peszko (Lechia II Gdańsk), Jakub Poręba (Arka II Gdynia), Maciej Portasiński (GKS Przodkowo), Patryk Pytlak (Jantar Ustka), Patryk Rudowski (Arka II Gdynia), Jakub Rumiński (Arka II Gdynia), Katsura Ryuta (Anioły Garczegorze), Rafał Rzepecki (GKS Kolbudy), Daniel Sidor (Anioły Garczegorze), Rafał Siemaszko (Arka II Gdynia), Łukasz Skowroński (Gedania Gdańsk), Daniel Sobisz (GKS Kowale), Dawid Sołdecki (Arka II Gdynia), Marcel Stanischewski (Anioły Garczegorze), Marcin Staszczuk (Anioły Garczegorze), Maciej Stenka (Bytovia II Bytów), Mateusz Stępień (Arka II Gdynia), Radosław Szuba (Jaguar Gdańsk), Łukasz Szuciło (GKS Kolbudy), Krzysztof Szymanowski (Bytovia II Bytów), Paweł Śmigielski (Orkan Rumia MKS), Petros Ter-petrosyan (GKS Kowale), Dawid Tkaczyk (Powiśle Dzierzgoń), Błażej Tomasiewicz (Anioły Garczegorze), Filip Tomasiewicz (Anioły Garczegorze), Fabian Urbański (Arka II Gdynia), Łukasz Wasiak (Bytovia II Bytów), Sebastian Wąs (Kaszubia Kościerzyna), Piotr Wieczorek (GKS Przodkowo), Dawid Witkowski (Bytovia II Bytów), Marcel Wszołek (Lechia II Gdańsk), Jan Wyrwiński (GKS Kolbudy), Dawid Zadrowski (Wikęd Luzino), Adam Zgliński (Gedania Gdańsk), Mateusz Żebrowski (Jantar Ustka), Dawid Żurek (Wda Lipusz)
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE